Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

?????????????❤️?? Λόγω επαγγέλματος περισσότερο.. Κ δικών μου συμπτωμάτων.. 

Γιατρέ, γιατρέ, αύριο που είναι η κρίσιμη μέρα θα πάρω πρωί πρωί τη θερμοκρασία να στην πω! Τώρα πάντως από το ζόρι μου έχω 37,3?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ακριβώς αυτό δεν είναι έντονοι πόνοι, είναι κάτι που λες τώρα θα με πιάσουν αλλά με αφήνουν. Πιο '' απλωμένοι '' από της περιόδου. Μακάρι, μακάρι! Να έχεις μια τελειομηνη όμορφη εγκυμοσύνη! Περιμένουμε τα επόμενα νέα! 

Σε ευχαριστώ πολύ? ελπίζω να μου κλείσουν γρήγορα ραντεβού??Αυτό είναι θετικό μακάρι να μας πεις ευχάριστα????????❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Γιατρέ, γιατρέ, αύριο που είναι η κρίσιμη μέρα θα πάρω πρωί πρωί τη θερμοκρασία να στην πω! Τώρα πάντως από το ζόρι μου έχω 37,3?

Ααα πολύ καλή ασθενή μου... Νομίζω είσαι σε καλή θερμοκρασία. Εγώ πάλι κρυωνα κ βάζω θερμόμετρο κ ειχα 36...από το στόμα μετρήθηκα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ? ελπίζω να μου κλείσουν γρήγορα ραντεβού??Αυτό είναι θετικό μακάρι να μας πεις ευχάριστα????????❤️❤️❤️

Κι αν δεν είναι τώρα τα ευχάριστα για εμένα, θα είναι στους επόμενους μήνες! Το απολαμβάνω αυτό το ταξίδι πάντως! Και προσμένω ευχάριστα τον στόχο! Σ ευχαριστώ πολύ πάντως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια έχετε κ δυσκοιλιοτητα;;; earrp εσύ είχες;; γιατί λένε ότι είναι συμπτωμα 

Εγω είμαι δυσκοιλια από παιδί αλλά πήγα τουαλέτα τουλάχιστον 3 φορές αυτήν την εβδομάδα (συγγνώμη για την αναλυτική πληροφορία!) τα συμπεράσματα δικά σας! Δεν θα το έλεγα και τρελή δυσκοιλιοτοτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κάθε φορά που περιμένω περίοδο έχω... Είναι συμπτωμα ότι υπάρχει πολύ προγεστερονη.. Κ δεν γίνονται πολλές κ σωστές οι κινήσεις του εντέρου.. 

Εγώ πάλι δεν έχω δυσκοιλιοτητα όταν περιμένω περίοδο πάντα το έντερακι μου λειτουργεί πέραν του κανονικού... Δε ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ααα πολύ καλή ασθενή μου... Νομίζω είσαι σε καλή θερμοκρασία. Εγώ πάλι κρυωνα κ βάζω θερμόμετρο κ ειχα 36...από το στόμα μετρήθηκα... ?

Το μεσημέρι κι εγώ κρύωνα, το βράδυ ανέβασα. Το πρωί όμως είπαμε μετρα! Οπότε αγνοούμε το τώρα ?καλό μας βράδυ και καλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Εγώ πάλι δεν έχω δυσκοιλιοτητα πάντα το έντερακι μου λειτουργεί πέραν του κανονικού... Δε ξερω

Κι εγώ ποτέ δεν είχα τέτοιο θέμα.. Ίσα ίσα το αντίθετο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Εγω είμαι δυσκοιλια από παιδί αλλά πήγα τουαλέτα τουλάχιστον 3 φορές αυτήν την εβδομάδα (συγγνώμη για την αναλυτική πληροφορία!) τα συμπεράσματα δικά σας! Δεν θα το έλεγα και τρελή δυσκοιλιοτοτα! 

Πάλι καλά να λες.... Θα δεις κ αργότερα θα αυξηθεί η δυσκοιλιοτητα κ λόγω των φαρμάκων.. Πολύ νερό να πίνεις κ λαχανικά!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Το μεσημέρι κι εγώ κρύωνα, το βράδυ ανέβασα. Το πρωί όμως είπαμε μετρα! Οπότε αγνοούμε το τώρα ?καλό μας βράδυ και καλά αποτελέσματα! 

Καλό βράδυ. Αύριο να μας πεις τα αποτελέσματα... Κ η @Katerina1993 να δούμε αν θα πάμε στις 4 εγκυουλες μέχρι τα μέσα του Νοεμβρίου!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Πάλι καλά να λες.... Θα δεις κ αργότερα θα αυξηθεί η δυσκοιλιοτητα κ λόγω των φαρμάκων.. Πολύ νερό να πίνεις κ λαχανικά!!! ?

