Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Και εγώ αδιαθετησα κανονικά σήμερα!!!! Περίμενε αύριο να δεις!!!

Θα περιμένω αλλά το νιώθω έρχεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Θα περιμένω αλλά το νιώθω έρχεται!

Άμα έρθει πάνε για τον άλλο μήνα!!εγώ το πρωί στεναχωρέθηκα η αλήθεια είναι αλλά τώρα είμαι καλύτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εγώ περιμένω 20-21 του μήνα αλλά δεν ξέρω αν κατάφερα κάτι γτι δεν έκανα μάλλον σωστές επαφές .. ειδα θετικό τεστ την 16η μέρα του κυκλου.. θα δείξει.. αλλιώς μαζί σας για τυχερό Νοεμβρη..

Γιατίνα μην έκανες; Έκανες την ημέρα που ηδες θετικό και την επόμενη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Γιατίνα μην έκανες; Έκανες την ημέρα που ηδες θετικό και την επόμενη;

Έκανα αργά βράδυ την ημέρα που είδα θετικό.. δε ξανά έκανα. Έκανα τις προηγούμενες μόνο.. μετά δε κατάφεραμε.. οπότε ελπίζω σ' αυτή τη μέρα μόνο..χαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έκανα αργά βράδυ την ημέρα που είδα θετικό.. δε ξανά έκανα. Έκανα τις προηγούμενες μόνο.. μετά δε κατάφεραμε.. οπότε ελπίζω σ' αυτή τη μέρα μόνο..χαχχ

Σίγουρα εχεις πιθανότητες!!!!! Είσαι μέσα στο 48ωρο και σκέψου ότι το σπέρμα ζει τουλάχιστον 2 μέρες μπορεί και περισσότερο ενώ το ωαρριο ζει 12 με 24 ώρες άρα καλύτερα πριν γίνει η ωορρηξία να κάνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σίγουρα εχεις πιθανότητες!!!!! Είσαι μέσα στο 48ωρο και σκέψου ότι το σπέρμα ζει τουλάχιστον 2 μέρες μπορεί και περισσότερο ενώ το ωαρριο ζει 12 με 24 ώρες άρα καλύτερα πριν γίνει η ωορρηξία να κάνεις!!

Μακάρι τι να πω θα δείξει...σε λίγες μέρες θα δούμε..θα έχουμε νεότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Άμα έρθει πάνε για τον άλλο μήνα!!εγώ το πρωί στεναχωρέθηκα η αλήθεια είναι αλλά τώρα είμαι καλύτερα!!!

Και εγώ στεναχωριθηκα αλλά είπα δεν πειράζει τον επόμενο! Είχα περάσει και πολύ στρες αυτό τον μήνα και ήξερα ότι δεν πρόκειται να μείνω! 

Προσπαθώ να είμαι χαλαρή με το θέμα ότι είναι να κάνω το κάνω μετά είναι και θέμα τύχης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Πήρα τα clear blue early detection και από τι διάβασα στο internet δεν κάνουν λάθη τα συγκεκριμένα εύκολα! 

Δεν τα χερω αλα. Περιμενε προτα. Αν.θα.σου ερθει.. Μιην απογοητευσε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Εγώ περιμένω 20-21 του μήνα αλλά δεν ξέρω αν κατάφερα κάτι γτι δεν έκανα μάλλον σωστές επαφές .. ειδα θετικό τεστ την 16η μέρα του κυκλου.. θα δείξει.. αλλιώς μαζί σας για τυχερό Νοεμβρη..

Κε. Εγω μαζι. Σου ιμε μην απογοητευσε περιμενε να. Δυμε.. Θετικη σκεψη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Και εγώ στεναχωριθηκα αλλά είπα δεν πειράζει τον επόμενο! Είχα περάσει και πολύ στρες αυτό τον μήνα και ήξερα ότι δεν πρόκειται να μείνω! 

Προσπαθώ να είμαι χαλαρή με το θέμα ότι είναι να κάνω το κάνω μετά είναι και θέμα τύχης?

@earrp @ViKcy Πόσο ταυτίζομαι..

Ας είμαστε αισιόδοξες όμως! Πάντα πιστεύω πως με θετική σκέψη ίσως ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@earrp @ViKcy Πόσο ταυτίζομαι..

Ας είμαστε αισιόδοξες όμως! Πάντα πιστεύω πως με θετική σκέψη ίσως ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός ?

Αχ δίκιο έχεις!!!πιστεύω αύριο θα είμαι καλύτερα!!Εγώ τον άλλον μήνα έχω κλείσει και εκδρομουλα για μια εβδομάδα και πιστεύω θα περάσει πιο χαλαρά!!! Σίγουρα κάποιος μήνας θα είναι τυχερός!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Δεν τα χερω αλα. Περιμενε προτα. Αν.θα.σου ερθει.. Μιην απογοητευσε.. 

