Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ μένατο απόγευμα ανεβαίνει. Από το στόμα μετράς κ εσύ??? 

@Γιάννα 36 κ @Starrr εσάς περιμένουμε να κάνετε τεστάκια άμεσα?? 

άντεεεεε με το καλό να μας πείτε τα ευχάριστα.. μην αργείτε αγωνιούμε..χαχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Γιάννα 36 κ @Starrr εσάς περιμένουμε να κάνετε τεστάκια άμεσα?? 

άντεεεεε με το καλό να μας πείτε τα ευχάριστα.. μην αργείτε αγωνιούμε..χαχχχ

Εγώ υπομονετικά ψήνομαι στο ζουμί μου. Ευτυχώς δνε με έχιυν πιάσει πόνοι περιόδου που είχα πριν μια εβδομάδα. Έχουν εξαφανιστεί.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ υπομονετικά ψήνομαι στο ζουμί μου. Ευτυχώς δνε με έχιυν πιάσει πόνοι περιόδου που είχα πριν μια εβδομάδα. Έχουν εξαφανιστεί.... 

Θα κάνεις αύριο τεστ?? Να μας πεις..δε θα δείξει αχνό λες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κ μένατο απόγευμα ανεβαίνει. Από το στόμα μετράς κ εσύ??? 

Από το στόμα μόνο πρωί, σχεδόν πάντα την ίδια ώρα. Αλλά όχι από την πρώτη ημέρα του κύκλου, μετά τα μέσα το δοκίμασα. Το απόγευμα ούτε την πήρα ποτέ δεν έχει νόημα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

@Γιάννα 36 κ @Starrr εσάς περιμένουμε να κάνετε τεστάκια άμεσα?? 

άντεεεεε με το καλό να μας πείτε τα ευχάριστα.. μην αργείτε αγωνιούμε..χαχχχ

Δεν έχω άλλα τεστακια Χαχαχα τα χαραμισα σε πειράματα! Έκανα την 27η μέρα το τελευταίο κι ήταν αρνητικό! Τώρα μετρώ 16 ημέρες από το θετικό της ωορρηξιας. Μέχρι αύριο πρέπει να έρθει. Αλλιώς θα αγοράσω ένα τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσια διάβασα ότι το @vayaki μας περιμένει κοριτσάκι μάλλον.. πως πέρασε ο καιρός σα χθες μας το ανακοίνωσε... 

Πραγματικα ποτε περασε ο καιρος! Χτες στην αυχενικη μας ειπε κατα 90% κοριτσι! Τα βλεπω ολα ροζ!!! Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Θα κάνεις αύριο τεστ?? Να μας πεις..δε θα δείξει αχνό λες ?

Έχω πάρει 2 τεστακια. Λέω να κάμω ένα αύριο. Αλλά μετά τι σκέφτομαι... Γιατί ωορρηξια έκανα αργά.... Ίσως το κοιτάζω από την θερμοκρασία... Αν πέσει αύριο πάει να πει πως θα αδιαθετησω.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Έχω πάρει 2 τεστακια. Λέω να κάμω ένα αύριο. Αλλά μετά τι σκέφτομαι... Γιατί ωορρηξια έκανα αργά.... Ίσως το κοιτάζω από την θερμοκρασία... Αν πέσει αύριο πάει να πει πως θα αδιαθετησω.... 

Δε θα πέσει... Όλα καλά θα πάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Από το στόμα μόνο πρωί, σχεδόν πάντα την ίδια ώρα. Αλλά όχι από την πρώτη ημέρα του κύκλου, μετά τα μέσα το δοκίμασα. Το απόγευμα ούτε την πήρα ποτέ δεν έχει νόημα.. 

Κια εγώ αυτό το μήνα από το στόμα κ την ιδια ώρα... Από την 1η ημέρα του κύκλου. Σήμερα είμαι στη 10η ημέρα με ανεβασμενη θερμοκρασία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Πραγματικα ποτε περασε ο καιρος! Χτες στην αυχενικη μας ειπε κατα 90% κοριτσι! Τα βλεπω ολα ροζ!!! Χαχα

Μπράβο κορίτσακι Μ πολύ χάρηκα. Άσε που έπαθα πλάκα με τα κόλπα που κάνει η @AlKate αν θυμάμαι καλά κ βρίσκει το φύλο του μωρού. Χαχααα.. απίστευτες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Δε θα πέσει... Όλα καλά θα πάνε...

