Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!

Εμένα δεν έχει μεγαλώσει πάαααρα πολύ η κοιλιά μου!Να ανησυχήσω ή είμαι παράλογη ?? Εκτός αν μεγαλώσει απότομα προς το τέλος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Madi85 είπε:

Καλημέρα! 

Οι κοιλίτσες μας έχουν αρχίσει να μεγαλώνουν πραγματικά πολύ! Έχω αρχίσει και προετοιμάζω τον σύζυγο τι τον περιμένει... Του λέω σε λίγο καιρό θα μου βάζεις τις κάλτσες... Χαχαχα! Βοηθάει κι εκείνος ήδη αρκετά, ο καλός μου!!! Πιστεύω μια χαρά θα τα πάμε όμως. Θα βρούμε τρόπους να βολευομαστε στις δουλίτσες που θέλουμε να κάνουμε!!!

Πραγματικά πολύ! Θα κάνω τεράστια κοιλιά ήδη εχει μεγαλωσει πολύ! Απο την στιγμή που πετάχτηκε δεν εχει σταματήσει να μεγαλώνει ραγδαία! Το μωράκι είναι στην εβδομάδα του σε μέγεθος οπότε μάλλον εξαρτάται από άλλους παράγοντες η μεγάλη κοιλιά!

Καλά να μαστε να φουσκώνουμε! Και η μαμά μου είπε πως στις εγκυμοσύνες της είχε πολύ μεγάλη κοιλιά την ρωτούσαν αν έχει δίδυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Εμένα δεν έχει μεγαλώσει πάαααρα πολύ η κοιλιά μου!Να ανησυχήσω ή είμαι παράλογη ?? Εκτός αν μεγαλώσει απότομα προς το τέλος...

Noμίζω πως είσαι τυχερή! Όσο μικρότερη τόσο καλύτερα θα νιώθεις νομίζω, ανάλαφρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Noμίζω πως είσαι τυχερή! Όσο μικρότερη τόσο καλύτερα θα νιώθεις νομίζω, ανάλαφρη!

Η αλήθεια είναι ότι ακόμα αισθάνομαι καλά στις κινήσεις μου..εκτός από τον ύπνο που με πιάνει δυσφορία ανάσκελα.. Η μαμά μου είχε μικρές κοιλιές και στις 2 εγκυμοσύνες.. Λέτε να είναι και κληρονομικό? Έχω και γυναικολόγο το απόγευμα οπότε θα δούμε και το βάρος.. να ηρεμήσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Valfrag είπε:

Η αλήθεια είναι ότι ακόμα αισθάνομαι καλά στις κινήσεις μου..εκτός από τον ύπνο που με πιάνει δυσφορία ανάσκελα.. Η μαμά μου είχε μικρές κοιλιές και στις 2 εγκυμοσύνες.. Λέτε να είναι και κληρονομικό? Έχω και γυναικολόγο το απόγευμα οπότε θα δούμε και το βάρος.. να ηρεμήσω!!

ίσως να παίζει ρόλο αυτό σκέφτομαι κι εγώ! Άντε ωραία!! πόσο ωραίες είναι οι επισκέψεις στον γυναικολόγο! Όλα τέλεια θα είναι! Εγώ έχω ραντεβού την Τρίτη και ανυπομονώ! Είναι να μου γράψει και γενικές εξετάσεις και την καμπύλη σακχάρου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valfrag τυχερή είσαι!!! Ίσως η κοιλιά να έχει να κάνει με κληρονομικότητα. Εμένα η μητέρα μου και στις 3 εγκυμοσύνες είχε μεγάλη κοιλιά και η αδελφή μου επίσης και στις 2 εγκυμοσύνες της... Έτσι κι εγώ συνεχίζω την παράδοση... Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εμένα η κοιλιά μου με ενοχλεί πια γενικώς. Έχει μεγαλώσει πολύ και δυσκολεύομαι. Κάλτσες φοράω μόνη μου αλλά με δυσκολία, οπότε όταν είναι ο άντρας μου στο σπίτι τον εκμεταλλεύομαι!! Χιχι! 

Δε γνωρίζω αν είναι κληρονομική η κοιλιά. Εμένα δεν είναι σαν της μαμάς μου. Οπότε μπορεί να παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο... @Valfrag μην ανησυχείς καθόλου!! Αν το μωράκι σου είναι καλά στα κιλά του κλπ δεν έχεις λόγο να άγχεσαι. Απλά προς το παρόν έχεις λίγη περισσότερη άνεση...

