Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Να σου πω κάτι... Τα λεφτά τα δώσαμε ήδη όμως. Δεν τους χρωστάμε κάτι. Σαν κίνηση ήταν ευγενικό. Και μου είπαν να πάρω τον γιατρό μόλις έχω τα αποτελέσματα. Δεν ξέρω.. Εγώ προσωπικά το εκτίμησα σαν κινηση!

Άμα τους χρωστουσατε δε θα σε παίρνανε.βρε σε πειραζω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@jazz αύριο επομένως η μεγαλη μέρα! Αχ να πάνε όλα καλά! Δυο θα βάλετε?

Αύριο κορίτσια υπάρχει πολύ υλικό για να παρακολουθήσουμε! Έχουμε συντονιστεί καλά όλες και γίνονται διάφορα κάθε μέρα! Σήμερα με πήραν από το κέντρο να μου υπενθυμίσουν (λες και υπήρχε περίπτωση να το ξεχάσω...!) ότι είναι να κάνω χοριακη αύριο και να μου ευχηθούν καλή επιτυχία! Μου φάνηκε πολύ ευγενικό από μέρους τους?

Είναι πολύ ευγενικό πραγματικά, δεν το συναντάς συχνά...  Εμείς για δύο πάμε να βάλουμε, ναι..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η nikona είπε:

Αχ @Magaiver μου θα πας πρωι πρωι για αιμα? Ή αλλη στιγμη??? Εχω πολυ καλο προαισθημα...!!

@jazz μου με το καλο να τα βαλετε και να φωλιάσουν γερα εκει μεσα!! Θα περιμενουμε τα νεα σου!!!.

 

Ναι Nikona μου πρωί πρωί θα πάω. Απλά δεν ρώτησα τι ώρα βγαίνουν τα αποτελέσματα.. Μακάρι το προαίσθημα σου να βγει αληθινό! ♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Είναι πολύ ευγενικό πραγματικά, δεν το συναντάς συχνά...  Εμείς για δύο πάμε να βάλουμε, ναι..??

Τέλεια! Δυο μικρά εμβρυακια σας περιμένουν! Γιούπιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz με το καλό κοριτσάκι μου αύριο!

@Magaiver καλή επιτυχία magaiveraki να έχεις μία τεράστια χοριακη

Άντε κορίτσια μου με το καλό❤❤

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα.Θέλω να ευχηθώ στη Magaiver αρχικα καλή επιτυχία για αύριο με μια τριψηφια χοριακη.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ εύχομαι τα εμβρυακια σου να προχωρήσουν και όλα να πάνε καλά.Εγώ κορίτσια είμαι ακόμα κρυωμενη,έκλεισα ραντεβού με ωρυλα δε πάει άλλο.Αν πάω σε ετ πρέπει να είμαι καλά.Ξεκίνησα και τη zinadol που μου είπε ο Νικας και τη Δευτέρα θα τον πάρω τηλέφωνο να μου πει πώς πάει.Του είπα ότι πρέπει να προσπαθήσει να το βγάλει μέχρι τις 15/2 να προλάβω πριν αδιαθετησω,αν είναι καθαρό βέβαια.Τέλος πάντων κορίτσια σας εύχομαι καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikona είπε:

Μμμμ...σε ρωταω γιατι κι εμεις εκει καναμε τις δυο πρωτες προσπαθειες μας. 

Επειδη μιλησες για πολυκοσμια μου θυμισες αυτο που συνεβαινε οταν πηγαιναμε κ εμεις καθε φορα στο κεντρο

Στην Καλαμαρια ειναι?

