Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η satya είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Πότε με το καλό περιμένουμε το παιδάκι σου?

4 Απριλιου satya μου μας εχουν δωσει πιθανη ημερομηνια.

Απο βδομαδα, τη Δευτερα μπαινω στον μηνα μου πια. Οπότε απο μερα σε μερα μπορει κ να ερθει. 

Τωρα ποτε εχεις ξανα υπέρηχο εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nikona είπε:

4 Απριλιου satya μου μας εχουν δωσει πιθανη ημερομηνια.

Απο βδομαδα, τη Δευτερα μπαινω στον μηνα μου πια. Οπότε απο μερα σε μερα μπορει κ να ερθει. 

Τωρα ποτε εχεις ξανα υπέρηχο εσυ??

Τι όμορφα! Μπράβο! Πάω παρασκευή πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!τα νεα μου εχουν ως εξης....γονιμοποιηθηκαν τα 12 απο τα 19....και απο αυτα δεν προχωρησαν τα 2....καθως επισης 1 μου ειπε η εμβρυολογος το παλευει....τα υπολοιπα πανε περηφημα!παμε για Δευτερα ...εμβρυομεταφορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η nikona είπε:

4 Απριλιου satya μου μας εχουν δωσει πιθανη ημερομηνια.

Απο βδομαδα, τη Δευτερα μπαινω στον μηνα μου πια. Οπότε απο μερα σε μερα μπορει κ να ερθει. 

Τωρα ποτε εχεις ξανα υπέρηχο εσυ??

Αντε με το καλο το μπεμπουλινι σου @nikona!!!!αγορακι ή κοριτσακι ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!τα νεα μου εχουν ως εξης....γονιμοποιηθηκαν τα 12 απο τα 19....και απο αυτα δεν προχωρησαν τα 2....καθως επισης 1 μου ειπε η εμβρυολογος το παλευει....τα υπολοιπα πανε περηφημα!παμε για Δευτερα ...εμβρυομεταφορα!!!

Μπραβο!! Με το καλοοο!!! 

 

@satya καλη επιτυχια λοιπον για την Παρασκευη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kokotsalo είπε:

Αντε με το καλο το μπεμπουλινι σου @nikona!!!!αγορακι ή κοριτσακι ειναι???

Ευχαριστω!! Αγορακι εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!τα νεα μου εχουν ως εξης....γονιμοποιηθηκαν τα 12 απο τα 19....και απο αυτα δεν προχωρησαν τα 2....καθως επισης 1 μου ειπε η εμβρυολογος το παλευει....τα υπολοιπα πανε περηφημα!παμε για Δευτερα ...εμβρυομεταφορα!!!

Μπράβο κοκοτσαλο συγχαρητήρια!! Με το καλό να τα υποδεχθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η satya είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Σήμερα έκανα υπέρηχο και μου είπε ότι δεν ξέρουμε ακόμα εαν είναι καλό το ωάριο είμαι 8η μέρα, παρόλα αυτά θα προχωρήσουμε μάλλον σε ετ την άλλη εβδομάδα ανεξάρτητα εαν έχω ωάριο σε αυτόν τον κύκλο, οπότε μου έδωσε από σήμερα ciclacur το ενδομήτριο λέει είναι 6.5, τώρα αυτό είναι καλό? Το 6.5 εννοώ

Μία χαρά είναι το ενδομητριο για τη μέρα κι εμένα τοσο ήταν δύο τρεις μέρες ακόμα κ με cyclacur μπόμπα θα είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!τα νεα μου εχουν ως εξης....γονιμοποιηθηκαν τα 12 απο τα 19....και απο αυτα δεν προχωρησαν τα 2....καθως επισης 1 μου ειπε η εμβρυολογος το παλευει....τα υπολοιπα πανε περηφημα!παμε για Δευτερα ...εμβρυομεταφορα!!!

Τέλεια!!! Με το καλό! εαν όλα καλά και με εμένα μαζί θα είμαστε πάνω κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!τα νεα μου εχουν ως εξης....γονιμοποιηθηκαν τα 12 απο τα 19....και απο αυτα δεν προχωρησαν τα 2....καθως επισης 1 μου ειπε η εμβρυολογος το παλευει....τα υπολοιπα πανε περηφημα!παμε για Δευτερα ...εμβρυομεταφορα!!!

