Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ εγώ πήγα βολτουλες κ έχω ξεχαστεί... Από Ηράκλειο είσαι???. ?

Ναι!Ηταν υπεροχα σημερα στην πολη μας!Περιμένω με αγωνια τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι!Ηταν υπεροχα σημερα στην πολη μας!Περιμένω με αγωνια τα νεα σου!

Κι εγω εκεί ξεχάστηκα..... Μακάρι να το πετύχαμε αυτό τον μήνα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι καλό είναι. Εγώ σήμερα έχω πολλά Νεύρα.... Δεν κρατιέμαι.. 

Πως να μην έχεις νεύρα;;;;;; ? κ εγώ τα ίδια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας κορίτσια.... Εγώ ακόμη τίποτα.. Λέω να πάρω ακόμη ένα τεστάκι...  Ποια μάρκα μου προτείνετε? 

Κατερίνα μου, νομίζω πως στην περίπτωσή σου είναι καλύτερα να πας για χοριακη... Εξάλλου και θετικό τεστ να βγει, πάλι θα πας! ?Προσωπικά αν δεν μου έρθει κι αύριο (που βλέπω να έρχεται) θα πάω Τρίτη για χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κατερίνα μου, νομίζω πως στην περίπτωσή σου είναι καλύτερα να πας για χοριακη... Εξάλλου και θετικό τεστ να βγει, πάλι θα πας! ?Προσωπικά αν δεν μου έρθει κι αύριο (που βλέπω να έρχεται) θα πάω Τρίτη για χοριακη.. 

Ο γιατρός μου δεν ζητάει χοριακη.... Έχω ένα θέμα με τις βελόνες.... Γι αυτό το σκέφτομαι..... Γι αυτό είπα να πάρω ακόμη ένα τεστ.... Ποσες μέρες εχεις καθυστέρηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina1993 είπε:

Ο γιατρός μου δεν ζητάει χοριακη.... Έχω ένα θέμα με τις βελόνες.... Γι αυτό το σκέφτομαι..... Γι αυτό είπα να πάρω ακόμη ένα τεστ.... Ποσες μέρες εχεις καθυστέρηση? 

Ε πάρε τεστ ούτως ή αλλιώς μετά από τόση καθυστέρηση οποίο και να πάρεις θα δείξει.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Ο γιατρός μου δεν ζητάει χοριακη.... Έχω ένα θέμα με τις βελόνες.... Γι αυτό το σκέφτομαι..... Γι αυτό είπα να πάρω ακόμη ένα τεστ.... Ποσες μέρες εχεις καθυστέρηση? 

Δεν έχω ?μόνιμα τεστ πριν την καθυστέρηση κάνω και μου τελείωσαν (της hometest είχα). Σήμερα αύριο περιμένω. Νομίζω το self clear και το clear blue είναι τα πιο δημοφιλή.... Με το καλό να δεις θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Γειά σας κορίτσια.... Εγώ ακόμη τίποτα.. Λέω να πάρω ακόμη ένα τεστάκι...  Ποια μάρκα μου προτείνετε? 

Εγω πήρα τα clear blue early detection και πήρα τα ηλεκτρονικά γιατί στα άλλα η γραμμή έβγαινε πολύ άχνη! Καλή τύχη σου εύχομαι?

Να πω επίσης ότι είχα και ταινίες τεστ εγκυμοσύνης τα οποία έβγαιναν όλα αρνιτικα σε εμένα δεν ειναι και πολύ ευαίσθητα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Εγω πήρα τα clear blue early detection και πήρα τα ηλεκτρονικά γιατί στα άλλα η γραμμή έβγαινε πολύ άχνη! Καλή τύχη σου εύχομαι?

Να πω επίσης ότι είχα και ταινίες τεστ εγκυμοσύνης τα οποία έβγαιναν όλα αρνιτικα σε εμένα δεν ειναι και πολύ ευαίσθητα! 

Δηλαδή πριν το θετικό είχες κάνει κι άλλα κι ήταν αρνητικά.?? Δώσε μας ελπίδες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Δηλαδή πριν το θετικό είχες κάνει κι άλλα κι ήταν αρνητικά.?? Δώσε μας ελπίδες ?

Ναι είχα κανει στην 26 27 28 ημέρα  με ταινίες και έβγαινα αρνιτικα ενώ το clear blue βγήκε  αχνό θετικό στην 28 ημέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

Ναι είχα κανει στην 26 27 28 ημέρα  με ταινίες και έβγαινα αρνητικά κα ενώ το clear blue βγήκε  αχνό θετικό στην 28 ημέρα! 

