Μετάβαση σε περιεχόμενο

❤ Ο Φλεβάρης κι αν φλεβίσει, εγκυούλες θα μυρίσει!!!❤


LOULOUdaki!

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εύχομαι να είσαι εγκυουλα μανταρινακι Μας!!! 

Κοριτσια μου εγώ έκανα μάλλον οωρηξια Κυριακή ήρθα σ επαφή Κυριακή και χτες να έρθω και Σήμερα?? Να σημειώσω ότι έχω πάρα πολλά υγρα

Άμα μπορείτε ναι... ? Δεν χάνεις κ κάτι.!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Εύχομαι να είσαι εγκυουλα μανταρινακι Μας!!! 

Κοριτσια μου εγώ έκανα μάλλον οωρηξια Κυριακή ήρθα σ επαφή Κυριακή και χτες να έρθω και Σήμερα?? Να σημειώσω ότι έχω πάρα πολλά υγρα

καλέ αν σας έρθει όρεξη δώστε του να καταλάβει!! Ευχαριστώ Πολύ!! μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Οοοο τέλειαααααα! Έχεις πολλές πιθανότητες λοιπόν αν έχεις και πάντα σταθερό κύκλο! ♥️♥️♥️♥️♥️Περιμένουμε τα ++++ νέα σου! 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! μακάρι!! μακαρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαρία Κατούφα Μήλα είπε:

Έστειλα μνμ στη μαία του γιατρού το τι έχει συμβεί και περιμένω απάντηση... Και γω το σκέφτηκα για την χοριακη αλλά λόγω της αύξησης της ροής φοβάμαι  και το ενδεχόμενο της βιοχημικης .. 

καλά έκανες..  ότι και να συμβαίνει πρέπει να ξέρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mantarini είπε:

καλά έκανες..  ότι και να συμβαίνει πρέπει να ξέρεις..

Μανταρινακι μου διάβασα ότι είσαι σε καθυστέρηση και σου εύχομαι να έχεις σύντομα υπέροχα νέα να μας πεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 

@Μαρία Κατούφα Μήλακαλώς μας ήρθες ξανά κι εύχομαι σύντομα καλά αποτελέσματα! Είναι περίεργο να έχεις αίμα τόσο νωρίς, όντως... Να μιλήσεις με τον γιατρό σου!

@Mantariniακι μου έφτασε η πρώτη μέρα καθυστέρησης! Κάνε κάνα δυο μέρες υπομονή και πήγαινε για χοριακη!

Εγώ σήμερα περιμένω, η θερμοκρασία έπεσε ελαφρώς στο 36,7, πόνους περιοδου είχα πριν 2 μέρες έντονους, από χθες τίποτα... Λογικά βράδυ θα έρθει.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εμείς από τα αποτελέσματα του σπερμματοδιαγραμμα φάγαμε το μεγαλύτερο άκυρο της ζωή μας πάει το όνειρο μας..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς από τα αποτελέσματα του σπερμματοδιαγραμμα φάγαμε το μεγαλύτερο άκυρο της ζωή μας πάει το όνειρο μας..!! 

Καλημέρα! Τι εννοείς? Είναι μη αναστρέψιμα τα αποτελέσματα? Μην ξεχνάς πως κάθε τρίμηνο ανανεώνεται το σπέρμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Τι εννοείς? Είναι μη αναστρέψιμα τα αποτελέσματα? Μην ξεχνάς πως κάθε τρίμηνο ανανεώνεται το σπέρμα. 

Όλα είναι μηδενικά ούτε ένα σπερματοζωάριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Μαρία Κατούφα Μήλακαλώς μας ήρθες ξανά κι εύχομαι σύντομα καλά αποτελέσματα! Είναι περίεργο να έχεις αίμα τόσο νωρίς, όντως... Να μιλήσεις με τον γιατρό σου!

@Mantariniακι μου έφτασε η πρώτη μέρα καθυστέρησης! Κάνε κάνα δυο μέρες υπομονή και πήγαινε για χοριακη!

Εγώ σήμερα περιμένω, η θερμοκρασία έπεσε ελαφρώς στο 36,7, πόνους περιοδου είχα πριν 2 μέρες έντονους, από χθες τίποτα... Λογικά βράδυ θα έρθει.. 

 

μέχρι Παρασκευή θα περιμένω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όλα είναι μηδενικά ούτε ένα σπερματοζωάριο 

Έχετε κάνει ξανά σπερμοδιαγραμμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ναι ναι πάλι το ίδιο ήταν

Μόνο ο γιατρός τότε είναι σε θέση να σας δώσει τις εναλλακτικές.. Για όλα υπάρχει λύση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μόνο ο γιατρός τότε είναι σε θέση να σας δώσει τις εναλλακτικές.. Για όλα υπάρχει λύση! 

