Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα!!!Λέγονται spermotrend!!Θα τις πίνει 2 φορές την ημέρα για 3 μήνες κ είχαν 150ε όλη η θεραπεία!!

Καλημέρα! OMG! Είναι κάτι σαν τις profertil? Μακάρι κοριτσάκι μου να έχετε θετικά αποτελέσματα! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιες βιταμίνες είναι τόσο ακριβές.

Εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Περιμένω να μου φέρουν τις pregnacare. Μα γιατί δεν έρχονται;

@egw συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Με το καλό! Και όχι άγχος, ναι; Όλα είναι μια χαρά! @Ε.Γ.Α. άντε και στα δικά σου κορίτσι μου σε λίγες μέρες! Στείλτε μας λίγη εγκυο-τύχη!!! ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. @egw μου μπράβο σου με το καλό το μωράκι σας.. πολύ ευχάριστα νέα.. 

Εμένα κοριτσια κατέβηκε σήμερα επιτέλους την ημέρα που υπολόγιζα εγώ κ όχι το κινητό.. υπολογισα δηλαδή μια χαρά την ωορηξια κ χωρίς τεστακια. Την Πέμπτη το πρωί θα πάω για τις εξετασεις .. 3η μέρα κύκλου.

Κι εγώ μια χαρά την υπολογίζω την ωορρηξία μου, δεν θα ξαναπάρω τεστάκια. Απ' ό,τι φαίνεται, ψιλοέστρωσε και ο κύκλος μου, επέστρεψα στο γνωστό 27-28-29 κι ελπίζω να μη ξαναχαλάσει!!! Lactaki παίρνεις κι εσύ τις pregnacare? Για πες εμπειρία! 2η μέρα περιόδου και ανυπομονώ να τελειώσει να ριχτώ στη μάχη! : D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κι εγώ μια χαρά την υπολογίζω την ωορρηξία μου, δεν θα ξαναπάρω τεστάκια. Απ' ό,τι φαίνεται, ψιλοέστρωσε και ο κύκλος μου, επέστρεψα στο γνωστό 27-28-29 κι ελπίζω να μη ξαναχαλάσει!!! Lactaki παίρνεις κι εσύ τις pregnacare? Για πες εμπειρία! 2η μέρα περιόδου και ανυπομονώ να τελειώσει να ριχτώ στη μάχη! : D 

Χαχα εγώ 1η μέρα είμαι .. το Σάββατο τελειώνω το πρώτο κουτί. Μόλις Φάω μεσημεριανό την πίνω..καλό κάνει κακό δεν κάνει πάντως. Άμα κάνω αναλύσεις θα σ' πω χαχα..ναι τις pregnacare πίνω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου... Πολυ συγκινητικη στιγμη... :) πρεπει να ειναι τελξο συναισθημα ... 

Καλημερα κοριτσι μου ναι τελεια στιγμη λες  καιδεν το ειχαμε ξανα ζησει

ο αντρας μου για καποιο λογο θελει να μαθει το φυλο με πιο πολλη απο αγωνια απο την προηγουμενη φορα

ο γιατρος μου αλλαξε και τον υπερηχο του και τα εβλεπες ολα πολυ πιο καλα

βεβαια δεν το κοβω να με παιρνει για φυσιολογικο ενω αναλλλαμβανει μετα απο καισαρικη αλλα θα δουμε

χθες δεν κοιμηθηκα απο το αγχος μου πρεπει να κανω τις εξετασεις να ηρεμησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τι ωραία!!!τέλεια!!!!μπράβο!!!!δυνατή καρδούλα ε??????ε ναι είναι και ο προγεννητικός εντάξει!θα τον κάνεις και όλα καλά πάλι!!πότε είναι το επόμενο ραντεβού???

