Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2019!!!?


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angelmammy είπε:

Ούτε εγώ!! Και περιμένω πως και πως!!! Αχ! Με το καλό όλες μας!! 

Αρα εσυ σε λιγες μερες μπαινεις στον μηνα σου; ? Συνεχεια λεω και ξαναλεω: ποτε περασε ο καιρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 7.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Αρα εσυ σε λιγες μερες μπαινεις στον μηνα σου; ? Συνεχεια λεω και ξαναλεω: ποτε περασε ο καιρος!

Ναι!! Κι εγώ και η @Madi85 αλλά πρώτη απ' όλες η @Narcissa. Φοβερό, ε; Κι εγώ δεν μπορώ να το πιστέψω. Πότε ήμασταν εδώ και γράφαμε πότε θα νιώσουμε τα μωρά μας... και τώρα μέχρι και που είναι τα πατουσακια τους ξέρουμε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σας ευχαριστώ όλες πολύ!! Είναι πραγματικά υπέροχα και εύχομαι στην καθεμιά από εσάς να έρθουν τα μωράκια σας και να έχετε υπέροχες στιγμές και γεμάτες υγεία!! 

Κι επειδή σας χρωστάω κι εγώ μια κοιλίτσα, πάρτε και τη δική μου!! ??

20190327_172518.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irened91 υπέροχη η κοιλιτσα σου!!!

καλά δεν υπάρχει αυτό που έχω πάθει κορίτσια!!!!περιμέναμε το καροτσι μέχρι 15 Μαρτίου και είχα παραγγείλει και ένα φωτιστικο από το ίδιο μαγαζί και μου είχαν πει ότι υπάρχει και μπορούσαν να μου το στείλουν...τους είχα πει ότι θα το παραλάβω μαζί με το καροτσι εγώ από το κατάστημα!Με παίρνουν σήμερα να μου πουν ότι ήρθε το καροτσι αλλά δεν υπάρχει το φωτιστικο!!!!!θα έρθει από την άλλη βδομάδα!!!!!!!τα νεύρα μου!τους είπα ότι εδώ μου είχατε πει να μου το στείλετε και τώρα δεν υπάρχει???περιμένω να με πάρουν αύριο τηλέφωνο!

Και φτάνουμε στο παρκοκρεβατο!έπρεπε να το έχω πάρει από 10 Μαρτίου...με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε ότι δεν υπάρχει τελικά και θα το έχουν μέχρι 20 Μαρτίου!λέω εντάξει!μου στέλνουν ένα mail την προηγούμενη εβδομάδα ότι έχει ξεκινήσει η παραγγελία μου!παίρνω τηλέφωνο και μου λένε ότι θα το έχω τις επόμενες μέρες θα επικοινωνούσε η εταιρεία κούριερ που θα μου το φέρει!Με ξανα πήραν από εκεί που πήρα το πάρκο χθες γιατι η εταιρεία λέει δεν με έβρισκε ουτε στο σπιτι ουτε στο τηλέφωνο μου!έβγαινε ένας κύριος στην Κομοτηνή!τους πήρα εγώ λοιπόν και μου είπαν ότι θα με πάρουν για να μου πουν ποτέ θα γίνει η νέα παράδοση (χθες) για σήμερα!!!!Δεν με πήραν ποτέ!παίρνω εγώ σήμερα και μου έδωσαν το τηλέφωνο από την εταιρεία που είναι την αθηνα(το παρήγγειλα από επαρχία!) Και μου λέει μέχρι τις 4 θα το έχετε!εεεε δεν ήρθε ποτέ!!!!!!Ούτε τηλέφωνο τίποτα!

Ο άντρας μου θέλει να το ακυρώσω!Εγώ δεν θέλω γιατί μου άρεσε πολύ και το έχουν αυτή  μόνο.....Αχ δεν μπορώ τα νεύρα μου όμως!Ενώ τα είχα βρει όλα και τα είχα παραγγείλει ξαφνικά να μην μπορώ να τα έχω!Και πάλι καλά που τα παρήγγειλα από το Φεβρουάριο και δεν τα έχω!αν είχα πάει τώρα θα γεννούσα και μετά θα ερχόντουσαν???ουφ......συγγνώμη για το μεγάλο ποστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης @Angelmammy νομίζω εσύ το είχες αναφέρει ....νιώθω σαν μυρμιγκιασμα στην κοιλίτσα μου κάποιες φορές αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ τι είχατε πει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irened91 ωραία κοιλιτσα κι εσύ!! 

Βρε κορίτσια, απ' όσες έχω δει νομίζω η δικιά μου είναι η πιο μεγάλη αυτή τη στιγμή. Θα σας στείλω κι εγώ φωτό άμεσα. 

