Μετάβαση σε περιεχόμενο
paradisebird

Καλημέρα/Καλησπέρα/Καληνύχτα

Recommended Posts

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ναι κορίτσι μου το είδα μετά, χαίρομαι που είναι όλα καλά!! Απλά δε μου εμφάνισε σαν ειδοποιήση τη συνέχεια της συζήτησης κι έμεινα πίσω 😋. Ναι μαξιλάρι εγκυμοσύνης πήρα πριν μπει η νέα χρονιά και χωρίς αυτό θα δυσκολευόμουν πιστεύω. Βοηθάει αρκετά στον ύπνο δεν το συζητώ!! Ναι μωρέ μεγαλώνουν τα μικρακια μας και μας τραβάει έτσι φαίνεται κι ακόμα είμαστε νωρίς, προς το τέλος να δω πως θα την παλέψουμε. 😂😂 Εγώ φοβάμαι για τα κιλά να πω την αλήθεια πόσα ακόμα θα πάρω άραγε 😱😱 ήδη είχα ξεκινήσει με πολλά κιλά κι ευτυχώς είχα και τους εμετούς αλλιώς θα αναγκαζόμουν να πάρω διατροφολόγο για να με μαζέψει απ' την αρχή. 
    • Μα μου έκανε εντύπωση λέω κάθε μέρα πλένομαι, κάθε μέρα υπόθετα και πάλι τίποτα. Όταν βλέπεις τέτοια και είμαστε και περιορισμένες λόγω κατάστασης να μην παίρνουμε φάρμακα κλπ, πανικοβάλλεσαι. Μόλις είχα τελειώσει και την αντιβίωση για το κρύωμα και λέω ρε γαμωτο από αντιβίωση σε αντιβίωση θα το πάμε; Ε κάπου στεναχωριέσαι θέλοντας και μη κακά τα ψέματα. Την ξεκίνησα σήμερα το βράδυ την αλοιφή κι ελπίζω να υποχωρήσει επιτέλους να ηρεμήσω κι εγώ. 
    • Ναι αυτό με το ξύρισμα είναι θέμα γιατί είχα ξυριστεί κιόλας και λέω τώρα από τι είναι. Μήπως κόπηκα μήπως το ένα μήπως το αλλο. Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας!! ❤❤
    • Πω πω αυτό με την αποτρίχωση είναι θέμα...Εγώ ήδη δεν μπορώ και προσπάθησα με το ξυραφάκι αλλά δεν νομίζω να τα κατάφερα και καλά!Και ακόμα δεν έχει μεγαλώσει και η κοιλιά!!!!Μετά τι θα κάνουμε?????
    • @Bloublou85 οχι δεν εχει αιμορραγια. Ουτε θα πονας. Απλα ανοίγει την εισοδο του τραχήλου. Εγω βεβαια κ τις δυο φορες εκανα κ αφαίρεση πολυποδα οπότε ειχα κ λιγο καφε. Πιστεύω πως μπορεις να κανεις ετ μετα. Δεν μπαινει στη μητρα. Μονο τον τραχηλο ανοιγει. 
  • Νέες συζητήσεις