Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η MissMary είπε:

Καλημέρα σας! Την Πέμπτη 18/7 ήρθε επιτέλους η μπέμπα μας! 3.120 μόνο μαλλιά και μάγουλα! Είμαι πολύ χαρούμενη! Είναι πολύ καλό κορίτσι και τα πάμε μια χαρά. Την Δευτέρα θα βγούμε από το νοσοκομείο! Τελικά με καισαρική γιατί οι παλμοί της πέφτανε, ακόμα ταλαιπωρουμαι από το χειρουργείο αλλά κάθε μέρα νιώθω καλύτερα! Προσπαθούμε να θηλάσουμε, έχει χάσει λίγο βάρος αλλά ειναι φυσιολογικο, νομίζω όμως θα τα καταφέρουμε και σε αυτό! Φιλάκια καλή συνέχεια και θα ξαναγράψω από το σπίτι πια! 

Κορίτσι μου συγχαρητήριαααααα!!!! Να την χαίρεσαι την μπεμπούλα σου!!! Να είσαστε και τα 2 κοριτσάκια πάντα υγιή, χαμογελαστά και να χαίρεστε η μία την άλλη!!!! Καλή ανάρρωση, με το καλό να πάτε στο σπιτάκι σας και να μας πεις πως είναι η ζωή με την μπεμπούλα!!! Φιλάκια στα μουτράκια και των 2 σας! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα!! Έσπασαν τα νερά χτες στις 18:00, εν τω μεταξύ μόλις είχα κάνει την ηπαρινη, ήρθα νοσοκομείο και επειδή είχα διαστολή κάπου στο 5 σε 8 ώρες περίπου με έβαλαν χειρουργείο. Γεννήθηκε στις 2:55 ο μεγάλος μου και 2:56 ο μικρός μου! Το καλό ειναι ότι γλύτωσα τους πόνους της γεννας αλλά εκανα ολικη νάρκωση λόγω ηπαρινων! Τα μικρά είναι καλά σε θερμοκοιτίδα λόγω βάρους! Ευτυχώς που έκανα και τις κορτιζονες δεν λέτε! Αυτά! Θα επανέλθω με λεπτομερείες μόλις συνέλθω! Σας φιλώωωω

Κορίτσι μου γλυκοοοοοοο!!!! Συγχαρητήρια αγάπη μου!!! Όλα θα πάνε τέλεια και σε λίγες μέρες θα εισαι με τα αντράκια σου σπίτι!!! Να είναι γερά, καλότυχα, χαμογελαστά και να περάσετε μία ζωή γεμάτη όμορφες στιγμές!!! ❤️❤️❤️ Να μας ενημερώνεις πως εισαι εσύ και για την εξέλιξη των μωρων!!! Πολλά φιλιά σε όλους σας!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LondonBaby πως είσαι κορίτσι μου; Καλυτερεψες; έχεις ακόμα πόνους;

@Κλαιρη.κ εσύ κορίτσι μου γέννησες; όλα καλά; 

@KONSTANTIA εσύ πως τα πας; έχω να σε ακούσω μέρες.

Γενικά κορίτσια ποιες έχουμε μείνει ακόμα;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα σας! Σήμερα μπήκα στον μήνα μου και την Τετάρτη θα μάθω την ημέρα τοκετού μου! Επιστρέφω στην Θεσσαλονίκη σήμερα και θα συμπληρώσω τον πίνακα με τις κοπέλες που γέννησαν. Θα τα διαβάσω όλα αναλυτικά γιατί από το κινητό είναι λίγο δύσκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα!! Έσπασαν τα νερά χτες στις 18:00, εν τω μεταξύ μόλις είχα κάνει την ηπαρινη, ήρθα νοσοκομείο και επειδή είχα διαστολή κάπου στο 5 σε 8 ώρες περίπου με έβαλαν χειρουργείο. Γεννήθηκε στις 2:55 ο μεγάλος μου και 2:56 ο μικρός μου! Το καλό ειναι ότι γλύτωσα τους πόνους της γεννας αλλά εκανα ολικη νάρκωση λόγω ηπαρινων! Τα μικρά είναι καλά σε θερμοκοιτίδα λόγω βάρους! Ευτυχώς που έκανα και τις κορτιζονες δεν λέτε! Αυτά! Θα επανέλθω με λεπτομερείες μόλις συνέλθω! Σας φιλώωωω

Τι χαρά!!!!!! Πολλά γεννητούρια!!! 

