Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

καλες επιτυχιες κοριτσι εγω εκανα μια φορα με τεστ ωορρηξιας αλλα μαλλον δε θα ξανακανω

οσο για το τεστ εγω στο μικρο μου ειχα παρει το first step και η γυναικολογος μου μου ειχε πει να το κανω και απογευμα θα ειναι πιο σιγουρο το εκανα και ηταν ξεκαθαρο (κατι μου λεει οτι δεν θα ξανα ζησω τετοια στιγμη):(

 

Εννοείς 2 γραμμουλες?μην απογοητεύσε.τα δύσκολα είναι για μας τους ανθρώπους.κ μένα ήταν η πρώτη μου εγκυμοσύνη......?δεν το βάζω κάτω.εχεις ήδη ένα μωρό ...τη σωστή στιγμή θα έρθει κ το άλλο.πιστεψε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA μπράβο κοριτσάρα μου, τέλεια η χοριακή σου!!! Με το καλό κούκλα μου ?

Να τα τα πρώτα καλά νέα του μήνα! Εγώ πάντως δεν θα είμαι σε αυτά, γιατί έκανα πριν καμιά ώρα άλλο ένα τεστ και βγήκε αρνητικό, 26η μέρα, με πολύ μεγάλη ευαισθησία. Οπότε περιμένω κανονικά την περίοδό μου, με την οποία είμαστε καλές φιλενάδες και δεν με ξεχνά ποτέ, τη Δευτέρα!

Παραιτούμαι από τεστ και στοχευμένες επαφές, και αφήνομαι στην τύχη!

Σας φιλώ κορίτσια μου, καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν προσπαθούσα! Έχω έναν γιο που την Δευτέρα γίνεται 2 ετών και επειδή είναι πολύ ενεργητικό παιδί έλεγα να μεγαλώσει λίγο ακόμα, να ηρεμήσει...Η ζωή όμως έχει άλλα σχέδια για εμάς!

Συγχαρητήρια κι από μένα. Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη και ένα γερό μωράκι. Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Θα σας φέρω γούρι κορίτσια! Με 2-3 επαφές μέσα στον μήνα και έμεινα έγκυος! Όσες προσπαθείτε πιο ενταντικά και πιο στοχευμένα έχετε ακόμα μεγαλύτερες πιθανότητες από αυτές που είχα εγώ!

και απο συμπτωματα τι ειχες; ολα αυτα που μας απογοητευουν απο πολυ νωρις τα ειχες; ισχυει περιοδος και εγκυμοσυνη τα ιδια προ καθυστερησης;(μετα ξερω χιχι) επισης απο υγρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν προσπαθούσα! Έχω έναν γιο που την Δευτέρα γίνεται 2 ετών και επειδή είναι πολύ ενεργητικό παιδί έλεγα να μεγαλώσει λίγο ακόμα, να ηρεμήσει...Η ζωή όμως έχει άλλα σχέδια για εμάς!

χωρις αγχος και κοντα στη προηγουμενη φορα που εμεινες εγκυος τα μυστικα μαλλον:) καλυτερα που ηρθε τωρα γιατι και εγω το αφηνα επειδη ηταν ζωηρος και τωρα που το θελω δν ερχεται

να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο τωρα και το αλλο:)

Παράθεση

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@KONSTANTIA μπράβο κοριτσάρα μου, τέλεια η χοριακή σου!!! Με το καλό κούκλα μου ?

Να τα τα πρώτα καλά νέα του μήνα! Εγώ πάντως δεν θα είμαι σε αυτά, γιατί έκανα πριν καμιά ώρα άλλο ένα τεστ και βγήκε αρνητικό, 26η μέρα, με πολύ μεγάλη ευαισθησία. Οπότε περιμένω κανονικά την περίοδό μου, με την οποία είμαστε καλές φιλενάδες και δεν με ξεχνά ποτέ, τη Δευτέρα!

Παραιτούμαι από τεστ και στοχευμένες επαφές, και αφήνομαι στην τύχη!

Σας φιλώ κορίτσια μου, καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!

