Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια... 4 μερες εμειναν αλλα δεν το βλεπω... Να σας πω την αληθεια εκανσ ενα τεστακι σημερα το πρωι ( ναι ξερω οτι ειναι νωρις ) αλλα δεν μπορουσα εκανα.. χαχαχΑρνητικο βεβαιως... Απο συμπτωματα τα ιδια...λιγο παραπανω ακμη και το στηθος ποναει αλλα οχι τραγικα... πως αλλες φορες... Αυτα απο μενα .. 

@sofiefin1982 Μακαρι να μας πεις ευχαριστα νεα αυριο :) Περιμενουμε πως και πως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερα κοριτσια... 4 μερες εμειναν αλλα δεν το βλεπω... Να σας πω την αληθεια εκανσ ενα τεστακι σημερα το πρωι ( ναι ξερω οτι ειναι νωρις ) αλλα δεν μπορουσα εκανα.. χαχαχΑρνητικο βεβαιως... Απο συμπτωματα τα ιδια...λιγο παραπανω ακμη και το στηθος ποναει αλλα οχι τραγικα... πως αλλες φορες... Αυτα απο μενα .. 

@sofiefin1982 Μακαρι να μας πεις ευχαριστα νεα αυριο :) Περιμενουμε πως και πως...

κοριτσι μου ποτε ακριβως περιμενεις;

εγω κρυωσα μαλλον σημερα ωραιιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

κοριτσι μου ποτε ακριβως περιμενεις;

εγω κρυωσα μαλλον σημερα ωραιιααααα

23 δεκεμβρη!!! Ενταξει δεν ειχα πολλες επαφες αυτο το μηνα... Μια πριν την ωορηξια και μια μετα... Αλλα παντα ελπιζω χαχαχαχαχαα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sofiefin1982 συμφωνώ κι εγώ, θα έλεγα μάλιστα να περιμένεις και όλη την αυριανή μέρα και να πας πρωί πρωί μεθαύριο για χοριακή... ΑΝ έχεις υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

23 δεκεμβρη!!! Ενταξει δεν ειχα πολλες επαφες αυτο το μηνα... Μια πριν την ωορηξια και μια μετα... Αλλα παντα ελπιζω χαχαχαχαχαα  

Αγάπη, εμείς ξεκ@@@@ στις επαφές και μηδέν αποτέλεσμα! ΜΙΑ είναι η τυχερή! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

23 δεκεμβρη!!! Ενταξει δεν ειχα πολλες επαφες αυτο το μηνα... Μια πριν την ωορηξια και μια μετα... Αλλα παντα ελπιζω χαχαχαχαχαα  

ποτε δε ξερεις

κι εκει 23-24

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@sofiefin1982 συμφωνώ κι εγώ, θα έλεγα μάλιστα να περιμένεις και όλη την αυριανή μέρα και να πας πρωί πρωί μεθαύριο για χοριακή... ΑΝ έχεις υπομονή!!!

Δεν νομίζω να προλάβω!!! Είδα ροζ πριν λίγο κ αισθάνομαι υγρασία!!! Μάλλον έρχεται!!! Σιγά μην ήμουν τυχερή!!! Εγώ είμαι τελειομενη υπόθεση μονόδρομος η εξωσωματική μας βλεπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αγάπη, εμείς ξεκ@@@@ στις επαφές και μηδέν αποτέλεσμα! ΜΙΑ είναι η τυχερή! ?

Μωρε πρεπει να μας ερθει απο κει που δεν το περιμενουμε... Αλλα πως γινεται να ξεχαστουμε ειναι το θεμα... χαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν νομίζω να προλάβω!!! Είδα ροζ πριν λίγο κ αισθάνομαι υγρασία!!! Μάλλον έρχεται!!! Σιγά μην ήμουν τυχερή!!! Εγώ είμαι τελειομενη υπόθεση μονόδρομος η εξωσωματική μας βλεπω

ωχ οχι να μην απογοητευυεσαι κοριτσι θα ερθει καποια στιγμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Αγάπη, εμείς ξεκ@@@@ στις επαφές και μηδέν αποτέλεσμα! ΜΙΑ είναι η τυχερή! ?