Να σου ζήσουν τα αγοράκια σου κοπέλα μου γλυκιά!!! Εύχομαι ότι πιο όμορφο στην οικογένεια σας!!! Υγεία ευτυχία κ πολλά χαμόγελα!!! ❤?

Άντε με το καλό να τα πάρεις στην αγκαλίτσα σου. Καλή ανάρρωση να έχεις!!! Στείλε μας οπότε μπορέσεις!! Φιλιά πολλά κ στους 3 σας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

@LondonBaby πως είσαι κορίτσι μου; Καλυτερεψες; έχεις ακόμα πόνους;

@Κλαιρη.κ εσύ κορίτσι μου γέννησες; όλα καλά; 

@KONSTANTIA εσύ πως τα πας; έχω να σε ακούσω μέρες.

Γενικά κορίτσια ποιες έχουμε μείνει 

Αγάπη μου είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς. Με πιάνουν ελάχιστα οι πόνοι κάποιες στιγμές μέσα στην ημέρα, αλλά όχι αυτό το πράγμα που με έπιανε. Εσύ κανένα νέο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η LondonBaby είπε:

Αγάπη μου είμαι πολύ καλύτερα ευτυχώς. Με πιάνουν ελάχιστα οι πόνοι κάποιες στιγμές μέσα στην ημέρα, αλλά όχι αυτό το πράγμα που με έπιανε. Εσύ κανένα νέο?

Ευτυχώς κοριτσάκι μου!!! Με το μωράκι όλα καλά; πως περνάνε οι μέρες σας; 

Εγώ αύριο το απόγευμα έχω γιατρο να δούμε την μπέμπα. Κατά τα άλλα τα ίδια. Ξάπλα, συσπασεις, πονακια, πολλά νεύρα πλέον - ?- και ανησυχία για το πού μπορεί να βρίσκεται η γέφυρα... ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα!! Έσπασαν τα νερά χτες στις 18:00, εν τω μεταξύ μόλις είχα κάνει την ηπαρινη, ήρθα νοσοκομείο και επειδή είχα διαστολή κάπου στο 5 σε 8 ώρες περίπου με έβαλαν χειρουργείο. Γεννήθηκε στις 2:55 ο μεγάλος μου και 2:56 ο μικρός μου! Το καλό ειναι ότι γλύτωσα τους πόνους της γεννας αλλά εκανα ολικη νάρκωση λόγω ηπαρινων! Τα μικρά είναι καλά σε θερμοκοιτίδα λόγω βάρους! Ευτυχώς που έκανα και τις κορτιζονες δεν λέτε! Αυτά! Θα επανέλθω με λεπτομερείες μόλις συνέλθω! Σας φιλώωωω

Να σου ζήσουν τα αντράκια σου!!! Τι ξαφνικό ήταν αυτό!! Θέλουν πολύ βάρος ακόμα να παρουν; Με το καλό να τα πάρεις στην αγκαλιά σου!!! 

Καλή ανάρωση να έχεις!Περιμενουμε νέα σου!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MariannakiM είπε:

Ευτυχώς κοριτσάκι μου!!! Με το μωράκι όλα καλά; πως περνάνε οι μέρες σας; 

Εγώ αύριο το απόγευμα έχω γιατρο να δούμε την μπέμπα. Κατά τα άλλα τα ίδια. Ξάπλα, συσπασεις, πονακια, πολλά νεύρα πλέον - ?- και ανησυχία για το πού μπορεί να βρίσκεται η γέφυρα... ? 