Η καλή σου φιλενάδα η κυρία "Κοκκινούλα" θα δεις πως σύντομα θα σε ξεχάσει για εννέα μήνες. Συμφωνώ να αφεθείς στην τύχη και να χαλαρώσεις και θα έρθει το μωράκι πιο γρήγορα απ' όσο περιμένεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Εννοείς 2 γραμμουλες?μην απογοητεύσε.τα δύσκολα είναι για μας τους ανθρώπους.κ μένα ήταν η πρώτη μου εγκυμοσύνη......?δεν το βάζω κάτω.εχεις ήδη ένα μωρό ...τη σωστή στιγμή θα έρθει κ το άλλο.πιστεψε το

μεγαλωνει μωρε η διαφορα τους και δε ξερω θα δυσκολεψει και για μενα

ενα μωρο που το επιασα με την πρωτη και τωρα οσο προχωραει ο καιρος και δεν ανησυχω

 

εσυ κοιτα εισαι κοντα απο το οταν ξανα εμεινες και λενε το σωμα θυμαται οποτε θα τα καταφερεις παλι συντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@KONSTANTIA μπράβο κοριτσάρα μου, τέλεια η χοριακή σου!!! Με το καλό κούκλα μου ?

Να τα τα πρώτα καλά νέα του μήνα! Εγώ πάντως δεν θα είμαι σε αυτά, γιατί έκανα πριν καμιά ώρα άλλο ένα τεστ και βγήκε αρνητικό, 26η μέρα, με πολύ μεγάλη ευαισθησία. Οπότε περιμένω κανονικά την περίοδό μου, με την οποία είμαστε καλές φιλενάδες και δεν με ξεχνά ποτέ, τη Δευτέρα!

Παραιτούμαι από τεστ και στοχευμένες επαφές, και αφήνομαι στην τύχη!

Σας φιλώ κορίτσια μου, καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!

που πας καλε και μας χαιρετάς;;Μας αφήνεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλες επιτυχιες κοριτσι εγω εκανα μια φορα με τεστ ωορρηξιας αλλα μαλλον δε θα ξανακανω

οσο για το τεστ εγω στο μικρο μου ειχα παρει το first step και η γυναικολογος μου μου ειχε πει να το κανω και απογευμα θα ειναι πιο σιγουρο το εκανα και ηταν ξεκαθαρο (κατι μου λεει οτι δεν θα ξανα ζησω τετοια στιγμη):(

 

Θα την ξαναζήσεις, θα το δεις και θα με θυμηθείς κορίτσι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@KONSTANTIA μπράβο κοριτσάρα μου, τέλεια η χοριακή σου!!! Με το καλό κούκλα μου ?

Να τα τα πρώτα καλά νέα του μήνα! Εγώ πάντως δεν θα είμαι σε αυτά, γιατί έκανα πριν καμιά ώρα άλλο ένα τεστ και βγήκε αρνητικό, 26η μέρα, με πολύ μεγάλη ευαισθησία. Οπότε περιμένω κανονικά την περίοδό μου, με την οποία είμαστε καλές φιλενάδες και δεν με ξεχνά ποτέ, τη Δευτέρα!

Παραιτούμαι από τεστ και στοχευμένες επαφές, και αφήνομαι στην τύχη!

Σας φιλώ κορίτσια μου, καλή επιτυχία στις υπόλοιπες!

μην απογοητευεσαι χαλαρωσε αν θυμαμαι καλλα εχεις δυο αλλα παιδια οποτε θα ερθει και το επομενο μην σε παιρνει απο κατω 

ποια μερα περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η paradisebird είπε:

Θα την ξαναζήσεις, θ

α το δεις και θα με θυμηθείς κορίτσι μου.