Θα περιμένω σε ευχαριστώ πολύ για την θετική σου ενέργεια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γειά σας και από μένα.... Τον Αύγουστο είχα μια Βιοχημική κύηση.... Μου έδωσε inofert ο γυναικολογος... Τώρα δεύτερος μήνας προσπάθεια μετά το ατυχές γεγονός.... Είμαι στην 10 σήμερα.... Ελπίζω να είναι τυχερός αυτός ο μήνας.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@earrp @ViKcy Πόσο ταυτίζομαι..

Ας είμαστε αισιόδοξες όμως! Πάντα πιστεύω πως με θετική σκέψη ίσως ο επόμενος μήνας να είναι ο τυχερός ?

Συμφωνώ απόλυτα μάζι σου κάποια στιγμή θα μας κάτσει που θα πάει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Katerina1993 είπε:

 Γειά σας και από μένα.... Τον Αύγουστο είχα μια Βιοχημική κύηση.... Μου έδωσε inofert ο γυναικολογος... Τώρα δεύτερος μήνας προσπάθεια μετά το ατυχές γεγονός.... Είμαι στην 10 σήμερα.... Ελπίζω να είναι τυχερός αυτός ο μήνας.... 

Στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι αυτός ο μήνας σου!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina1993 είπε:

 Γειά σας και από μένα.... Τον Αύγουστο είχα μια Βιοχημική κύηση.... Μου έδωσε inofert ο γυναικολογος... Τώρα δεύτερος μήνας προσπάθεια μετά το ατυχές γεγονός.... Είμαι στην 10 σήμερα.... Ελπίζω να είναι τυχερός αυτός ο μήνας.... 

Στο εύχομαι να είνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

 Γειά σας και από μένα.... Τον Αύγουστο είχα μια Βιοχημική κύηση.... Μου έδωσε inofert ο γυναικολογος... Τώρα δεύτερος μήνας προσπάθεια μετά το ατυχές γεγονός.... Είμαι στην 10 σήμερα.... Ελπίζω να είναι τυχερός αυτός ο μήνας.... 

Ευχομε. Κοριτσι μου θετικα. Ολα. Καλα. Θα πανε να νε ο. Τιχερος.σου!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

 Γειά σας και από μένα.... Τον Αύγουστο είχα μια Βιοχημική κύηση.... Μου έδωσε inofert ο γυναικολογος... Τώρα δεύτερος μήνας προσπάθεια μετά το ατυχές γεγονός.... Είμαι στην 10 σήμερα.... Ελπίζω να είναι τυχερός αυτός ο μήνας.... 

Γεια σου Κατερίνα κ καλώς ήρθες! στο εύχομαι ολόψυχα πολύ γρήγορα να έχεις ένα μωράκι αγκαλίτσα... κ θα το έχεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η earrp είπε:

2 μήνες προσπαθώ  εσυ; 

Ξεκινήσαμε Ιούλιο και έμεινα κατευθείαν αλλά ήταν Βιοχημική κράτησε γύρω στις 4 εβδομάδες μέχρι μέσα Αυγούστου.... Και τώρα στην ουσία 1 μήνα και τώρα μπαίνει ο 2ρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Ευχομε. Κοριτσι μου θετικα. Ολα. Καλα. Θα πανε να νε ο. Τιχερος.σου!!!?

Ευχαριστώ πολύ.... Και σ όλες όσες δεν τα κατάφεραν ακόμη να είναι ο τυχερός... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Ξεκινήσαμε Ιούλιο και έμεινα κατευθείαν αλλά ήταν Βιοχημική κράτησε γύρω στις 4 εβδομάδες μέχρι μέσα Αυγούστου.... Και τώρα στην ουσία 1 μήνα και τώρα μπαίνει ο 2ρος

Αφού έμεινες με την πρώτη έγκυος δεν θα δυσκολευτείς πιστεύω?

Εγω ειχα πολύ άγχος με κάτι θέματα τελευταία και προσπαθώ να τα λύσω να ηρεμισω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Αφού έμεινες με την πρώτη έγκυος δεν θα δυσκολευτείς πιστεύω?

Εγω ειχα πολύ άγχος με κάτι θέματα τελευταία και προσπαθώ να τα λύσω να ηρεμισω! 

Εγώ έχω γενικά πολύ άγχος.... Το εύχομαι να μείνω γρήγορα.... Οπως και σ όλες τις κοπέλες εδώ μέσα.... Και αγχώνομαι γιατί η πρώτη ήταν Βιοχημική....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Εγώ έχω γενικά πολύ άγχος.... Το εύχομαι να μείνω γρήγορα.... Οπως και σ όλες τις κοπέλες εδώ μέσα.... Και αγχώνομαι γιατί η πρώτη ήταν Βιοχημική....

Είναι δύσκολο να αποβαλεις το άγχος δύστυχος! Εύχομαι να μείνεις γρήγορα?

Εγω πάλι καμία φορά κάθομαι και σκέφτομαι μήπως κάνω κάτι λάθος! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...