Ο μικρός είναι άρχοντας!!! Μας κάνει ότι θέλει!!! Είμαστε με τις μέρες μωρέ. Υπάρχουν μερες που μας βγάζει το λάδι. Άλλες μέρες είναι πολύ καλός. Οι μέρες μας είναι μαμ κακα κ νάνι. Άντε να πούμε κ κανένα τραγουδάκι!! 

Τι ωραία! Να δεις τη μπεμπουλα σου κ να είναι όλα τέλεια. Υπομονή ρε κοριτσάκι μου!! Όλα για αυτά τα σκατουλια! Αχ αυτή η γέφυρα! Τι μας έχει κάνει! Ακόμα τίποτα ε?? Χαχαχα!! Η μπέμπα στην κρατάει δωράκι μόλις βγει!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Κορίτσια μου γέννησα!! Έσπασαν τα νερά χτες στις 18:00, εν τω μεταξύ μόλις είχα κάνει την ηπαρινη, ήρθα νοσοκομείο και επειδή είχα διαστολή κάπου στο 5 σε 8 ώρες περίπου με έβαλαν χειρουργείο. Γεννήθηκε στις 2:55 ο μεγάλος μου και 2:56 ο μικρός μου! Το καλό ειναι ότι γλύτωσα τους πόνους της γεννας αλλά εκανα ολικη νάρκωση λόγω ηπαρινων! Τα μικρά είναι καλά σε θερμοκοιτίδα λόγω βάρους! Ευτυχώς που έκανα και τις κορτιζονες δεν λέτε! Αυτά! Θα επανέλθω με λεπτομερείες μόλις συνέλθω! Σας φιλώωωω

Να σου ζήσουν!!! Καλή ανάρρωση κ τα καλύτερα έρχονται. ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MissMary   και @joy2   να σας ζήσουν τα παιδάκια σας και καλό κουράγιο σε εσάς μέχρι να αναρρώσετε! Περιμένω γέννες κορίτσια, μην μου κάθεστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! Ποσα γεννητουρια εχουμε;εχω να μπω και καιρο και εχασα το μετρημα χαχα Να σας ζησουν σε ολες να ειναι γερα και καλοτυχα!!!! Αντε σιγα σιγα ολες με το καλο! Και εγω ενω μπηκα στην 37η παιζει να μας ειναι λιγο πιο βιαστικος ο μικρος. Μου βρισκουν στο nst συσπασεις τις οποιες εγω βεβαια δεν νιωθω προς το παρον αλλα θα δειξει... Εχει κατεβει και πολυ. Απο κιλα ευτυχως καλα ειμαστε! Να ρωτησω κιολας απο τα κοριτσια που πηρατε μαγνησιο το πηρατε μεχρι το τελος; γιατι ο γιατρος λεει να συνεχισω αλλα μου φανηκε λιγο περιεργο γιατι λεω πως θα παρει μπρος το ολο συστημα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ποσα γεννητουρια εχουμε;εχω να μπω και καιρο και εχασα το μετρημα χαχα Να σας ζησουν σε ολες να ειναι γερα και καλοτυχα!!!! Αντε σιγα σιγα ολες με το καλο! Και εγω ενω μπηκα στην 37η παιζει να μας ειναι λιγο πιο βιαστικος ο μικρος. Μου βρισκουν στο nst συσπασεις τις οποιες εγω βεβαια δεν νιωθω προς το παρον αλλα θα δειξει... Εχει κατεβει και πολυ. Απο κιλα ευτυχως καλα ειμαστε! Να ρωτησω κιολας απο τα κοριτσια που πηρατε μαγνησιο το πηρατε μεχρι το τελος; γιατι ο γιατρος λεει να συνεχισω αλλα μου φανηκε λιγο περιεργο γιατι λεω πως θα παρει μπρος το ολο συστημα; 

