Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

Κορίτσια μου εγώ αυτές τις μέρες είχα θερμοκρασία γύρω στο 36.6. Χθες το βράδυ μετρήθηκα από περιέργεια και είχε κατέβει στο 35.5. Είχαμε επαφή και βρίσκομαι σήμερα στην 17η μέρα του κύκλου μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Κορίτσια μου εγώ αυτές τις μέρες είχα θερμοκρασία γύρω στο 36.6. Χθες το βράδυ μετρήθηκα από περιέργεια και είχε κατέβει στο 35.5. Είχαμε επαφή και βρίσκομαι σήμερα στην 17η μέρα του κύκλου μου. 

Η Βραδυνή θερμοκρασία δεν είναι σωστή. Μόνο το πρωί...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Η Βραδυνή θερμοκρασία δεν είναι σωστή. Μόνο το πρωί...... 

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η Βραδυνή θερμοκρασία δεν είναι σωστή. Μόνο το πρωί...... 

Στεναχωρεθηκα που έπεσε το πρωί τρία δέκατα... Μάλλον αύριο θα έρθει περίοδος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Στεναχωρεθηκα που έπεσε το πρωί τρία δέκατα... Μάλλον αύριο θα έρθει περίοδος. 

Κ μένα χθες ήταν 36,6 κ σήμερα 36,4.γι αυτό θέλω να δω πόσο θα είναι αύριο... Αν και δεν ξέρω σήμερα νιώθω λίγο αισιόδοξα... Κάθε φορά που πάω τουαλέτα βρίσκω αυτά τα κατάλευκα υγρά που σε τέτοια ποσότητα κ έτσι δεν τα χω ξανά δει. Αλλά ίσως αυτό είναι το φυσιολογικό γιατί εγώ όπως είπα προς τις βιταμίνες δεν είχα τίποτα, οπότε όλα αυτά μου φαίνονται πρωτογνωρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ μένα χθες ήταν 36,6 κ σήμερα 36,4.γι αυτό θέλω να δω πόσο θα είναι αύριο... Αν και δεν ξέρω σήμερα νιώθω λίγο αισιόδοξα... Κάθε φορά που πάω τουαλέτα βρίσκω αυτά τα κατάλευκα υγρά που σε τέτοια ποσότητα κ έτσι δεν τα χω ξανά δει. Αλλά ίσως αυτό είναι το φυσιολογικό γιατί εγώ όπως είπα προς τις βιταμίνες δεν είχα τίποτα, οπότε όλα αυτά μου φαίνονται πρωτογνωρα. 

Κι εγώ γενικά είχα πολύ καλή διάθεση αυτό το μήνα και πολύ καλό κλίμα στο σπίτι.. Νομίζω και μόνο αυτό είναι κέρδος κι ο, τι άλλο καλό ακολουθήσει καλοδεχουμενο! Έχω ραντεβού τέλη του μήνα με τον γιατρό, θα τον συμβουλευτω για την όλη διαδικασία. Νομίζω ότι είναι καλό σημάδι τα υγρά που έχεις! Και σίγουρα δείχνουν περισσότερη υγεία στον κύκλο σου! Εμένα μόνο το στήθος άλλαξε, εδώ και τρεις μέρες πονα, που δεν με πονα ποτέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki να ξέρεις έβαλα τον άντρα μου, μόλις έρθουν τα τεστ ωορρηξιας, να κρύψει τα της εγκυμοσύνης... Πήρα λιγότερα αυτή τη φορά ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@lactaki να ξέρεις έβαλα τον άντρα μου, μόλις έρθουν τα τεστ ωορρηξιας, να κρύψει τα της εγκυμοσύνης... Πήρα λιγότερα αυτή τη φορά ??

Κάτσε βρε να δεις αν όντως σου ρθει περίοδος!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@lactaki να ξέρεις έβαλα τον άντρα μου, μόλις έρθουν τα τεστ ωορρηξιας, να κρύψει τα της εγκυμοσύνης... Πήρα λιγότερα αυτή τη φορά ??

Χαχααα μόνο έτσι θα ηρεμήσουμε κ δε θα τρωγομαστε κάνοντας τεστ..εγω έχω 4 εγκυμοσύνης κ ευτυχώς δεν ξέρω που βρισκονται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Εγώ το έχω αυτό που λες.. όταν πατάω στο στήθος μου το ένα στο πλάι με πονάει.. κατά τ αλλά δεν έχω πριστει.. επίσης τα τσιμπηματακια από χθες τέλος.. 

Καλό σημάδι αυτό?Εύχομαι σύντομα θετικό τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Ούτε σημάδια εμφυτεύσης ειχες ε? Λίγο αιματακι στα μέσα του κύκλου που λένε...

Οχι δεν είχα! εγώ είχα καφέ την ημέρα που περίμενα περίοδο και ακόμα έχω πολύ λιγότερο μπορεί να κατέβηκε τώρα η να είναι αργή εμφητευσει δεν ξέρω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χαχααα μόνο έτσι θα ηρεμήσουμε κ δε θα τρωγομαστε κάνοντας τεστ..εγω έχω 4 εγκυμοσύνης κ ευτυχώς δεν ξέρω που βρισκονται...