ναι δυνατη καρδουλα μα στην αρχη μου λεει ειναι οριακο να ακουσομαιι καρδουλα γιατι ειμαστε νωρις και λεω μα τι λεει; αλλα δεν μιλησα μετα με εβαλε στον υπερηχο και μετρησε τις μερες και λεει οχι λαθος ακουσα θα ακουσομαι καρδουλα

31/01 ειναι ο επομενος, θα μπορουσε λεει να πηγαιναμε απευθειας χοριακη αλλα επειδη λεει ειναι μακρια σπασαμε τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

ναι δυνατη καρδουλα μα στην αρχη μου λεει ειναι οριακο να ακουσομαιι καρδουλα γιατι ειμαστε νωρις και λεω μα τι λεει; αλλα δεν μιλησα μετα με εβαλε στον υπερηχο και μετρησε τις μερες και λεει οχι λαθος ακουσα θα ακουσομαι καρδουλα

31/01 ειναι ο επομενος, θα μπορουσε λεει να πηγαιναμε απευθειας χοριακη αλλα επειδη λεει ειναι μακρια σπασαμε τις μερες

Αχ τι ωραίο συναίσθημα!!!!!πόσο πολύ θέλω να το νιώσω κι εγώ!!!!σε μια βδομάδα λοιπόν και αναμονή μετά από το σοκ που πέρασα με το πέσιμο!φτάνει κιόλας η αυχενική????υπομονή μέχρι τις 31!!!ο γιατρός σου ποιος είναι?αν θες στείλε μου πμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημερα κοριτσια μου.. @egw μου μπράβο σου με το καλό το μωράκι σας.. πολύ ευχάριστα νέα.. 

Εμένα κοριτσια κατέβηκε σήμερα επιτέλους την ημέρα που υπολόγιζα εγώ κ όχι το κινητό.. υπολογισα δηλαδή μια χαρά την ωορηξια κ χωρίς τεστακια. Την Πέμπτη το πρωί θα πάω για τις εξετασεις .. 3η μέρα κύκλου.

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Καλα αποτελεσματα να εχεις κοπελα μου!

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου ναστε καλα εδω θα ειμαι καιθα στα λεω

σημερα κρατησα το μικρο σπιτι γιατι δεν ειχα αμαξι και βρεχει αλλα εγω υποτιθεται πρεπει να διαβαζω και εχω ναυτιες

ευχομαι και σε εσας καλα αποτελεσματα και συντομα με το μωρακι στη κοιλια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! OMG! Είναι κάτι σαν τις profertil? Μακάρι κοριτσάκι μου να έχετε θετικά αποτελέσματα! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιες βιταμίνες είναι τόσο ακριβές.

Εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Περιμένω να μου φέρουν τις pregnacare. Μα γιατί δεν έρχονται;

@egw συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Με το καλό! Και όχι άγχος, ναι; Όλα είναι μια χαρά! @Ε.Γ.Α. άντε και στα δικά σου κορίτσι μου σε λίγες μέρες! Στείλτε μας λίγη εγκυο-τύχη!!! ♥️

χαχα οση θελετε θετικη σκεψη και συντομα θα ειστε εγκυουλες:):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Αχ τι ωραίο συναίσθημα!!!!!πόσο πολύ θέλω να το νιώσω κι εγώ!!!!σε μια βδομάδα λοιπόν και αναμονή μετά από το σοκ που πέρασα με το πέσιμο!φτάνει κιόλας η αυχενική????υπομονή μέχρι τις 31!!!ο γιατρός σου ποιος είναι?αν θες στείλε μου πμ!

καπου μεσα του φερβαρη θα ειναι η αυχενικξ τωρα θα ειμαι δυο θεωρητικα το σαββατο και κανονικα τηκυριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κι εγώ μια χαρά την υπολογίζω την ωορρηξία μου, δεν θα ξαναπάρω τεστάκια. Απ' ό,τι φαίνεται, ψιλοέστρωσε και ο κύκλος μου, επέστρεψα στο γνωστό 27-28-29 κι ελπίζω να μη ξαναχαλάσει!!! Lactaki παίρνεις κι εσύ τις pregnacare? Για πες εμπειρία! 2η μέρα περιόδου και ανυπομονώ να τελειώσει να ριχτώ στη μάχη! : D 

Καλημέρα!! Κι εγώ 6η μέρα μαζί πάμε εμείς @LOULOUdaki!Έχουμε κ ίδιο κύκλο ελπίζω να είναι ο τυχερός μας,!!!!! ? ? Πείτε μου κ εμένα για τις pregnacare όλο λέω να τις αγοράσω κ όλο το αφηνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η egw είπε:

 

ευχαριστω πολυ κοριτσια μου ναστε καλα εδω θα ειμαι καιθα στα λεω

σημερα κρατησα το μικρο σπιτι γιατι δεν ειχα αμαξι και βρεχει αλλα εγω υποτιθεται πρεπει να διαβαζω και εχω ναυτιες

ευχομαι και σε εσας καλα αποτελεσματα και συντομα με το μωρακι στη κοιλια σας

ευχαριστουμε πολυ!Κι εγω παιρνω τις βιταμινες που αναφερατε και θαρρω εχουν βοηθησει τον κυκλο μου..Εχω πονακια περιοδου λιγες μερες πριν την πρωτη μερα καθυστερησης...Μακαρι να αδιαθετησω συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

κοριτσια πως σας φαινεται? 

