Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ακόμη δε στόλισε βρε? Μόνο εγώ στόλισα απο της20 του Νοεμβρίου??? ???

ΚΙ εγώ! !!!στολισα από αρχές Νοεμβρίου! !!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Starrrμου εσύ που είσαι η γιατρός μου εδώ μέσα, στις ορμονικές ελέγχουμε κάποιες συγκεκριμένες ορμόνες που παίζουν ρόλο στη σύλληψη? 

Ναι φυσικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

@LOULOUdaki! δεν έκανα τεστ γιατί και πριν 2 μήνες είχα τέτοια καθυστέρηση και επειδή είχα αγχωθεί δεν μου ερχότανε περίοδος και μόλις η γυναικολόγος μου μου έγραψε μια χοριακή δεν πρόλαβα να την κάνω, με πήραν τα αίματα. Αύριο ξανά μέρα χοριακής!

Καλημέρα περιμένουμε νέα σου σήμερα δηλαδή. . σ' ευχομαι μια μεγάλη χοριακη κ να μας πεις τα ευχάριστα πρώτη .. το χρειάζομαστε νομίζω αυτό το μήνα δεν το έχουμε ακούσει ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η egw είπε:

Εικοστή εγώ το πάμε με τη σειρά 

Τι κύκλο έχεις;

Καλημέρα κοριτσι δεν εχω σταθερο κυκλο στο περιπου παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα περιμένουμε νέα σου σήμερα δηλαδή. . σ' ευχομαι μια μεγάλη χοριακη κ να μας πεις τα ευχάριστα πρώτη .. το χρειάζομαστε νομίζω αυτό το μήνα δεν το έχουμε ακούσει ακόμα...

Καλημερα κορίτσια! Τι κανετε;; Περιμένουμε τα νεα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε σήμερα? Τα κορίτσια που περιμένουν Δευτέρα πως είναι? Εγώ έχω πρησμενο στηθος πολύ κ λίγο πόνο σαν να περιμένω να μου έρθει σήμερα!!! ☹️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Πως είστε σήμερα? Τα κορίτσια που περιμένουν Δευτέρα πως είναι? Εγώ έχω πρησμενο στηθος πολύ κ λίγο πόνο σαν να περιμένω να μου έρθει σήμερα!!! ☹️??

Καλημέρα μην απογοητεύεσαι αμέσως μπορει να μην ερθει....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα μην απογοητεύεσαι αμέσως μπορει να μην ερθει....?

Καλημέρα!!! Σήμερα δεν νομίζω να έρθει!!! Αλλά είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα έχω αφίξεις!!! Βέβαια η αδελφή μου που έχει 2 παλικαρακια μου λέει ότι όλα είναι ίδια στην εγκυμοσύνη και την περίοδο!!! Οπότε απλά περιμένω!!! Ευτυχώς έχω πολύ δουλειά κ δεν το σκέφτομαι πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μακάρι να είναι καλά τα νέα μου και αυτό να φέρει γούρι σε όλες σας για θετικές χοριακες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσια τα ίδια.. δεν είναι τελείως καθαρά τα ούρα μου διακρίνω ελάχιστο το καφετί έως διαφανές. Λευκά υγρά δεν έχω πλέον.. κ εμένα το πάει για Δευτέρα χλωμό να έχω ευχάριστα .. τόσο ίδια τα συμπτώματα τι να πω..το έχω ψιλοβγαλει από το μυαλό Μ αυτό το μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Σήμερα δεν νομίζω να έρθει!!! Αλλά είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα έχω αφίξεις!!! Βέβαια η αδελφή μου που έχει 2 παλικαρακια μου λέει ότι όλα είναι ίδια στην εγκυμοσύνη και την περίοδο!!! Οπότε απλά περιμένω!!! Ευτυχώς έχω πολύ δουλειά κ δεν το σκέφτομαι πολύ!!! 

Μπράβο υπομονη λιγες μερες συμφωνω η δουλεια βοηθαει πολυ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα περιμένουμε νέα σου σήμερα δηλαδή. . σ' ευχομαι μια μεγάλη χοριακη κ να μας πεις τα ευχάριστα πρώτη .. το χρειάζομαστε νομίζω αυτό το μήνα δεν το έχουμε ακούσει ακόμα...

Καλημερα κορίτσια! Τι κανετε;; Περιμένουμε τα νεα σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπράβο υπομονη λιγες μερες συμφωνω η δουλεια βοηθαει πολυ.?

Τι έγινε κορίτσια;;Δεν μας πάει ο Δεκέμβριος;;Δεν μπορει...Κάποια θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια... Παρασκευη σημερα... Αντε παει κ αυρη η εβδομαδα .. πλησιαζουν τα χριστουγεννα.... :) Μακαρι να εχουμε κανενα καλο νεακι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι έγινε κορίτσια;;Δεν μας πάει ο Δεκέμβριος;;Δεν μπορει...Κάποια θα μας ανακοινωσει τα ευχαριστα!

