Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα, είμαι καινούρια στο forum,έχω 2 μέρες καθυστέρηση και ύστερα αν δεν έχω αποτέλεσμα πάω και γω για Νοεμβρίο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

κι εμένα μόλις μου ήρθε! δεν έχω παράπονο, Συνεπεστατος κύκλος 28 ημερών. δε με ξεχνάει! 

Παμε μαζι για Νοεμβρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Παμε μαζι για Νοεμβρη!

χρηστιαννα μου-τι ωραίο όνομα! πάμε μαζί! ναι! σε ποια μέρα του κύκλου είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lina1989 είπε:

Καλησπέρα και από μένα, είμαι καινούρια στο forum,έχω 2 μέρες καθυστέρηση και ύστερα αν δεν έχω αποτέλεσμα πάω και γω για Νοεμβρίο... 

δύο μέρες καθυστέρηση... πολυ θετικό! εύχομαι να είσαι εγκυουλα να χαρούμε μαζί σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

κι εμένα μόλις μου ήρθε! δεν έχω παράπονο, Συνεπεστατος κύκλος 28 ημερών. δε με ξεχνάει! 

Κ εγώ ετοιμάζομαι μάλλον κοριτσιααα. Δε ξέρω καν αν θα προλάβω να κάνω το τεστ .. Μ πιάσανε πόνοι ..νιώθω ότι έρχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14/10/2018 at 11:08 ΜΜ, ο/η vayaki είπε:

φυσικα και να ελπιζεις! μια χαρα ηταν και η επαφη που ειχες εκεινο το βραδυ! Αντε αντε να ερχονται τα θετικα αποτελεσματα!!!

Vayaki μου επειδή με βλέπω για Νοεμβρη κ προφανώς κάτι δεν έκανα σωστά στις μέρες κ δε μπορέσαμε κ μετά το τεστ.. μπορείς να Μ πεις όταν είδες θετικό ποιες μέρες ήρθες σε επαφή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ ετοιμάζομαι μάλλον κοριτσιααα. Δε ξέρω καν αν θα προλάβω να κάνω το τεστ .. Μ πιάσανε πόνοι ..νιώθω ότι έρχεται...

Περιμενε μην. Απογοητευσε να δουμε.. Περιμενε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Vayaki μου επειδή με βλέπω για Νοεμβρη κ προφανώς κάτι δεν έκανα σωστά στις μέρες κ δε μπορέσαμε κ μετά το τεστ.. μπορείς να Μ πεις όταν είδες θετικό ποιες μέρες ήρθες σε επαφή??

Η πρωτη επαφη εγινε 2 ωρες αφου ειδα το θετικο τεστ (μεσημερι). Αλλη μια επαφη εγινε την επομενη μερα παλι μεσημερι. Δεν ξερω ποια απ τις 2 ηταν η τυχερη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κ εγώ ετοιμάζομαι μάλλον κοριτσιααα. Δε ξέρω καν αν θα προλάβω να κάνω το τεστ .. Μ πιάσανε πόνοι ..νιώθω ότι έρχεται...

κάτσε δύο μέρες ακόμη έχεις... δε θέλω να ακούσω άλλα αρνητικά!! ... έχει πέσει η ψυχολογία μου :( εύχομαι να μη σου έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vayaki είπε:

Η πρωτη επαφη εγινε 2 ωρες αφου ειδα το θετικο τεστ (μεσημερι). Αλλη μια επαφη εγινε την επομενη μερα παλι μεσημερι. Δεν ξερω ποια απ τις 2 ηταν η τυχερη. 

Στην ουσία έκανες την ίδια του θετικού τεστ κ την επόμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Η πρωτη επαφη εγινε 2 ωρες αφου ειδα το θετικο τεστ (μεσημερι). Αλλη μια επαφη εγινε την επομενη μερα παλι μεσημερι. Δεν ξερω ποια απ τις 2 ηταν η τυχερη. 

και σε όλη τη διάρκεια του κύκλου δεν υπήρχαν άλλες επαφές; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

και σε όλη τη διάρκεια του κύκλου δεν υπήρχαν άλλες επαφές; 

Τωρα πηγα να δω το ημερολογιο μου να τα θυμηθω. Βλεπω οτι ειχα και μια επαφη 2 μερες πριν το θετικο τεστ ωορρηξιας. Ολες οι αλλες επαφες βλεπω οτι ειναι πολλεςςςς μερες πριν και πολλεεες μερες αργοτερα. Δλδ τον υπολοιπο μηνα γινοταν αραια και που. Εκει γυρω στην ωορρηξια εγινε η δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Ναι ναι ακριβως!

κι εγώ έκανα την ίδια.. κ μάλιστα δύο φορές...την επόμενη και την μεθεπόμενη! αλλά τίποτα... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

κι εγώ έκανα την ίδια.. κ μάλιστα δύο φορές...την επόμενη και την μεθεπόμενη! αλλά τίποτα... ?