@stasa199 κι εγώ θα αντιδρούσα όπως ο άντρας σου να ξέρεις. Όταν κάποιος δε συμπεριφέρεται επαγγελματικά εκνευρίζομαι πάρα πολύ!! Τώρα, αν τόσο πολύ σου αρέσει αυτό το παρκοκρεβατο, περίμενε μέχρι την Παρασκευή και βλέπεις. Πάντως, μια επικοινωνία με το κατάστημα αύριο για παράπονα νομίζω είναι απαραίτητη!!! Δεν μπορώ να γράψω και ακριβώς πώς θέλω να το πω γιατί δε θα είμαι κόσμια. Μα να σου πουν σήμερα μέχρι τις 16:00 και να μην πάρουν καν ένα τηλ να πουν ότι κάτι συνέβη;; Να ζητήσουν μια συγγνώμη για την ταλαιπωρία;; 

Όσον αφορά το μυρμήγκιασμα, ίσως κάποια άλλη κοπέλα το ανέφερε. Εγώ νιώθω γαργαλιτό στην κοιλιά μου από τη μεριά που ξαπλώνω.... Χαχα! Πέραν δηλαδή των κλωτσιών, με γαργαλαει κιόλας η μικρή μου. 

Νομίζω θυμάσαι το μυρμήγκιασμα στο μηρό-ισχιο που είχα και σε μπέρδεψε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Angelmammy τους πήρε ο άντρας μου και τους είπε αν δεν το φέρουν την ώρα που θα πουν να μην το φέρουν καθόλου!Με πήρε ξανα από την κούριερ αυτή για να με ρωτήσει αν το παρέλαβα και μου είπε θα με πάρει σε 10 λεπτά να μου πει σίγουρα ποτέ θα μου το φέρουν...Έχει περάσει μια ώρα τίποτα!!!!!Δεν υπάρχουν!τους πήρε ο άντρας μου και δεν απαντάνε!

Χαχαχαχα βρε τη ζουζούνα σου!μπορεί να έχεις δίκιο με το ισχιο να ήταν δε θυμάμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η stasa199 είπε:

@Angelmammy τους πήρε ο άντρας μου και τους είπε αν δεν το φέρουν την ώρα που θα πουν να μην το φέρουν καθόλου!Με πήρε ξανα από την κούριερ αυτή για να με ρωτήσει αν το παρέλαβα και μου είπε θα με πάρει σε 10 λεπτά να μου πει σίγουρα ποτέ θα μου το φέρουν...Έχει περάσει μια ώρα τίποτα!!!!!Δεν υπάρχουν!τους πήρε ο άντρας μου και δεν απαντάνε!

Χαχαχαχα βρε τη ζουζούνα σου!μπορεί να έχεις δίκιο με το ισχιο να ήταν δε θυμάμαι..

Α καλά κρασιά!!! Κατάλαβα! Επαγγελματίες παιδί μου! Ο, τι να'ναι ο κόσμος. Σε μια εποχή που οι επιχειρήσεις κάνουν αμάν να επιβιώσουν, αυτοί αποφασίζουν να το κλείσουν μόνοι τους το μαγαζάκι τους. Εμείς κάτι παρόμοιο είχαμε ζήσει με την κρεβατοκάμαρα που πήραμε πριν μερικούς μήνες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irened91 πολύ όμορφη η κοιλίτσα σου!!!

@stasa199 απαράδεκτη η στάση της εταιρείας. Είναι κρίμα να σου χαλάει τη διάθεση κάτι τέτοιο. Τώρα τι να πω; Αφού σου αρέσει το συγκεκριμένο παρκοκρεβατο, μίλα και αύριο μαζί τους να δεις μήπως βγάλεις άκρη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@AngelmammyΠραγματικά απορώ πως κρατάνε επιχείρηση αυτοί οι άνθρωποι!

@Madi85Θα ψάξω να βρω άλλο μου φαίνεται και ας μου άρεσε αυτό!

Εμείς είχαμε περάσει κάτι χειρότερο με τον καναπέ πριν 3 χρόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια βγήκε η εξέταση δεν υπάρχει φλεγμονή ευτυχώς και τα λευκά μου είναι στα φυσιολογικά, αύριο που θα βγει κ η εξέταση ούρων θα πάρω τον γιατρό ! Απ' ότι κατάλαβα χθες αφού δεν υπάρχει φλεγμονή κ ο τράχηλος είναι καλός μάλλον ξεκούραση θα μου πει ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@stasa199 Απαράδεκτοι καλά έκανε ο άντρας σου. Εγώ ακόμα και να το έφερναν στην πόρτα μου θα τους έλεγα να το πάρουν πίσω. Δεν έχουν να κάνουν με μικρά παιδιά κι αυτή δεν είναι σωστή επαγγελματική συμπεριφορά. Όσο ωραίο και να ταν αυτό είναι κοροϊδία. 

