Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ουαου! Νομίζω πας πολύ καλά! Εγώ σήμερα 12η μέρα είμαι ακόμα στο 5... Ξεκινάω dermestril! 2 να βάλω μου είπαν και να τα αλλάξω την Κυριακή. Δευτέρα πάω πάλι για υπέρηχο! Καλή επιτυχία! 

Καλη επιτυχια και στις 2 μας κοριτσι μου!!! ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@Liveloula88 περιμένουμε με αγωνία!!! Να πάνε όλα καλά!!!?

Σε ευχαριστώ πολύ!μακάρι να πάνε σε όλες μας όλα καλά!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!μακάρι να πάνε σε όλες μας όλα καλά!❤

Θα πανε!!! Εγω θελω να σου πω οτι ειμαι αισιοδοξη, ελπιζω βεβαια να μην απογοητευτω στο τελος! Παω για εμβρυομεταφορα με τη σιγουρια οτι θα μεινω εγκυος σε ενα η δυο μωρακια!!! Ειμαι λιγο τρελη ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Όντως σε μισή ωρίτσα...?

Με το καλο το θετικο αποτελεσμα! ❤️ σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

@Liveloula88 καλή επιτυχία κορίτσι μου γλυκό !!!!!

@Sakira εγω στην πρώτη ένεση που εκανα λιποθύμησα ... είχα πάει και στο γεννεσις να μου την κάνουν και σωριάστηκα κάτω .... τώρα δεν καταλαβαίνω τίποτα !!! Καλή επιτυχία και όλα θα σου φαίνονται ένα όνειρο μετά που θα ξεχάσεις  

Χαχαχ είσαι φοβερή Οχι εγώ πήγα σ φαρμακείο σήμερα και νόμιζα ότι ήξερε αυτή ν μου της κάνει Αλλά δεν ήξερε τελικά και έτρεχα στα δημοτικά ιατρεία..εντωμεταξύ η ένεση bemfola πρέπει ν κάνω 150 μονάδες κι στο εοππυ  μου δώσανε τις 300 Και δεν ξέραμε πως θα το κάνουμε...Άσε ολόκληρο θριλερ  πέρασα το πρωί χαχαχα Αλλά όλα καλα..Απ αύριο μόνη μου...Καλή επιτυχία εύχομαι να έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Καλη επιτυχια και στις 2 μας κοριτσι μου!!! ❤️ 

Σ'ευχαριστώ κούκλα μου! Πολύ καλή μας επιτυχία! 

Βρε κορίτσια! Δεν ρώτησα που να βάλω τα αυτοκόλλητα! Να τα βάλω στην κοιλιά και ότι γίνει?!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ κούκλα μου! Πολύ καλή μας επιτυχία! 

Βρε κορίτσια! Δεν ρώτησα που να βάλω τα αυτοκόλλητα! Να τα βάλω στην κοιλιά και ότι γίνει?!!! 

Τι αυτοκολλητα ειναι αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Τι αυτοκολλητα ειναι αυτα?

Οιστραδιόλης λέει... Τι να πω, τα έβαλα στην κοιλιά! Το φυλλάδιο με τις οδηγίες είναι όλο στα ιταλικά το κερατάκι μου! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σ'ευχαριστώ κούκλα μου! Πολύ καλή μας επιτυχία! 

Βρε κορίτσια! Δεν ρώτησα που να βάλω τα αυτοκόλλητα! Να τα βάλω στην κοιλιά και ότι γίνει?!!! 

Κάτσε κάτσε η @Bloublou85 και άλλα κορίτσια ξέρουν να σου πουν. εγώ δεν έχω βάλει 

Μαρή συμπεθέρα που είσαι πια:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Θα πανε!!! Εγω θελω να σου πω οτι ειμαι αισιοδοξη, ελπιζω βεβαια να μην απογοητευτω στο τελος! Παω για εμβρυομεταφορα με τη σιγουρια οτι θα μεινω εγκυος σε ενα η δυο μωρακια!!! Ειμαι λιγο τρελη ε?

Και εγώ έτσι ήμουν την πρώτη βδομάδα μετά την ετ,αισιόδοξη.τώρα όχι και τόσο!Εύχομαι να τα καταφέρεις ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Με το καλο το θετικο αποτελεσμα! ❤️ σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια!