Αλλά Εδώ και δύο μήνες που προσπαθούμε έχω πόνους σε όλη τη διάρκεια του κύκλου.. οι οποίοι με μπέρδευαν..τι να πω.. από επαφές ήμασταν και τους δύο μήνες οκ ?.. δε ξέρω τι γίνεται.. Ίσως χρειάζεται χρόνο και το σώμα.. Ίσως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιστεύω ότι παίζει ρόλο όχι μόνο να δεις θετικό τεστ αλλά και η στιγμή ακριβώς που έρχεσαι σε επαφή! ο γυναικολόγος μου μου είπε... αυτό το 2-5 μέρες ότι ζουν τα σπέρματοζωαρια να μη με μπερδεύουν.. αυτό είναι πολύ πολύ γενικό... τα περισσότερα πεθαίνουν μέσα στα πρώτα μόλις λεπτά... έλαχιστά επιβιώνουν και μάλιστα στο κάθε άντρα είναι εντελώς διαφορετικό αυτό. γ αυτό λένε ότι παίζουν πολλά ρόλο κ χρειάζεται η κατάλληλη στιγμή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

Αλλά Εδώ και δύο μήνες που προσπαθούμε έχω πόνους σε όλη τη διάρκεια του κύκλου.. οι οποίοι με μπέρδευαν..τι να πω.. από επαφές ήμασταν και τους δύο μήνες οκ ?.. δε ξέρω τι γίνεται.. Ίσως χρειάζεται χρόνο και το σώμα.. Ίσως 

Θελει και τυχη! Δηλαδη τωρα που το σκεφτομαι μηπως βοηθησε που εκανα και 2 μερες πριν το θετικο; ποιος ξερει.... Γι αυτο πιστευω οτι θελει τυχη... να το πετυχεις στην καταλληλη στιγμη. Αυτο δεν μπορεις να το ξερεις. Οποτε καλες ειναι κ οι επαφες πριν την ωορρηξια και κατα τη διαρκεια και παλι με ολα αυτα λενε οτι υπαρχει 25% πιθανοτητα να γινει συλληψη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

πιστεύω ότι παίζει ρόλο όχι μόνο να δεις θετικό τεστ αλλά και η στιγμή ακριβώς που έρχεσαι σε επαφή! ο γυναικολόγος μου μου είπε... αυτό το 2-5 μέρες ότι ζουν τα σπέρματοζωαρια να μη με μπερδεύουν.. αυτό είναι πολύ πολύ γενικό... τα περισσότερα πεθαίνουν μέσα στα πρώτα μόλις λεπτά... έλαχιστά επιβιώνουν και μάλιστα στο κάθε άντρα είναι εντελώς διαφορετικό αυτό. γ αυτό λένε ότι παίζουν πολλά ρόλο κ χρειάζεται η κατάλληλη στιγμή 

Αυτο ακριβως ναι! Παρομοια πραγματα γραψαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Αλλά Εδώ και δύο μήνες που προσπαθούμε έχω πόνους σε όλη τη διάρκεια του κύκλου.. οι οποίοι με μπέρδευαν..τι να πω.. από επαφές ήμασταν και τους δύο μήνες οκ ?.. δε ξέρω τι γίνεται.. Ίσως χρειάζεται χρόνο και το σώμα.. Ίσως 

Εγώ πάλι από τους 5 μήνες που κάνουμε ελευθερα ήταν άκυρες μέρες δεν έβλεπα τίποτα απ' γόνιμες. Τώρα που πήρα το τεστ μόλις είδα θετικό έκανα την ίδια μέρα το βράδυ.. καμία άλλη.. στην ουσία δεν έχω κάνει καμια φορά όπως πρέπει ..ε μαθαίνω σιγά σιγά.. τον Νοέμβρη θα είμαι πιο έτοιμη νομίζω .. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ πάλι από τους 5 μήνες που κάνουμε ελευθερα ήταν άκυρες μέρες δεν έβλεπα τίποτα απ' γόνιμες. Τώρα που πήρα το τεστ μόλις είδα θετικό έκανα την ίδια μέρα το βράδυ.. καμία άλλη.. στην ουσία δεν έχω κάνει καμια φορά όπως πρέπει ..ε μαθαίνω σιγά σιγά.. τον Νοέμβρη θα είμαι πιο έτοιμη νομίζω .. 

 

ναι.. αν είναι και οι μέρες άκυρες.. ακόμη πιο δύσκολο! είναι καλό να προσπαθούμε κοντά στις γόνιμες, εφόσον τώρα τις ξέρουμε, συνέχεια και συνέχεια... κάποια στιγμή θα ρθει δεν μπορεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η thalaki είπε:

κι εμένα μόλις μου ήρθε! δεν έχω παράπονο, Συνεπεστατος κύκλος 28 ημερών. δε με ξεχνάει! 

Ελπίζω  να είναι γλυκός Νοέμβρης αυτός για όλες μας!!! Παμε όλες μαζί δυνατά και με αισιοδοξία! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μην. Ανγχονεστε θελει χρονο.. Ακυω περιπτοσεις πυ πιανου με τι προτη ι κανουν 2 μηνες η 3 4 αν περασει ενας χρονος πρεπι νατο ψαξουμε.. Πρεεπει να εχουκε. Επαφες απο την 7μεχρι 20..οι γονιμες σηνηθος εχαρτατε που το κικλο της καθε μιας 11 μεχρι 18..μου ειπαν οτι η 13εινε η πιονγονιμη.. Εγω υηρθα σε 11.13..15..19..θα δειξει πεζει κ ι. Ψιχολογια μας κ το ανγχος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Ελπίζω  να είναι γλυκός Νοέμβρης αυτός για όλες μας!!! Παμε όλες μαζί δυνατά και με αισιοδοξία! !!

Αντε να γίνουμε μανούλες του Ιουλίου! ας προσευχηθουμε όλες μαζί! είμαστε πολλές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Μάλλον θέλει να είμαστε καλοκαιρινές μανούλες.. ? Κι εγώ ξεκίνησα τις επαφές μου γι αυτόν τον μήνα... Και ελπίζουμε.. Εσείς με τις δουλειές σας έχετε θέμα? Παίρνετε άδειες? Πως τα βλέπετε τα πράγματα?. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...