Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Ευχαριστώ Ζετάκι μου. 20 είχα την Τετάρτη. Είπαμε είμαι ανυπόμονη. Χαχαχαχα. Ας είναι Ζέτα μου ένα ή δύο. Να πάνε καλά μόνο. 

Συγχαρητήρια κορίτσι,πολύ χάρηκα.Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα. 

Εξαφανίστηκα σήμερα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. 

Δεν άντεξα κορίτσια και το μεσημέρι έκανα τεστ φαρμακείου. Θετικό.

Το απόγευμα έκανα χοριακή. 

111 η τιμή. 

Είμαι πολύ χαρούμενη και συγκινημένη. Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά. 

Σας σκέφτομαι όλες και εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες. 

Σας φιλώ και δεν ξεχνάω καμία. 

@nikona, @Zeta. με το καλό τα μωράκια σας. 

@Magaiver αγαπημένη μου εύχομαι πολύ σύντομα να έχεις μόνο χαμόγελα. Θα τα καταφέρεις Mag. Είμαστε μαζί σου. 

@sansa, @Eleni73, @bebe2, @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, @antzy9, @jazz και φυσικά αγαπημένες μου @satya και @Bloublou85 σας ευχαριστώ και περιμένω τις δικές σας θετικές χοριακές. Δεν πάω πουθενά αν δεν τις δω όλες. 

Θα τα καταφέρουμε όλες κορίτσια. ΟΛΕΣ.

Καλή επιτυχία και στα καινούργια κορίτσια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

@Papadakis, @Ν_S καλή επιτυχία κορίτσια. Εύχομαι σε λίγες μέρες μόνο χαμόγελα. 

 

@Πιου-πιου δεν το πιστευωωωωωω ???? congratulations!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mmaria87 είπε:

Κορίτσια μου Αγχωθηκα πολυ τώρα είμαι στη δουλειά και έπρεπε να κάνω εδώ την τελευταία ένεση arvekap Γιατί Τετάρτη έχω ωοληψια. Η βελόνα ήταν λίγο κοντή δυσκολεύτηκα να τραβήξω το υγρο τράβηξα και αέρα και για να μην έχω απώλεια  φαρμάκου έβγαλα λίγο αέρα και έμεινε και μέσα στη σύριγγα!Στην προσπάθεια μου να βγάλω αέρα έβγαινε και υγρό οπότε την εκανα με αέρα μέσα με τα να έχω πρόβλημα?τετοια  ώρα δε μπορώ να επικοινωνήσω με το κεντρο

Πήρες τον γιατρό?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 οχι δεν εχει αιμορραγια. Ουτε θα πονας. Απλα ανοίγει την εισοδο του τραχήλου. Εγω βεβαια κ τις δυο φορες εκανα κ αφαίρεση πολυποδα οπότε ειχα κ λιγο καφε.

Πιστεύω πως μπορεις να κανεις ετ μετα. Δεν μπαινει στη μητρα. Μονο τον τραχηλο ανοιγει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα. 

Εξαφανίστηκα σήμερα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. 

Δεν άντεξα κορίτσια και το μεσημέρι έκανα τεστ φαρμακείου. Θετικό.

Το απόγευμα έκανα χοριακή. 

111 η τιμή. 

Είμαι πολύ χαρούμενη και συγκινημένη. Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά. 

Σας σκέφτομαι όλες και εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες. 

Σας φιλώ και δεν ξεχνάω καμία. 

@nikona, @Zeta. με το καλό τα μωράκια σας. 

@Magaiver αγαπημένη μου εύχομαι πολύ σύντομα να έχεις μόνο χαμόγελα. Θα τα καταφέρεις Mag. Είμαστε μαζί σου. 

@sansa, @Eleni73, @bebe2, @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, @antzy9, @jazz και φυσικά αγαπημένες μου @satya και @Bloublou85 σας ευχαριστώ και περιμένω τις δικές σας θετικές χοριακές. Δεν πάω πουθενά αν δεν τις δω όλες. 

Θα τα καταφέρουμε όλες κορίτσια. ΟΛΕΣ.

