Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μηδέν εις την έκτη !!!! 

 

Λυπάμαι κορίτσι μου... Μην το βάζεις κάτω όμως... ψάξτο λίγο παραπάνω, πάρε τους άντρες σπυ αγγαλίτσες κ όλα θα πάνε καλά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis πολύ περίεργο γιατί ο γιατρός είναι πολύ γνωστός για τις επιτυχίες του.. Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ενώ ήδη πετύχατε μια φορά και ενώ είσαι 33 χρονών. Ουφ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Papadakis πολύ περίεργο γιατί ο γιατρός είναι πολύ γνωστός για τις επιτυχίες του.. Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται ενώ ήδη πετύχατε μια φορά και ενώ είσαι 33 χρονών. Ουφ! 

Η επιτευξη μια εγκυμοσυνης ειναι μια αλυσιδα πραγματων, πολλα παιζουν ρολο.. Σιγουρα ο γιατρος και οι εμβρυολογοι, αλλα ειναι κι αλλοι παραγοντες. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μηδέν εις την έκτη !!!! 

 

Λυπάμαι πολύ! Σε είχα στο μυαλό μου . Εύχομαι σύντομα μηδέν εις την έκτη συν ρίζα 4! Δηλαδή ; 2 !!!!! Φιλακι και παρε μια αγκαλιά τα αντράκια σου . Για λίγο καιρό ακόμα θα έχουν αποκλειστικότητα ... Ας την απολαύσουν !!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια έκανε καμία πριν την ωοληψια averkap και ovitrelle με ένα τέταρτο διαφορά??

Τι εννοείς ; Έκανες 2 ; Μια αριστερά και μια δεξιά πριν την ωοληψια ; Με ένα τέταρτο διαφορά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Η επιτευξη μια εγκυμοσυνης ειναι μια αλυσιδα πραγματων, πολλα παιζουν ρολο.. Σιγουρα ο γιατρος και οι εμβρυολογοι, αλλα ειναι κι αλλοι παραγοντες. 

 

Δεν διαφωνώ αλλά είναι λίγο περίεργο να δούλεψε με την πρώτη πριν 2 χρόνια και τώρα 6η φορά και τίποτα ενώ η κοπέλα είναι ακόμα νέα.. Απογοήτευση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Τι εννοείς ; Έκανες 2 ; Μια αριστερά και μια δεξιά πριν την ωοληψια ; Με ένα τέταρτο διαφορά ;

Μου είπε να κάνω απόψε 00.45 ovitrelle και στις  01.00 με ένα τέταρτο δλδ διαφορά την  averkap.

Το Σάββατο θα πάω για ωοληψια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Που ειστε κοριτσια !!!!!!!  Πωπω σας εχω χασει !!! Ποσες καινουριες κοπελες στην παρεα !!! 

@nikona ακομα στην κοιλιτσα ο μπεμπης ? Η αδελφη μου γεννησε προχθες ! Ησασταν ακριβως μαζι στις ημερομηνιες ! Μας εκανε εναν κουκλο !!! 

@Πιου-πιου μου τι καλα ! Κιολας 10 εβδομαδων ! Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος και ποσο παρελθον τα δυσκολα που περασαν !!! 

@Zeta. Ζετακι τι κανεις ? 

@Magaiver ??? Επιτελους αδιαθετησες ! Ανακουφιση εε ? 

@Bloublou85 Μπλουμπλουκα !!! Ποτε ξεκινας και παλι ? 

@sansa @satya σας σκεφτομαι κοριτσια μου ❤❤❤ 

@Eleni73 που εισαι Ελενακι ! Ειμαι σιγουρη οτι μας διαβαζεις απλα δε συμμετεχεις ! Ευχομαι ολα να ειναι καλα ! 

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου! Και στα δικά μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Μου είπε να κάνω απόψε 00.45 ovitrelle και στις  01.00 με ένα τέταρτο δλδ διαφορά την  averkap.

Το Σάββατο θα πάω για ωοληψια

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Μου είπε να κάνω απόψε 00.45 ovitrelle και στις  01.00 με ένα τέταρτο δλδ διαφορά την  averkap.

Το Σάββατο θα πάω για ωοληψια

Κάτι θα έχει στο νου του . Και εγώ έκανα 2 οβιτρελ Σάββατο βράδι με ένα τέταρτο διαφορά . Δεξιά πρώτα και μετά αριστερά. Είχε μια λογική για τηη 35η ώρα να συμπέσει ανάλογα με τα μεγέθη . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

 

Κάτι θα έχει στο νου του . Και εγώ έκανα 2 οβιτρελ Σάββατο βράδι με ένα τέταρτο διαφορά . Δεξιά πρώτα και μετά αριστερά. Είχε μια λογική για τηη 35η ώρα να συμπέσει ανάλογα με τα μεγέθη . 

Κατάλαβα ναι!!από ότι διάβασα η averkap χρησιμοποιείται όταν υπάρχει κίνδυνος υπερδιέγερσης και ακολουθείται πρωτόκολλο με ανταγωνιστές όπως εγώ..απλά μου φάνηκε περίεργο γιατί και οι ορμόνες μου ήταν καλές!!τεσπα εντάξει,ναι κάτι θα ξέρει!!η ovitrelle δεν μου διευκρίνισε ο γιατρός τις μονάδες και έτσι νόμιζα ότι είναι συγκεντρωμένες αλλά με ρώτησε και η φαρμακοποιός πόσα mlgr και με έβαλε σε σκέψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Κορίτσια έκανε καμία πριν την ωοληψια averkap και ovitrelle με ένα τέταρτο διαφορά??