Οχι στην Πυλαια!!Κ εσυ Θεσσαλονικη??Φαινεται το εχουν τα κεντρα της συμπρωτευουσας..??Δεν ξερω ισως ειναι η πρωτη φορα και μου φαινονται εμενα καπως...αλλα για παραδειγμα για θρομβοφιλια που ζητησα μου εγραψαν κατι πολυ απλες..ουτε 30euro δεν κοστιζαν(ενω απ οτι εχω διαβασει εδω, κοστιζει αρκετα και ο ελεγχος ειναι πληρης,οχι μονο χρονοι,ινωδογονο και πρωτεινη c) ή για κυστικη ινωση μονο για μια μεταλλαξη μου εγραψαν εξεταση(απο εσας ειδα  οτι υπαρχει ποσοστο μεταλλαξεων)μονο ο καρυοτυπος πιστευω ηταν σωστος...ΑΜΗ εγω ζητησα(δεν ειχε δει τον φακελο μου λεει και νομιζε ειχα κανει) καθως απο εσας ειδα τι εστι και αυτο....Γενικως οπως καταλαβες παιρνω ερεθισματα απο εσας,μετα ψαχνομαι και μετα παω και τους τα ζηταω...?Στην προσπαθεια τους να τους τακτοκτοιησουν ολους δεν τα ψαχνουν εις βαθος,κυριως οταν δεν εχεις φτασει στη διαδικασια σ αφηνουν λιγο να πας στον αυτοματο...Ελπιζω την επομενη φορα που θα παμε και θα ειμαστε ενα βημα πριν τη διαδικασια να γινουν ολα σωστα!!!Προσπαθω να τα παραβλεπω ως ενα βαθμο γιατι απο τον γιατρο ειμαι αρκετα ευχαριστημενη....αυτα τα ολιγα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!! Είμαι καινούργια εδώ αλλά παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις σας και παίρνω κουράγιο. Εγώ προσπαθώ εδώ και 6 χρόνια. Στην αρχή με φάρμακα και ενέσεις στην συνέχεια με αρκετές εξετάσεις και δυο σπερματεγχείσεις και στην τελική με 2 εξωσωματικές όλα αυτά με αρνητικές χοριακές.. Τώρα περιμένω για να μπω για Φεβρουάριο για την 3 μου φορά.. Στην τελευταία εξωσωματική είχα και υπερδιέγερση φοβήθηκα πολύ να πω την αλήθεια αλλά δεν το βάζω κάτω. Τώρα απλά προσέχω περισσότερο. Σας κούρασα λιγάκι ε; Λοιπόν εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία και μεγάλεεεεες χοριακές!!!!!??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα.Θέλω να ευχηθώ στη Magaiver αρχικα καλή επιτυχία για αύριο με μια τριψηφια χοριακη.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ εύχομαι τα εμβρυακια σου να προχωρήσουν και όλα να πάνε καλά.Εγώ κορίτσια είμαι ακόμα κρυωμενη,έκλεισα ραντεβού με ωρυλα δε πάει άλλο.Αν πάω σε ετ πρέπει να είμαι καλά.Ξεκίνησα και τη zinadol που μου είπε ο Νικας και τη Δευτέρα θα τον πάρω τηλέφωνο να μου πει πώς πάει.Του είπα ότι πρέπει να προσπαθήσει να το βγάλει μέχρι τις 15/2 να προλάβω πριν αδιαθετησω,αν είναι καθαρό βέβαια.Τέλος πάντων κορίτσια σας εύχομαι καλή επιτυχία.

Περαστικουλια σανσα!!!

Περιμενουμε κι εμεις πώς κ πώς τα αποτελεσματα σου απο τον Νικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η jazz είπε:

Είναι πολύ ευγενικό πραγματικά, δεν το συναντάς συχνά...  Εμείς για δύο πάμε να βάλουμε, ναι..??

ολα καλα αυριο...μια τυχερη ετ να κανεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

Τέλεια! Δυο μικρά εμβρυακια σας περιμένουν! Γιούπιιιι!

@Magaiver μακαρι αυριο να ειναι η πρωτη ευτυχισμενη σου μερα ( η δευτερη θα ειναι η γεννα..χχχ)....εχω θετικο προαισθημα...με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η antzy9 είπε:

ολα καλα αυριο...μια τυχερη ετ να κανεις!!!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Magaiver καλή επιτυχία κοριτσάκι μου. Περιμένουμε πώς και πώς τα καλά αποτελέσματα.

