Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

@Magaiver μου παντως υπαρχει κοπελα που ειχε πρωτη χοριακη 8! Θυμαμαι τοτε ημασταν μαζι στις προσπαθειες. Και ειχε απογοητευτει. Κι ομως η δευτερη ηταν πολυ καλη κ τωρα πρεπει να εχει γεννησει. 

Κουφο, κι ομως αληθινο. Δηλαδη το εζησα περσι και δεν θα το ξεχασω αυτο το κοριτσι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera se oles

Euxomai se oles sas na exete mia petyximeni egkimosini kai mesa apo tin kardia mou ola na pane kat euxin.

Perysi - Ianouarios 2018 labame ta apotelesmata twn exetasewn tou antra mou kai distixws ipirxe sovari oligoospermia..opws katalabenete pathame sok kathws kaneis den pisteuei oti mporei na iparxei provlima an kai to ixera oti kati simbenei..Prospathwntas peripou 10 mines  kai kathws egw den eixa kapoio thema o sizigos ekane tis aparaities exetaseis kai siniditopoiisame oti eprepe na ginei amesa exwswmatiki..

O fevrouarios itane minas gematos exetasies kai gia tous dio mas kathws eprepe na tis steiloume ston giatro mas stin ellada. I diagnwsi itane amesi exwswmatiki.

Se 2 mines kaname tin exwswmatiki kai itane epityximeni..Eixa mia eukoli egkimosini-polles fores eniwtha pos den eimai egkios kathws douleua 2 meres prin gennisw alla ipirce poli agxos se oli tin egkimosini opou den ton xarika.  Autin tin stigmi exoume to mwro mas sto spiti kai den to exouem siniditopoiisei akomi.

O giatros mou onomazetai Nikos Vlaxos kai tha ithela na ton sistisw se opoia kople aprospathei kathws proseggise  poli swsta tin katastasi mas prosarmozontas farmaka analoga me tin katastasi mou. Mou ekane entipwsi oti itane poli ithikos kathws exei katantisei an einai viomixania stin ellada kai polloi giatroi ekmwtaleuontai katastaseis asthenwn.

 

Sas euxomai kathe kalo.Kalo kouragio se oles!

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Magaiver μου παντως υπαρχει κοπελα που ειχε πρωτη χοριακη 8! Θυμαμαι τοτε ημασταν μαζι στις προσπαθειες. Και ειχε απογοητευτει. Κι ομως η δευτερη ηταν πολυ καλη κ τωρα πρεπει να εχει γεννησει. 

Κουφο, κι ομως αληθινο. Δηλαδη το εζησα περσι και δεν θα το ξεχασω αυτο το κοριτσι!!! 

Να το ξαναζήσεις φέτος νικονακι μου και όλες εμείς μαζί σου! 

Σε ποια βδομάδα είσαι τώρα γιατί περνάει ο καιρός και δεν τον καταλαβαίνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πιου-πιου είπε:

Να το ξαναζήσεις φέτος νικονακι μου και όλες εμείς μαζί σου! 

Σε ποια βδομάδα είσαι τώρα γιατί περνάει ο καιρός και δεν τον καταλαβαίνουμε!

Μακαρι Πιου πιου μου! 

Διανυω την 32η εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Μακαρι Πιου πιου μου! 

Διανυω την 32η εβδομαδα.

Άντε κορίτσι μου. Ε μετράμε αντίστροφα πια!!! Με το καλόοοοοο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια! Καινούργια εδώ. Μεταφορά μιας βλαστοκύστης το Σάββατο 26/01 και σε αναμονή χοριακής στις 06/02. 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Kate@ είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια! Καινούργια εδώ. Μεταφορά μιας βλαστοκύστης το Σάββατο 26/01 και σε αναμονή χοριακής στις 06/02. 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! 

Καλωσήρθες!!! Με το καλο η χοριακη σου!!! Ευχομαι να ειναι θετικηηη!!!

