Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Γιατί τι έπαθες??? 

Αυτο που σας ειπα το πρωι με πόνο κατα την ούρηση κ αιμα ενω ειμαι σε  μερα ωορρηξίας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και εγω ??

@Starrr @Lenaki1890 δεν ξέρω αν σας δίνω κουράγιο αλλά είμαι στα 30...με χρόνιο αυτοάνοσο νόσημα που μου μειώνει τις πιθανότητες σχεδόν το μισό έτος και προσπαθούμε με τον σύντροφο μου εδώ και 1-1,5 χρόνο...
Μην σας παίρνει από κάτω...Think positive!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ νομίζω κορίτσια πως μ έχει πιάσει ένας φόβος.. το λάθος μου είναι ότι κάθομαι κ διαβάζω πολλά θέματα κ όπως είναι λογικό εκτός από ευχάριστες συζητήσεις διαβάζω κ δυσάρεστα γεγονότα.. μ έχει επηρεάσει όλο αυτό και σε μια μελλοντική εγκυμοσύνη με πιάνει φόβος.. τι έχω πάθει πριν καν μείνω έγγυος?? απλά παρατηρώ με λύπη πως είναι πολλά τα περιστατικά που δε προχωράνε ...γι αυτό σας μιλώ τις τελευταίες μέρες για την άρνηση μου σε τεστ εγκυμοσύνης..δε το πλησιάζω χαχα. αμα έχω καθυστέρηση θα με παρακαλάτε να το κάνω μ φαίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου? ??έχουμε κανένα ευχαριστο????

Μπα. Νομίζω 3 κορίτσια περιμένουν Δευτέρα..... Την άλλη εβδομάδα νομίζω θα χουμε νεότερα... Και μετά εχουμε πολλές χριστουγεννιατικο.... 

?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

@Starrr @Lenaki1890 δεν ξέρω αν σας δίνω κουράγιο αλλά είμαι στα 30...με χρόνιο αυτοάνοσο νόσημα που μου μειώνει τις πιθανότητες σχεδόν το μισό έτος και προσπαθούμε με τον σύντροφο μου εδώ και 1-1,5 χρόνο...
Μην σας παίρνει από κάτω...Think positive!!! 

Εγώ σκέφτομαι θετικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπερα και από μένα. Εγώ περιμένω περίοδο της Δευτέρα και δεν έχω καμία ελπίδα ότι έγινε κάτι αυτό το μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλησπερα και από μένα. Εγώ περιμένω περίοδο της Δευτέρα και δεν έχω καμία ελπίδα ότι έγινε κάτι αυτό το μήνα?

Άντε όλες Δευτέρα κ μετά Χριστούγεννα...όλες μαζί  κορίτσια. κάποιες θα είναι οι τυχερές δε μπορεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε όλες Δευτέρα κ μετά Χριστούγεννα...όλες μαζί  κορίτσια. κάποιες θα είναι οι τυχερές δε μπορεί....

Η Δευτέρα προβλέπεται να ξεκινήσει η πολύ καλά η πολύ χάλια μου φενεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλησπερα και από μένα. Εγώ περιμένω περίοδο της Δευτέρα και δεν έχω καμία ελπίδα ότι έγινε κάτι αυτό το μήνα?

Μια επαφή αρκεί αυτό να σκέφτεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μια επαφή αρκεί αυτό να σκέφτεσαι...

Ακριβός μια επαφή καλή αυτό χρειάζεται απλά μετά την χημική εγκυμοσύνη τον προηγούμενο μήνα δεν νομίζω να πιάσω αμέσως μου φενεται απίθανο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Maryz είπε:

@Starrr @Lenaki1890 δεν ξέρω αν σας δίνω κουράγιο αλλά είμαι στα 30...με χρόνιο αυτοάνοσο νόσημα που μου μειώνει τις πιθανότητες σχεδόν το μισό έτος και προσπαθούμε με τον σύντροφο μου εδώ και 1-1,5 χρόνο...
Μην σας παίρνει από κάτω...Think positive!!! 