IMG_20190115_103420.jpg

Κάτι σαν να βλέπω αλλά δε ξέρω εσύ πως το βλέπεις από κοντά?? Υπάρχει γραμμή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κάτι σαν να βλέπω αλλά δε ξέρω εσύ πως το βλέπεις από κοντά?? Υπάρχει γραμμή??

Ναι ετσι νομιζω... Αυτη τη φορα ημουν μεσα στα ορια.. δεν το αφησα παραπανω ? Στην αντιθεση χρωματων φαινεται ξεκαθαρα... αλλα δεν ξερω δε μπορω να ειμαι σιγουρη..

IMG_20190115_102952.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ναι ετσι νομιζω... Αυτη τη φορα ημουν μεσα στα ορια.. δεν το αφησα παραπανω ? Στην αντιθεση χρωματων φαινεται ξεκαθαρα... αλλα δεν ξερω δε μπορω να ειμαι σιγουρη..

IMG_20190115_102952.jpg

Έχεις καθυστερήση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Έχεις καθυστερήση???

οχι ακομα... σε 2-3 μερες θα εχω.. Θα περιμενω δυο μερες ακομα και θα ξανακανω με καλη μαρκα αν ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

οχι ακομα... σε 2-3 μερες θα εχω.. Θα περιμενω δυο μερες ακομα και θα ξανακανω με καλη μαρκα αν ειναι

Μια χαρά μάρκα είναι κι αυτή!6 μέρες πριν την καθυστέρηση είχε δείξει εμένα.σε 2 μέρες κάνε πάλι και εύχομαι να είναι πολύ πολύ έντονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Μια χαρά μάρκα είναι κι αυτή!6 μέρες πριν την καθυστέρηση είχε δείξει εμένα.σε 2 μέρες κάνε πάλι και εύχομαι να είναι πολύ πολύ έντονο!

wow.... 6 μερες πριν... Εγω ειμαι 11η μετα την ωορηξια... το περισσοτερο που εχω κανει ειναι 13 ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

wow.... 6 μερες πριν... Εγω ειμαι 11η μετα την ωορηξια... το περισσοτερο που εχω κανει ειναι 13 ....

Ναι δεν κάνουν λάθος αυτα. Αρκεί να τα δεις στο χρονικό οριο,όχι πιο μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μια χαρά είναι τα τεστ αυτά, πάντα το σωστό αποτέλεσμα μου έδειξαν... δηλ αρνητικά ???

Και εμένα το ίδιο.... Πότε δεν ημουν????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα! OMG! Είναι κάτι σαν τις profertil? Μακάρι κοριτσάκι μου να έχετε θετικά αποτελέσματα! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιες βιταμίνες είναι τόσο ακριβές.

Εγώ είμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Περιμένω να μου φέρουν τις pregnacare. Μα γιατί δεν έρχονται;

@egw συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Με το καλό! Και όχι άγχος, ναι; Όλα είναι μια χαρά! @Ε.Γ.Α. άντε και στα δικά σου κορίτσι μου σε λίγες μέρες! Στείλτε μας λίγη εγκυο-τύχη!!! ♥️

Mου είπε ο ουρολόγος καλύτερες απ τις profertil στο θέμα μορφές που έχουμε!!Πατούν στο θέμα γονιμότητα που είναι η πιο κερδοφόρα βιομηχανία!!Πόσες μέρες κάνουν?Εγω στο σαιτ που παραγγέλνω την άλλη μέρα τις έχω!!Εχουν 11,20ε αλλά παραγγέλνω κ ινοφερτ μαζί γτ πάνω απο 35ε δν έχει μεταφορικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

κοριτσια πως σας φαινεται? 

IMG_20190115_103420.jpg

Κ γω κάτι βλέπω!!Λένε αν έχει χρώμα γκρι είναι απ την εξάτμιση!!Εγώ δν έχω χρησιμοποιήση ταίνιες!!Σου εύχομαι ολόψυχα να είσαι εγκύουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...