Τις τελευταίες ημέρες όταν πεινάω με πιάνει ρε κορίτσια ένα κάψιμο στο στομάχι άλλο πράγμα!! Δεν μπορώ να μη φάω! Δεν πεινάω πιο πολύ (σε ποσότητα - αντιθέτως) αλλά λίγο πιο συχνά, τώρα στον 7ο. Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα παρατηρήσει ιδιαίτερη πείνα... Τις τελευταίες ημέρες... Αν με πιάσει και δε φάω, νιώθω ότι θα φάω τα ντουλάπια! Χθες στις 2 τη νύχτα έτρωγα ένα αγγούρι με τέτοια λύσσα και ταχύτητα που γελούσα μόνη μου στην κουζίνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει ούτε κι εμένα μπορώ να πω πως φαίνεται και πολύ η κοιλιά μου αλλά τη νιώθω κάθε μέρα και πιο μεγάλη!! ?Τώρα με την πείνα δεν έχω θέμα γιατί όλο και κάτι θα βρω να μασουλησω οπότε δεν προλαβαίνει να μείνει άδειο το στομάχι μου. ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

Εμένα η κοιλιά μου με ενοχλεί πια γενικώς. Έχει μεγαλώσει πολύ και δυσκολεύομαι. Κάλτσες φοράω μόνη μου αλλά με δυσκολία, οπότε όταν είναι ο άντρας μου στο σπίτι τον εκμεταλλεύομαι!! Χιχι! 

Δε γνωρίζω αν είναι κληρονομική η κοιλιά. Εμένα δεν είναι σαν της μαμάς μου. Οπότε μπορεί να παίζουν πολλοί παράγοντες ρόλο... @Valfrag μην ανησυχείς καθόλου!! Αν το μωράκι σου είναι καλά στα κιλά του κλπ δεν έχεις λόγο να άγχεσαι. Απλά προς το παρόν έχεις λίγη περισσότερη άνεση...

Τις τελευταίες ημέρες όταν πεινάω με πιάνει ρε κορίτσια ένα κάψιμο στο στομάχι άλλο πράγμα!! Δεν μπορώ να μη φάω! Δεν πεινάω πιο πολύ (σε ποσότητα - αντιθέτως) αλλά λίγο πιο συχνά, τώρα στον 7ο. Μέχρι πριν λίγο καιρό δεν είχα παρατηρήσει ιδιαίτερη πείνα... Τις τελευταίες ημέρες... Αν με πιάσει και δε φάω, νιώθω ότι θα φάω τα ντουλάπια! Χθες στις 2 τη νύχτα έτρωγα ένα αγγούρι με τέτοια λύσσα και ταχύτητα που γελούσα μόνη μου στην κουζίνα!!! 

χαχα ! και που είσαι ακόμη!! το στομάχι σου έχει στρώσει ε?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

χαχα ! και που είσαι ακόμη!! το στομάχι σου έχει στρώσει ε?

 

Κοίτα, δεν έχει καμία σχέση με παλιά. Αλλά στρώσει στρώσει δεν το λες. Δεν κάνω καθόλου εμετούς πια άλλα με πειράζουν διάφορα που τρώω. Έχω καούρες και δυσφορία. Οι καούρες από την αρχή της εγκυμοσύνης. Η δυσφορία όσο μεγαλώνει η κοιλιά μου... Ουφ!! Αλλά θα τα καταφέρουμε! Τόσες γυναίκες γέννησαν από καταβολής κόσμου.. εμείς δε θα τα καταφέρουμε;;; :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelmammy είπε:

Κοίτα, δεν έχει καμία σχέση με παλιά. Αλλά στρώσει στρώσει δεν το λες. Δεν κάνω καθόλου εμετούς πια άλλα με πειράζουν διάφορα που τρώω. Έχω καούρες και δυσφορία. Οι καούρες από την αρχή της εγκυμοσύνης. Η δυσφορία όσο μεγαλώνει η κοιλιά μου... Ουφ!! Αλλά θα τα καταφέρουμε! Τόσες γυναίκες γέννησαν από καταβολής κόσμου.. εμείς δε θα τα καταφέρουμε;;; :-)