Δηλαδή είχες κάνει πριν την καθυστέρηση;;;; τι κύκλο έχεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hope!!! είπε:

Δηλαδή είχες κάνει πριν την καθυστέρηση;;;; τι κύκλο έχεις;; 

29 μέρες κύκλο έχω! Είχα κάνει πριν την καθυστέρηση τεστ ειχα κάνει της ταινίες και την 27 μου βγήκε αχνό θετικό με τα clear blue ! Και έκανα το ηλεκτρονικό στην 1 μέρα καθυστερήσεις και βγήκε θετικό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Ναι είχα κανει στην 26 27 28 ημέρα  με ταινίες και έβγαινα αρνιτικα ενώ το clear blue βγήκε  αχνό θετικό στην 28 ημέρα! 

Αχ μακάρι να γίνει και σ εμένα το ίδιο! 27η αρνητικό, αύριο θα είμαι 30η. Πρώτη φορά πονα το στήθος, έχουν γίνει πάρα πολύ σκούρο χρώμα οι θηλες, αλλά με πιάνουν τώρα πονακια ανεπαίσθητα. Με το καλό να έχεις το πρώτο σου ραντεβού! Μας δίνετε όλες εδώ πολλή χαρά όταν έχετε ευχάριστα νέα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αχ μακάρι να γίνει και σ εμένα το ίδιο! 27η αρνητικό, αύριο θα είμαι 30η. Πρώτη φορά πονα το στήθος, έχουν γίνει πάρα πολύ σκούρο χρώμα οι θηλες, αλλά με πιάνουν τώρα πονακια ανεπαίσθητα. Με το καλό να έχεις το πρώτο σου ραντεβού! Μας δίνετε όλες εδώ πολλή χαρά όταν έχετε ευχάριστα νέα!!! 

Μακάρι Γιάννα μου να έχεις τα πιο ωραία νέα της ζωής σου!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αχ μακάρι να γίνει και σ εμένα το ίδιο! 27η αρνητικό, αύριο θα είμαι 30η. Πρώτη φορά πονα το στήθος, έχουν γίνει πάρα πολύ σκούρο χρώμα οι θηλες, αλλά με πιάνουν τώρα πονακια ανεπαίσθητα. Με το καλό να έχεις το πρώτο σου ραντεβού! Μας δίνετε όλες εδώ πολλή χαρά όταν έχετε ευχάριστα νέα!!! 

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ήταν λάθος το τεστ!και εγώ είχα πονακια περιόδου απλά ποιο ήπιοι πόνοι αλλά όχι συνεχόμενους πόνους! Και εμένα μου φαινόταν ποιο σκούρες οι θηλες! Μακάρι να είσαι έγκυος???σου το εύχομαι 

 Χαίρομαι που περνετε κουράγιο?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να ήταν λάθος το τεστ!και εγώ είχα πονακια περιόδου απλά ποιο ήπιοι πόνοι αλλά όχι συνεχόμενους πόνους! Και εμένα μου φαινόταν ποιο σκούρες οι θηλες! Μακάρι να είσαι έγκυος???σου το εύχομαι 

 Χαίρομαι που περνετε κουράγιο?

 

Ακριβώς αυτό δεν είναι έντονοι πόνοι, είναι κάτι που λες τώρα θα με πιάσουν αλλά με αφήνουν. Πιο '' απλωμένοι '' από της περιόδου. Μακάρι, μακάρι! Να έχεις μια τελειομηνη όμορφη εγκυμοσύνη! Περιμένουμε τα επόμενα νέα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ακριβώς αυτό δεν είναι έντονοι πόνοι, είναι κάτι που λες τώρα θα με πιάσουν αλλά με αφήνουν. Πιο '' απλωμένοι '' από της περιόδου. Μακάρι, μακάρι! Να έχεις μια τελειομηνη όμορφη εγκυμοσύνη! Περιμένουμε τα επόμενα νέα! 

Κορίτσια έχετε κ δυσκοιλιοτητα;;; earrp εσύ είχες;; γιατί λένε ότι είναι συμπτωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια έχετε κ δυσκοιλιοτητα;;; earrp εσύ είχες;; γιατί λένε ότι είναι συμπτωμα 

Οχι, δεν έχω. Καλύτερα ας μας πει η @earrp που είναι τεκμηριωμένα έγκυος ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια έχετε κ δυσκοιλιοτητα;;; earrp εσύ είχες;; γιατί λένε ότι είναι συμπτωμα 

Εγώ κάθε φορά που περιμένω περίοδο έχω... Είναι συμπτωμα ότι υπάρχει πολύ προγεστερονη.. Κ δεν γίνονται πολλές κ σωστές οι κινήσεις του εντέρου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κάθε φορά που περιμένω περίοδο έχω... Είναι συμπτωμα ότι υπάρχει πολύ προγεστερονη.. Κ δεν γίνονται πολλές κ σωστές οι κινήσεις του εντέρου.. 

Θα σε ανακηρυξω την πιο διαβασμένη του φόρουμ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Θα σε ανακηρυξω την πιο διαβασμένη του φόρουμ ??

?????????????❤️?? Λόγω επαγγέλματος περισσότερο.. Κ δικών μου συμπτωμάτων.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...