Καλή επιτυχία και στα καινούργια κορίτσια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

@Papadakis, @Ν_S καλή επιτυχία κορίτσια. Εύχομαι σε λίγες μέρες μόνο χαμόγελα. 

 

Πόση ευτυχία και πόση ελπίδα μας έδωσες αγαπημένη μας @Πιου-πιου! Είσαι πρότυπο και δύναμη για όλες μας! Σε αγαπάμε πάρα πολύ και περίμενε μας ερχομαστεεεεε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η dima είπε:

Αν  και δεν παιρνω μερος στισ συζητησεις σας παρακολουθω καθημερινα'Στεναχωριεμαι με τα αρνητικα , χαιρομαι με τα θετικα.Πιου πιου συγχαρητηρια  κλαιω απο χαρα για σενα και ευχομαι να συνεχιστει σε ολες μας  ΑΥΤΟ με το θελημα του ΘΕΟΥ 

Να είσαι καλά κορίτσι. Σου εύχομαι καλή επιτυχία σύντομα. Στην επόμενη κιόλας προσπάθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η satya είπε:

Πόση ευτυχία και πόση ελπίδα μας έδωσες αγαπημένη μας @Πιου-πιου! Είσαι πρότυπο και δύναμη για όλες μας! Σε αγαπάμε πάρα πολύ και περίμενε μας ερχομαστεεεεε! 

Ελατεεε. Πώς και πώς περιμένω. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Όλες να πάρουμε κουράγιο από τα καταπληκτικά νέα της @Πιου-πιου και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μια μια!!!

Χθες αυξήθηκαν κατά πολύ οι πιθανότητες να είναι εξωμητριο. Η χοριακη μου έχει ανέβει πολύ και έμβρυο πουθενά στον υπέρηχο. Μου συνεστησαν να κάνω εισαγωγή στο νοσοκομείο. Όμως με δική μου ευθύνη υπέγραψα και ήρθα σπίτι. Εάν συμβεί το κακό θα πάμε στα επείγοντα. Δεν σας έγραψα χθες γιατί ήθελα να ξεκινήσει η εβδομάδα όλων με χαμόγελα και αισιοδοξία! Πρέπει να στεκόμαστε μόνο στα καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραα κοριτσια!!!@Πιου-πιου πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!Μπραβοοοο....Ολα να κυλησουν ομορφα και να ζησεις την πιο ομορφη και πολυποθητη στιγμη της ζωης σου !!!Καλη συνεχεια και καλη δυναμη σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Όλες να πάρουμε κουράγιο από τα καταπληκτικά νέα της @Πιου-πιου και να ακολουθήσουν όλα τα κορίτσια μια μια!!!

Χθες αυξήθηκαν κατά πολύ οι πιθανότητες να είναι εξωμητριο. Η χοριακη μου έχει ανέβει πολύ και έμβρυο πουθενά στον υπέρηχο. Μου συνεστησαν να κάνω εισαγωγή στο νοσοκομείο. Όμως με δική μου ευθύνη υπέγραψα και ήρθα σπίτι. Εάν συμβεί το κακό θα πάμε στα επείγοντα. Δεν σας έγραψα χθες γιατί ήθελα να ξεκινήσει η εβδομάδα όλων με χαμόγελα και αισιοδοξία! Πρέπει να στεκόμαστε μόνο στα καλά! 

Καλημέρα κορίτσι μου!!Περνάς δύσκολα!!Υπάρχει περίπτωση να είναι κενός σάκος ή ούτε σάκο βλέπετε?Συνήθως απο 2000 χοριακή φαίνεται ο σάκος!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να ταλαιπωρηθείς όσο το λιγότερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!Περνάς δύσκολα!!Υπάρχει περίπτωση να είναι κενός σάκος ή ούτε σάκο βλέπετε?Συνήθως απο 2000 χοριακή φαίνεται ο σάκος!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ να ταλαιπωρηθείς όσο το λιγότερο!!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου! Ναι είναι μία πολύ δύσκολη κατάσταση. Δυστυχώς δεν βλέπουμε ούτε σάκο. Είχαν δει κάτι που θα μπορούσε να είναι σάκος 3χιλιοστων όταν η χοριακη μου ήταν 2600. Χθές με χοριακη πάνω από 5000 πάλι είδαν το ίδιο αλλά δεν είναι σίγουροι ότι είναι σάκος γιατί δεν μεγάλωσε καθόλου...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιου συγχαρητήρια κορίτσι μου! Μια τέλεια εγκυμοσύνη εύχομαι κ ένα γερό μωρό!!! Η και Δύο!