@jazz μου με το καλό αύριο. Όλα να πάνε τέλεια.

@sansa μου περαστικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω βρε κορίτσια μου χαμόοοοοοοος!!!!! Περιμένω πως κ πως τα αποτέλεσματά σου αύριο @Magaiver μου!!! Έχω κ εγώ καλό προαίσθημα❤️❤️❤️ Να έχεις μία τεράστια χοριακή!!!! @jazz μου καλή επιτυχία κ σε εσένα αύριο!!! Να καλοδεχτείς τα εμβρυάκια σου κ να είναι τα τυχερά σου!!!!❤️ @sansa μου περαστικά!!! Να αναρρώσεις γρήγορα, να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα από τον Νίκα για να προχωρήσεις κ εσύ σε ετ!!!!❤️ @Bloublou85 μου σε βρίσκω ανεβασμένη σήμερα κ πολύ χαίρομαι!!! Ο πνευματικός του άντρα μου κορίτσια του έδωσε ένα βιβλιαράκι που αναφέρει οτι η επιστήμη, οι αρχαίοι Έλληνες κ η εκκλησία πιστεύουν οτι η αγωγή του παιδιού ξεκινάει από την σύλληψη... Γι αυτό αγάπη, ηρεμία κ γαλήνη σε όλες γιατί έρχονται πολλά νινάκια στο φόρουμ μας!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sokola4 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Είμαι καινούργια εδώ αλλά παρακολουθώ καιρό τις συζητήσεις σας και παίρνω κουράγιο. Εγώ προσπαθώ εδώ και 6 χρόνια. Στην αρχή με φάρμακα και ενέσεις στην συνέχεια με αρκετές εξετάσεις και δυο σπερματεγχείσεις και στην τελική με 2 εξωσωματικές όλα αυτά με αρνητικές χοριακές.. Τώρα περιμένω για να μπω για Φεβρουάριο για την 3 μου φορά.. Στην τελευταία εξωσωματική είχα και υπερδιέγερση φοβήθηκα πολύ να πω την αλήθεια αλλά δεν το βάζω κάτω. Τώρα απλά προσέχω περισσότερο. Σας κούρασα λιγάκι ε; Λοιπόν εύχομαι σε όλα τα κορίτσια καλή επιτυχία και μεγάλεεεεες χοριακές!!!!!??? 

Καλώς μας ήρθες κορίτσι!!! Καλή επιτυχία εύχομαι!!! Να είναι η Τρίτη κ τυχερή σου!!! Δυστυχώς πολλά κορίτσια έχουν ταλαιπωρηθεί πολύ με το θέμα της εξωσωματικής... άλλες περισσότερο κ άλλες λιγότερο, αλλά το σίγουρο είναι πως δεν κουραζόμαστε να ακούμε γι αυτό το θέμα γιατί καταλαβαίνει η μία την άλλη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Zefi87 είπε:

Οχι στην Πυλαια!!Κ εσυ Θεσσαλονικη??Φαινεται το εχουν τα κεντρα της συμπρωτευουσας..??Δεν ξερω ισως ειναι η πρωτη φορα και μου φαινονται εμενα καπως...αλλα για παραδειγμα για θρομβοφιλια που ζητησα μου εγραψαν κατι πολυ απλες..ουτε 30euro δεν κοστιζαν(ενω απ οτι εχω διαβασει εδω, κοστιζει αρκετα και ο ελεγχος ειναι πληρης,οχι μονο χρονοι,ινωδογονο και πρωτεινη c) ή για κυστικη ινωση μονο για μια μεταλλαξη μου εγραψαν εξεταση(απο εσας ειδα  οτι υπαρχει ποσοστο μεταλλαξεων)μονο ο καρυοτυπος πιστευω ηταν σωστος...ΑΜΗ εγω ζητησα(δεν ειχε δει τον φακελο μου λεει και νομιζε ειχα κανει) καθως απο εσας ειδα τι εστι και αυτο....Γενικως οπως καταλαβες παιρνω ερεθισματα απο εσας,μετα ψαχνομαι και μετα παω και τους τα ζηταω...?Στην προσπαθεια τους να τους τακτοκτοιησουν ολους δεν τα ψαχνουν εις βαθος,κυριως οταν δεν εχεις φτασει στη διαδικασια σ αφηνουν λιγο να πας στον αυτοματο...Ελπιζω την επομενη φορα που θα παμε και θα ειμαστε ενα βημα πριν τη διαδικασια να γινουν ολα σωστα!!!Προσπαθω να τα παραβλεπω ως ενα βαθμο γιατι απο τον γιατρο ειμαι αρκετα ευχαριστημενη....αυτα τα ολιγα...?