αυτό σκέφτομαι κι εγώ όταν αγχώνομαι! εγω ευτυχώς καούρες δεν έχω! δυσφορία βέβαια ναι αν φαω βαριά ειδικά απόγευμα και μετα! πόσο μου χει λείψει να πάρω να φάω ένα πιτόγυρο σπέσιαλ με τζατζικι με κρεμμύδι με τα ολα του αλλα αν το κανω τωρα θα πεθανω απο το στομάχι! οπότε υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

αυτό σκέφτομαι κι εγώ όταν αγχώνομαι! εγω ευτυχώς καούρες δεν έχω! δυσφορία βέβαια ναι αν φαω βαριά ειδικά απόγευμα και μετα! πόσο μου χει λείψει να πάρω να φάω ένα πιτόγυρο σπέσιαλ με τζατζικι με κρεμμύδι με τα ολα του αλλα αν το κανω τωρα θα πεθανω απο το στομάχι! οπότε υπομονή!

Πωπω πως σε νιώθω!! Ξέρεις μερικά πράγματα έχουν αλλάξει και γεύση κι ενώ το λαχταρώ κι εγώ τόσο πολύ αυτό το πιτογυρο που λες και μόνο που σκέφτομαι τι θα συμβεί μόλις το φάω, απαπαπα!! 

Δε θυμάμαι να πω την αλήθεια αν έχουμε θίξει το θέμα της γέννας καθόλου. Ξεχνάω κι εύκολα τελευταία για να πω την αλήθεια... ?? Για πείτε πως σκέφτεστε να γεννήσετε; Πρώτα ο Θεός όταν έρθει η ώρα βέβαια. Είναι ένα θέμα που με προβληματίζει για να πω την αλήθεια, αν και έχω πάρει την απόφασή μου νομίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Πωπω πως σε νιώθω!! Ξέρεις μερικά πράγματα έχουν αλλάξει και γεύση κι ενώ το λαχταρώ κι εγώ τόσο πολύ αυτό το πιτογυρο που λες και μόνο που σκέφτομαι τι θα συμβεί μόλις το φάω, απαπαπα!! 

Δε θυμάμαι να πω την αλήθεια αν έχουμε θίξει το θέμα της γέννας καθόλου. Ξεχνάω κι εύκολα τελευταία για να πω την αλήθεια... ?? Για πείτε πως σκέφτεστε να γεννήσετε; Πρώτα ο Θεός όταν έρθει η ώρα βέβαια. Είναι ένα θέμα που με προβληματίζει για να πω την αλήθεια, αν και έχω πάρει την απόφασή μου νομίζω. 

Δύσκολο θεμα! Σίγουρα φυσιολογικά αν  δεν υπάρχει κάποιος λόγος για καισαρική, να πω βέβαια την αλήθεια μου θα το προτιμούσα ένα ραντεβουδάκι για καισαρική και σε μισή ωρίτσα έτοιμη χωρίς να καταλάβω τίποτα. Φοβάμαι πολύ το μετά της καισαρικής που λένε πως είναι δύσκολη η ανάρρωση! Δεν ξέρω βέβαια ας μας πουν και οι κοπέλες που έχουν γεννήσει ήδη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ αυτή τη σκέψη έμεινα κι εγώ για να πω την αλήθεια. Λέω πως αν όλα είναι καλά και δεν υπάρχει λόγος για καισαρική να γεννήσω φυσιολογικά. Δελεαστικό αυτό με το ραντεβού βέβαια που τελειώνεις μπαμ μπαμ αλλά ρε παιδί μου άλλο να κάνεις αυτό που είσαι φτιαγμένη κι άλλο να μπαίνεις στη διαδικασία να κάνεις κανονικό χειρουργείο. Ευτυχώς απ' ότι έμαθα ο γιατρός μου είναι της ίδιας άποψης. Είχε τον ίδιο η ξαδέρφη μου και της ξεκαθάρισε πως αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος για καισαρική τότε καλύτερα φυσιολογικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Σ αυτή τη σκέψη έμεινα κι εγώ για να πω την αλήθεια. Λέω πως αν όλα είναι καλά και δεν υπάρχει λόγος για καισαρική να γεννήσω φυσιολογικά. Δελεαστικό αυτό με το ραντεβού βέβαια που τελειώνεις μπαμ μπαμ αλλά ρε παιδί μου άλλο να κάνεις αυτό που είσαι φτιαγμένη κι άλλο να μπαίνεις στη διαδικασία να κάνεις κανονικό χειρουργείο. Ευτυχώς απ' ότι έμαθα ο γιατρός μου είναι της ίδιας άποψης. Είχε τον ίδιο η ξαδέρφη μου και της ξεκαθάρισε πως αν δεν υπάρχει σοβαρός λόγος για καισαρική τότε καλύτερα φυσιολογικά. 

