Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Ελα.να.εχουμε.θετικα.αποτςλςσματα..τι νιοθεις κ που ισε στο. Κικλο? Συμε

Σήμερα είμαι στη τριάντα κόστη ημέρα.το στήθος ελάχιστα πράγματα κάποιους πόνους στη κοιλιά που και που και στη μέση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Σήμερα είμαι στη τριάντα κόστη ημέρα.το στήθος ελάχιστα πράγματα κάποιους πόνους στη κοιλιά που και που και στη μέση 

Ευχομε να εισε. Ενγκιουλα.. Ποσο εινε π. Κικλος σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Λενι είπε:

Ευχομε να εισε. Ενγκιουλα.. Ποσο εινε π. Κικλος σου? 

Ευχαριστώ:) κοίτα είναι λίγο πάνω κάτω συνήθως το τελευταίο καιρό μεταξύ 26-29 αλλά τον Αύγουστο είχα πάει 31

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Ευχαριστώ:) κοίτα είναι λίγο πάνω κάτω συνήθως το τελευταίο καιρό μεταξύ 26-29 αλλά τον Αύγουστο είχα πάει 31

Χαλαρα κ αφιστο κανενα 2με 3μερες να δεις.. Μακαρη να. Μην ερθει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάνε ένα να δεις. Κ μη απογοητεύεσαι... 

Σταρ μου αν δε δω μέχρι τη κυρίακη θα αρχίσω να ελπίζω αλλά τεστ το βλέπω για τέταρτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Σταρ μου αν δε δω μέχρι τη κυρίακη θα αρχίσω να ελπίζω αλλά τεστ το βλέπω για τέταρτη

Νε περιμενε να εχεις λιες μερες καθιστερηση.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Να ελπιζω ακομα;;;;;;;

Γειά σου @Κορτας;

Εξαρτάτε ποια μέρα του κύκλου  έκανες το τεστ  και  Αν έκανες τα τεστ που ανηχνευουν την ορμόνη πριν έχεις καθυστέρηση συνήθους δεν κάνουν λάθος και το λέω από πρωσοπικη εμπειρία! Αν έκανες τα απλά μπορεί και να κάνουν λαθος! Καλό θα ήταν να περιμένεις να έχεις καθυστέρηση για να είσαι σίγουρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Σταρ μου αν δε δω μέχρι τη κυρίακη θα αρχίσω να ελπίζω αλλά τεστ το βλέπω για τέταρτη

Αν αντέχεις... Καλά θα το κάνεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Meli_aa είπε:

Κατάλαβα ! Έχεις απόλυτο δίκιο πρέπει να προσέχουμε τον εαυτό μας πάνω απ όλα  για εμάς , για την υγεία μας και φυσικά μετά για τους ανθρώπους  που μας αγαπούν . Άλλωστε τα μελλοντικά μωράκια μας , μας θέλουν χαρούμενες και υγιείς :) 

Έτσι είναι ακριβώς @Meli_aaαντε εύχομαι η καθυστέρηση να σου κρατήσει 9 μήνες.... ??❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι κορίτσια όσες περίμενετε να είστε!!!!! Μην κλείσει ο μήνας μόνο με μία!!! Θέλουμε πολλές!!!!Αφού έχετε ήδη καθυστέρηση είστε σε καλό δρόμο!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η earrp είπε:

Γειά σου @Κορτας;

Εξαρτάτε ποια μέρα του κύκλου  έκανες το τεστ  και  Αν έκανες τα τεστ που ανηχνευουν την ορμόνη πριν έχεις καθυστέρηση συνήθους δεν κάνουν λάθος και το λέω από πρωσοπικη εμπειρία! Αν έκανες τα απλά μπορεί και να κάνουν λαθος! Καλό θα ήταν να περιμένεις να έχεις καθυστέρηση για να είσαι σίγουρη! 

Δυστυχως δεν εκανα τα απλα....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Δυστυχως δεν εκανα τα απλα....????

Περίμενε να δεις αν θα σου έρθει! Πότε δεν ξέρεις! 

Το έχω περάσει ξέρω πως νιώθεις και είναι ο λόγος που δεν πρόκειται να ξανά κάνω νωριτετα τεστ! Σου χαλάνε όλη την ψυχολογία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η earrp είπε:

Περίμενε να δεις αν θα σου έρθει! Πότε δεν ξέρεις! 

Το έχω περάσει ξέρω πως νιώθεις και είναι ο λόγος που δεν πρόκειται να ξανά κάνω νωριτετα τεστ! Σου χαλάνε όλη την ψυχολογία 

έτσι είναι! κανονικά  πρέπει να έχουμε υπομονή μέχρι να υπάρξει καθυστέρηση... κ μετά τεστ! αλλά για μένα η απογοήτευση είναι ακριβώς η ίδια! απλώς απογοητευομαιιι λίγες μέρες πιο νωρίς! στην ουσία όμως δεν αλλάζει κάτι..! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

έτσι είναι! κανονικά  πρέπει να έχουμε υπομονή μέχρι να υπάρξει καθυστέρηση... κ μετά τεστ! αλλά για μένα η απογοήτευση είναι ακριβώς η ίδια! απλώς απογοητευομαιιι λίγες μέρες πιο νωρίς! στην ουσία όμως δεν αλλάζει κάτι..! :(

Κορίτσι μου κι εγώ αυτό θα έλεγα αν είναι αρνητικό είναι η ίδια απογοήτευση απλά αν το κάνεις μετά έχεις πιο πολλές ελπίδες 