Αυτο ξαναπεστο!Μια φίλη με μια και μόνο επαφη τα καταφερε εκει που δεν το περίμενε...Μια καλη επαφη την καταλληλη στιγμη!Αλλα αντε να κάτσει ,οταν χρειάζεται να γίνουν ένα σωρό διαδικασίες για να πετύχει το θαύμα.Δεν είναι  λοιπόν τυχαίο που όλοι θεωρούν τη γέννηση ένα θαύμα..

Εγώ προς το παρόν φτιάχνω μια θαυμάσια κοτόσουπα να ζεσταθεί η κοιλίτσα μου το μεσημέρι!Χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα. 24η ημέρα για εμένα κ περιμένω κάπου στις 30 με πρωτοχρονιά..... Ελπίζω για ένα πρωτοχρονιατικο δώρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα. 24η ημέρα για εμένα κ περιμένω κάπου στις 30 με πρωτοχρονιά..... Ελπίζω για ένα πρωτοχρονιατικο δώρο

Στο ευχομαι!!!!Να μπει υπέροχα η νεα χρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα. 24η ημέρα για εμένα κ περιμένω κάπου στις 30 με πρωτοχρονιά..... Ελπίζω για ένα πρωτοχρονιατικο δώρο

τελευταια και καλυτερη... Ολο και καποια θα χει ευχαριστα νεα.... Δεν μπορει.. Τοσες ειμαστε εδω μεσα.... ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η egw είπε:

ωχ οχι να μην απογοητευυεσαι κοριτσι θα ερθει καποια στιγμη

Κορίτσια μου δυστυχώς αδιάθετησα!!! Ελπίζω να έχουμε κάποια άλλη τυχερή αυτόν τον μήνα!!! Εγώ κάτι ήξερα που δεν έκανα τεστ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κορίτσια μου δυστυχώς αδιάθετησα!!! Ελπίζω να έχουμε κάποια άλλη τυχερή αυτόν τον μήνα!!! Εγώ κάτι ήξερα που δεν έκανα τεστ!!! 

Ε όχι, έλεος πια με τη βρωμοπερίοδο!!! Κορίτσι μου τι να πω, πίστευα σε σένα. Δεν μας πολυπάει ο Δεκέμβρης, πολύ κρίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το άγχος, είναι αλήθεια σε μεγάλο βαθμό. Είχαμε ελεύθερες επαφές 7 μήνες και η κόρη μου ήρθε όταν είπαμε ότι λόγω δουλειάς θα σταματήσουμε τις προσπάθειες. Με μία επαφή, ο Θεός ξέρει πότε, και με μισή εκσπερμάτωση μέσα (σόρυ για την περιγραφή) πιάστηκε η κούκλα μου!!! Είναι να τρελαίνεσαι!!!

Στη δεύτερη εγκυμοσύνη είχαμε στοχευμένες επαφές η αλήθεια, αλλά δεν περίμενα ότι θα πιάσω τόσο γρήγορα, οπότε δεν είχα το άγχος που έχω τώρα... Αλλά πως να το βγάλουμε από το μυαλό βρε κορίτσια μου, πώς! Ψάχνω να βρω τρόπους να ξεχαστώ αλλά το μυαλό όλο εκεί γυρνάει... ουφ!

Και όσο σκέφτομαι ότι τώρα θα είχα ένα ακόμη μωράκι 5 μηνών, με πιάνει απελπισία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι κανετε 38 η μερα του κυκλου σημερα 7 μερες καθυστερη ουσιαστικα η περιοδος αφαντη εκανα χτες παλι βχοριακη ειχε ανεβει λιγακι αλλα ειναι στα ορια του αρνητικου ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι 50-50 η θα προχωρησει κανονικα η εγκυμοση και απλα τωρα γινεται η εμφυτευση η ειναι βιοχημικη την  παρασκευη μου ειπε να κανω επαναλαψη να δουμε και εκει θα κριθει το αποτελεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από μένα

