Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Αχ σ ευχαριστώ πόσο με καθησυχάζεις... Δε γνωρίζω από το προέρχεται η ανεβασμένη τιμή??

Νομίζω σχετίζεται με το άγχος. Αλλά η @marillia νομίζω είχε πει ότι αν την κάνεις πρωί πρωί είναι ανεβασμένη και μετά μπορεί να πέσει. Κι εγώ 8 η ώρα την είχα κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοριτσια!!! 75 χοριακη 27 ημερα... 12-13 μερες μετα τημ ωορηξια υποθετω... Αγχωθηκα λιγο.. ειναι καλη?

Δεν γνωρίζω κοπέλα μου από χοριακες, υποθέτω όμως ότι είναι καλή. Ο μικροβιολόγος τι σου είπε? Ας μας πούνε τα κορίτσια που γνωρίζουν εδώ στην ομαδουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lenaki1890 είπε:

Δεν γνωρίζω κοπέλα μου από χοριακες, υποθέτω όμως ότι είναι καλή. Ο μικροβιολόγος τι σου είπε? Ας μας πούνε τα κορίτσια που γνωρίζουν εδώ στην ομαδουλα....

Την εκανα σε κλινικη, την πηρα αππ τη γραμματεια και δεν μλυ ειπε κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοριτσια!!!  Σας ευχαριστω πολυ ολες...

75 χοριακη 27 ημερα... 12-13 μερες μετα τημ ωορηξια υποθετω... Αγχωθηκα λιγο.. ειναι καλη?

Συγχαρητήρια! Είσαι έγκυος κορίτσι! Άρα, σήμερα περίμενες πάνω κάτω, σωστά; Είσαι μια χαρά, τώρα πρέπει να διπλασιαστεί σε 48 ώρες, αυτό έχει σημασία, οπότε εγώ θα σου πρότεινα να την επαναλάβεις μεθαύριο. Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

Την εκανα σε κλινικη, την πηρα αππ τη γραμματεια και δεν μλυ ειπε κατι...

Κατάλαβα...υποθέτω όμως ότι είναι καλή..Έλα μην αγχώνεσαι...όλα καλά θα πάνε. Εγώ που δεν έκανα τίποτα ακόμη τι να πω....θα περιμένω λίγο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Συγχαρητήρια! Είσαι έγκυος κορίτσι! Άρα, σήμερα περίμενες πάνω κάτω, σωστά; Είσαι μια χαρά, τώρα πρέπει να διπλασιαστεί σε 48 ώρες, αυτό έχει σημασία, οπότε εγώ θα σου πρότεινα να την επαναλάβεις μεθαύριο. Με το καλό!

Μακαριιι!!!! Δεν μπορω να το συνηδειτοποιησω ακομα.... Ναι εχθες η σημερα περιμενα.. Δεν ειχα αητα τα καφε που ειχα παντα και ετσι την ψιλιαστικα... εκανα τεστ εχθες κ σημερα πρωι πηγα για χοριακη.... ευχαριστω παρα πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Τι γίνεται ρε παιδιά αυτό το μήνα????? Έχουμε χάσει το μέτρημα!!!!! ??

Μάλλον τις διακοπές των Χριστουγέννων τις εκμεταλλευτηκαν όλες καταλληλα... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@*Louloudenia*μου μπράβο πόσο χάρηκα! Άρα όντως κάτι υπήρχε στα τεστ που έκανες!!! Και η χοριακη τέλεια για πριν την καθυστέρηση!!

@Lenaki1890συγχαρητήρια επίσης κούκλα μου!! Είδες μετά τις εξετάσεις??? Κατευθείαν! Είχες κάνει σαλπιγγογραφια ή σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Μάλλον τις διακοπές των Χριστουγέννων της εκμεταλλευτηκαν όλες καταλληλα... ??

Εγω παραπονο δεν ειχα παντως!!! Αν και ο αντρας μου ηταν 2 μερες με πυρετο και εγω 3 μερες με αντιβιωση... ελπιζω να μην εγινε καμια ζημια...  ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@*Louloudenia*μου μπράβο πόσο χάρηκα! Άρα όντως κάτι υπήρχε στα τεστ που έκανες!!! Και η χοριακη τέλεια για πριν την καθυστέρηση!!

@Lenaki1890συγχαρητήρια επίσης κούκλα μου!! Είδες μετά τις εξετάσεις??? Κατευθείαν! Είχες κάνει σαλπιγγογραφια ή σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα? 

 

Ευχαριστώ κορίτσι μου, ναι είχα κάνει σαλπιγγογραφια ??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@*Louloudenia*μου μπράβο πόσο χάρηκα! Άρα όντως κάτι υπήρχε στα τεστ που έκανες!!! Και η χοριακη τέλεια για πριν την καθυστέρηση!!

@Lenaki1890συγχαρητήρια επίσης κούκλα μου!! Είδες μετά τις εξετάσεις??? Κατευθείαν! Είχες κάνει σαλπιγγογραφια ή σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα? 

 

Ναι ναι ναι... Ηταν οντως κατι... :) Μακαριιιι ... Το ευχομαι σε ολες... Τωρα απο δω και περα το αγχος ? Αγχος πριν αγχος μετα....Και στη δουλεια αυτο σκεφτομαι ολη μερα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@*Louloudenia*μου μπράβο πόσο χάρηκα! Άρα όντως κάτι υπήρχε στα τεστ που έκανες!!! Και η χοριακη τέλεια για πριν την καθυστέρηση!!

@Lenaki1890συγχαρητήρια επίσης κούκλα μου!! Είδες μετά τις εξετάσεις??? Κατευθείαν! Είχες κάνει σαλπιγγογραφια ή σε μπερδεύω με άλλη κοπέλα? 