Μακαρι.... Τι να πω... Κάθε φορά βάζω το θερμόμετρο. Κ λέω από μέσα μου μη πέσεις μη πέσεις.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι.... Τι να πω... Κάθε φορά βάζω το θερμόμετρο. Κ λέω από μέσα μου μη πέσεις μη πέσεις.. ???

Μακάρι... Άντε να ακολουθούμε κ εμείς σιγά σιγά που περιμένουμε μετά από εσάς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Μακάρι... Άντε να ακολουθούμε κ εμείς σιγά σιγά που περιμένουμε μετά από εσάς.. 

Ναι είναι τυχερός αυτός ο μήνας. Πάντως σκέφτομαι την περασμένη εβδομάδα πονουσα κ ένιωθα το βάρος τώρα τίποτα... Αυξήθηκε η θερμοκρασία αυξήθηκε το στήθος ταυτόχρονα κ υγρά λευκα τα οποία άλλους μήνες ήταν ψιλό μπεζ τώρα μόνο λευκά παχυρρευστα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι είναι τυχερός αυτός ο μήνας. Πάντως σκέφτομαι την περασμένη εβδομάδα πονουσα κ ένιωθα το βάρος τώρα τίποτα... Αυξήθηκε η θερμοκρασία αυξήθηκε το στήθος ταυτόχρονα κ υγρά λευκα τα οποία άλλους μήνες ήταν ψιλό μπεζ τώρα μόνο λευκά παχυρρευστα!!!! 

Ωραια όλα θετικά ακούγονται... Εγώ 20η μέρα σήμερα κ εγώ έχω λευκά υγρά από τοτε που τελείωσε η ωορηξια.. τις τελευταίες μέρες λίγο πιο έντονα.. θερμοκρασία δε μετράω αλλά γενικά όπως σ είχα πει είχα 35κ κάτι κατά τη διάρκεια της ημέρας.. σήμερα μετρηθηκα κ είχα 36,7.. λέω παει πυρετό έχω χαχααα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωραια όλα θετικά ακούγονται... Εγώ 20η μέρα σήμερα κ εγώ έχω λευκά υγρά από τοτε που τελείωσε η ωορηξια.. τις τελευταίες μέρες λίγο πιο έντονα.. θερμοκρασία δε μετράω αλλά γενικά όπως σ είχα πει είχα 35κ κάτι κατά τη διάρκεια της ημέρας.. σήμερα μετρηθηκα κ είχα 36,7.. λέω παει πυρετό έχω χαχααα... 

Ε αυξάνεται λόγω της προγεστερονης. Απλά σκέφτομαι ότι με βοήθησαν τουλάχιστον οι πολυβιταμινες στο να έχω συμπτώματα γενικά. Κ να νιώθω τον εαυτό μου ετσι. Γιατί άλλοτε δεν είχα τίποτα.... Κ νιώθω μόνο από αυτό αισιόδοξη... Μπήκα κ στο 2ο μήνα πολυνιταμινων.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε αυξάνεται λόγω της προγεστερονης. Απλά σκέφτομαι ότι με βοήθησαν τουλάχιστον οι πολυβιταμινες στο να έχω συμπτώματα γενικά. Κ να νιώθω τον εαυτό μου ετσι. Γιατί άλλοτε δεν είχα τίποτα.... Κ νιώθω μόνο από αυτό αισιόδοξη... Μπήκα κ στο 2ο μήνα πολυνιταμινων.. ?

Α πολύ ωραία.. εγώ πάλι προχθές τελείωσα το πρώτο πακέτο felicine κ πάω στο δεύτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Α πολύ ωραία.. εγώ πάλι προχθές τελείωσα το πρώτο πακέτο felicine κ πάω στο δεύτερο...

Εγώ φελισιν έπαιρνα από τον Ιούλιο. Τώρα περιέχει μέσα η πολυβιταμινη κάποια ποσότητα..... Κ στο κύκλο εννοώ με βοηθάει κ στα συμπτώματα του κύκλου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ φελισιν έπαιρνα από τον Ιούλιο. Τώρα περιέχει μέσα η πολυβιταμινη κάποια ποσότητα..... Κ στο κύκλο εννοώ με βοηθάει κ στα συμπτώματα του κύκλου.... 