Εγώ τώρα έχω δυνατά τσιμπήματα στη μήτρα βασικά πάνω στη καισαρική δε ξέρω πως ν το ερμηνεύσω η έρχεται η είναι από το κρύο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσι μου κι εγώ αυτό θα έλεγα αν είναι αρνητικό είναι η ίδια απογοήτευση απλά αν το κάνεις μετά έχεις πιο πολλές ελπίδες 

Εγώ τώρα έχω δυνατά τσιμπήματα στη μήτρα βασικά πάνω στη καισαρική δε ξέρω πως ν το ερμηνεύσω η έρχεται η είναι από το κρύοτελικ

Τελικά μου ήρθε εμένα η περίοδος νομίζω ότι εμείς πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι κάτι δεν πάει καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Τελικά μου ήρθε εμένα η περίοδος νομίζω ότι εμείς πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι κάτι δεν πάει καλά 

κορίτσι μου καταλαβαίνω ότι έχεις στενοχωρηθεί... αλλά από ότι καταλαβαίνω έχεις ήδη παιδάκι... τότε γιατί να μην πηγαίνει κάτι καλά; μη σκέφτεσαι έτσι.. μάλλον είναι θέμα χρόνου.. το εύχομαι και το ελπίζω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

κορίτσι μου καταλαβαίνω ότι έχεις στενοχωρηθεί... αλλά από ότι καταλαβαίνω έχεις ήδη παιδάκι... τότε γιατί να μην πηγαίνει κάτι καλά; μη σκέφτεσαι έτσι.. μάλλον είναι θέμα χρόνου.. το εύχομαι και το ελπίζω μσ

Ναι έχω ήδη παιδάκι αλλά νομίζω έχει τραβήξει πολύ το θέμα οπότε ίσως κάτι να χάλασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου, όπως σας είχα πει στο προηγούμενο κύκλο μου είχα ενδιάμεσα καφέ για 3 ημέρες, στην αρχή νόμιζα ότι είναι τα καφέ της εμφύτευσης αλλά τελικά προς απογοήτευση μου δεν ήταν γιατί αδιαθετησα. Μετά τη περιοδο μου πήγα στη γυναικολόγο μου για να δω από που προήλθαν τα καφέ. Είδαμε τη μητρα μου και ήταν όλα καλά, ούτε κάποια κύστη. Τη Δευτέρα που μας πέρασε έκανα εξέταση αίματος για να δω τι γίνεται με το θυρεοειδή και προς έκπληξη μου το  TSH ανέβηκε και από 1,2 που ήταν το Μάρτιο πήγε στο 3. Ο γιατρός μου αύξησε τη δόση από 0,5 σε 0,75 θυροξυνη. Τώρα το ερώτημα μου είναι το εξής ...έπαιρνα το χάπι του θυρεοειδή ταυτόχρονα με το σίδηρο λέτε να ήταν αυτός ο λόγος που ανέβηκε πάλι??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η egw είπε:

Τελικά μου ήρθε εμένα η περίοδος νομίζω ότι εμείς πρέπει να το πάρουμε απόφαση ότι κάτι δεν πάει καλά 

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι έχω ήδη παιδάκι αλλά νομίζω έχει τραβήξει πολύ το θέμα οπότε ίσως κάτι να χάλασε

Καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου. Θα έρθει και το δεύτερο. Μην το βάζεις κάτω. Σκέψου πριν αγχωθείς ότι έχεις ήδη ένα παιδάκι. Υπάρχουν και γυναίκες που δεν έχουν κανένα παιδί και είναι μεγάλες σε ηλικία. Σου μιλάει μια από αυτές.... Σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις και το δεύτερο παιδί που τόσο επιθυμείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα προτιμούσα να είχα ΕΝΑ παιδί από το να μην έχω ΚΑΝΕΝΑ. Αυτό μάλλον δεν θα σε παρηγορεί στη φάση που είσαι, αν όμως το καλοσκεφτείς ίσως μου δώσεις δίκαιο. Σου στέλνω τις ευχές μου και θα χαρώ να ακούσω ευχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

 

Καταλαβαίνω την απογοήτευσή σου. Θα έρθει και το δεύτερο. Μην το βάζεις κάτω. Σκέψου πριν αγχωθείς ότι έχεις ήδη ένα παιδάκι. Υπάρχουν και γυναίκες που δεν έχουν κανένα παιδί και είναι μεγάλες σε ηλικία. Σου μιλάει μια από αυτές.... Σου εύχομαι σύντομα να αποκτήσεις και το δεύτερο παιδί που τόσο επιθυμείς. Αι

Ναι εννοείται πως είμαι ευγνώμων που έχω ένα παιδάκι και ξέρω πως γυναίκες παλεύουν για το πρώτο

Όπως λέει και ο μικρός μαμά πρώτα τα μωράκια πάνε και σε άλλες γυναίκες που δεν έχουν έτσι αποφάσισε ο θεός γι'αυτό δεν μου κάνετε μωρό;;)

απλά το μόνο άγχος μην έχω κάτι στην υγεία μου 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Ναι εννοείται πως είμαι ευγνώμων που έχω ένα παιδάκι και ξέρω πως γυναίκες παλεύουν για το πρώτο

Όπως λέει και ο μικρός μαμά πρώτα τα μωράκια πάνε και σε άλλες γυναίκες που δεν έχουν έτσι αποφάσισε ο θεός γι'αυτό δεν μου κάνετε μωρό;;)

απλά το μόνο άγχος μην έχω κάτι στην υγεία μου 

 

Έχεις πάει σε γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...