@katriniki ovitrelleμονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Katriniki είπε:

Κατάλαβα ναι!!από ότι διάβασα η averkap χρησιμοποιείται όταν υπάρχει κίνδυνος υπερδιέγερσης και ακολουθείται πρωτόκολλο με ανταγωνιστές όπως εγώ..απλά μου φάνηκε περίεργο γιατί και οι ορμόνες μου ήταν καλές!!τεσπα εντάξει,ναι κάτι θα ξέρει!!η ovitrelle δεν μου διευκρίνισε ο γιατρός τις μονάδες και έτσι νόμιζα ότι είναι συγκεντρωμένες αλλά με ρώτησε και η φαρμακοποιός πόσα mlgr και με έβαλε σε σκέψεις

Συνήθως η ovitrelle γίνεται ολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Καλησπερα σε ολες κι απο μενα! Ειστε πολλα νεα μελη και δεν σας ξερω ολες ευχομαι υπομονη και κουραγιο στον αγωνα σας! ☺

@sokola4 τι σου εχουν πει οι γιατροι για τα συνεχονενα αρνητικα; Εχεις κι αλλα στην καταψυξη; Σε ρωταω γιατι σε μενα με την 4η εμβρυομεταφορα ειδαμε θετικο (κατεληξε σε αποβολη) αλλα πιο πριν μονο αρνητικα. Σε μας το ριχνουν στις χρωμοσωμικες ανωμαλιες...

Επειδή εγώ έχω χαμηλή αμη ο σύζυγός χαμηλή κινητικότητα δεν κάνουμε πολλά έμβρυα και τα έμβρυα μας δεν είναι ποιοτηκά άρα με το ζόρι πάντα έχουμε 1-2 έμβρυα. Και εννοείται ποτέ δεν έχει μείνει τίποτα για την κατάψυξη. Μέχρι στιγμής δεν έχω δει ποτέ θετικό τεστ. Μετά από τόσα αρνητικά τώρα απόφάσισαν μετά από δική μου πίεση να μου κάνουν μια εξέταση για φλεγμονές. Κατά τ'άλλα εκτός από ορμονικές και καριότυπο άλλες εξετάσεις αίματος δεν έχω κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η satya είπε:

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου! Και στα δικά μας! 

Και στα δικα μας και στα δικα μας !!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Papadakis μου πραγματικά λυπάμαι τόσο πολύ!! Μίλα με τον γιατρό σου μήπως υπάρχει κάτι που σας διαφεύγει. Δεν ξέρω, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ενώ έχεις ένα παιδάκι να δυσκολεύεσαι τόσο για το δεύτερο όποιο και να ήταν το λάθος που έκανε εκείνος ο γιατρός τότε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Συνήθως η ovitrelle γίνεται ολη

Ναι ξανά πήρα τηλ και μου το είπε όλη τελικά!!τώρα γιατί μου έβαλε κ τις δύο δεν ξέρω!!τεσπα!!☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Μπορώ να ρωτήσω κάτι αν φυσικά θέλετε υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει πάει με δότη σπέρματος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Papadakis  επιμονη και ολα θα γινουν ειμαι σιγουρη το θελεις και θα σου ερθει .τι σου είπε ο Σφακιανουδης?

Δεν με έχει πάρει ακόμα ... μαιλ τους έστειλα ... αντέγραψα το προηγούμενο δηλαδή ....

δεν ξέρω τι να πω : Εγω πιστεύω ότι ο κτηνίατρος μου κατέστρεψε το ενδομήτριο και τέλος ... Δνε γίνεται να έπιασα με την πρώτη και τώρα έκτη δορά κουλουρα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Μπορώ να ρωτήσω κάτι αν φυσικά θέλετε υπάρχει κάποια κοπέλα που έχει πάει με δότη σπέρματος;

Βγήκαν τα αποτελέσματα και δεν έχει τελικά ;;;; μια πολύ καλή μου φίλη έχει πάει και επειδή έκανε 8 ετ για μα πετύχει εγκυμοσύνη .... το έχει ψάξει ... εάν θέλεις πες μου να την ρωτήσω κάτι !!!!!

στην διάθεση σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η sokola4 είπε:

@Papadakis μου πραγματικά λυπάμαι τόσο πολύ!! Μίλα με τον γιατρό σου μήπως υπάρχει κάτι που σας διαφεύγει. Δεν ξέρω, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ενώ έχεις ένα παιδάκι να δυσκολεύεσαι τόσο για το δεύτερο όποιο και να ήταν το λάθος που έκανε εκείνος ο γιατρός τότε.

 

Το λάθος του κτηνιάτρου ήταν τέραστιο για αυτό και χρειάστηκαν 4 υστεροσκοπησεις για να καταφέρω μα το φέρω σε καλά επίπεδα το ενδομήτριο ... αλλα

μουντο έχει πει ο σφακ ποτέ Δνε θα είναι όπως πριν που ήταν τέλειο !!!!οποτε αυτό φταίει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Βγήκαν τα αποτελέσματα και δεν έχει τελικά ;;;; μια πολύ καλή μου φίλη έχει πάει και επειδή έκανε 8 ετ για μα πετύχει εγκυμοσύνη .... το έχει ψάξει ... εάν θέλεις πες μου να την ρωτήσω κάτι !!!!!

στην διάθεση σου 

Ναι τελικά δεν βρήκαν..!!! Μήπως ξέρεις από πιο κέντρο πήρε; και πόσο όλο αυτό της κόστισε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...