και μένα αυτό μου έχει πει ο γιατρός ότι πάμε για φυσιολογικό τοκετό εκτός και αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που μας αναγκάσει για καισαρική!

θα το καταφέρουμε κι αυτο, όπως είπες είμαστε φτιαγμένες γι αυτό, μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας και να έχουμε έναν εύκολο τοκετό!

Είμαι λίγο φοβιτσιάρα αλλα από τωρα σκέφτομαι υπομονη μια μέρα θα είναι θα περάσει που θα πάει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο πόνος για το μετά της καισαρικής βασικά είναι αμφιλεγόμενος.. Σε επίσκεψη που έκανα σε φίλη μου είδα κοπέλες που είχαν κάνει το πρωί καισαρική και το μεσημέρι είχαν κατέβει για καφέ και δε πονούσαν καθόλου..η ξαδέρφη απ'την άλλη του άντρα μου λέει ότι για 2 μέρεσ πονούσε και δε μπορούσε να σηκωθώ..Σε κάθε περίπτωση αν δεν υπάρχει πρόβλημα για ποιο λόγο να κάνει κάποια καισαρική!!! Εγώ έχω το φόβο...το τι κάνω αν σπάσουν τα νερά στο σπίτι...δεν είμαι και ο πιο ψύχραιμος άνθρωπος...ο φόβος υπάρχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

και μένα αυτό μου έχει πει ο γιατρός ότι πάμε για φυσιολογικό τοκετό εκτός και αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που μας αναγκάσει για καισαρική!

θα το καταφέρουμε κι αυτο, όπως είπες είμαστε φτιαγμένες γι αυτό, μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας και να έχουμε έναν εύκολο τοκετό!

Είμαι λίγο φοβιτσιάρα αλλα από τωρα σκέφτομαι υπομονη μια μέρα θα είναι θα περάσει που θα πάει!

 

Κι εγώ είμαι φοβιτσιαρα δεν το συζητώ και μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!! Αυτό που σκέφτομαι πιο πολύ είναι πως λογικά η ανάρρωση θα είναι πιο εύκολη στον φυσιολογικό απ' ότι στην καισαρική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Ο πόνος για το μετά της καισαρικής βασικά είναι αμφιλεγόμενος.. Σε επίσκεψη που έκανα σε φίλη μου είδα κοπέλες που είχαν κάνει το πρωί καισαρική και το μεσημέρι είχαν κατέβει για καφέ και δε πονούσαν καθόλου..η ξαδέρφη απ'την άλλη του άντρα μου λέει ότι για 2 μέρεσ πονούσε και δε μπορούσε να σηκωθώ..Σε κάθε περίπτωση αν δεν υπάρχει πρόβλημα για ποιο λόγο να κάνει κάποια καισαρική!!! Εγώ έχω το φόβο...το τι κάνω αν σπάσουν τα νερά στο σπίτι...δεν είμαι και ο πιο ψύχραιμος άνθρωπος...ο φόβος υπάρχει...

Έτσι ακριβώς έχω ακούσει και τις 2 μεριές. Είναι στον άνθρωπο πιστεύω. Αυτό τον φόβο νομίζω όλες τον έχουμε ?? Ούτε κι εγώ μπορώ να φανταστώ πως θα αντιδράσω εκείνη την ώρα για να πω την αλήθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η irened91 είπε:

Κι εγώ είμαι φοβιτσιαρα δεν το συζητώ και μακάρι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!! Αυτό που σκέφτομαι πιο πολύ είναι πως λογικά η ανάρρωση θα είναι πιο εύκολη στον φυσιολογικό απ' ότι στην καισαρική. 