@Magaiver πόσο μα πόσο λυπάμαι. Ότι γίνει από δω κ πέρα εύχομαι να έχει την λιγότερη ταλαιπωρία για σένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου! Ναι είναι μία πολύ δύσκολη κατάσταση. Δυστυχώς δεν βλέπουμε ούτε σάκο. Είχαν δει κάτι που θα μπορούσε να είναι σάκος 3χιλιοστων όταν η χοριακη μου ήταν 2600. Χθές με χοριακη πάνω από 5000 πάλι είδαν το ίδιο αλλά δεν είναι σίγουροι ότι είναι σάκος γιατί δεν μεγάλωσε καθόλου...?

Περίεργα πράγματα!!Πολύ στεναχωριέμαι ειλικρινά γτ πριν 2 χρόνια πέρασα κ γω απ αυτά!!Εμένα μέχρι κ για μύλη κύηση μου είπαν,κενό σακό!!Τελικά ήταν παλίνδρομη!!Αν είναι εξωμήτριο όντως θέλει προσοχή γτ το κύημα αναπτύσσεται μέσα στην σάλπιγγα κ μην σε πιάσουν αφόρητοι πόνοι!!Αρκεί βέβαια να σιγουρευτούν!!Σύντομα να τελειώσει όλο αυτό που βιώνεις!!Μήπως να έκανες κ κάπου αλλού έναν υπέρηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver κοριτσάκι μου ξέρεις ότι είμαστε εδώ για σένα! Σου δίνω όλη την θετική μου ενέργεια για να τελειώσει σύντομα όλο αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

@Magaiver κοριτσάκι μου ξέρεις ότι είμαστε εδώ για σένα! Σου δίνω όλη την θετική μου ενέργεια για να τελειώσει σύντομα όλο αυτό! 

@Magaiver τα είπαν όλα τα κορίτσια... Τόση αγωνία και να μην ξέρεις ακόμη πως να κινηθείς.. εύχομαι την πιο ανώδυνη εξέλιξη, φρόντισε τον πολύτιμο εαυτό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiverμου σε παρακαλώ πήγαινε κ κάνε κ κάπου αλλού υπέρηχο ώστε να επιβεβαιώσουν για τι πρόκειται... αν είναι πράγματι εξωμήτριο υπάρχει κίνδυνος για αφαίρεση σάλπιγγας... μην το αφήνεις κ πάθεις κανένα μεγαλύτερο κακό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ν_S είπε:

Πήρες τον γιατρό?? 

Ναι τελικά δε πειραζει λίγο αέρα να έχει Γιατί γίνεται υποδόρια! Οποτε όλα καλα αναμένω Αύριο για ωοληψια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα. 

Εξαφανίστηκα σήμερα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. 

Δεν άντεξα κορίτσια και το μεσημέρι έκανα τεστ φαρμακείου. Θετικό.

Το απόγευμα έκανα χοριακή. 

111 η τιμή. 

Είμαι πολύ χαρούμενη και συγκινημένη. Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά. 

Σας σκέφτομαι όλες και εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες. 

Σας φιλώ και δεν ξεχνάω καμία. 

@nikona, @Zeta. με το καλό τα μωράκια σας. 

@Magaiver αγαπημένη μου εύχομαι πολύ σύντομα να έχεις μόνο χαμόγελα. Θα τα καταφέρεις Mag. Είμαστε μαζί σου. 