Σε ευχαριστώ παρα πολύ!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liveloula88 είπε:

Και εγώ έτσι ήμουν την πρώτη βδομάδα μετά την ετ,αισιόδοξη.τώρα όχι και τόσο!Εύχομαι να τα καταφέρεις ❤

Σε ευχαριστω, εσυ σε τι σταδιο εισαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κάτσε κάτσε η @Bloublou85 και άλλα κορίτσια ξέρουν να σου πουν. εγώ δεν έχω βάλει 

Μαρή συμπεθέρα που είσαι πια:

Είμαι βιαστική... Τα έβαλα στην κοιλιά! Διάβασα στο Google ότι πρέπει να τα βάλω σε σημείο που να μην τσακίζει, κοιλιά, γοφούς κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Σε ευχαριστω, εσυ σε τι σταδιο εισαι τωρα?

Τι ρωταω???? Περιμενεις τη χοριακη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Και εγώ έτσι ήμουν την πρώτη βδομάδα μετά την ετ,αισιόδοξη.τώρα όχι και τόσο!Εύχομαι να τα καταφέρεις ❤

Αχ συμπεθερούλα μου πόσο σε καταλαβαίνω... Κι εγώ την ίδια φάση ακριβώς! Εσύ όμως θα έχεις θετικό αποτέλεσμα! Σκέψου λίγο θετικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Σε ευχαριστω, εσυ σε τι σταδιο εισαι τωρα?

10/5 έκανα την 1η μου εμβρυομεταφορά και  σε λίγο θα παρω τηλ για το αποτέλεσμα  της χοριακής.Εσύ απο οσα έχω δει ετοιμάζεσαι για ετ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Liveloula88 είπε:

10/5 έκανα την 1η μου εμβρυομεταφορά και  σε λίγο θα παρω τηλ για το αποτέλεσμα  της χοριακής.Εσύ απο οσα έχω δει ετοιμάζεσαι για ετ;

Ναι ειμαι στη φαση που φτιαχνω ενδομητριο! Και μιας κ σε βρηκα ευκαιρη ηθελα να σε ρωτησω γτ μαζι με υπερηχο κανουμε κ εξεταση προγεστερονης? Αυτη πρεπει να πεφτει η να μεγαλωνει οσο παχαινει το ενδομητριο? Σε ρωταω γτ εσυ ταχεις φρεσκα στο μυαλο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ συμπεθερούλα μου πόσο σε καταλαβαίνω... Κι εγώ την ίδια φάση ακριβώς! Εσύ όμως θα έχεις θετικό αποτέλεσμα! Σκέψου λίγο θετικά! 

Προσπαθώ συμπεθερούλα μου αλλά το μυαλό έχει κολλήσει στις αρνητικές σκεψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Ναι ειμαι στη φαση που φτιαχνω ενδομητριο! Και μιας κ σε βρηκα ευκαιρη ηθελα να σε ρωτησω γτ μαζι με υπερηχο κανουμε κ εξεταση προγεστερονης? Αυτη πρεπει να πεφτει η να μεγαλωνει οσο παχαινει το ενδομητριο? Σε ρωταω γτ εσυ ταχεις φρεσκα στο μυαλο σου!

Εμένα μόνο υπέρηχο μου κάνουν... Τη Δευτέρα όμως που θα πάω θα ρωτήσω για προγεστερόνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Εμένα μόνο υπέρηχο μου κάνουν... Τη Δευτέρα όμως που θα πάω θα ρωτήσω για προγεστερόνη. 

Ποσο ενδομητριο εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Οιστραδιόλης λέει... Τι να πω, τα έβαλα στην κοιλιά! Το φυλλάδιο με τις οδηγίες είναι όλο στα ιταλικά το κερατάκι μου! ????

Geooo τα αυτοκόλλητα τα κολλαμε από πίσω στο πλάι ακριβώς πάνω από το πωπο.τα dermestril πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Πλατανακη Δεσποινα είπε:

Ναι ειμαι στη φαση που φτιαχνω ενδομητριο! Και μιας κ σε βρηκα ευκαιρη ηθελα να σε ρωτησω γτ μαζι με υπερηχο κανουμε κ εξεταση προγεστερονης? Αυτη πρεπει να πεφτει η να μεγαλωνει οσο παχαινει το ενδομητριο? Σε ρωταω γτ εσυ ταχεις φρεσκα στο μυαλο σου!

Δυστυχώς δε μπορω να σε βοηθησω γιατι εμενα δε μου έκαναν προγεστερόνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...