έχω ακουσει περιπτωσεις που ηταν καλα και αλλες με πολυ πονο και ακομη αναγουλες πονοκεφαλο κλπ! Τι να πω πιστεύω πως εξαρτάται και από τον οργανισμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Ο πόνος για το μετά της καισαρικής βασικά είναι αμφιλεγόμενος.. Σε επίσκεψη που έκανα σε φίλη μου είδα κοπέλες που είχαν κάνει το πρωί καισαρική και το μεσημέρι είχαν κατέβει για καφέ και δε πονούσαν καθόλου..η ξαδέρφη απ'την άλλη του άντρα μου λέει ότι για 2 μέρεσ πονούσε και δε μπορούσε να σηκωθώ..Σε κάθε περίπτωση αν δεν υπάρχει πρόβλημα για ποιο λόγο να κάνει κάποια καισαρική!!! Εγώ έχω το φόβο...το τι κάνω αν σπάσουν τα νερά στο σπίτι...δεν είμαι και ο πιο ψύχραιμος άνθρωπος...ο φόβος υπάρχει...

αχ κι αυτό αν είναι φόβος! είμαι και στην επαρχία και έχουμε ταξίδι 3 ώρες! ελπίζω ο γιατρός να με στείλει έγκαιρα στην  Αθήνα να το προλάβουμε! Βέβαια φίλης που είχαν σπάσει εδώ μια χαρά πρόλαβα αλλά μόνο και μόνο ο πανικός και το άγχος φτάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απότι έχω ακούσει και τα νερά να σπάσουν έχεις το χρόνο σου να κάνεις μπάνιο κτλ.. και πας μαιευτήριο.. Θα ρωτήσω τη γιατρό μου λεπτομέρειες τον επόμενο μήνα..να ξέρω τι με περιμένει..χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα άμα έχουμε χρόνο να κάνουμε και μπάνιο τι άλλο θέλουμε τότε ?? Και δεν θα φοβόμαστε μη γεννησουμε εκεί επιτόπου; ?? Θα μας πουν κι οι γιατροί μας φαντάζομαι, θα ρωτήσουμε κι εμείς σαφώς εντάξει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου κι εγώ σκοπεύω να κάνω φυσιολογικό τοκετό. Προς το παρόν τουλάχιστον και όπως το σκέφτομαι τώρα, θεωρώ τον τοκετό μια απόλυτα φυσιολογική διαδικασία. Απ' όσο ξέρω και ο γιατρός μου είναι υπέρ του φυσιολογικού.  Βέβαια εάν υπάρχει λόγος για καισαρική, εννοείται ότι δεν ρισκάρει κάνεις εκείνη την ώρα. Όσο για τον πόνο μετά, θεωρώ κι εγώ ότι είναι θέμα ανθρώπου. 

Στο επόμενο ραντεβού σκέφτομαι να συζητήσω και με τον γιατρό μου τα διαδικαστικά, γιατί ακόμα δεν έχουμε κάνει κουβέντα σχετικά με αυτό το θέμα. Συνεργάζεται με 3 μαιευτήρια, αλλά εγώ πάντα ήμουν υπέρ των δημοσίων μαιευτηριων, οπότε θα του πω για το Αλεξάνδρας με το οποίο συνεργάζεται. Άλλωστε είχα νοσηλευτεί εκεί τέλη Δεκέμβρη για 3 ημέρες και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη με το προσωπικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

εγώ γέννησα με καισαρική την πρώτη φορά. Όντως σε μισή ώρα έχεις τελειώσει.. όλα μια χαρά..

βέβαια όταν φύγει η αναισθησία μετά έχει πόνο. Ειδικά την πρώτη φορά που σε σηκώνουν όρθια. Μετά όμως όλα καλά. Πονάς αλλα υποφερτά.

δεν ξέρω επίσης αν είναι θέμα γιατρού η όχι αλλά τις 2 πρώτες μέρες δεν με άφηναν να φάω τίποτα. Μόνο τσάι ή χαμομήλι.. και μόνο από την πείνα ξεχνάς τον πόνο. Χαχα

τέλος ένα θεματάκι υπάρχει και την πρώτη φορά που επισκέπτεσαι την τουαλέτα.. πόνος! 

Δεν ξέρω αν κάποια από αυτά είναι κοινά και στον φ.τ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που ακόμα δουλεύω δεν τα πολυσκέφτομαι...Όταν σταματήσω τον επόμενο μήνα πιστεύω θα βγουν όλα στη φόρα..φόβος..ανασφάλεια κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...