 

Έχω ακούσει ότι βοηθάει η σαλπιγγογραφια πάντως στο να μείνεις έγγυος. Δε ξέρω ίσως επειδή σκαλίζουν εκεί κάτω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου, ναι είχα κάνει σαλπιγγογραφια ??

 

Ήμουν σίγουρη να ξέρεις πως θα μείνεις έγκυος κατευθείαν ?έχω το χάρισμα, τέλος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ναι ναι ναι... Ηταν οντως κατι... :) Μακαριιιι ... Το ευχομαι σε ολες... Τωρα απο δω και περα το αγχος ? Αγχος πριν αγχος μετα....Και στη δουλεια αυτο σκεφτομαι ολη μερα ?

Να μην αγχώνεσαι να απολαμβάνεις! Είναι δουλειά της φύσης στο εξής, εσύ μόνο θα προσέχεις τον εαυτό σου! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοριτσια!!!  Σας ευχαριστω πολυ ολες...

75 χοριακη 27 ημερα... 12-13 μερες μετα τημ ωορηξια υποθετω... Αγχωθηκα λιγο.. ειναι καλη?

μια χαρα ειναι συγχαρητηρια και ενα τριπλασιασμο την επομενη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έχω ακούσει ότι βοηθάει η σαλπιγγογραφια πάντως στο να μείνεις έγγυος. Δε ξέρω ίσως επειδή σκαλίζουν εκεί κάτω??

Βοηθάει, ναι, μου το έχουν πει πολλές κοπέλες που έκαναν. Όχι φυσικά πως γίνεται κανένα θαύμα, απλά αν δεν υπάρχει άλλο θέμα κι όλα είναι καλά λειτουργεί βοηθητικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lenaki1890 εγώ το πρωί παίρνω το φιλισιν και το βράδυ παίρνω το σαλοσπιρ.δεν ξέρω γιατί αλλά ο γιατρός μου είπε να παίρνω το σαλοσπιρ βράδυ.δεν έχει σημασία το φαγητό!

@*Louloudenia* σημασία έχει να διπλασιαστεί η χοριακη!πάντως είναι θετική!πότε θα επαναλάβεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μακαριιι!!!! Δεν μπορω να το συνηδειτοποιησω ακομα.... Ναι εχθες η σημερα περιμενα.. Δεν ειχα αητα τα καφε που ειχα παντα και ετσι την ψιλιαστικα... εκανα τεστ εχθες κ σημερα πρωι πηγα για χοριακη.... ευχαριστω παρα πολυ....

@*Louloudenia* συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό!!

@Lenaki1890 συγχαρητήρια κ σε σενα! Με το καλό χωρίς άγχος!! Όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Βοηθάει, ναι, μου το έχουν πει πολλές κοπέλες που έκαναν. Όχι φυσικά πως γίνεται κανένα θαύμα, απλά αν δεν υπάρχει άλλο θέμα κι όλα είναι καλά λειτουργεί βοηθητικά! 

Λογικά κορίτσια μου βοηθάει, έτσι πιστεύω και εγώ...σίγουρα όμως παίζουν και άλλα ρόλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

@*Louloudenia* συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό!!

@Lenaki1890 συγχαρητήρια κ σενα! Με το καλό χωρίς άγχος!! Όλα θα πάνε καλά! 

Ευχαριστώ πολύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ήμουν σίγουρη να ξέρεις πως θα μείνεις έγκυος κατευθείαν ?έχω το χάρισμα, τέλος! 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Κοριτσια!!!  Σας ευχαριστω πολυ ολες...

75 χοριακη 27 ημερα... 12-13 μερες μετα τημ ωορηξια υποθετω... Αγχωθηκα λιγο.. ειναι καλη?

Συγχαρητήρια!!!Μια χαρά είναι εγώ στην πρώτη μέρα καθυστέρησης έκανα και ήταν 60 και δόξα το θεό μέχρι στιγμής όλα πηγαίνουν καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Αχ σ ευχαριστώ πόσο με καθησυχάζεις... Δε γνωρίζω από το προέρχεται η ανεβασμένη τιμή??

Βρε μην ανησυχείς! Εδώ εγώ έχω fsh 12 που διάβασα τα τέρατα και δύο γιατροί δεν έδωσαν σημασία! Η προλακτινη μου ήταν χαμηλή κι από όσο γνωρίζω αύξηση φέρνει και το άγχος... Αλλά δεν είναι πια και τόσο μεγάλη, OK! Ψυχραιμία και την... δουλειά σου ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Μπράβο στα κορίτσια που έχουν καλά νέα. Με το καλό. Γουρλού δεν ξέρω αν είμαι βρε κορίτσια. Μπορεί να είναι και τυχαίο. Μακάρι να σας έφερα τύχη. Θέλετε πραγματικά να ανοίξω θέμα τον επόμενο μήνα; Δεν είναι υπερβολικό; 

Είσαι γουρλού! Δεν χωρεί αμφιβολία περί τούτου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

@Lenaki1890 εγώ το πρωί παίρνω το φιλισιν και το βράδυ παίρνω το σαλοσπιρ.δεν ξέρω γιατί αλλά ο γιατρός μου είπε να παίρνω το σαλοσπιρ βράδυ.δεν έχει σημασία το φαγητό!

@*Louloudenia* σημασία έχει να διπλασιαστεί η χοριακη!πάντως είναι θετική!πότε θα επαναλάβεις?

Δεν ξερω, θα παω στο γιατρο αυριο να μου πει... ? Μακαρι ναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...