Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Hope φαντάζομαι ότι σε εμένα πήγαινε το μήνυμα....δε χρησιμοποιώ τεστ ωορρηξίας.οι επαφές ήταν 2 φορές . Και τα συμπτώματα δεν ήταν ίδια με την προηγούμενη φορά...το μόνο κοινο συμπτωμα είναι ότι είχα βουλωμενη μύτη.

Εβουλα μου το δεύτερο σου ;

Hope το πρώτο το έκανες με τη πρώτη ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

Εβουλα μου το δεύτερο σου ;

Hope το πρώτο το έκανες με τη πρώτη ;

@egw αν εννοείς αν έπιασα το πρώτο παιδάκι με το πρώτο μήνα ναι έτσι ειναι... Με 2 επαφές την 13η κ 14η μέρα.... Κ τώρα έχω πελαγώσει με τσετ ωορρηξιας, υπέρηχους κ 1000 αλλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η egw είπε:

Α κάνει και για τον άντρα δεν το ήξερα εμένα η γυναικολόγος μου είπε μόνο για μένα 

Υπάρχει και για τον άντρα και τα ετυχε βρει σε προσφορά και είπα να τα πάρω. Και από τότε τα παίρνω είναι τα his and her. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Συγχαρητήριαααααα.... Με το καλό μια μεγάλη χοριακη. Ξεκινάει ο Δεκέμβρης δυναμικα νομίζω. Όλα να πάνε καλά με πολλές εγγυουλες αυτό το μήνα..

Μακαρι! Τουλάχιστον είμαι ψιλιασμενη από την προηγούμενη φορά...Ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

@egw αν εννοείς αν έπιασα το πρώτο παιδάκι με το πρώτο μήνα ναι έτσι ειναι... Με 2 επαφές την 13η κ 14η μέρα.... Κ τώρα έχω πελαγώσει με τσετ ωορρηξιας, υπέρηχους κ 1000 αλλά... 

Έπαθες ότι ακριβώς και εγώ ;) Και έμεινες και με αποριες γιατί δεν αντιμετωπίσαμε ερωτηματικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Υπάρχει και για τον άντρα και τα ετυχε βρει σε προσφορά και είπα να τα πάρω. Και από τότε τα παίρνω είναι τα his and her. 

Μου τα έδωσε από το ιατρείο δεν μπήκα οπότε στο κόπο να κοιτάξω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Γεια σου κοπελα μου!Μου δίνουν καθε φορα την ιδια τιμη:Κατω απο 2.Καθαρα αρνητικο...Μακαρι να εισαι εσυ τυχερη του μηνα κοριτσι μου!

Και σκέφτεσαι για βιοχημικη? Μίλησες με γυναικολογο?τα τεστακια της hometest πήρες? Συγνώμη τώρα που σε ρωτάω και στα θυμίζω....??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Και σκέφτεσαι για βιοχημικη? Μίλησες με γυναικολογο?τα τεστακια της hometest πήρες? Συγνώμη τώρα που σε ρωτάω και στα θυμίζω....??

Ευ τι έγινε τελικά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Δεν ειμαστε κ τοσο μεγαλες απο 60 κ πανω πλεων θεωρειτε μεγαλη μια γυναικα?

Κι εγώ είμαι μικρή ακόμη.... Πολύ μικρή. Ο άντρας μου με φωνάζει "κουκλούδι μου" και "κοριτσούδι μου".....

Ο έρωτας χρόνια δεν κοιτά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σας το ευχομαι απο καρδιας κοριτσια!Σιγουρα θα ειναι τυχερος!!Γινεται μεγαλος αγωνας εδω!Καποιε ς θα ειναι σιγουρα!!!!!

Κάποιες και εσύ μαζί, κοπελάρα μου γλυκιά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια ερώτηση. Όταν για παράδειγμα η ημέρα της ωορηξιας είναι σήμερα μήπως δε πρέπει να αφήνουμε όλη την ημέρα να περνά καλύτερο θα ήταν να γίνεται η επαφή το μεσημέρι κ όχι το βράδυ?η δεν έχει σχέση αυτό??αν κ είναι δύσκολο την ημέρα εγώ σήμερα είμαι σε ωορηξια όλες οι προηγούμενες επαφές μου είναι βράδυ αλλά κ σήμερα έτσι θα γίνει.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση. Όταν για παράδειγμα η ημέρα της ωορηξιας είναι σήμερα μήπως δε πρέπει να αφήνουμε όλη την ημέρα να περνά καλύτερο θα ήταν να γίνεται η επαφή το μεσημέρι κ όχι το βράδυ?η δεν έχει σχέση αυτό??αν κ είναι δύσκολο την ημέρα εγώ σήμερα είμαι σε ωορηξια όλες οι προηγούμενες επαφές μου είναι βράδυ αλλά κ σήμερα έτσι θα γίνει.. 