Συγχαρητήρια!!!! Τέλεια νέα! Με το καλό να βάλεις γερές βλαστοκυστες λοιπόν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!τα νεα μου εχουν ως εξης....γονιμοποιηθηκαν τα 12 απο τα 19....και απο αυτα δεν προχωρησαν τα 2....καθως επισης 1 μου ειπε η εμβρυολογος το παλευει....τα υπολοιπα πανε περηφημα!παμε για Δευτερα ...εμβρυομεταφορα!!!

Τέλειααα!!Με το καλό να βάλετε τα εμβρυούλια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kokotsalo τέλεια. Με το καλό τη Δευτέρα !!! Εύχομαι καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη. 

@nikona μου με το καλό ο μπεμπακος! Αυτά και αν θα είναι τα ευχάριστα. Ε ρε γλέντια που θα κάνουμε!!!

Κορίτσια μου καλή συνέχεια σε όλες τις προσπάθειες και να έχουμε καλά αποτελέσματα σε όλα και για όλες. ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Μία χαρά είναι το ενδομητριο για τη μέρα κι εμένα τοσο ήταν δύο τρεις μέρες ακόμα κ με cyclacur μπόμπα θα είσαι!

Θα ανεβει το παχος του ενδομητριου με τα cyclacur!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@Kokotsalo τέλεια. Με το καλό τη Δευτέρα !!! Εύχομαι καλή επιτυχία και μία τεράστια χοριακη. 

@nikona μου με το καλό ο μπεμπακος! Αυτά και αν θα είναι τα ευχάριστα. Ε ρε γλέντια που θα κάνουμε!!!

Κορίτσια μου καλή συνέχεια σε όλες τις προσπάθειες και να έχουμε καλά αποτελέσματα σε όλα και για όλες. ❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστω @Πιου-πιου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

Συγχαρητήρια!!!! Τέλεια νέα! Με το καλό να βάλεις γερές βλαστοκυστες λοιπόν!!!!

Thank you....@jazz!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kokotsalo είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!τα νεα μου εχουν ως εξης....γονιμοποιηθηκαν τα 12 απο τα 19....και απο αυτα δεν προχωρησαν τα 2....καθως επισης 1 μου ειπε η εμβρυολογος το παλευει....τα υπολοιπα πανε περηφημα!παμε για Δευτερα ...εμβρυομεταφορα!!!

Μπραβο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα να σας ρωτησω εχει κανει καποιας κοπελας ο συζηγος την εξεταση  κατακερματισμος dna να ρωτησω κατι..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

κοριτσια καλησπερα να σας ρωτησω εχει κανει καποιας κοπελας ο συζηγος την εξεταση  κατακερματισμος dna να ρωτησω κατι..???

Αν εννοεις κατακερματισμο σπερματος ναι. Ο δικος μου συζυγος την εκανε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Αν εννοεις κατακερματισμο σπερματος ναι. Ο δικος μου συζυγος την εκανε. 

εκανε  κ ο δικος μ συζηγος κ σημερα βγηκαν τ αποτελεσματα ...μας ειπαν στο κεντρο πως ειχε 19.7% κ πως το οριο τ φυσιολογικου ειναι 20 %... μας ειπε πως ειναι καλα μεσα στα φυσιολογικα πλαισια.. εσυ πως το βλεπεις με βαση την δικη σας εξεταση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

εκανε  κ ο δικος μ συζηγος κ σημερα βγηκαν τ αποτελεσματα ...μας ειπαν στο κεντρο πως ειχε 19.7% κ πως το οριο τ φυσιολογικου ειναι 20 %... μας ειπε πως ειναι καλα μεσα στα φυσιολογικα πλαισια.. εσυ πως το βλεπεις με βαση την δικη σας εξεταση?

Δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω χρυσανθη σε αυτο γιατι αυτη η εξεταση ηταν μια απο τις εξετασεις που ειπα οτι δεν θα ψαξω παραιτερω τιποτα. Αρκέστηκα στα λεγομενα της γιατρου μας που μας ειπε οτι ηταν καλο το αποτελεσμα. Συγκεκριμενα ηταν 10% ο κατακερματισμός. 

Αλλά από ό,τι εχει πάρει το ματι μου σε συζητησεις νομιζω κι εγω μεχρι 20% ειναι οκ. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...