Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

Κορίτσια, με πήραν τηλ το μεσημέρι ότι η Ε2 ήταν 836 και η LH 2,4Κι ενώ είχαμε πει να με έβλεπε αύριο ο γιατρός κ να ξεκινούσα αύριο τον ανταγωνιστή, μολις βγήκαν οι ορμονικές μου είπαν να ξεκινησω σήμερα, τετάρτη μέρα και μάλιστα άμεσα την orgalutran και να πάω Δευτέρα να με δει... Κορίτσια εσείς που ξέρετε οι ορμονικές έδειξαν ότι ωριμασαν αυτά τα 4 μεγάλα ωάρια που είχα κ γι αυτό ο γιατρός βιάστηκε να κάνω τον ανταγωνιστή;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Κορίτσια, με πήραν τηλ το μεσημέρι ότι η Ε2 ήταν 836 και η LH 2,4Κι ενώ είχαμε πει να με έβλεπε αύριο ο γιατρός κ να ξεκινούσα αύριο τον ανταγωνιστή, μολις βγήκαν οι ορμονικές μου είπαν να ξεκινησω σήμερα, τετάρτη μέρα και μάλιστα άμεσα την orgalutran και να πάω Δευτέρα να με δει... Κορίτσια εσείς που ξέρετε οι ορμονικές έδειξαν ότι ωριμασαν αυτά τα 4 μεγάλα ωάρια που είχα κ γι αυτό ο γιατρός βιάστηκε να κάνω τον ανταγωνιστή;;; 

Ναι είναι μία χαρά ή οιστραδιολη σου κ πολύ καλή κ για τόσο νωρις,πιστευω ότι θα μεγαλώσουν κ τα άλλα τις επόμενες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι είναι μία χαρά ή οιστραδιολη σου κ πολύ καλή κ για τόσο νωρις,πιστευω ότι θα μεγαλώσουν κ τα άλλα τις επόμενες μέρες.

Την LH τώρα τη θέλουμε χαμηλή η υψηλή;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

Κορίτσια, με πήραν τηλ το μεσημέρι ότι η Ε2 ήταν 836 και η LH 2,4Κι ενώ είχαμε πει να με έβλεπε αύριο ο γιατρός κ να ξεκινούσα αύριο τον ανταγωνιστή, μολις βγήκαν οι ορμονικές μου είπαν να ξεκινησω σήμερα, τετάρτη μέρα και μάλιστα άμεσα την orgalutran και να πάω Δευτέρα να με δει... Κορίτσια εσείς που ξέρετε οι ορμονικές έδειξαν ότι ωριμασαν αυτά τα 4 μεγάλα ωάρια που είχα κ γι αυτό ο γιατρός βιάστηκε να κάνω τον ανταγωνιστή;;; 

Πρεπει να πεσει η ενδογενης εκκριση της LH....Αυτο κανει η orgalutran....μια χαρα στα ειπε ο doctor!!!πολυ καλες οι τιμες σου!!!μπραβο κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zefi87 είπε:

Την LH τώρα τη θέλουμε χαμηλή η υψηλή;;; 

Κορίτσι μου οι ανταγωνιστές θα καταστείλουν την lh και θα την αντικαταστήσει η ovitrelle που θα κάνεις. Μην ανησυχείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου οι ανταγωνιστές θα καταστείλουν την lh και θα την αντικαταστήσει η ovitrelle που θα κάνεις. Μην ανησυχείς. 

@Zefi87 ή προγεστερόνη πόσο είναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

@Zefi87 ή προγεστερόνη πόσο είναι???

Δεν τη μετρήσαμε... Μόνο LH κ Ε2 κάναμε. Την προγεστερονη τη θέλουμε για το ενδομητριο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Δυστυχώς σε όλες μας έχουν συμβεί πολλά κουλά πριν από την εξωσωματική. Σε άλλες πιο δύσκολα σε άλλες πιο εύκολα. Μην σε πέρνει από κάτω,υπομονή και όλα θα γίνουν!

Τι σας έχουν συμβεί? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Δεν τη μετρήσαμε... Μόνο LH κ Ε2 κάναμε. Την προγεστερονη τη θέλουμε για το ενδομητριο;; 

Τωρα....μεχρι την ωοληψια την θελουμε χαμηλη....την Prg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια.... Να εχετε ένα όμορφο βράδυ... Και ένα ακόμη πιο όμορφο σκ. ?

