Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Έχεις πάει σε γιατρό;

Όχι θέλει λέει πάνω από χρόνο λέει.ειναι η αδερφή μου και αν ανακατέψω τέτοια νομίζω θα αγχωθω μια και καλή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητεύεσαι. Για μια γυναίκα που έχει ήδη τεκνοποιήσει πιστεύω πως είναι πιο εύκολο να ξαναμείνει έγκυος. Θα γίνει, θα δεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μην απογοητεύεσαι. Για μια γυναίκα που έχει ήδη τεκνοποιήσει πιστεύω πως είναι πιο εύκολο να ξαναμείνει έγκυος. Θα γίνει, θα δεις....

Ευχαριστώ κοπέλα μου νασαι καλά .

Εύχομαι και σε σένα να έρθει το μωράκι που επιθυμείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μου νασαι καλά .

Εύχομαι και σε σένα να έρθει το μωράκι που επιθυμείς 

Να είσαι καλά καλή μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

έτσι είναι! κανονικά  πρέπει να έχουμε υπομονή μέχρι να υπάρξει καθυστέρηση... κ μετά τεστ! αλλά για μένα η απογοήτευση είναι ακριβώς η ίδια! απλώς απογοητευομαιιι λίγες μέρες πιο νωρίς! στην ουσία όμως δεν αλλάζει κάτι..! :(

Και εγώ το ίδιο αλλά χαλούσα πάρα πολλά λεφτά για τεστ και λέω δεν αξίζει! Αφτο το μήνα είμαι χαλαρή γενικά και δεν το σκέφτομαι σχεδόν καθόλου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Και εγώ το ίδιο αλλά χαλούσα πάρα πολλά λεφτά για τεστ και λέω δεν αξίζει! Αφτο το μήνα είμαι χαλαρή γενικά και δεν το σκέφτομαι σχεδόν καθόλου! 

αυτό το μήνα κι εγώ πολύ χαλαρή νιώθω.... μόνο τα μηνύματα εδώ στο forum μου το υπενθυμίζουν χάχα άντε καλή μας επιτυχία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κορίτσια μου,εδώ στις γονιμες είμαι και βλεπουμε!!!πολύ χαίρομαι όταν ακούω για εγκυμοσύνες! !!!!μπράβο στην ομάδα μας!!!2 με 3 κορίτσια ανά μήνα είναι πολύ καλό ποσοστό! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές επιτυχίες κοπέλα μου τελικά νομίζω πρώτα προλαβαίνουμε τις γονίμρς πριν φύγουμε 

Εντωμετξυ είδα ότι είδα πάνω στο χαρτί και αυτό ήταν τώρα δεν ξανά είδα και είμαι και εντελώς στεγνή λογικά θα έρθει το πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλές επιτυχίες κοπέλα μου τελικά νομίζω πρώτα προλαβαίνουμε τις γονίμρς πριν φύγουμε 

Εντωμετξυ είδα ότι είδα πάνω στο χαρτί και αυτό ήταν τώρα δεν ξανά είδα και είμαι και εντελώς στεγνή λογικά θα έρθει το πρωί 

Έχεις κάνει κανένα τεστακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Έχεις κάνει κανένα τεστακι?

Όχι έλεγα τη Τετάρτη αν δεν έβλεπα.τωρσ που είδα αν δεν κατέβει θα δω αν και λογικά θα έρθει το πρωί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Και εγώ το ίδιο αλλά χαλούσα πάρα πολλά λεφτά για τεστ και λέω δεν αξίζει! Αφτο το μήνα είμαι χαλαρή γενικά και δεν το σκέφτομαι σχεδόν καθόλου! 

Και εγώ είμαι πιο χαλαρή πλέον. Πάω για τυχερό Νοέμβριο αλλά είμαι χαλαρή. 

Δεν ξέρω αν θα πάω για παρακολούθηση ωορρηξίας αυτό το μήνα στη γιατρό μου. Λέω να προσπαθήσουμε στις μέρες που ξέρω ότι είναι γόνιμες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κι εγώ κορίτσια μου,εδώ στις γονιμες είμαι και βλεπουμε!!!πολύ χαίρομαι όταν ακούω για εγκυμοσύνες! !!!!μπράβο στην ομάδα μας!!!2 με 3 κορίτσια ανά μήνα είναι πολύ καλό ποσοστό! !!

Όντως είναι πολύ καλό το ποσοστό και περνούμε δύναμη εμείς που πάμε για τον επόμενο κύκλο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Και εγώ είμαι πιο χαλαρή πλέον. Πάω για τυχερό Νοέμβριο αλλά είμαι χαλαρή. 

Δεν ξέρω αν θα πάω για παρακολούθηση ωορρηξίας αυτό το μήνα στη γιατρό μου. Λέω να προσπαθήσουμε στις μέρες που ξέρω ότι είναι γόνιμες. 