Την ίδια απορία με το μαγνήσιο έχω και εγώ φίλη μου. Είμαι 36+1 και έχω μαγνήσιο ακόμα για 5-6 μέρες. Υποθέτω ότι δεν θα συνεχίσω αλλά θα ξέρω σίγουρα την Τετάρτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ποσα γεννητουρια εχουμε;εχω να μπω και καιρο και εχασα το μετρημα χαχα Να σας ζησουν σε ολες να ειναι γερα και καλοτυχα!!!! Αντε σιγα σιγα ολες με το καλο! Και εγω ενω μπηκα στην 37η παιζει να μας ειναι λιγο πιο βιαστικος ο μικρος. Μου βρισκουν στο nst συσπασεις τις οποιες εγω βεβαια δεν νιωθω προς το παρον αλλα θα δειξει... Εχει κατεβει και πολυ. Απο κιλα ευτυχως καλα ειμαστε! Να ρωτησω κιολας απο τα κοριτσια που πηρατε μαγνησιο το πηρατε μεχρι το τελος; γιατι ο γιατρος λεει να συνεχισω αλλα μου φανηκε λιγο περιεργο γιατι λεω πως θα παρει μπρος το ολο συστημα; 

Να σας πω την αλήθεια κορίτσια κι εγώ που παίρνω μαγνήσιο από την αρχή λόγω συσπασεων, δε βοήθησε και ιδιαίτερα το μαγνήσιο στο να σταματήσουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Να σας πω την αλήθεια κορίτσια κι εγώ που παίρνω μαγνήσιο από την αρχή λόγω συσπασεων, δε βοήθησε και ιδιαίτερα το μαγνήσιο στο να σταματήσουν!!! 

Εμένα σε 2 πράγματα με βοήθησε το μαγνήσιο αποδεδειγμένα: στις κράμπες και στην δυσκοιλιότητα! Συσπάσεις δεν νιώθω ούτε καν τώρα που πλησιάζει η ώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εμένα σε 2 πράγματα με βοήθησε το μαγνήσιο αποδεδειγμένα: στις κράμπες και στην δυσκοιλιότητα! Συσπάσεις δεν νιώθω ούτε καν τώρα που πλησιάζει η ώρα....

Κράμπες καινσ εμένα η αλήθεια είναι ότι ήταν πολυ βοηθητικό! Δε θα έλεγα το ίδιο για την δυσκοιλιοτητα... Μαύρα χάλια!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MariannakiM είπε:

Κράμπες καινσ εμένα η αλήθεια είναι ότι ήταν πολυ βοηθητικό! Δε θα έλεγα το ίδιο για την δυσκοιλιοτητα... Μαύρα χάλια!!! ?

Εγω κραμπες δεν πολυειχα ειναι η αληθεια ή ημουν τυχερη ή οντως βοηθησε το μαγνησιο και δεν το καταλαβα... Τωρα την τελευταια βδομαδα που δεν πηρα μαγνησιο νιωθω σαν τραβηγματα περιοδου αλλα λογικα ειναι και φυσιολογικο εδω που φτασαμε. Όσο για την  δυσκοιλιοτητα εγω εχω το αναποδο προβλημα στην εγκυμοσυνη με κολικους και διαρροια ? ειλικρινα δεν ξερω τι ειναι χειροτερο μαλλον και τα δυο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eirini2 είπε:

Εγω κραμπες δεν πολυειχα ειναι η αληθεια ή ημουν τυχερη ή οντως βοηθησε το μαγνησιο και δεν το καταλαβα... Τωρα την τελευταια βδομαδα που δεν πηρα μαγνησιο νιωθω σαν τραβηγματα περιοδου αλλα λογικα ειναι και φυσιολογικο εδω που φτασαμε. Όσο για την  δυσκοιλιοτητα εγω εχω το αναποδο προβλημα στην εγκυμοσυνη με κολικους και διαρροια ? ειλικρινα δεν ξερω τι ειναι χειροτερο μαλλον και τα δυο! 