Εγω αδιαθετισα χτες το πρωί οπότε πάμε χαλαρά για 2019?? καλή επιτυχία στα υπόλοιπα κορίτσια που περιμένουν?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, τι κάνετε? Εγώ είμαι λιγουλάκι απογοητευμένη, πιστεύω ότι και πάλι θα αδιαθετησω αυτό το μήνα γιατί τα συμπτώματα είναι και πάλι εδώ...5 ημέρες πριν την αναμενόμενη μερα περιοδου και ήδη ξεκίνησαν τα τσιμπήματα στη μητρα και οι εξαψεις που παθαίνω λίγο πριν μου έρθει. Οπότε πάει και πάλι...θα ήθελα να σας ευχηθώ όλες καλές γιορτές και καλά Χριστούγεννα. Εύχομαι το 2019 να σταθεί για όλες μας τυχερό και να γίνουμε μανούλες...γιατί δυστυχώς για εμένα το 2018 δεν ήταν και τόσο καλό είτε από θέμα παιδιού, είτε από άλλα οικογενειακά θέματα .. ευχομαι στις κοπέλες που περιμένουν  να έχουν θετικά αποτελέσματα. Από τον Ιανουάριο πιστεύω θα σας έχω νέα γιατί θα κάνω μάλλον και κάποιες ακόμη εξετάσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η *Louloudenia* είπε:

Και σε σεναααα!!!! ?

σε μενα η ερχεται η την εχω αρπαξει ασχημα πριν πηγα να παρω το μικρο και οταν γυρισα ηταν χαλια το στομαχι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου αγαπημένα!!!!!❤️❤️❤️ Κάναμε χτες τη χοριακή και ακόμα δεν πιστεύω ότι τα καταφέραμε!!!! 💪Πετάμε στα σύννεφα ακόμα, νομίζω ότι ζω ένα όνειρο!!! Θα κάνουμε αύριο επαναληπτική, νιώθω όμως μέσα μου ότι όλα θα πάνε καλά από εδώ και πέρα🙏!!! Εύχομαι σε όλες τις φίλες που προσπαθούν ή περιμένουν το αποτέλεσμα να πάρουν τη χαρά αυτή! Έχουμε περάσει όλες τόσο πολύ δύσκολα, που μας αξίζει επιτέλους να χαρούμε κι εμείς!!🌈👶 Έχουμε πολύ δρόμο μπροστά μας, αλλά με κάποιον τρόπο νιώθω ότι το πιο δύσκολο για μένα πέρασε κορίτσια μου. Σας στέλνω όλη μου την αγάπη❤️🌷 και σας ευχαριστώ για όλα όσα έχουμε πει όλους αυτούς τους μήνες🥰
    • Απαπαπα βρε κορίτσι μου τι περιπέτεια πέρασες λογικό να σε πιάσει άγχος ευτυχώς πήγαν όλα καλά και έκαναν λαθος οι γιατροί  να περάσεις με ηρεμία τις γιορτές και όμορφα 😊
    • Καλημέρα σε όλες.. Χρόνια πολλά και καλό Πάσχα να έχουμε..με το καλό να ερθουν τα μωρακια μας! εγω είχα περιπέτειες χθες πάλι... πήγα στο νοσοκομείο γιατι είχα πόνο απο την Πέμπτη απο την αριστερή πλευρά απο το κεφάλι μεχρι τα πλευρά και φοβηθηκα μήπως είναι κάτι... πάω και μου λένε μολις μ κάνανε υπέρηχο στους πνεύμονες οτι έχω θρόμβο στην αρτηρία του αριστερού πνεύμονα..και κινδυνεύει η ζωη μου..ΣΟΚ😱 μου κανανε εισαγωγή για να μ κανουν αντιπηκτικες σε μεγάλες δόσεις..εν τέλει μου είπαν αν θελω να κάνω αξονική( που ειναι λίγο βλαβερό για το μωρό) για να είμαστε σίγουροι τι είναι και σε τι ποσότητα πρέπει να γίνουν οι αντιπηκτικες.την καναμε...και εδιξε οτι δεν υπάρχει κανένας θρόμβος..και μ ειπαν οτι ίσως είναι καποια αρχόμενη λοίμωξη...ΜΕ ΠΕΘΑΝΑΝ..στην κυριολεξία...μ ειχαν συνέχεια με οξυγόνο...μ έλεγαν οτι και να γίνει προτεραιότητα μας είσαι εσύ...θα κανουμε τα αδύνατα δυνατά... εγώ εκεί κλάμα και κακό...ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ,ΟΛΑ ΚΑΛΑ...   ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ...ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...❤️❤️❤️
    • Είχα κλείσει τηλεφωνικά το ραντεβού και δε μου το είπε ποτέ κανένας αλλά ούτε κι όταν πήγα εκεί μου ζήτησαν κάτι! 
    • Α δεν έκανες τεστ Ε; Ωχ κατάλαβα 😂 εγώ έχω ραντεβού 12:15 όποτε θα μεσημεριάσει! Δεν πειράζει χαλάλι 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...