Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΙΛΙΟΚΑΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


loislein

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολες τις μελλουσες μανουλες! ηθελα απλα να μοιραστω μαζι σας αυτο που μου συμβαινει..με τον αντρα μου προσπαθουμε απο τον Ιουλιο να κανουμε παιδακι..πριν 4 μηνες ομως συνεβη κατι που μου αλλαξε τη ζωη!? διαγνωστηκα με κοιλιοκακη, μια ασθενεια του εντερου που προκαλει εκτος των αλλων υπογονιμοτητα. εκτος αυτού στο παρελθον ειχα διαγνωστει με ενδομητριωση (μαλλον προκληθηκε λογω αδιαγνωστης κοιλιοκακης). απο την στιγμη που ξεκινησεις θεραπεια για την κοιλιοκακη (η αλλιως δυσανεξια στη γλουτενη) υποτιθεται οτι θεραπευεται ο οργανισμος σου και αποχωρει η υπογονιμοτητα..πιστευω πολυ στον Θεο και ξερω οτι οταν ερθει το μωρο μου? (γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει??) θα ειναι η στιγμη που επρεπε να ερθει..ειναι βεβαια πολυ δυσκολο να εχεις θετικη ενεργεια.. εχω πολυ αγχος το οποίο ειμαι σιγουρη οτι μου κανει κακο! προσπαθω να μη δειξω τιποτα στον αντρα μου για να μην αγχωθει κ αυτος..αραγε υπαρχει καποια εδω που εχει παρομοια συναισθηματα με μενα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η loislein είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολες τις μελλουσες μανουλες! ηθελα απλα να μοιραστω μαζι σας αυτο που μου συμβαινει..με τον αντρα μου προσπαθουμε απο τον Ιουλιο να κανουμε παιδακι..πριν 4 μηνες ομως συνεβη κατι που μου αλλαξε τη ζωη!? διαγνωστηκα με κοιλιοκακη, μια ασθενεια του εντερου που προκαλει εκτος των αλλων υπογονιμοτητα. εκτος αυτού στο παρελθον ειχα διαγνωστει με ενδομητριωση (μαλλον προκληθηκε λογω αδιαγνωστης κοιλιοκακης). απο την στιγμη που ξεκινησεις θεραπεια για την κοιλιοκακη (η αλλιως δυσανεξια στη γλουτενη) υποτιθεται οτι θεραπευεται ο οργανισμος σου και αποχωρει η υπογονιμοτητα..πιστευω πολυ στον Θεο και ξερω οτι οταν ερθει το μωρο μου? (γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει??) θα ειναι η στιγμη που επρεπε να ερθει..ειναι βεβαια πολυ δυσκολο να εχεις θετικη ενεργεια.. εχω πολυ αγχος το οποίο ειμαι σιγουρη οτι μου κανει κακο! προσπαθω να μη δειξω τιποτα στον αντρα μου για να μην αγχωθει κ αυτος..αραγε υπαρχει καποια εδω που εχει παρομοια συναισθηματα με μενα??

Καλημερα και καλή χρονιά.... Έχεις γενικά σταθερό κύκλο?. Η κοιλιοκακη δεν είναι κάτι. Μην ανησυχείς. Ορμονικές εξετάσεις έχεις κάνει? Σταθερό κύκλο? Ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πολυ σταθερο κυκλο.. Ρολοι!!εχω κανει κ εξετασεις..ολα καλα ειναι!ευτυχως!! Καλη χρονια και σε σενα! Νομιζω οτι μεγαλυτερος εχθρος μου ειμαι εγω η ιδια γιατι πολλες φορες σκεφτομαι αρνητικά!! Κ ολο αυτο επαναλαμβανεται κ γινεται ενας αεναος κυκλος..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η loislein είπε:

Εχω πολυ σταθερο κυκλο.. Ρολοι!!εχω κανει κ εξετασεις..ολα καλα ειναι!ευτυχως!! Καλη χρονια και σε σενα! Νομιζω οτι μεγαλυτερος εχθρος μου ειμαι εγω η ιδια γιατι πολλες φορες σκεφτομαι αρνητικά!! Κ ολο αυτο επαναλαμβανεται κ γινεται ενας αεναος κυκλος..? 

Ναι βρε κοπέλα μου. Όλα καλά θα πάνε. Έχεις πάρει μήπως τεστακια ωορρηξιας για να τσεκάρεις την ωορρηξία σου?? Πάντως θεωρώ είναι θέμα χρόνου. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειχα παρει το σεπτεμβριο αλλα εληξαν κ δεν τα πολυχρησιμοποιησα δυστυχως!κατεβασα και μια εφαρμογη για να εχω εναν μπουσουλα ως προς την ωορρηξία..σευχαριστω πολυ!!Μακαρι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...