 

Είνι δύσκολο κοπέλα μου σίγουρα αυτό αλλά αν έχεις επαφές και τη προηγούμενη μέρα το μέρα παρά μέρα που λέμε υπάρχει ενεργό σπέρμα έτσι είσαι καλυμμένη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Είνι δύσκολο κοπέλα μου σίγουρα αυτό αλλά αν έχεις επαφές και τη προηγούμενη μέρα το μέρα παρά μέρα που λέμε υπάρχει ενεργό σπέρμα έτσι είσαι καλυμμένη 

Μακάρι..γιατί βράδυα μπορούμε.. χθες ήρθαμε σε επαφή ναι κ όλες τις προηγούμενες μέρες μέρα παρά μέρα.. ακόμα κ τώρα νιώθω τα τσιμπηματακια της ωορηξιας χαμηλά πάντως.. θα κάνουμε την προσπάθεια μας κ αυτό το μήνα κ βλέπουμε.. 18 Δεκεμβρη είμαι εγωωω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια μια ερώτηση. Όταν για παράδειγμα η ημέρα της ωορηξιας είναι σήμερα μήπως δε πρέπει να αφήνουμε όλη την ημέρα να περνά καλύτερο θα ήταν να γίνεται η επαφή το μεσημέρι κ όχι το βράδυ?η δεν έχει σχέση αυτό??αν κ είναι δύσκολο την ημέρα εγώ σήμερα είμαι σε ωορηξια όλες οι προηγούμενες επαφές μου είναι βράδυ αλλά κ σήμερα έτσι θα γίνει.. 

 

Πότε δεν ξέρεις την ώρα που θα σκάσει το ωάριο. Λεπτομέρειες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να σας πω πάντως (αλλά μάλλον ήταν τυχαίο)  ότι και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος, είχα επαφή αργά το βράδυ, τύπου 2-3 τα ξημερώματα... Λέτε να κάνω εκείνη την ώρα ωορρηξία; Καλά, αν συλλαμβάνω μόνο ξημερώματα, σωθήκαμε!!! Εγώ δέκα η ώρα είμαι στο κρεβατάκι μου! ?

Σε άλλα νέα, έκανα το τελευταίο τεστάκι σήμερα, 15η μέρα, η γραμμή είναι αρκετά έντονη, αλλά όχι όπως η χθεσινή. Τι γίνεται αυτό το μήνα; Σήμερα ελπίζω σε μία ακόμη επαφή, για αύριο χλωμό το κόβω αλλά θα το προσπαθήσω. Κάθε μέρα επί 4 ημέρες, δεν θα αποδυναμωθεί το σπέρμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια, να σας πω πάντως (αλλά μάλλον ήταν τυχαίο)  ότι και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος, είχα επαφή αργά το βράδυ, τύπου 2-3 τα ξημερώματα... Λέτε να κάνω εκείνη την ώρα ωορρηξία; Καλά, αν συλλαμβάνω μόνο ξημερώματα, σωθήκαμε!!! Εγώ δέκα η ώρα είμαι στο κρεβατάκι μου! ?

Σε άλλα νέα, έκανα το τελευταίο τεστάκι σήμερα, 15η μέρα, η γραμμή είναι αρκετά έντονη, αλλά όχι όπως η χθεσινή. Τι γίνεται αυτό το μήνα; Σήμερα ελπίζω σε μία ακόμη επαφή, για αύριο χλωμό το κόβω αλλά θα το προσπαθήσω. Κάθε μέρα επί 4 ημέρες, δεν θα αποδυναμωθεί το σπέρμα;

Κ εγώ για επαφουλα προοριζομαι σήμερα..κ εμένα μετά τις 11 είναι.. βάζε ξυπνητήρι στις 3 χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια, να σας πω πάντως (αλλά μάλλον ήταν τυχαίο)  ότι και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος, είχα επαφή αργά το βράδυ, τύπου 2-3 τα ξημερώματα... Λέτε να κάνω εκείνη την ώρα ωορρηξία; Καλά, αν συλλαμβάνω μόνο ξημερώματα, σωθήκαμε!!! Εγώ δέκα η ώρα είμαι στο κρεβατάκι μου! ?