Ποιες πολυβιταμινες παίρνεις κ σε τι σε βοηθάνε? Για να φτιάξεις τον κύκλο σου?? Εγώ έχω σταθερό κύκλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ωραια όλα θετικά ακούγονται... Εγώ 20η μέρα σήμερα κ εγώ έχω λευκά υγρά από τοτε που τελείωσε η ωορηξια.. τις τελευταίες μέρες λίγο πιο έντονα.. θερμοκρασία δε μετράω αλλά γενικά όπως σ είχα πει είχα 35κ κάτι κατά τη διάρκεια της ημέρας.. σήμερα μετρηθηκα κ είχα 36,7.. λέω παει πυρετό έχω χαχααα... 

ρε συ μεγάλη αύξηση θερμοκρασίας έχεις. αυτό δεν είναι πολύ θετικό; εννοώ οκ μετά την ωορηξια αυξάνεται η θερμοκρασία ούτως ή άλλως.. αλλά όταν είναι τόσο αυξημένη δεν είναι θετικό σημάδι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Ποιες πολυβιταμινες παίρνεις κ σε τι σε βοηθάνε? Για να φτιάξεις τον κύκλο σου?? Εγώ έχω σταθερό κύκλο..

Εγώ δεν έχω σταθερό κύκλο. Έχει μέσα φολικο κ ινοσιτολη κ διάφορες βιταμίνες για τον οργανισμό. Pregnacare λέγονται... Κ παιρνω κ γω κ ο άντρας μου... Τον περασμένο μήνα ωορρηξια είχα 25η ημέρα, τώρα 22η θα δείξει βέβαια. Θα δω περίοδο να το επιβεβαιώσω. Αλλά σύμφωνα με τη θερμοκρασία είχα τότε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

ρε συ μεγάλη αύξηση θερμοκρασίας έχεις. αυτό δεν είναι πολύ θετικό; εννοώ οκ μετά την ωορηξια αυξάνεται η θερμοκρασία ούτως ή άλλως.. αλλά όταν είναι τόσο αυξημένη δεν είναι θετικό σημάδι; 

Δεν την παρακολουθώ γενικότερα όπως η @star απλά επειδή έβλεπα 35,2 συνήθως λέω παει θα παγωσω.. κ δώστου κ έβαζα .. άσχετες ωρες όμως οπότε να ναι. Σήμερα αφότου ξύπνησα κ μετά από πόση ώρα έβαλα θερμόμετρο κ βλέπω 36,7.. 

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δεν την παρακολουθώ γενικότερα όπως η @star απλά επειδή έβλεπα 35,2 συνήθως λέω παει θα παγωσω.. κ δώστου κ έβαζα .. άσχετες ωρες όμως οπότε να ναι. Σήμερα αφότου ξύπνησα κ μετά από πόση ώρα έβαλα θερμόμετρο κ βλέπω 36,7.. 

 

 

 

 

Πριν σηκωθείς απο το κρεββάτι θα την μετράς. Γιατί κ 10 λεπτά πιο μετ ανεβαίνει περισσότερο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ποιες πολυβιταμινες παίρνεις κ σε τι σε βοηθάνε? Για να φτιάξεις τον κύκλο σου?? Εγώ έχω σταθερό κύκλο..

Επίσης αύξησα το νερό μου. Δεν έπινα πολύ γενικότερα... Αλλά τώρα όσο μπορώ πίνω παραπάνω γιατί διάβασα πως αιματωνεται περισσότερο η περιοχή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Μπράβο κορίτσακι Μ πολύ χάρηκα. Άσε που έπαθα πλάκα με τα κόλπα που κάνει η @AlKate αν θυμάμαι καλά κ βρίσκει το φύλο του μωρού. Χαχααα.. απίστευτες...

Χαχαχα... Έμαθα ένα κόλπα και προσπαθώ να δω αν ισχύει. Προς το παρών πέφτω μέσα... Τι να πω, τύφλα να έχει η επιστήμη! Χαχαχα... Όσες είστε στη προσπάθεια εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι να σας βρει το 2019!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η AlKate είπε:

Χαχαχα... Έμαθα ένα κόλπα και προσπαθώ να δω αν ισχύει. Προς το παρών πέφτω μέσα... Τι να πω, τύφλα να έχει η επιστήμη! Χαχαχα... Όσες είστε στη προσπάθεια εύχομαι σύντομα με ένα μωράκι να σας βρει το 2019!!!❤️

κορίτσια μόλις δείτε θετικό τεστ , στην @AlKate για να βρει το φύλο  του μωρού... πράγματι τα βρίσκει..χαχα

ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου.. ελπίζουμε σύντομααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...