θα συμφωνήσω με την Γιάννα..  Μην απογοητεύεστε..  Για όλα υπάρχουν λύση πλέον στις μέρες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

θα τυχει και θα πεσεις και σε μια μερα που να συμπεσεις να ειναι τυχερη κοριτσι μου μην σκεφτεσαι αστατα ωραρια και τετοια κανε επαφες ευχαριστησουτες και μην σκεφτεσαι οσο μπορεις θα μεινω η δεν θα μεινω ξερω ειναι πολυ ψυχοθφορο καθε φορα το ιδιο αλλα τι να γινει ετσι πρεπει 

καλημερα κορίτσι μου , ναι εχεις δικιο απλα ξερεις μια το ενα μια το αλλο , κ λες παει αλλος ενας χαμενος μηνας προσπαθειων... τι να κανουμε ελπιζω καποια στιγμη να ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Δεν είσαι η μόνη που αντιμετωπίζει αυτό το πράγμα. Συμπάσχουμε κοπέλα μου!!!

εχουμε αρκετες απο οτι καταλαβα αυτο το θεμα ! καλημερααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Niki94 μην απελπιζεστε! Εχω ακούσει αντίστοιχη περίπτωση που τελικά βρέθηκε σπέρμα στη βιοψία και τωρα έχουν 2 παιδιά (με 3 εξωσωματικες). Πολύ καλά ποσοστά επιτυχίας δλδ!!! Συζητήστε με το γιατρό σας, μόνο αυτός θα σας πει... 

@Mantarini σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις θετικό αποτέλεσμα! Κ μακάρι σε λίγο να έχουμε όλες ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Penny89 είπε:

 

@Mellenaki μην απογοητευεσαι και μην πεφτεις κατω θα τα καταφερεις θα το δεις ολες σας θα τα καταφερετε εχουμε μεγαλη δυναμη ψυχης ολες μας αχ ρε κοριτσια ποια ξερει να πει και σε εμας τις κανουργιες απο ποτε θα μπορει να μην παιρνει τοση ωρα να εγκρινετε κατι δηλαδη λετε κατι και εγω δεν μπορω να απανταω εγκαιρως ερχεται μετα απο πολυ ωρα το μυνημα @Starrr μηπως εσυ ξερεις;;; καποια αλλη κοπελα μια διαφωτιση

@Penny89 ε με πιανει ωρες ωρες κ τωρα τελευταια ολο κ πιο συχνα ! ναι το πιστευω οτι εχουμε μεγαλη δυναμη ψυχης ολες αλλα.... θα τα καταφερουμε αραγε ολες...?

στις πριν 19 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι να πει κανεις...Κι εκεινοι χρειάζεται να είναι έσω έτοιμοι κάθε στιγμή που εμφανίζεται η ωορρηξία ,να έχουν δυνατό σπερμα...να προλαβουν το ωαριάκι ....χαχαχαχ!Ενταξει κι εκείνοι έχουν δουλειά να κάνουν!?

@Χρυσάφω ενταξει δεν τους αχρηστεψα εντελως...κανουν κ αυτοι την δουλιτσα τους μονο που εμεις περναμε ολα τα αγχοι !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

εχουμε αρκετες απο οτι καταλαβα αυτο το θεμα ! καλημερααα

Θα σε μαλώσω που σε έπιασε αυτή η ψυχολογία.. Είναι εκνευριστικό ναι, να περιμένεις άλλο έναν μήνα για νέα προσπάθεια αλλά αξίζει να παραμείνουμε ήρεμες και να βοηθάμε τον εαυτό μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! πως είστε σήμερα;; εγώ επίσημα και στη πρώτη μέρα καθυστέρησης!! 

καλημερα κορίτσι !! ευχομαι να ειναι ο τυχερος σου μήνας ! αντε μακαρι να εισαι η πρωτη του μήνα μας ! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσια δεν φανταζεστε πόσο απογοητευτικά τώρα θα δούμε. Παντός σας ευχαριστώ 

καλημέρα κοριτσι μου, ναι ισχυει στις μερες μας οι γιατροι δινουν σχεδον σε ολα λύσεις ! Αρκει να μην το αφησετε ! γιατι ετσι ομως ? θελω να πω ειπε ο γιατρος πιθανα αιτια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

καλημέρα κοριτσι μου, ναι ισχυει στις μερες μας οι γιατροι δινουν σχεδον σε ολα λύσεις ! Αρκει να μην το αφησετε ! γιατι ετσι ομως ? θελω να πω ειπε ο γιατρος πιθανα αιτια ??

Θα το διερευνήσουμε περετερο και θα δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όλα είναι μηδενικά ούτε ένα σπερματοζωάριο 

Κοπέλα μου ψυχραιμία!για όλα υπάρχουν λύσεις και εμείς έχουμε μεγάλο θέμα με το σπέρμα!!πηρε κάποιο φάρμακο; Τον εξέτασε ουρολόγος; Στην δική σας περίπτωση μπορεί να γίνει βιωψια και να βρεθεί σπέρμα κατάλληλο για εξωσωματική!!!!Το σοκ είναι μεγάλο το πέρασα και θα εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Κοπέλα μου ψυχραιμία!για όλα υπάρχουν λύσεις και εμείς έχουμε μεγάλο θέμα με το σπέρμα!!πηρε κάποιο φάρμακο; Τον εξέτασε ουρολόγος; Στην δική σας περίπτωση μπορεί να γίνει βιωψια και να βρεθεί σπέρμα κατάλληλο για εξωσωματική!!!!Το σοκ είναι μεγάλο το πέρασα και θα εγώ!!!

oxi den exoyme kani tipota akomi apo shmera thadoume to prwi pira ta apotelesmata kai den exw idea pws prepei na kinithoume einai megalo to sok

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...