 Κορίτσι κ εγώ Θεσσαλονίκη, συνεργάστηκα με το newlife... κ εμένα μου έγραψαν τις εξετάσεις για τις θρομβοφιλίες, αλλά είχα πληρώσει πάλι κάπου στα 180€. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

@Magaiver εφτασε η μερα. Με το καλο!!!!Να ειναι μια ωραια θετικη χοριακη

@jazz μου καλη επιτυχια σημερα στην ετ.

@sokola4 καλωςηρθες. Ευχομαι κι εγω η τριτη προσπαθεια να ειναι η τυχερη σας.

@Zefi87 κι εμεις θεσσαλονικη πηγαιναμε. Καλα κανεις κ τους τα ζητας γιατι απο τον πολυ κοσμο μερικες φορες χανουν την μπαλα. 

Θρομβοφιλια προφανψς δεν σου εγραψε τον πληρη ελεγχο. Κυστικη ινωση κι εμεις μια μονο μεταλλαξη καναμε. Την πιο συχνη. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

 Κορίτσι κ εγώ Θεσσαλονίκη, συνεργάστηκα με το newlife... κ εμένα μου έγραψαν τις εξετάσεις για τις θρομβοφιλίες, αλλά είχα πληρώσει πάλι κάπου στα 180€. Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!

Ευχαριστω πολυ ..Θα ψαξω να κανω κι εγω πληρη ελεγχο!Καλημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikona είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!

@Magaiver εφτασε η μερα. Με το καλο!!!!Να ειναι μια ωραια θετικη χοριακη

@jazz μου καλη επιτυχια σημερα στην ετ.

@sokola4 καλωςηρθες. Ευχομαι κι εγω η τριτη προσπαθεια να ειναι η τυχερη σας.

@Zefi87 κι εμεις θεσσαλονικη πηγαιναμε. Καλα κανεις κ τους τα ζητας γιατι απο τον πολυ κοσμο μερικες φορες χανουν την μπαλα. 

Θρομβοφιλια προφανψς δεν σου εγραψε τον πληρη ελεγχο. Κυστικη ινωση κι εμεις μια μονο μεταλλαξη καναμε. Την πιο συχνη. 

 

Καλημερα....θα τους ζητησω να κανω πληρη ελεγχο...απλα δε θελω να γινομαι και εκνευριστικη...???ΚΑΛΗ ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ....Ο ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ!!!ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!! Καλό μήνα !!!!

@Magaiver όλες ξυπνήσαμε με τη σκέψη σου σήμερα ! Καλή επιτυχία αγαπάκι !!!!

@jazz επίσης καλή επιτυχία !!!!! Να πάνε όλα καλά !!!!

@sansa γρήγορη ανάρρωση εύχομαι για να είσαι έτοιμη για την ετ ! Ελπίζουμε στα καλά νέα του Νίκα μέχρι τις 15 που ειπες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι ηλιόλουστη μέρα είναι αυτή!!! @Magaiver μου έδωσες αίμα; Τι ώρα σου είπαν θα βγουν τα αποτελέσματα; @jazz μου με το καλό να υποδεχτείς τα εμβρυάκια σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο παρεάκι!

@Magaiver Καλή επιτυχία κοριτσάκι μας!

@jazz Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!

@sokola4 καλώς ήρθες, με το καλό να πάνε όλα!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...