@Πιου-πιου μου ναι, αυριο πια μπαινω επισήμως στον 8ο. Περασε ο καιρος. Σε ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kate@ είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια! Καινούργια εδώ. Μεταφορά μιας βλαστοκύστης το Σάββατο 26/01 και σε αναμονή χοριακής στις 06/02. 

Καλή επιτυχία σε όλες μας! 

Με μία τεράστια χοριακή κορίτσι!!! Η πρώτη σου προσπάθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλωσήρθες!!! Με το καλο η χοριακη σου!!! Ευχομαι να ειναι θετικηηη!!!

@Πιου-πιου μου ναι, αυριο πια μπαινω επισήμως στον 8ο. Περασε ο καιρος. Σε ευχαριστω.

Το μαρτιο θα έχουμε τα πρώτα γεννητιουρια;ω θεέ μου!!!Με το καλό ο μπεμπουλης❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλωσήρθες!!! Με το καλο η χοριακη σου!!! Ευχομαι να ειναι θετικηηη!!!

@Πιου-πιου μου ναι, αυριο πια μπαινω επισήμως στον 8ο. Περασε ο καιρος. Σε ευχαριστω.

Σε ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Το μαρτιο θα έχουμε τα πρώτα γεννητιουρια;ω θεέ μου!!!Με το καλό ο μπεμπουλης❤

Ευχαριστω πολυ!!! Με το καλο η χοτιακη σου!!! Ολα νσ πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Bloublou85 είπε:

Το μαρτιο θα έχουμε τα πρώτα γεννητιουρια;ω θεέ μου!!!Με το καλό ο μπεμπουλης❤

Σε ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Με μία τεράστια χοριακή κορίτσι!!! Η πρώτη σου προσπάθεια;

Zeta μου σε ευχαριστώ πολύ! Έκανα μία εξωσωματική και έχω ένα γιό 19 μηνών. Τον Οκτώβριο έκανα εμβρυομεταφορά 2 κατεψυγμένων βλαστοκύστεων με αρνητικό αποτέλεσμα. Τώρα έκανα ξανά διέγερση αλλά  μόνο μία βλαστοκύστη καλής ποιότητας προχώρησε. Οπότε και κάναμε την εμβρυομεταφορά. Το πρόβλημά μου όμως είναι το ενδομήτριο που δεν παχαίνει. Οπότε δεν έχω και πολλές ελπίδες. Και επειδή ο σύζυγός μου δεν θέλει να ξανακούσει για εξωσωματική είναι η τελευταία μου ευκαιρία. Χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια!

Καλα αποτελεσματα σημερα στην @Magaiver μας..! Μακαρι να ειναι ολα καλα μαγκαιβερ μου.

@Bloublou85 και @jazz πώς είστε??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Ευχαριστώ πολύ @nikona ki!  Μακάρι να γίνει ένα θαύμα ? Έφτασες 8 μηνών! Απίστευτο μου φαίνεται πως περάσαμε όλα τα στάδια της εγκυμοσύνης σου μαζί !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κορίτσια!!! @Magaiver μου θα περιμένουμε τα αποτελέσματα σου.. Πραγματικά πιστεύω πως μπορεί να τα κατάφερε το εμβρυάκι σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Καλη εβδομαδα σε ολα τα κοριτσια!

Καλα αποτελεσματα σημερα στην @Magaiver μας..! Μακαρι να ειναι ολα καλα μαγκαιβερ μου.

@Bloublou85 και @jazz πώς είστε??? 

Καλημέρα! Καλή επιτυχία @Magaiver !!! Εγώ καλά λέω.. τίποτα δεν αισθάνομαι. Τόση προγεστερόνη και ούτε το στήθος δεν έχει πρηστεί! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Καλημέρα! Καλή επιτυχία @Magaiver !!! Εγώ καλά λέω.. τίποτα δεν αισθάνομαι. Τόση προγεστερόνη και ούτε το στήθος δεν έχει πρηστεί! ??

