Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Καλημερααα.... σημερα μεχρι  ρας δεν εχω δει τιποτα... Με τις ωρεε τουε ειναι μωρε μη σκας... μπορει να δεις αργοτερα μπορει να μη δεις κιολας.. δεν ειναι απαραιτητο... Ποια μερα εισαι???

Στην 25η είμαι κ περίμενω Δευτερα η Τρίτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Στην 25η είμαι κ περίμενω Δευτερα η Τρίτη

Σου ευχομαι να εισαι η πρωτη τυχερη ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Μόλις μου ήρθε.... Νωρίτερα κιόλας.... 

 

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Μόλις μου ήρθε.... Νωρίτερα κιόλας.... 

δεν πειραζει κοριτσακι μου θα προασπαθησομαι παλιτον επομενο μηνα μη στεναχωριεσαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Τι ωραία που τα λες... Χαχα.. είμαι πολύ χάλια σήμερα αλήθεια.. γιατί απογοητεύτηκα όταν τα είδα.. είδα στον ύπνο Μ ότι ήμουν έγγυος κ είχα πολλά καφέ.. πάρα πολλά κ πρόσεχα πολύ..

Λακτακι μου όταν πριν από τρία χρόνια έμεινα έγκυος είχα καφέ για δέκα μέρες και δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι ειμαι εγκυος. Πιστεύω ότι αν είσαι πρέπει να το ξέρεις όποτε κάνε ένα τεστακι να σου φύγει η ιδέα και αν δεν είσαι δεν πειράζει όλα καλά προχωράμε για 2019.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η egw είπε:

 

δεν πειραζει κοριτσακι μου θα προασπαθησομαι παλιτον επομενο μηνα μη στεναχωριεσαι

Εγώ τον παραεπομενο... Από Γενάρη πάλι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Λακτακι μου όταν πριν από τρία χρόνια έμεινα έγκυος είχα καφέ για δέκα μέρες και δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι ειμαι εγκυος. Πιστεύω ότι αν είσαι πρέπει να το ξέρεις όποτε κάνε ένα τεστακι να σου φύγει η ιδέα και αν δεν είσαι δεν πειράζει όλα καλά προχωράμε για 2019.

Θα δείξει από τώρα?? Ίσως κάνω μέσα στο Σούκου να Μ φύγει η ιδέα όπως λες..σήμερα πάντως είμαι καθαρή.. πονάει στήθος μέση κτλ.. θα δείξει.. είχες καφέ δηλαδή πριν μάθεις ότι είσαι έγγυος η μετά την καθυστέρηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα δείξει από τώρα?? Ίσως κάνω μέσα στο Σούκου να Μ φύγει η ιδέα όπως λες..σήμερα πάντως είμαι καθαρή.. πονάει στήθος μέση κτλ.. θα δείξει.. είχες καφέ δηλαδή πριν μάθεις ότι είσαι έγγυος η μετά την καθυστέρηση?

Είχα καφέ 10 μέρες πριν την καθυστέρηση και όταν ήταν να έρθει η αναμενόμενη έκανα τεστ εγκυμοσύνης με τρεις μέρες καθυστέρηση..  Να σημειώσω ότι εγώ ποτέ δεν είχα καφέ από την εγκυμοσύνη και την αποξεση που ακολουθησε με τα τωρα έχω κάθε μήνα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LOULOUdaki! δεν έκανα τεστ γιατί και πριν 2 μήνες είχα τέτοια καθυστέρηση και επειδή είχα αγχωθεί δεν μου ερχότανε περίοδος και μόλις η γυναικολόγος μου μου έγραψε μια χοριακή δεν πρόλαβα να την κάνω, με πήραν τα αίματα. Αύριο ξανά μέρα χοριακής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mellenaki είπε:

Τι έγινε κορίτσια τι κάνετε..? Που χαθηκατε όλες σημερα..??! Εγω τελειώνω το στολισμό του δέντρου!! 