Έτσι πρέπει να είμαστε χαλαρές! Και εγώ για τυχερό Νοέμβρη πάω είμαι στην 15 μέρα σήμερα! Εγώ κάμω μέρα παρά μετά επαφές και ότι γίνει! Εσύ σε ποια μέρα είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

αυτό το μήνα κι εγώ πολύ χαλαρή νιώθω.... μόνο τα μηνύματα εδώ στο forum μου το υπενθυμίζουν χάχα άντε καλή μας επιτυχία :)

Και εγώ το ίδιο? καλη μας επιτύχια σε όλες μας?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η earrp είπε:

Έτσι πρέπει να είμαστε χαλαρές! Και εγώ για τυχερό Νοέμβρη πάω είμαι στην 15 μέρα σήμερα! Εγώ κάμω μέρα παρά μετά επαφές και ότι γίνει! Εσύ σε ποια μέρα είσαι? 

Καλημέρα. Εμείς είμαστε ακριβώς μαζί... Και κάνουμε κ τα ίδια πράγματα ?? χωρίς τεστακια κ επαφές μέρα παρά μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η earrp είπε:

Έτσι πρέπει να είμαστε χαλαρές! Και εγώ για τυχερό Νοέμβρη πάω είμαι στην 15 μέρα σήμερα! Εγώ κάμω μέρα παρά μετά επαφές και ότι γίνει! Εσύ σε ποια μέρα είσαι? 

Καλημέρα σε όλες! Είμαι Στη 4η μέρα. εγώ σκέφτομαι να προσπαθήσω 14η, 16η κ αν κάτσει 18η. Αν δεν εχω κόσμο σπίτι, ελπίζω να πάνε έτσι οι επαφές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου 

Εμένα τελικά ήρθε το πρωί κανονικά καλύτερα έτσι γιατί από τη στιγμή που είδα λίγο χθες δεν ήθελα να μπω σε άλλα 

Εμείς αυτό το μήνα θα φθάσουμε μέχρι τη 15η μέρα μετά φεύγουμε και εκεί θα δω κΟ τη γυναικολόγο μου οπότε θα της κΝω και μια συζήτηση και είναι να κάνω και το παπ

Άρχισα μόνο και νιώθω λίγο άσχημα γιατί μεγαλώνει η διαφορά με το δεύτερο και λέω μήπως έπρεπε να ξεκινοθσαμε ποπ νωρίς αλλά ρε κορίτσια δεν ήθελα πιο νωρίς και αν εκαναυ δεύτερο χωρίς ν το θελω πιστεύω ότι δεν θα μου έβγαινε σε καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα σε όλες! Είμαι Στη 4η μέρα. εγώ σκέφτομαι να προσπαθήσω 14η, 16η κ αν κάτσει 18η. Αν δεν εχω κόσμο σπίτι, ελπίζω να πάνε έτσι οι επαφές. 

Καλημέρα? εγώ άρχισα από 11 μέρα επαφές και θα συνεχίσω μέχρι 18 να πιάσω όλες της πιθανές ημερομηνίες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η earrp είπε:

Καλημέρα? εγώ άρχισα από 11 μέρα επαφές και θα συνεχίσω μέχρι 18 να πιάσω όλες της πιθανές ημερομηνίες?

Κι εγω από την 8γ ημέρα ξεκίνησα.... Και λέω να το πάω μέχρι 20η...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου 

Εμένα τελικά ήρθε το πρωί κανονικά καλύτερα έτσι γιατί από τη στιγμή που είδα λίγο χθες δεν ήθελα να μπω σε άλλα 

Εμείς αυτό το μήνα θα φθάσουμε μέχρι τη 15η μέρα μετά φεύγουμε και εκεί θα δω κΟ τη γυναικολόγο μου οπότε θα της κΝω και μια συζήτηση και είναι να κάνω και το παπ

Άρχισα μόνο και νιώθω λίγο άσχημα γιατί μεγαλώνει η διαφορά με το δεύτερο και λέω μήπως έπρεπε να ξεκινοθσαμε ποπ νωρίς αλλά ρε κορίτσια δεν ήθελα πιο νωρίς και αν εκαναυ δεύτερο χωρίς ν το θελω πιστεύω ότι δεν θα μου έβγαινε σε καλό

Κοριτσι. Μου καλημερα.. Να. Μην. Στεναχιορεσε κε. Εγω τωρα. Που ιμε. Ενγκιος εινε. Το. Δευτερο. Μου.. Ιμουν. Οπως. Εσενα ενιοθα ασιμα. Για. Τιμδιαφορα κ. Που δεν εμενα.. Κ πθ τιμστιγμη που εκαμες ενα. Μπορεις να. Καμεις.. Μια. Χαρα. Ισε. Χαλαρωσε κ. Θα. Ερθει. Κε. Το. Δευτερο.. Να. Σκεφτεσε. Θετικα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα. Εμείς είμαστε ακριβώς μαζί... Και κάνουμε κ τα ίδια πράγματα ?? χωρίς τεστακια κ επαφές μέρα παρά μέρα.. 

Χαχαχ ναι οντως? μακάρι να τα καταφέρουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...