 Ναι κι εγώ το ιδιο βασικά. Δεν ξέρω αν δεν είχα καθόλου κράμπες ή αν βοήθησε το μαγνήσιο! Επειδή και πριν την εγκυμοσύνη είχα σπαστική κολίτιδα με εναλλαγές δυσκοιλιοτητας - διάρροιας και οι 2 καταστάσεις είναι δύσκολες ΑΛΛΆ έπαθα κατι σκηνικα στην εγκυμοσύνη με την δυσκοιλιοτητα που και εγώ και ο άντρας μου, θα τα θυμόμαστε για πάντα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

 Ναι κι εγώ το ιδιο βασικά. Δεν ξέρω αν δεν είχα καθόλου κράμπες ή αν βοήθησε το μαγνήσιο! Επειδή και πριν την εγκυμοσύνη είχα σπαστική κολίτιδα με εναλλαγές δυσκοιλιοτητας - διάρροιας και οι 2 καταστάσεις είναι δύσκολες ΑΛΛΆ έπαθα κατι σκηνικα στην εγκυμοσύνη με την δυσκοιλιοτητα που και εγώ και ο άντρας μου, θα τα θυμόμαστε για πάντα!!!! ???

Καλα εσυ ενα βιβλιο πρεπει να το γραψεις με αυτα που περνας γενικα σε αυτην την εγκυμοσυνη ειλικρινα... Ποιος σας ματιαξε δεν ξερω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η eirini2 είπε:

Καλα εσυ ενα βιβλιο πρεπει να το γραψεις με αυτα που περνας γενικα σε αυτην την εγκυμοσυνη ειλικρινα... Ποιος σας ματιαξε δεν ξερω... 

Ειπα θα ανεβάσω παράσταση! Νομίζω θα ταυτιστούν κάποιες!!! ?

Δεν ξέρω ποιος/ποια είναι αλλά οι ενέργειες επιστρέφουν πάντα, οπότε περαστικά τους... ?

Το αστείο είναι ότι με ρωτάνε απο τώρα που ακόμα δεν έχω γεννήσει για 2ο! Αλήθεια συμβαίνει και σε εσάς;;;; Στην αρχή εκνευριζομουνα "έλεγα καθίστε να γεννήσω αρχικά το 1ο! Τώρα πλέον απαντώ πως αν ο άντρας μου θέλει 2ο, να το κλωσσησει εκείνος γιατί εγώ μετά από όλα αυτά δεν δύναμαι!!! ? Αν και κάτι μου λέει πως μόλις την κρατήσω στα χέρια μου θα λέω" ποια δύσκολη εγκυμοσύνη; Δε θυμάμαι κάτι!" ???❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η eirini2 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ποσα γεννητουρια εχουμε;εχω να μπω και καιρο και εχασα το μετρημα χαχα Να σας ζησουν σε ολες να ειναι γερα και καλοτυχα!!!! Αντε σιγα σιγα ολες με το καλο! Και εγω ενω μπηκα στην 37η παιζει να μας ειναι λιγο πιο βιαστικος ο μικρος. Μου βρισκουν στο nst συσπασεις τις οποιες εγω βεβαια δεν νιωθω προς το παρον αλλα θα δειξει... Εχει κατεβει και πολυ. Απο κιλα ευτυχως καλα ειμαστε! Να ρωτησω κιολας απο τα κοριτσια που πηρατε μαγνησιο το πηρατε μεχρι το τελος; γιατι ο γιατρος λεει να συνεχισω αλλα μου φανηκε λιγο περιεργο γιατι λεω πως θα παρει μπρος το ολο συστημα; 

Nst θα ξανακάνεις; Τί σου είπανε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Nst θα ξανακάνεις; Τί σου είπανε; 