Σε άλλα νέα, έκανα το τελευταίο τεστάκι σήμερα, 15η μέρα, η γραμμή είναι αρκετά έντονη, αλλά όχι όπως η χθεσινή. Τι γίνεται αυτό το μήνα; Σήμερα ελπίζω σε μία ακόμη επαφή, για αύριο χλωμό το κόβω αλλά θα το προσπαθήσω. Κάθε μέρα επί 4 ημέρες, δεν θα αποδυναμωθεί το σπέρμα;

@LOULOUdaki!Πως σε κατάλαβαινω.... Κ εμείς γύρω στη 1 τη νύχτα συναντιομαστε..... Πάντως κ το πρώτο μου παιδί.... 13η 14η μέρα ήρθαμε σε επαφή αργααα το βράδυ κ το πιάσαμε.... Τι να πω? Πάντως εγώ με θετικά τεστ ωορρηξιας Πέμπτη και Παρασκευή κ με επαφές Πέμπτη Παρασκευή κ Σάββατο σήμερα γιατί έχω πονακια;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ για επαφουλα προοριζομαι σήμερα..κ εμένα μετά τις 11 είναι.. βάζε ξυπνητήρι στις 3 χαχαχ

Μπράβο προγραμματισμός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια, να σας πω πάντως (αλλά μάλλον ήταν τυχαίο)  ότι και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος, είχα επαφή αργά το βράδυ, τύπου 2-3 τα ξημερώματα... Λέτε να κάνω εκείνη την ώρα ωορρηξία; Καλά, αν συλλαμβάνω μόνο ξημερώματα, σωθήκαμε!!! Εγώ δέκα η ώρα είμαι στο κρεβατάκι μου! ?

Σε άλλα νέα, έκανα το τελευταίο τεστάκι σήμερα, 15η μέρα, η γραμμή είναι αρκετά έντονη, αλλά όχι όπως η χθεσινή. Τι γίνεται αυτό το μήνα; Σήμερα ελπίζω σε μία ακόμη επαφή, για αύριο χλωμό το κόβω αλλά θα το προσπαθήσω. Κάθε μέρα επί 4 ημέρες, δεν θα αποδυναμωθεί το σπέρμα;

2 με 3 τα ξημερώματα;;;;;; Εγώ εκείνη την ώρα βρίσκομαι στον 13ο ύπνο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια....  7 μερες πριν την καθυστερηση ειχα πονους περιοδου κανονικοτατους και πονουσε η μεσα μου επισης ειδα ενα ισα ισα ροζ οταν σκπουπιστικα σημερα ειναι η πρωτη μερα καθυστερησης λεω αν δεν μου ερθει να κανω χοριακη την επομενη δευτερα τι λετε υπαρχουν πιθανοτητες εγκυμοσυνης? Ευχομαι σε ολες σας θετικα αποτελεσματα πραγματικα!!! ♥♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope!!! έχω κι εγώ αρκετά συχνά, πονάκια μετά την ωορρηξία, δεν ξέρω γιατί συμβαίνει, αλλά είναι φυσιολογικό νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@Hope!!! έχω κι εγώ αρκετά συχνά, πονάκια μετά την ωορρηξία, δεν ξέρω γιατί συμβαίνει, αλλά είναι φυσιολογικό νομίζω.

Εγώ που μπερδεύω συχνά τον πόνο της ωορρηξίας με το ευερέθιστο έντερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@paradisebird αυτό λέω κι εγώ! Ότι κοιμάμαι νωρίς, σιγά μην κάνω σεξ τέτοια ώρα. Άρα, δεν βλέπω να μένω έγκυος σύντομα!

Αν περιμένω μέχρι τα ξημερώματα δεν θα μπορώ να λειτουργώ μέσα στην τάξη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@paradisebird αυτό λέω κι εγώ! Ότι κοιμάμαι νωρίς, σιγά μην κάνω σεξ τέτοια ώρα. Άρα, δεν βλέπω να μένω έγκυος σύντομα!

Μην το λες, μην το λες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...