@sansa, @Eleni73, @bebe2, @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, @antzy9, @jazz και φυσικά αγαπημένες μου @satya και @Bloublou85 σας ευχαριστώ και περιμένω τις δικές σας θετικές χοριακές. Δεν πάω πουθενά αν δεν τις δω όλες. 

Θα τα καταφέρουμε όλες κορίτσια. ΟΛΕΣ.

Καλή επιτυχία και στα καινούργια κορίτσια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

@Papadakis, @Ν_S καλή επιτυχία κορίτσια. Εύχομαι σε λίγες μέρες μόνο χαμόγελα. 

 

το συγχαρητηρια ειναι πολυ λιγο!!! να πανε ολα καλα κ παντα χαρες απο εδω κ περα στη ζωη σου...μπραβο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ @Πιου-πιου μου είμαι στο γραφείο, είπα να μπω να δω τι γίνεται μετά από μέρες , και μόλις διάβασα τα ΥΠΕΡΟΧΑ νέα σου !!!!!!!!!! Κορίτσι χαίρομαι τόσο πολύ για σένα !!!!! Περάσαμε ταυτόχρονα αυτό που περάσαμε τον Δεκέμβρη και αισθάνθηκα τόση χαρά !!!! Θερμά συγχαρητήρια !!!! Γέμισαν τα μάτια μου με δάκρυα συγκίνησης !!!! Μπράβο μπράβο μπράβο !!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ν_S είπε:

Κορίτσια μου ξύπνησα το πρωί με πόνους περιόδου.....Και έχω ενοχλήσεις όλη μέρα.....!

Μάλλον κακο είναι αυτό....Ν

Κορίτσι μου μην ψάχνεις συμπτώματα είναι πολύ νωρίς. Δεν υπάρχουν. Ή για την ακρίβεια δε μπορούμε να ξέρουμε αν διάφορα που νιώθουμε είναι από τα φάρμακα, είναι συμπτωματακια κάποιες φορές όντως ή απλά παρατηρούμε το καθετί, το οποίο δε σημαίνει απολύτως τίποτα. 

Οι πόνοι περιόδου είναι κοινό σύμπτωμα περιόδου και εγκυμοσύνης. 

Για αυτό σου λέω μην απογοητεύσαι, άλλωστε είναι νωρίς ακόμα για περίοδο μπορεί να είναι για καλό. Μπορεί να είναι και από τα φάρμακα. Μπορεί απλά να έχεις άγχος. Μην απογοητεύσαι όμως. Δεν υπάρχει κανένας λόγος.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου αγαπημένα. 

Εξαφανίστηκα σήμερα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. 

Δεν άντεξα κορίτσια και το μεσημέρι έκανα τεστ φαρμακείου. Θετικό.

Το απόγευμα έκανα χοριακή. 

111 η τιμή. 

Είμαι πολύ χαρούμενη και συγκινημένη. Εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά. 

Σας σκέφτομαι όλες και εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες. 

Σας φιλώ και δεν ξεχνάω καμία. 

@nikona, @Zeta. με το καλό τα μωράκια σας. 

@Magaiver αγαπημένη μου εύχομαι πολύ σύντομα να έχεις μόνο χαμόγελα. Θα τα καταφέρεις Mag. Είμαστε μαζί σου. 

@sansa, @Eleni73, @bebe2, @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, @antzy9, @jazz και φυσικά αγαπημένες μου @satya και @Bloublou85 σας ευχαριστώ και περιμένω τις δικές σας θετικές χοριακές. Δεν πάω πουθενά αν δεν τις δω όλες. 

Θα τα καταφέρουμε όλες κορίτσια. ΟΛΕΣ.

Καλή επιτυχία και στα καινούργια κορίτσια εύχομαι μέσα από την καρδιά μου. 

@Papadakis, @Ν_S καλή επιτυχία κορίτσια. Εύχομαι σε λίγες μέρες μόνο χαμόγελα. 

 

Συγχαρητήρια καρδούλα μου ! Πολύ χάρηκα και συγκινήθηκα ! Μπορεί να μην συμμετέχω αλλά σας παρακολουθώ όλον αυτόν τον καιρό ! Όλα να πάνε τέλεια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...