Μα πραγματικά, θα έχουμε καθυστέρηση και κανένα τεστ να κάνουμε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Μα πραγματικά, θα έχουμε καθυστέρηση και κανένα τεστ να κάνουμε ?

Η πλάκα είναι να τα ζητάμε τις μέρες που πρέπει κ να μη τα δίνουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Η πλάκα είναι να τα ζητάμε τις μέρες που πρέπει κ να μη τα δίνουν??

'' μα αγάπη μου, έχω μια μέρα καθυστέρηση, να δες το ημερολόγιο '' και ταυτόχρονα να κοπανιομαστε να αποδείξουμε πως είμαστε αθώες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κι εγώ γενικά είχα πολύ καλή διάθεση αυτό το μήνα και πολύ καλό κλίμα στο σπίτι.. Νομίζω και μόνο αυτό είναι κέρδος κι ο, τι άλλο καλό ακολουθήσει καλοδεχουμενο! Έχω ραντεβού τέλη του μήνα με τον γιατρό, θα τον συμβουλευτω για την όλη διαδικασία. Νομίζω ότι είναι καλό σημάδι τα υγρά που έχεις! Και σίγουρα δείχνουν περισσότερη υγεία στον κύκλο σου! Εμένα μόνο το στήθος άλλαξε, εδώ και τρεις μέρες πονα, που δεν με πονα ποτέ. 

Άντε μακάριιιι.. βρε κορίτσια κ εγώ ότι κ να γίνει δε ξέρω ακόμα αλλά αυτό το μήνα είμαι κ εγώ αισιοδοξη πολύ.. είμαστε ήρεμοι κ οι δύο είχαμε τις επαφουλες μας.. ήταν ξεκούραστος γιατί έχει άδεια...όλα κύλησαν ομαλά.. τώρα αν δε κάτσει πάμε για christmas gift τι να πω..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Γιάννα 36 είπε:

'' μα αγάπη μου, έχω μια μέρα καθυστέρηση, να δες το ημερολόγιο '' και ταυτόχρονα να κοπανιομαστε να αποδείξουμε πως είμαστε αθώες!! 

Χαχαχαα γελάω μονήμ στο καναπέ.. χαχααα θα είμαστε μετά εμείς οι υστερικές έλεος..?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Άντε μακάριιιι.. βρε κορίτσια κ εγώ ότι κ να γίνει δε ξέρω ακόμα αλλά αυτό το μήνα είμαι κ εγώ αισιοδοξη πολύ.. είμαστε ήρεμοι κ οι δύο είχαμε τις επαφουλες μας.. ήταν ξεκούραστος γιατί έχει άδεια...όλα κύλησαν ομαλά.. τώρα αν δε κάτσει πάμε για christmas gift τι να πω..

 

Πολλή αισιοδοξία γενικά! Θα μας βγει σε καλό! ??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χαχαχαα γελάω μονήμ στο καναπέ.. χαχααα θα είμαστε μετά εμείς οι υστερικές έλεος..?

Οι αθώες περιστερες ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Και εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μη πάρω τεστ..... Εδώ κ μια ώρα το στήθος στις θηλές με πονάει πιο πολύ. Καλό αυτό;; 

Πότε περιμένεις κανονικά? (που δεν θέλουμε να έρθει) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Και εγώ με το ζόρι κρατιέμαι να μη πάρω τεστ..... Εδώ κ μια ώρα το στήθος στις θηλές με πονάει πιο πολύ. Καλό αυτό;; 

Ναι καλό είναι. Εγώ σήμερα έχω πολλά Νεύρα.... Δεν κρατιέμαι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι καινούρια στην παρέα.

Σήμερα το πρωί εκανα τεστ εγκυμοσύνης, 6 ημέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο και ειχε δυο γραμμες, αλλα η μια ήταν αρκετά αχνή. Ήταν θετικο το αποτέλεσμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Πραγματικα ποτε περασε ο καιρος! Χτες στην αυχενικη μας ειπε κατα 90% κοριτσι! Τα βλεπω ολα ροζ!!! Χαχα

Απίστευτο @vayaki!τι υπέροχο συναίσθημα! Πράγματι πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;;;Στην αναμονη ε;;Καλα αποτελεσματα σε ολες! Εμας γιορταζε σημερα η πολη μας και ημουν ολη μερα εξω με μια φωτογραφικη στο χερι!Εβγαλα φωτο τα παντα!Ξεχαστηκα τελειως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;;;Στην αναμονη ε;;Καλα αποτελεσματα σε ολες! Εμας γιορταζε σημερα η πολη μας και ημουν ολη μερα εξω με μια φωτογραφικη στο χερι!Εβγαλα φωτο τα παντα!Ξεχαστηκα τελειως!!

Κ εγώ πήγα βολτουλες κ έχω ξεχαστεί... Από Ηράκλειο είσαι???. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...