Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019


nikona

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Ναι πήγα,ολα πήγαν πολύ καλά έκανα δοκιμαστική εμβρυομεταφορα κ πέρασε πανευκολα.δεν χρειάζεται να κάνω κάτι ευτυχώς.οποτε προχωραω κανονικα μετά το πασχα.εσυ τι κάνεις;δε λέει να βγει ο μπομπιρας?

Ωραία νέα Μπλουμπλούκα!!! Θα είστε μαζί με την @Magaiver λογικά!!! Να σας πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ωραία νέα Μπλουμπλούκα!!! Θα είστε μαζί με την @Magaiver λογικά!!! Να σας πάνε όλα τέλεια αυτή τη φορά!!! ❤️❤️❤️

Ναι Ζετακι μαζί με μπλουμπλουκι θα είμαστε! Και θα παμε για καφεδάκια (μιας που θα είμαστε και οι δύο στην Αθήνα) και θα κάνουμε ενέσεις η μια στην άλλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bellaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Καλό μήνα  και καλά αποτελέσματα σε όλες!???

Καλό μήνα ! Εύχομαι σε όλες μας να έχουμε δύναμη, αγάπη, στήριξη και τύχη στις ζωές μας ! Αυτή η άνοιξη να μας φέρει μόνο καλά νέα και αισιοδοξία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Δεν ξέρω ρε κορίτσια είμαι πολύ μπερδεμένη !!! Να ξανά κάνω νικά ;;;; αφού έκανα περσυ ήπια τρεις μήνες αντιβίωση έκανα και εκγυσεις Καο έκανα άλλες 4 αποτυχημένες εξωσωματικές .... Όποτε το δοκίμασα και πάλι απέτυχα...

σκεφτηκα να πάω στην λευκού και μα κάνω έναν εξονυχιστικό έλεγχο !!!!

εχει Κάμα κοπέλα κάτι να μου προτείνει να με βοηθήσει ;;;;

Εγώ από την Λεύκου είμαι ευχαριστημένη ! Έδωσε ερμηνεία σε πολλά και βελτίωσε πολύ τον οργανισμό μου με την καθοδήγησή της ! Ανεπιφύλακτα σου τη συνιστώ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κ από εμένα κορίτσια!!!! Μόνο ευχάριστα να έχουμε!!! @nikona με το καλό να υποδεχτείς τον Ανδρούλη σου κοριτσάκι μου!!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλό μήνα κ από εμένα κορίτσια!!!! Μόνο ευχάριστα να έχουμε!!! @nikona με το καλό να υποδεχτείς τον Ανδρούλη σου κοριτσάκι μου!!!!❤️

Με το καλό!!! και εσύ @nikona

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Καλο μηνα κοριτσια!!! Με επιτυχιες μονο ευχομαι!! 

Με το καλό κορίτσι μου ο μπεμπακος!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikona είπε:

Ευχαριστω @Zeta. μου, κι εσεις με το καλο!!!

 

@nikona είσαι η πρώτη που μίλησα τον Γενάρη του 18 και νιώθω μεγάλη συγκίνηση που τα έχεις καταφέρει! Εύχομαι μια ευτυχισμένη ζωή να έχεις από δω και πέρα με το μωρό σου και να,ξέρεις έχεις βοηθήσει πολλές κοπέλες με την εμπειρία σου και το αποτέλεσμά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια μου τί κάνετε; 

Ποιες έχουν χοριακη αυτή την εβδομάδα;

Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία σε όλες. 

@Πιου-πιου ευχαριστούμε κορίτσι μου !!και εσύ μια γλυκιά τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Πιου-πιου ευχαριστούμε κορίτσι μου !!και εσύ μια γλυκιά τελειομηνη εγκυμοσύνη !!

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Είδα περιμένετε πολλές αυτές τις μέρες. 

Φέρτε μόνο καλά νέα!!!

Τεράστιες χοριακες να χαρούμε. 

Καλή επιτυχία σε όλες και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Littleme είπε:

Εγώ από την Λεύκου είμαι ευχαριστημένη ! Έδωσε ερμηνεία σε πολλά και βελτίωσε πολύ τον οργανισμό μου με την καθοδήγησή της ! Ανεπιφύλακτα σου τη συνιστώ !