Ναι κοριτσι αρχη ειναι ακομα μην απογοητεύεστε!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο μενα κορίτσια μου, παει κ αυτή η εβδομάδα! 17η για μένα σήμερα και περιμενω 25-26 του μήνα..κ εγω δεν εχω ελπιδες για αυτο το μηνα γιατι η μονη ¨καλή¨ επαφη μου ήταν 2 μέρες πριν την ωορρηξια μου απο κει κ μετα με ταλαιπωρει μια κυστίτιδα οποτε στις γόνιμες μέρες μου δεν ειχα επαφες λογο πόνου.. μια το ενα μια το αλλο δεν μας πήγε κ πολυ καλα αυτος ο μήνας κοριτσια , όμως δεν εχει τελειωσει ακομα κ μακάρι να ακουσουμε απο κάποια τα ευχάριστα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Καλημέρα κ απο μενα κορίτσια μου, παει κ αυτή η εβδομάδα! 17η για μένα σήμερα και περιμενω 25-26 του μήνα..κ εγω δεν εχω ελπιδες για αυτο το μηνα γιατι η μονη ¨καλή¨ επαφη μου ήταν 2 μέρες πριν την ωορρηξια μου απο κει κ μετα με ταλαιπωρει μια κυστίτιδα οποτε στις γόνιμες μέρες μου δεν ειχα επαφες λογο πόνου.. μια το ενα μια το αλλο δεν μας πήγε κ πολυ καλα αυτος ο μήνας κοριτσια , όμως δεν εχει τελειωσει ακομα κ μακάρι να ακουσουμε απο κάποια τα ευχάριστα !!

Καλημέρα.εμενα το τεστακι εχθές μου χαμογέλασε.ηρθαμε σε επαφή εχθές κ προχθές.αααααντε να δούμε.εγω γύρω στις 25 θα κάνω ένα τεστ.ευχομαι ο Δεκέμβρης να είναι για όλες ο καλύτερος μήνας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

@KONSTANTIA μου σου εύχομαι μια τεράστια χοριακή! Περιμένω με αγωνία τα νέα σου, να κάνουμε την αρχή! Φτάσαμε στη μέση του Δεκέμβρη, πρέπει να ξεκινήσουμε τα θετικά νέα!

Εγώ τα ίδια, στην αναμονή. Δεν έκανα άλλο τεστ, δεν βρήκα χρόνο. Προς το παρόν, ησυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ευχομαι θετικα αποτεεσματα σε αυτες που αναμενουν

παντως ναι μην απαγοητευομαστε γιατι οι μισες περιμενουν χριστουγεννα και οι αλλες μισες δευτερα αρα εχουμε ακομη

εγω 22η μερα σημερα και εχω μπερδευτει λιγο αλλα θα δειξει και οχι τιποτα αλλο εγω δε δουλευω λειπει και ο μικρος δεν εχω κατι να με απασχολειω 

εγω νομιζω οτι δεν εχω καν ελπιδες κκαι απο νωρις μαλιστα εχω κατι σαν σπυρακια και ειμαι και υγρη μονο το στηθος δεν εχει ακομη φουσκωσει και υποτιθεται περιμενω 23-26 του μηνα αλλα πολυ νωρις μου ηρθανν τα συμπτωματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ευχομαι θετικα αποτεεσματα σε αυτες που αναμενουν

παντως ναι μην απαγοητευομαστε γιατι οι μισες περιμενουν χριστουγεννα και οι αλλες μισες δευτερα αρα εχουμε ακομη

εγω 22η μερα σημερα και εχω μπερδευτει λιγο αλλα θα δειξει και οχι τιποτα αλλο εγω δε δουλευω λειπει και ο μικρος δεν εχω κατι να με απασχολει

Έχεις μπερδευτεί από τι?εγώ από ότι κατάλαβα από τα τεστ εχθές είχα ωορρηξία. Σήμερα είμαι στη 18 μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η egw είπε:

καλημερα κοριτσια μου και απο μενα ευχομαι θετικα αποτεεσματα σε αυτες που αναμενουν

παντως ναι μην απαγοητευομαστε γιατι οι μισες περιμενουν χριστουγεννα και οι αλλες μισες δευτερα αρα εχουμε ακομη

εγω 22η μερα σημερα και εχω μπερδευτει λιγο αλλα θα δειξει και οχι τιποτα αλλο εγω δε δουλευω λειπει και ο μικρος δεν εχω κατι να με απασχολειω 

εγω νομιζω οτι δεν εχω καν ελπιδες κκαι απο νωρις μαλιστα εχω κατι σαν σπυρακια και ειμαι και υγρη μονο το στηθος δεν εχει ακομη φουσκωσει και υποτιθεται περιμενω 23-26 του μηνα αλλα πολυ νωρις μου ηρθανν τα συμπτωματα

 Καλημέρα κορίτσι μου, τα ίδια συμπτωματα έχω και εγώ, και μου παρουσιάστηκαν πολύ νωρίς αυτή τη φορά. Περιμένω 24 μας 25. Σπυρακια στο προσωπο, πρησμένο στήθος και πολύ χλωμή...άρχισα και εγώ να απογοητεύομαι...μάλλον πάει και αυτός ο μήνας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από μένα 

Και εγώ μια από τα ίδια απογοητευμένη έχω αρχίσει να έχω πονακια στην μητρα και κάποιες ενοχλεισεις στο στήθος μου όποτε Δευτέρα θα έρθει! να ξεπριστη και η κοιλιά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι φυσικά 

Οσες έκανα είναι μέσα στα όρια που γράφει δίπλα ως φυσιολογικές αλλά στο ίντερνετ διαβάζω άλλες φυσιολογικές και λίγο έχω στεναχωρεθει.. Πχ fsh 12- προγεστερόνη.0.81(που κανονικά την μετράνε από όσο διάβασα μετά την ωορρηξία) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Έχεις μπερδευτεί από τι?εγώ από ότι κατάλαβα από τα τεστ εχθές είχα ωορρηξία. Σήμερα είμαι στη 18 μερα

εχω μπερδευτει που εχουν ερθει τοσο νωρις τα συμπτωματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...