μακαρι κοριτσακι μου αλλα συγκεκριμενα για σενα που εισαι τοσο καλη μαζι μας ευχομαι πιο πολυ να ερθει για εσενα και μετα ας ερθει για εμενα :) η και μαζι δεν μας νοιαζει:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι καλέ, που να πάω, τώρα που σας βρήκα; Χαίρομαι να μαθαίνω τα νέα σας και να σας λέω τα δικά μου! Έχω ένα παιδάκι και μια παλίνδρομη πριν ένα χρόνο. Απλώς μπαίνουν σκέψεις μήπως έχουμε πλέον κάποιο πρόβλημα. Αλλά αυτό θα κάνω κορίτσια μου, θα χαλαρώσω, και αν έρθει, καλοδεχούμενο! Αλλιώς έχω την μονάκριβη κορούλα μου και ευγνωμονώ το Θεό που μου χάρισε αυτό το πλάσμα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

μακαρι κοριτσακι μου αλλα συγκεκριμενα για σενα που εισαι τοσο καλη μαζι μας ευχομαι πιο πολυ να ερθει για εσενα και μετα ας ερθει για εμενα :) η και μαζι δεν μας νοιαζει:) 

Με συγκινείς! Αυτά δεν έχουν σειρά! Μακάρι να μπορούσε να συμβεί σε όλες μας ταυτόχρονα. Τι ωραία που θα ήταν. Όμως αυτά είναι Θεού πράγματα. Για εσάς είναι 99,9% σίγουρο, για μένα 1% και πολύ λέω. Δεν το λέω με πικρία ούτε με στενοχώρια. Σκέφτομαι ρεαλιστικά! Αν και ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα τι σου επιφυλάσσει η ζωή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι και τώρα και την προηγούμενη φορά απλά δεν σκεφτόμουν την εγκυμοσύνη! Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε αλλά απολάμβανα την στιγμή για την στιγμή! Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη λοιπόν γράφτηκα στο φόρουμ και διάβασα πολλές ευχάριστες αλλά και πολλές δυσάρεστες εμπειρίες από εγκυμοσύνες που δεν προχώρησαν και από άλλες που δεν πιάνανε καν παιδάκι και έλεγα "είναι θέμα τύχης τελικά" και εξακολουθώ να το πιστέυω για όσες κοπέλες δεν έχουν διαγνωσμένο πρόβλημα! Δυνατά και οι μεγάλες χοριακές έρχονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Με συγκινείς! Αυτά δεν έχουν σειρά! Μακάρι να μπορούσε να συμβεί σε όλες μας ταυτόχρονα. Τι ωραία που θα ήταν. Όμως αυτά είναι Θεού πράγματα. Για εσάς είναι 99,9% σίγουρο, για μένα 1% και πολύ λέω. Δεν το λέω με πικρία ούτε με στενοχώρια. Σκέφτομαι ρεαλιστικά! Αν και ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις σίγουρα τι σου επιφυλάσσει η ζωή. 

ποτε δε ξερεις αυυτο ειναι το μονο σιγουρο παντως ο θεος πιστευω το ξερω οτι το αξιζεις και θα το στειλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Όχι καλέ, που να πάω, τώρα που σας βρήκα; Χαίρομαι να μαθαίνω τα νέα σας και να σας λέω τα δικά μου! Έχω ένα παιδάκι και μια παλίνδρομη πριν ένα χρόνο. Απλώς μπαίνουν σκέψεις μήπως έχουμε πλέον κάποιο πρόβλημα. Αλλά αυτό θα κάνω κορίτσια μου, θα χαλαρώσω, και αν έρθει, καλοδεχούμενο! Αλλιώς έχω την μονάκριβη κορούλα μου και ευγνωμονώ το Θεό που μου χάρισε αυτό το πλάσμα ?

α ενα εχεις παλι το ιδιο ισχιει:) με καποια σε μπερδεψα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ε.Γ.Α. έχει δύο παιδάκια.

Μπράβο KONSTANTIA, είσαι κουλ και φαίνεται.

Παραδεισένιο πουλί, σου εύχομαι ολόψυχα αυτό το 1% να γίνει πραγματικότητα κορίτσι μου, να σε εκπλήξει ευχάριστα η ζωή! Και για τα υπόλοιπα κορίτσια που ταλαιπωρούνται καιρό, σύντομα να ανταμειφθούν για την υπομονή και την επιμονή τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Η Ε.Γ.Α. έχει δύο παιδάκια.