Εκανα την πεμπτη για το τυπικο και εβγαλε κανονικες συσπασεις και ρυθμικες και 100αρια χτυπησε και ολα... Αλλα εγω δεν καταλαβαινα τιποτα βεβαια ειχα και λιγο θεμα με την κοιλια μου εκεινη την μερα παλι... Με εβαλε να ξαναπαω το σαββατο πηγα ειχα και παλι αλλα καμια σχεση με την πεμπτη πολυ πιο λιγο... Τωρα θα ξαναπαω αυτην την πεμπτη... Μας δουλευει νομιζω ο μικρος τι να πω; χαχαχα παντως νομιζω λογω κοιλιας ηταν γινεται να εχω κανονικοτατα συσπασεις και να μην καταλαβαινω τιποτα; ποσο αναισθητη πια; χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Εκανα την πεμπτη για το τυπικο και εβγαλε κανονικες συσπασεις και ρυθμικες και 100αρια χτυπησε και ολα... Αλλα εγω δεν καταλαβαινα τιποτα βεβαια ειχα και λιγο θεμα με την κοιλια μου εκεινη την μερα παλι... Με εβαλε να ξαναπαω το σαββατο πηγα ειχα και παλι αλλα καμια σχεση με την πεμπτη πολυ πιο λιγο... Τωρα θα ξαναπαω αυτην την πεμπτη... Μας δουλευει νομιζω ο μικρος τι να πω; χαχαχα παντως νομιζω λογω κοιλιας ηταν γινεται να εχω κανονικοτατα συσπασεις και να μην καταλαβαινω τιποτα; ποσο αναισθητη πια; χαχαχα

Α έχεις και 100αρες!!! Κοίτα αν δεν συνοδεύονταν από πόνο τόσο καιρό και δεν είχες ξανακάνει για να ξέρεις πως είναι, μου ακούγεται λογικό να μην τις καταλάβαινες! Εμένα όταν ξεκίνησαν 4ο μήνα νομίζα ότι με κλωτσαγε η μπέμπα στο στομάχι να φανταστείς! 

Ο μικρός μια χαρά τα κάνει! Προετοιμαζεται ο γλυκούλης!!! Αντε κοντεύεις κι εσύ!!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η MariannakiM είπε:

Α έχεις και 100αρες!!! Κοίτα αν δεν συνοδεύονταν από πόνο τόσο καιρό και δεν είχες ξανακάνει για να ξέρεις πως είναι, μου ακούγεται λογικό να μην τις καταλάβαινες! Εμένα όταν ξεκίνησαν 4ο μήνα νομίζα ότι με κλωτσαγε η μπέμπα στο στομάχι να φανταστείς! 

Ο μικρός μια χαρά τα κάνει! Προετοιμαζεται ο γλυκούλης!!! Αντε κοντεύεις κι εσύ!!!! ?

Λες και εγω να περναω τις συσπασεις για κλωτσιες; τι να πω μπορει... Μαλλον επιασε η ευχη με εναν πονο που λενε ολοι! Λογικα δεν εχουμε πολυ ακομα ναι... Θα δειξει βεβαια... Αλλα να σου πω την αληθεια οταν μου το ειπαν την Πέμπτη δεν το περιμενα  και επαθα ενα σοκ αλλα τωρα ξενερωσα λιγο που ηρεμισε και θα περιμενω κ αλλο ανυπομονω πολυ να τον ζουπηξω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η eirini2 είπε:

Εκανα την πεμπτη για το τυπικο και εβγαλε κανονικες συσπασεις και ρυθμικες και 100αρια χτυπησε και ολα... Αλλα εγω δεν καταλαβαινα τιποτα βεβαια ειχα και λιγο θεμα με την κοιλια μου εκεινη την μερα παλι... Με εβαλε να ξαναπαω το σαββατο πηγα ειχα και παλι αλλα καμια σχεση με την πεμπτη πολυ πιο λιγο... Τωρα θα ξαναπαω αυτην την πεμπτη... Μας δουλευει νομιζω ο μικρος τι να πω; χαχαχα παντως νομιζω λογω κοιλιας ηταν γινεται να εχω κανονικοτατα συσπασεις και να μην καταλαβαινω τιποτα; ποσο αναισθητη πια; χαχαχα

Και εγώ δεν τις καταλάβαινα καθόλου άρα μάλλον  συμβαίνει,μόλις με βάλανε στο nst μου είπανε ότι κάνω συσπάσεις και τους λέω τι λέτε καλέ εγώ δεν νιώθω τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...