Και εγώ προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά αλλά μερικές φορές με παίρνει από κάτω...Ίσως είναι και οι δύο αποβολές που είχα. Εύχομαι σύντομα να έχουμε όλες θετικά αποτελέσματα..❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Μια επαφή αρκεί αυτό να σκέφτεσαι...

 

στις πριν 30 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Κορίτσια καλησπερα και από μένα. Εγώ περιμένω περίοδο της Δευτέρα και δεν έχω καμία ελπίδα ότι έγινε κάτι αυτό το μήνα?

Μετά από βιοχημικη μενεις πολύ εύκολα, πίστεψε με...Και εγώ δεν το περίμενα έμεινα  πέρισυ τον Νοέμβριο και στο καπάκι το Δεκέμβριο,  που δυστυχώς κατέληξε πάλι σε βιοχημικη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

 

Μετά από βιοχημικη μενεις πολύ εύκολα, πίστεψε με...Και εγώ δεν το περίμενα έμεινα  πέρισυ τον Νοέμβριο και στο καπάκι το Δεκέμβριο,  που δυστυχώς κατέληξε πάλι σε βιοχημικη... 

Θα δούμε τα αποτελέσματα σύντομα πιστεύω!; απλά με πειρε από κάτω και κάνω και μεγαλύτερο κύκλο αυτό τον μήνα γιατί έκανα οωρρηξια στης 20 μέρα και τώρα είμαι στην  30 μέρα  και μου φέρνετε έχουν βαρέσει κόκκινο οι ορμόνες μου! Κοριτσάκι εύχομαι να μείνεις σύντομα έγκυος! Είναι ψυχοφθορες οι αποβολές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mellenaki είπε:

Αυτο που σας ειπα το πρωι με πόνο κατα την ούρηση κ αιμα ενω ειμαι σε  μερα ωορρηξίας 

Εύχομαι να πάνε όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Θα δούμε τα αποτελέσματα σύντομα πιστεύω!; απλά με πειρε από κάτω και κάνω και μεγαλύτερο κύκλο αυτό τον μήνα γιατί έκανα οωρρηξια στης 20 μέρα και τώρα είμαι στην  30 μέρα  και μου φέρνετε έχουν βαρέσει κόκκινο οι ορμόνες μου! Κοριτσάκι εύχομαι να μείνεις σύντομα έγκυος! Είναι ψυχοφθορες οι αποβολές 

Και σε εμένα βάρεσαν κόκκινο μετά τις αποβολές...νομίζω τώρα άρχισαν κάπως να στρώνουν...Μακάρι το εύχομαι και για εσένα κοπέλα μου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ περίμενα την Παρασκευή....εντάξει, πες Σάββατο για να είσαι μέσα....Τώρα Τετάρτη και δεν έχω καμία ένδειξη! Πόνεσε λίγο η μέση μου αλλά ούτε ροζ, ούτε πόνος αμάν στην κοιλιά, ούτε να πεις κάναμε καμιά προσπάθεια σοβαρή αυτό τον μήνα....Περισσότερο ανησυχώ ότι έχω κάποιο θέμα παρά ελπίζω σε εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ περίμενα την Παρασκευή....εντάξει, πες Σάββατο για να είσαι μέσα....Τώρα Τετάρτη και δεν έχω καμία ένδειξη! Πόνεσε λίγο η μέση μου αλλά ούτε ροζ, ούτε πόνος αμάν στην κοιλιά, ούτε να πεις κάναμε καμιά προσπάθεια σοβαρή αυτό τον μήνα....Περισσότερο ανησυχώ ότι έχω κάποιο θέμα παρά ελπίζω σε εγκυμοσύνη!