Εγω φευγω αυριο το μεσημερακι για Αθηνα....παω να παιξω τον κοκοτσαλο μας-ανηψιο  και Δευτερα να παρω το εμβρυακια μου....???....και βουρ για το σπιτακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Εγω φευγω αυριο το μεσημερακι για Αθηνα....παω να παιξω τον κοκοτσαλο μας-ανηψιο  και Δευτερα να παρω το εμβρυακια μου....???....και βουρ για το σπιτακι μου!!!

Με τις καλύτερες προϋποθέσεις θα υποδεχτείς τα έμβρυακια σου... Θα γεμίσεις σκόνη.... Αντέ με το καλό... Όλα να πάνε κατ ευχήν!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

Με τις καλύτερες προϋποθέσεις θα υποδεχτείς τα έμβρυακια σου... Θα γεμίσεις σκόνη.... Αντέ με το καλό... Όλα να πάνε κατ ευχήν!!! ????

Ετσι!!!!με περιμενει πώς και πώς ο μικρουλης μας!!!ευχαριστω πολυ!!!πιστευω πώς ολα θα ειναι τελεια!!!!ετσι προαισθανομαι...ετσι μου βγαινει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/2/2019 at 9:02 ΜΜ, ο/η nikona είπε:

@Ν_S μου γεια σου! Πώς είσαι???

@Magaiver σε σκεφτόμαστε!

@Eleni73 σε χασαμε. Τι κανεις?

Νικόνα μου εδώ είμαι κι εγώ σας παρακολουθώ κατά καιρούς .... όλα σχετικά καλά αδιαθέτησα κι εγώ σήμερα, και πάω για επόμενο φυσικό κύκλο αυτό το μήνα!!!! Συνεχίζω την συλλογή... δεν τα πήγε καλά η διέγερση ...έδωσε τουλάχιστον ένα βέβαια και τώρα έχω 2 μέτριες βλαστοκύστες ,,,,  θα τις κάνω 4 για να τις βάλω... Εσύ όλα καλά; 

Εδώ παρακολουθώ και τα νέα κορίτσια μεγάλωσε η παρέα μας!!!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Νικόνα μου εδώ είμαι κι εγώ σας παρακολουθώ κατά καιρούς .... όλα σχετικά καλά αδιαθέτησα κι εγώ σήμερα, και πάω για επόμενο φυσικό κύκλο αυτό το μήνα!!!! Συνεχίζω την συλλογή... δεν τα πήγε καλά η διέγερση ...έδωσε τουλάχιστον ένα βέβαια και τώρα έχω 2 μέτριες βλαστοκύστες ,,,,  θα τις κάνω 4 για να τις βάλω... Εσύ όλα καλά; 

Εδώ παρακολουθώ και τα νέα κορίτσια μεγάλωσε η παρέα μας!!!!!  

Με το καλο Ελενη μου! Ευχομαι να παει καλα ο επομενος μηνας και να μαζεψεις τα εμβρυακια. 

Καλα κι εγω ολα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mariapretty είπε:

Τι σας έχουν συμβεί? 

Εγώ από ότι σου είπα πρίν την διέγερση είχα e coli μικρόβιο επίσης μου έχει τύχει να έχει ο άντρας μου μικοπλασμα και χρειάστηκε αντιβίωση και για τους δύο και αναγκαστήκαμε τότε να σταματήσουμε την διαδικασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα!!Εύχομαι να έχετε όλες ευχάριστα νεάκια!!Να μπει κ η ανοιξη γτ φέτος μας κούρασε ο χειμώνας!!

Καλημερα....???!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια γνωρίζεται το κόστος της μικρογονιμοποίησης?

εμανα στο ιακεντρο μ ειπαν 2800 κ 300 ευρω η καταψυξη εμβρυων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marillia είπε:

Κορίτσια γνωρίζεται το κόστος της μικρογονιμοποίησης?

Τα περισσότερα κέντρα κάνουν μικρο απ' ότι ξέρω.. είναι μέσα στην τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

εμανα στο ιακεντρο μ ειπαν 2800 κ 300 ευρω η καταψυξη εμβρυων...

Κορίτσι, με ποιον γιατρό είσαι στο ιακεντρο;;;; 300€ κατάψυξη και απόψυξη μια τιμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...