@marakineos Τέτοια όμορφα νέα να παίρνουμε. Είδες που ανησυχούσες; Όλα καλά χαίρομαι!! 

@Angelmammy Περιμένουμε να σας δούμε κι εσάς με τη μεγάλη κοιλίτσα!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι ξεκούραση κορίτσια μέχρι τη Δευτέρα σίγουρα και βλέπουμε! 

Ξέρετε φοβήθηκα πολύ μην είχε επιστρέψει το ουρεοπλασμα κ μόλυνε το αμνιακό. Ξεψαχνισα  κ το ίντερνετ έκανα το γνωστό λάθος ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Ναι ναι ξεκούραση κορίτσια μέχρι τη Δευτέρα σίγουρα και βλέπουμε! 

Ξέρετε φοβήθηκα πολύ μην είχε επιστρέψει το ουρεοπλασμα κ μόλυνε το αμνιακό. Ξεψαχνισα  κ το ίντερνετ έκανα το γνωστό λάθος ! 

Σε καταλαβαίνω! Εγώ έκανα εξετάσεις για τον στρεπτόκοκκο β και μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα είχα αγωνία. Σήμερα που βγήκαν και τα πήγα και στο γιατρό, Δόξα τω Θεώ, όλα μια χαρά!! Ξέρεις, σκεφτόμουν μήπως επιστρέψει το παλιομικρόβιο. Ευτυχώς όχι. Όλα καλά. Μου είπαν ότι σε 2 εβδομάδες θα με ξαναδούν και θα μου κάνουν και NST (καρδιοτοκοφράφημα). Πάντως, αυτό με το ίντερνετ είναι μεγάλη παγίδα. Σκέψου ότι ο άντρας μου με έβαλε να του υποσχεθώ ότι δε θα ψάξω τίποτα για το στρεπτόκοκκο στο ίντερνετ γιατί ξέρει πόσο τρομακτικό μπορεί να είναι να διαβάζεις διάφορα και ευτυχώς τον άκουσα και περίμενα μόνο να δω αποτελέσματα και τι θα πει ο γιατρός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Ναι ναι ξεκούραση κορίτσια μέχρι τη Δευτέρα σίγουρα και βλέπουμε! 

Ξέρετε φοβήθηκα πολύ μην είχε επιστρέψει το ουρεοπλασμα κ μόλυνε το αμνιακό. Ξεψαχνισα  κ το ίντερνετ έκανα το γνωστό λάθος ! 

Πολύ ευχάριστα τα νέα! Μπράβο! Ξεκούραση τώρα, μια χαρά!!! 

Το ίντερνετ μεγααααλη παγίδα... Προσωπικά αποφεύγω να ψάχνω διαφορά σε αυτό, αλλά κάποιες φορές δεν το αποφεύγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angelmammy είπε:

Σε καταλαβαίνω! Εγώ έκανα εξετάσεις για τον στρεπτόκοκκο β και μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα είχα αγωνία. Σήμερα που βγήκαν και τα πήγα και στο γιατρό, Δόξα τω Θεώ, όλα μια χαρά!! Ξέρεις, σκεφτόμουν μήπως επιστρέψει το παλιομικρόβιο. Ευτυχώς όχι. Όλα καλά. Μου είπαν ότι σε 2 εβδομάδες θα με ξαναδούν και θα μου κάνουν και NST (καρδιοτοκοφράφημα). Πάντως, αυτό με το ίντερνετ είναι μεγάλη παγίδα. Σκέψου ότι ο άντρας μου με έβαλε να του υποσχεθώ ότι δε θα ψάξω τίποτα για το στρεπτόκοκκο στο ίντερνετ γιατί ξέρει πόσο τρομακτικό μπορεί να είναι να διαβάζεις διάφορα και ευτυχώς τον άκουσα και περίμενα μόνο να δω αποτελέσματα και τι θα πει ο γιατρός. 

Μπράβο που είναι όλα καλά! Αμάν Μ αυτά τα μικρόβια! 

Καλά που το κατάφερες εγώ έχω το κακο κ τα ψάχνω όλα, όντως διαβάζεις τέρατα! 

Κορίτσια βλέπω το master chef φτιάχνουν κρέπες κ ειλικρινά σαν να τις μυρίζω χαχα, πρώτη φορά λιγουρευομαι τέτοια ώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marakineos είπε:

Μπράβο που είναι όλα καλά! Αμάν Μ αυτά τα μικρόβια! 