Γεια!!!!! Κ εγω τωρα μπηκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Τι έγινε κορίτσια τι κάνετε..? Που χαθηκατε όλες σημερα..??! Εγω τελειώνω το στολισμό του δέντρου!! 

Ακόμη δε στόλισε βρε? Μόνο εγώ στόλισα απο της20 του Νοεμβρίου??? ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

@LOULOUdaki! δεν έκανα τεστ γιατί και πριν 2 μήνες είχα τέτοια καθυστέρηση και επειδή είχα αγχωθεί δεν μου ερχότανε περίοδος και μόλις η γυναικολόγος μου μου έγραψε μια χοριακή δεν πρόλαβα να την κάνω, με πήραν τα αίματα. Αύριο ξανά μέρα χοριακής!

Αύριο θα κάνεις χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Τι κάνεις starrr? Εμεις πρεπει να ειμαστε κοντα;

19η ημέρα είμαι εγω.. Ίσως θετικό τεστ 16η. Ωορρηξία 17η-18η. Επαφές 15-16-17-19η. ?? Κ περιμένω Χριστούγεννα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

19η ημέρα είμαι εγω.. Ίσως θετικό τεστ 16η. Ωορρηξία 17η-18η. Επαφές 15-16-17-19η. ?? Κ περιμένω Χριστούγεννα ???

Καλη επιτυχια εύχομαι να το πετυχες!!! Εγω ειμαι 22η κοντα ειμαστε απλα εγω δεν κανω τεστ ωορρηξίας κ δεν ξερω ακριβώς ποτε περιμενω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ακόμη δε στόλισε βρε? Μόνο εγώ στόλισα απο της20 του Νοεμβρίου??? ???

Ήθελα κ εγω να στολισω φέτος από νωρίς αλλα δυστυχώς δεν πρόλαβα.. οποτε σημερα τελειώνω το δεντράκι μας ! Και του χρόνου κορίτσια μου σε ολες με αγάπη κ γεμάτες αγκαλίτσες!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Γεια!!!!! Κ εγω τωρα μπηκα. 

Εμείς φάγαμε το απόγευμα να ψάχνω κουτάκια για τα γλυκά και κατέληξα με μια παιδική σκηνή στο σαλόνι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ακόμη δε στόλισε βρε? Μόνο εγώ στόλισα απο της20 του Νοεμβρίου??? ???

Α κι εγώ εκείνη τη βδομάδα στόλισα δεν θυμάμαι τι ημερομηνία είχαμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

19η ημέρα είμαι εγω.. Ίσως θετικό τεστ 16η. Ωορρηξία 17η-18η. Επαφές 15-16-17-19η. ?? Κ περιμένω Χριστούγεννα ???

Ωριαία με το καλό κορίτσι εύχομαι θετικό κι εγώ 23-24 Δεκεμβρίου μάλλον σήμερα είδα και τα λευκά υγρά που σας επρηξα χιχι αλλά έχω σπυράκια κακό σημάδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλη επιτυχια εύχομαι να το πετυχες!!! Εγω ειμαι 22η κοντα ειμαστε απλα εγω δεν κανω τεστ ωορρηξίας κ δεν ξερω ακριβώς ποτε περιμενω? 

Εικοστή εγώ το πάμε με τη σειρά 

Τι κύκλο έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mellenaki είπε:

Ήθελα κ εγω να στολισω φέτος από νωρίς αλλα δυστυχώς δεν πρόλαβα.. οποτε σημερα τελειώνω το δεντράκι μας ! Και του χρόνου κορίτσια μου σε ολες με αγάπη κ γεμάτες αγκαλίτσες!! ??

Και του χρόνου κοριτσια μου καλες γιορτές γεμάτες εμβριακια αλλά και χωρίς υγεία πάνω από όλα να περάσουμε όμορφα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrrμου εσύ που είσαι η γιατρός μου εδώ μέσα, στις ορμονικές ελέγχουμε κάποιες συγκεκριμένες ορμόνες που παίζουν ρόλο στη σύλληψη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...