Έκλεισα ραντεβού να πάω το Σάββατο !!!! Ελπίζω να με βοηθήσει .... αν και ο γυναικολόγος μπυ ήταν αντίθετος στην προηγούμενη αποτυχία επειδή έχω ήδη ένα παιδί δεν μπορεί να βρει κάτι μου είπε .... εγώ έκλεισα και θα πάω δεν χάνω κάτι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Έκλεισα ραντεβού να πάω το Σάββατο !!!! Ελπίζω να με βοηθήσει .... αν και ο γυναικολόγος μπυ ήταν αντίθετος στην προηγούμενη αποτυχία επειδή έχω ήδη ένα παιδί δεν μπορεί να βρει κάτι μου είπε .... εγώ έκλεισα και θα πάω δεν χάνω κάτι !!!

Ωραία ! Κάνει ραντεβού και Σάββατο ; Αθήνα ; Κάθε φορά νομίζω είναι διαφορετική ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Ωραία ! Κάνει ραντεβού και Σάββατο ; Αθήνα ; Κάθε φορά νομίζω είναι διαφορετική ! 

Τι να σου πω εγώ πήρα σήμερα και περίμενα να μου κλείσει πολύ αργότερα ... είπα το ιστορικό μου και μάλλον με λυπήθηκε ......6 αποτυχίες δεν τις λες και λίγες .... θα μαζέψω ότι αίματος έχω κάνει και θα πάω !!!! Και είδωμεν ......

αδιαθετησα και χθες και αύριο κάνω τις ορμονικες για μα ξεκινήσω να κάνω τον νικά !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Papadakis είπε:

Τι να σου πω εγώ πήρα σήμερα και περίμενα να μου κλείσει πολύ αργότερα ... είπα το ιστορικό μου και μάλλον με λυπήθηκε ......6 αποτυχίες δεν τις λες και λίγες .... θα μαζέψω ότι αίματος έχω κάνει και θα πάω !!!! Και είδωμεν ......

αδιαθετησα και χθες και αύριο κάνω τις ορμονικες για μα ξεκινήσω να κάνω τον νικά !!!!

Μπράβο ! Θα πας Θεσσαλονίκη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ααα τότε λαθος θυμάμαι θέλει να κλεισεις και την 37 εβδομάδα τότε 
    • Πρόωρο ονομάζεται κάθε μωρό που γεννιέται πριν τις 37 εβδομάδες κύησης. Μεγάλο (ή όψιμο) πρόωρο είναι το 34-36 εβδομάδων, πολύ πρόωρο είναι το 28-32 εβδομάδων και εξαιρετικά πρόωρο το <28 εβδομάδων κύησης. Συνήθως τα πρόωρα μωρά έχουν και χαμηλό βάρος γέννησης, δηλαδή ζυγίζουν λιγότερο από 2,5 κιλά. Εν έτη 2023 ένα μωρό μπορεί να γεννηθεί στις αρχές του 6ου μήνα της εγκυμοσύνης (ή την 22η εβδομάδα κύησης) με εξαιρετικά χαμηλό βάρος γέννησης 500 γραμμάρια ή και λιγότερο και να επιβιώσει. 
    • Αν γεννήσεις πριν την 36 εβδομάδα θεωρείτε πρόωρο  Αν γεννησεις μετα την 36 είναι τελειομηνη έτσι κατάλαβα γιατί μετά την 36 εβδομάδα μπορούν να σου σπάσουν τα νερά οποιαδήποτε στιγμή 
    • Ναι λαθος μου από την βιασύνη μου δεν το έγραψα σωστά μπερδεύτηκα 😅 Όταν μπήκα στην 31 εβδομάδες  (8ο μήνα )  πηγαινα 1 επίσκεψη κάθε 2 βδομαδες δηλαδή μέσα σε ένα μήνα πήγαινα 2 φορές  μετα όταν μπήκα στον μήνα μου στις 36 εβδομάδες πήγαινα μια φορά την εβδομάδα 
    • Να μη χαλιέσαι καθόλου κοριτσάκι μου! ΣΠΩ και εγώ και προσπάθειες ενάμιση χρόνο! Έκανα δυο σπερματεγχυνσεις και έμεινα έγκυος και τις δυο φορές απλά εμένα δεν πήγαν καλά και είχε μια βιοχημικη και μια παλινδρομη στην 9η εβδομάδα! Τώρα περιμενω να αδιαθετησω μετά την απόξεση και να κάνω και Τρίτη σπερματεγχυνση! Καη επιτυχια σου ευχομαιιιιι🙏❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...