Πίνω είδη πολύ νερό ξέβαψα νύχια και άρχισα και της pregnacare για την εγκυμοσυνη! Άσε δεν βλέπω να ξανά πηγαίνω σύντομα τουαλέτα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια ...30η μέρα σήμερα και έκανα τεστ και δυστυχώς βγήκε αρνητικό. ..είμαι πάρα πολυ απογοητευμενη ...δεν μπορώ να δεχτώ ότι πάλι δεν πιάσαμε μωράκι ...είμαι πολύ στεναχωρεμενη. Ελπιζω η περίοδος μέχρι αύριο πιστεύω να κατεβει..

Κοπέλα μου ποιο μέρα περιμένεις περίοδο; είχες καθυστερήση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Πίνω είδη πολύ νερό ξέβαψα νύχια και άρχισα και της pregnacare για την εγκυμοσυνη! Άσε δεν βλέπω να ξανά πηγαίνω σύντομα τουαλέτα??

?Τέλεια ήδη ξεκίνησες.... Κ γω χειροτέρεψε με τον σίδηρο κ τον έκοψα 3 μέρες.... Κ από αύριο λέω να το ξεκινήσω παλι. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

?Τέλεια ήδη ξεκίνησες.... Κ γω χειροτέρεψε με τον σίδηρο κ τον έκοψα 3 μέρες.... Κ από αύριο λέω να το ξεκινήσω παλι. ?

Καλά θα κάνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Ναι για 2ο.θα σταματήσω να γκρινιάζω γιατί εγώ τουλάχιστον έχω 2 δε θέλω να φανώ εγωίστρια. Αλλά νομίζω η egw που κ αυτή για 2ο πάει με καταλαβαίνει. Μου ζητάει συνεχώς αδερφάκι και δεν ξέρω τι να απαντήσω. Οπότε thalaki εσύ θα μας πεις πρώτη. Πως κρατιέσαι κ δε κάνεις τεστ;; 

Κοπέλα μου ναι σε καταλαμβάνω αλλά να σου πω και την αλήθεια δε βιάζομαι μια μικρή ανησυχία έχω απλά μην έχω κάτι και δεν μπορώ να πιάσω παιδί γενικά όμως οκ δεν βιάζομαι χαλαρα έχουμε ήδη ένα 

Όταν ζητάει εμένα αδερφάκι του λέω όταν θα έρθει η σειρά μας γιατί ο Θεός πρέπει να δώσει μωρά και σε αλλες μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... 33 η ημέρα για εμένα. Με υψηλή θεμεοκρασια όπως χθες, 36,4. Κύκλος ίσως 35 ημέρες.... Δεν έκανα τεστ σήμερα το πρωί.... Θα δω κ αύριο κ βλέπουμε. Δεν θέλω να μην κάνω τώρα που δεν έχω καθυστέρηση..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια! 26η ημέρα για μένα. ούτε εγώ θα κάνω πριν την καθυστέρηση. κρατιέμαι βέβαια αλλά δεν αντέχω την απογοήτευση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... 33 η ημέρα για εμένα. Με υψηλή θεμεοκρασια όπως χθες, 36,4. Κύκλος ίσως 35 ημέρες.... Δεν έκανα τεστ σήμερα το πρωί.... Θα δω κ αύριο κ βλέπουμε. Δεν θέλω να μην κάνω τώρα που δεν έχω καθυστέρηση..... 

Ναι έχεις δίκιο άσε να περάσει ο πιο μεγάλος σου κύκλος όπως είπες 35 ημερών κ κάνε.. να δείξει σίγουρα κ να μη σε βάλει σε άγχος είναι δεν είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι έχεις δίκιο άσε να περάσει ο πιο μεγάλος σου κύκλος όπως είπες 35 ημερών κ κάνε.. να δείξει σίγουρα κ να μη σε βάλει σε άγχος είναι δεν είναι...

Ναι αυτό λέω τώρα θα δείξει... Γιατί ωορρηξια έκανα αργά 22η ημέρα... Αν κ έχω τεστ πρωινής ανίχνευσης..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι αυτό λέω τώρα θα δείξει... Γιατί ωορρηξια έκανα αργά 22η ημέρα... Αν κ έχω τεστ πρωινής ανίχνευσης..... 

Ε μη με τρελαίνεις κάντο χαχαα . Τι να πω που είναι πρώιμης ανίχνευσης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο περιμενουμε για τα τεστακια ,θα παω να κανω ακομα ενα υπέρηχο ,να δουμε ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ωορρηξια αυτο το μηνα!Αχ μακαρι κοριτσιααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. 21η μέρα για μένα σήμερα κ προχωράμε.. κάντε τα τεστακια σας εσείς που περιμένετε αγωνιούμε...

Καλημέρα σε όλες! 

@lactaki μαζί πάμε! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...