Καλά που το κατάφερες εγώ έχω το κακο κ τα ψάχνω όλα, όντως διαβάζεις τέρατα! 

Κορίτσια βλέπω το master chef φτιάχνουν κρέπες κ ειλικρινά σαν να τις μυρίζω χαχα, πρώτη φορά λιγουρευομαι τέτοια ώρα!!

Χαχαχα!!! κι εγω το βλέπω! Η πρώτη σκέψη που έκανα όταν τους είπαν τη δοκιμασία είναι τι θα τις κάνουν τόσες κρέπες. Να είχαμε κι εμείς μερικές...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Madi85 είπε:

Χαχαχα!!! κι εγω το βλέπω! Η πρώτη σκέψη που έκανα όταν τους είπαν τη δοκιμασία είναι τι θα τις κάνουν τόσες κρέπες. Να είχαμε κι εμείς μερικές...!

Χαχα ακριβώς την ίδια σκέψη κάναμε !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ τα έψαχνα όλα στο ίντερνετ αλλά πλέον το κάνω απλά χωρίς να τα παιρνω σοβαρά γιατί τότε με την τροφικη δηλητηρίαση έλεγε ότι κινδυνεύει το μωρό και κλάμα και κακό εγώ δεν μπορούσα να συνέλθω!Από τότε απλά διαβάζω και δε δίνω σημασία!πάντα τα χειρότερα μας βγάζει και μας πεθαίνει!

@marakineos πάρα πολύ καλά τα νέα σου!!Πολύ χαίρομαι! Και για σένα @Angelmammy!!!!

Και εγώ βλέπω Masterchef  και λέω παιδιά και εδώ μια γλυκιά και μια αλμυρή!!!!!χαχαχαχαχαχα από του Χρήστου και του Αργύρη ήθελα που ήταν πιο μπαμπατσικες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Μπράβο που είναι όλα καλά! Αμάν Μ αυτά τα μικρόβια! 

Καλά που το κατάφερες εγώ έχω το κακο κ τα ψάχνω όλα, όντως διαβάζεις τέρατα! 

Κορίτσια βλέπω το master chef φτιάχνουν κρέπες κ ειλικρινά σαν να τις μυρίζω χαχα, πρώτη φορά λιγουρευομαι τέτοια ώρα!!

Βλέπουμε με τη μαμά μου και αποφασίσαμε αύριο να κάνουμε κρέπες ??? Σα να τις μυρίζω κι εγώ έτσι ακριβώς. Έχουμε μια φοβερή κρεπερι εδώ κοντά αλλά τις κάνει τεράστιες και πολύ χοντρές ενώ στο σπίτι αυτές που κάνουμε είναι και πιο ελαφριές και λεπτές. 

Αχ αυτό το ίντερνετ μεγάλος σατανάς που λέει κι ο Κουτσοπουλος!! Τότε που είχα την κολπίτιδα μέχρι και έρπη γεννητικών οργάνων είδα ότι μπορεί να έχω και τρομοκρατήθηκα. Από τότε δεν έψαξα άλλη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@irened91 ααα να κάνετε !!! Κ εγώ φτιάχνω καμία φορά αλλά τώρα δεν θέλω...πιο πολύ ζήλεψα αυτό το γλυκό που κάνουν τώρα!!!!

Μας κατέστρεψε το Masterchef  βλέπω σήμερα!!!!!!πολλές λιγουρες!!!χαχαχαχαχαχα δεν έχω άλλες καρδούλες να σας κάνω!

@Angelmammy περιμένω να δω την κοιλίτσα σου!!!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η stasa199 είπε:

@irened91 ααα να κάνετε !!! Κ εγώ φτιάχνω καμία φορά αλλά τώρα δεν θέλω...πιο πολύ ζήλεψα αυτό το γλυκό που κάνουν τώρα!!!!

Μας κατέστρεψε το Masterchef  βλέπω σήμερα!!!!!!πολλές λιγουρες!!!χαχαχαχαχαχα δεν έχω άλλες καρδούλες να σας κάνω!

@Angelmammy περιμένω να δω την κοιλίτσα σου!!!!!!????

Άστα άστα, μετά σκέφτομαι να πας να φας κάπου έξω αυτό το γλυκό στην κατάστασή μας, να το χρυσοπληρωσεις και μετά να πας να το βγάλεις στο λεπτό. ?? Ακόμα εμετούς λεμεεεεε, τζάμπα λεφτά θα δίναμε, αμαρτία πράγμα. Μας κατέστρεψαν. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...