Κορίτσια αλήθεια σας λεω κι εγω δεν ειχα πρησμενο στηθος κατα την ετ. Μαλιστα επειδη ειχα κανει κ διεγερση, στη διεγερση ειχε γινει τουμπανο κ μετα την ετ ξεπρηστηκε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κορίτσια αλήθεια σας λεω κι εγω δεν ειχα πρησμενο στηθος κατα την ετ. Μαλιστα επειδη ειχα κανει κ διεγερση, στη διεγερση ειχε γινει τουμπανο κ μετα την ετ ξεπρηστηκε. 

 

Τόσες φορές έχω γράψει κι εγω σε κορίτσια να μην ψάχνουν για συμπτώματα αλλά όταν έρχεται η ώρα....??? Το άλλο θέμα που έχω είναι ότι δεν τρυπιεται εύκολα το δέρμα πλέον στην κοιλιά και βρίσκει μεγάλη αντίσταση η βελόνα με αποτέλεσμα να έχω ταση λιποθυμίας.. αλλά ας πάνε όλα καλά και κάνω και τρεις την ημέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Τόσες φορές έχω γράψει κι εγω σε κορίτσια να μην ψάχνουν για συμπτώματα αλλά όταν έρχεται η ώρα....??? Το άλλο θέμα που έχω είναι ότι δεν τρυπιεται εύκολα το δέρμα πλέον στην κοιλιά και βρίσκει μεγάλη αντίσταση η βελόνα με αποτέλεσμα να έχω ταση λιποθυμίας.. αλλά ας πάνε όλα καλά και κάνω και τρεις την ημέρα...

Χαχαχα. Αδιόρθωτες είμαστε όλες. Ρώτα μήπως μπορείς να κάνεις αλλού. Νομίζω οι αντιπηκτικές γίνονται και στους μηρούς κλπ. Υπομονή κορίτσι. Εύχομαι το αποτέλεσμα να σε ανταμείψει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Τόσες φορές έχω γράψει κι εγω σε κορίτσια να μην ψάχνουν για συμπτώματα αλλά όταν έρχεται η ώρα....??? Το άλλο θέμα που έχω είναι ότι δεν τρυπιεται εύκολα το δέρμα πλέον στην κοιλιά και βρίσκει μεγάλη αντίσταση η βελόνα με αποτέλεσμα να έχω ταση λιποθυμίας.. αλλά ας πάνε όλα καλά και κάνω και τρεις την ημέρα...

Μα, δεν ειναι τοσο ευκολο να μην τασκεφτομαστε τα ατιμα τα συμπτωματα!!! 

Μμμ...κριμα για τις ενεσεις. Δεν ξερω τι να σου πω. Υπομονη μονο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η nikona είπε:

@Πιου-πιου μου εισαι καλα???

Καλά είμαι νικονα μου. Τελικά ευτυχώς είχα μικρή καθυστέρηση. Πήγα στο γιατρό την προηγούμενη Τετάρτη. Πάλι είχα 2η μέρα ένα μεγάλο ωάριο που θα μας ψιλοχάλαγε τη διέγερση και αποφασίσαμε ετ. Είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό, γιατί αυτό ήθελα. Επειδή όμως κάνω ετ σε φυσικό κύκλο και έχω μέρες μπροστά μου (πάνω από εβδομάδα), άμα δεν φτάσουμε κοντά, δεν το έχω σίγουρο. Μη και στραβώσει πάλι κάτι. Τί να κάνω; Κάηκε η γρια με το κουρκούτι βλέπεις. Χαχαχαχα. Ελπίζω όλα να πάνε καλά και την άλλη βδομάδα να τα βάλω τα καημένα. Από τον Ιούνιο περιμένουν. [smilie=love9.gif].

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...