Μην βάζεις το κακό στο μυαλό σου. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εγώ περίμενα την Παρασκευή....εντάξει, πες Σάββατο για να είσαι μέσα....Τώρα Τετάρτη και δεν έχω καμία ένδειξη! Πόνεσε λίγο η μέση μου αλλά ούτε ροζ, ούτε πόνος αμάν στην κοιλιά, ούτε να πεις κάναμε καμιά προσπάθεια σοβαρή αυτό τον μήνα....Περισσότερο ανησυχώ ότι έχω κάποιο θέμα παρά ελπίζω σε εγκυμοσύνη!

Κάνε ένα τεστακι κορίτσι...εκεί που δε το περιμένεις έρχεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααα θέλω τη γνώμη σας.. τώρα που πήγα τουαλέτα διέκρινα στο σκούπισμα απειροελάχιστο καφέ.. μη φανταστείτε τίποτα το ιδιαίτερο αν δεν ασχολιομουν δε θα το παρατηρουσα.. μάλιστα επεμεινα κάνα δυο φορές κ ξανά σκουπιστηκα για να το διαπιστώσω ότι πράγματι βλέπω σωστά.. περιμένω την Δευτέρα.. να απογοητεύτω από τώρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσιααααα θέλω τη γνώμη σας.. τώρα που πήγα τουαλέτα διέκρινα στο σκούπισμα απειροελάχιστο καφέ.. μη φανταστείτε τίποτα το ιδιαίτερο αν δεν ασχολιομουν δε θα το παρατηρουσα.. μάλιστα επεμεινα κάνα δυο φορές κ ξανά σκουπιστηκα για να το διαπιστώσω ότι πράγματι βλέπω σωστά.. περιμένω την Δευτέρα.. να απογοητεύτω από τώρα??

Περίμενε λιγάκι.. Μπορεί να είναι το οτιδήποτε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA για να καταλάβω, περίμενες περίοδο την περασμένη Παρασκευή; Αν ναι και δεν έχεις κάνει ακόμη τεστ, ε, σου βγάζω το καπέλο για την υπομονή σου! ?

@lactaki θα πω τα ίδια που είχα πει και στην @Ε.Γ.Α., ότι αν δεν έχεις ξαναδεί αίμα τόσο νωρίς, μπορεί να είναι εμφύτευση! Παρακολούθησέ το, αν δεν αυξάνεται, έχεις πιθανότητες! Στο εύχομαι ολόψυχα!!! Να δούμε το πρώτο θετικό για την "ομάδα της Δευτέρας" ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ewelinio είπε:

@*Louloudenia* μακάρι να ειναι αυτος ο μήνας τυχερός και να τα πήρες τζάμπα!!

@Starrr μπηκα στο πειρασμο και εκανα και τελικα αρνητινο!!!! το μεσιμερι ηταν αχνο αλλα φαινοταν.. τωρα το βραδυ πιο αχνο ακομα... Μακαρι να τα αγορασα τζαμπα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η *Louloudenia* είπε:

@Starrr μπηκα στο πειρασμο και εκανα και τελικα αρνητινο!!!! το μεσιμερι ηταν αχνο αλλα φαινοταν.. τωρα το βραδυ πιο αχνο ακομα... Μακαρι να τα αγορασα τζαμπα ?

Ε θα έγινε μωρέ.... Μην μας χαλάσεις το γκρουπακι που περιμένουμε όλες μαζί... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ε θα έγινε μωρέ.... Μην μας χαλάσεις το γκρουπακι που περιμένουμε όλες μαζί... ??

Οχι οχι εγινε ? παρομονη χριστουγεννων περιμενω.. δεν εχω μεγαλη ωχρινικη φαση!!! Πονακια εχω παρολα αυτα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Οχι οχι εγινε ? παρομονη χριστουγεννων περιμενω.. δεν εχω μεγαλη ωχρινικη φαση!!! Πονακια εχω παρολα αυτα ?

Ε ρε τα Χριστούγεννα βλέπω να τρώμε μελομακάρονα και να τρέχουμε για τεστακια.. ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...