Μπράβο KONSTANTIA, είσαι κουλ και φαίνεται.

Παραδεισένιο πουλί, σου εύχομαι ολόψυχα αυτό το 1% να γίνει πραγματικότητα κορίτσι μου, να σε εκπλήξει ευχάριστα η ζωή! Και για τα υπόλοιπα κορίτσια που ταλαιπωρούνται καιρό, σύντομα να ανταμειφθούν για την υπομονή και την επιμονή τους.

Τα λόγια σου είναι βάλσαμο. Ευχαριστώ καλή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Ναι έμεινα κ δυστυχώς το Σεπτέμβρη έκανα την απόξεση επειδή δυστυχώς δεν δημιουργήθηκε .

Δεν πειράζει...εισαι δυνατή για την επομένη φορά!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η egw είπε:

μεγαλωνει μωρε η διαφορα τους και δε ξερω θα δυσκολεψει και για μενα

ενα μωρο που το επιασα με την πρωτη και τωρα οσο προχωραει ο καιρος και δεν ανησυχω

 

εσυ κοιτα εισαι κοντα απο το οταν ξανα εμεινες και λενε το σωμα θυμαται οποτε θα τα καταφερεις παλι συντομα

Σε ευχαριστώ πολύ.με συγκινήσεις.τη προσπάθεια μου για αυτό το μήνα την έκανα κ μέσα από τα τεστ κατάλαβα ότι ωορρηξία κάνω πολύ πιο μετά από όσο υπολόγιζα γι'αυτό κ τόσο καιρό δεν είχα αποτελέσματα.ευχομαι να έχω σύντομα ευχαριστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου!Σήμερα έγιναν κλιμακωτά διάφορα γεγονότα στον περίγυρό μου και αφού λυπήθηκα αρχικά έπειτα εξοργίστηκα.Διότι υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι-σκέφτηκα-που πληρώνουν το τίμημα της απληστίας τους με το να είναι πάντα μέσα στη μιζέρια ,το άγχος και την στενοχώρια.Και έτσι θα είναι ότι κι αν κάνουν ,ότι και να συμβεί καλό στη ζωή τους.Γιατί πάντα θα θέλουν κ άλλα...

Χρειάζεται να είμαστε ευγνώμονες για Ο,ΤΙ έχουμε σ αυτήν τη ζωή και να ευχαριστούμε γ αυτά. Κατ επέκταση ,το ίδιο ισχύει ,αν έχουμε ένα παιδάκι ,δύο ή  κανένα...Έχουμε υγεία και ζωή και αυτό από μόνο του είναι μεγάλο δώρο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ.με συγκινήσεις.τη προσπάθεια μου για αυτό το μήνα την έκανα κ μέσα από τα τεστ κατάλαβα ότι ωορρηξία κάνω πολύ πιο μετά από όσο υπολόγιζα γι'αυτό κ τόσο καιρό δεν είχα αποτελέσματα.ευχομαι να έχω σύντομα ευχαριστα

αυτο το καταλαβα κι εγω αλλα νομιζω αλλα εκανα μπορει να ειναι ο πρωτος η δευτερος κυκλος ποτ καταλαβα οτι γινεται πιο μετα ο πρωοτε ηταν με τα τεστ τον αυγουστο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

αυτο το καταλαβα κι εγω αλλα νομιζω αλλα εκανα μπορει να ειναι ο πρωτος η δευτερος κυκλος ποτ καταλαβα οτι γινεται πιο μετα ο πρωοτε ηταν με τα τεστ τον αυγουστο 

Πρέπει να το πιστέψουμε κ θα έρθει.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Πρέπει να το πιστέψουμε κ θα έρθει.??

να σας πω αυτο τ μηνα ημουν πολυ αισιοδοξη επειδη ειχα και την επισκεψη στο γιατρο και μου εδωσε και τα βοηθηματα και ειδα οτι η μητρα μου ειναι καλα που ανησυχουσα αλλα τωρα με τα συμπτωματα ποτ εχω απογοητευτηκα και μαλιστα τοσο νωρις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...