Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 13 ώρες, ο/η France είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!

Απλά λένε για το σπέρμα ότι γίνεται πιο αδύναμο.

Ο γιατρός μας είπε γενικά μέρα παρά μέρα για να μη χαλάει η ποιότητα του σπέρματος αλλά όταν είναι η ωορρηξία π.χ.: 15η μέρα να έχουμε επαφές κάθε μέρα (14η, 15η και 16η). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Καλημερα!!! Σου ευχομαι καλη επιτυχία κ το 2019 να σε βρει με ενα υγιέστατο μωρακι!! Ποσο καιρό προσπαθείς ; 

Καλημέρα!!! Ένα χρόνο προσπαθούμε αλλά τίποτα!!! Ελπίζω τούτο τον μήνα να έχουμε ευχάριστα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ σε σχολείο δουλεύω αλλά Ηράκλειο κ είμαστε ανοιχτά... Οπότε περνάει λίγο ο χρόνος..... Κάτι μικρά πονακια όχι κάτι ιδιαίτερο, σαν να περιμένω περίοδο, το στήθος με πονάει για 4η ημέρα, λίγο το στομάχι μου, λίγη νύστα, πολλά υγρά, λίγος πονοκέφαλο...!!! Αυτά 

Μία από τα ίδια κι εγώ!!! Αντε να δούμε κι αυτόν τον μήνα!!! Συνέχεια είμαι στη τουαλέτα από το άγχος εγώ!!! Υπομονη θα κάνουμε 2 μέρες έμειναν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Ποτε δηλαδη σου συμβαίνει ; Μια μερα πριν αδιαθετησεις ; Εμενα ξεκιναει ο πονος στο ενα στηθος μετα την ωορρηξία στην συνεχεια με ποναει κ το αλλο κ μια με μερα πριν αδιαθέτησω μειώνεται κατα πολυ ο πονος !! Σε ευχαριστω για απάντηση ?

Εμενα η περιοδος δεν ξεκιναει με κανονικο αιμα απευθειας. Μια μερα πριν το κανονικο αιμα εχω λιγα καφετια. Ε, με την εναρξη αυτων αποτομα σταματαει και ο πονος στο στηθος. Δλδ μπορει λιγες ωρες πριν να με ποναει ξερω γω και κεινη την ωρα πεφτει ραγδαια. Το παρατηρησα πολυ εντονα στον προηγουμενο κυκλο μου, γιατι με πονουσε αρκετα το στηθος και οταν ειδα τα καφε τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Μία από τα ίδια κι εγώ!!! Αντε να δούμε κι αυτόν τον μήνα!!! Συνέχεια είμαι στη τουαλέτα από το άγχος εγώ!!! Υπομονη θα κάνουμε 2 μέρες έμειναν!!! 

Ναι.. Αυτό υπομονή... Και ελπίδα βέβαια... Εγώ νιώθω τον πόνο εσωτερικά σαν της περιόδου οπότε λέω μάλλον σαν να κατεβαίνει νιώθω δυστυχώς.... Αλλά τόσα υγρά... Θα αφυδατωθω. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμενα η περιοδος δεν ξεκιναει με κανονικο αιμα απευθειας. Μια μερα πριν το κανονικο αιμα εχω λιγα καφετια. Ε, με την εναρξη αυτων αποτομα σταματαει και ο πονος στο στηθος. Δλδ μπορει λιγες ωρες πριν να με ποναει ξερω γω και κεινη την ωρα πεφτει ραγδαια. Το παρατηρησα πολυ εντονα στον προηγουμενο κυκλο μου, γιατι με πονουσε αρκετα το στηθος και οταν ειδα τα καφε τιποτα.

Κι εγώ ακριβώς το ίδιο στον προηγούμενο κύκλο που το παρατήρησα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι.. Αυτό υπομονή... Και ελπίδα βέβαια... Εγώ νιώθω τον πόνο εσωτερικά σαν της περιόδου οπότε λέω μάλλον σαν να κατεβαίνει νιώθω δυστυχώς.... Αλλά τόσα υγρά... Θα αφυδατωθω. ?

Μην χάνεις την ελπίδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η France είπε:

Μην χάνεις την ελπίδα!

Κι εμένα σήμερα πονάει η μέση μου πιο πολύ κ νομίζω πως θα μου κατέβει αλλά πάλι ελπίζω!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εμένα σήμερα πονάει η μέση μου πιο πολύ κ νομίζω πως θα μου κατέβει αλλά πάλι ελπίζω!!! ???

Εγώ τσιμπηματακια στο στήθος σαν να με γαργαλάει... Πρώτη φορά το νιωθω.... Πλάκα έχει... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ τσιμπηματακια στο στήθος σαν να με γαργαλάει... Πρώτη φορά το νιωθω.... Πλάκα έχει... ???

Άντε με το καλό!!!!πλησιάζουν οι μέρες!!!!ελπίζω να έρθει το θετικό τεστακι!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Ένα χρόνο προσπαθούμε αλλά τίποτα!!! Ελπίζω τούτο τον μήνα να έχουμε ευχάριστα!!! ???

Ελπίζω όσες προσπαθούμε γύρω στο χρόνο να δουνε σύντομα θετικό τεστακι!!!!! Ελπίζω αυτό ο μήνα να είναι τυχερός για σένα!!!εγώ ελπίζω για Οκτώβριο ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα παρεούλα, σήμερα παρατήρησα ότι τα καφέ που είχα εχθές δεν τα έχω άλλο. Το στήθος μου συνεχίζει να είναι πρησμένο και νιώθω συνέχεια τσιμπήματα στη μητρα αλλά όχι τόσο έντονα όπως είναι όταν είναι να μου έρθει περίοδος, όταν κάνει δηλαδή συσπάσεις. Ρε κορίτσια τι να ήταν το αίμα....ζω στο εξωτερικό και εδώ δεν μπορούμε ν πάρουμε τηλ τον γυναικολόγο. Είναι μόνο με ραντεβού και όταν υπάρχει κενό..λέω να περιμένω λίγο ακόμη.Τη προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος και κατέληξε σε βιοχημικη πάλι είχα καφετί αλλά όχι τόσο νωρίς, στη μέση του κύκλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Καλημέρα παρεούλα, σήμερα παρατήρησα ότι τα καφέ που είχα εχθές δεν τα έχω άλλο. Το στήθος μου συνεχίζει να είναι πρησμένο και νιώθω συνέχεια τσιμπήματα στη μητρα αλλά όχι τόσο έντονα όπως είναι όταν είναι να μου έρθει περίοδος, όταν κάνει δηλαδή συσπάσεις. Ρε κορίτσια τι να ήταν το αίμα....ζω στο εξωτερικό και εδώ δεν μπορούμε ν πάρουμε τηλ τον γυναικολόγο. Είναι μόνο με ραντεβού και όταν υπάρχει κενό..λέω να περιμένω λίγο ακόμη.Τη προηγούμενη φορά που έμεινα έγκυος και κατέληξε σε βιοχημικη πάλι είχα καφετί αλλά όχι τόσο νωρίς, στη μέση του κύκλου.

Αν δεν συνδέεται με εγκυμοσύνη μπορεί να είναι κάποια ορμονική διαταραχή εμένα μου έχει τύχει στην μέση του κύκλου να έχω λίγο αίμα όχι πολύ και αυτό μου είπε η γυναικολόγος μου δεν είναι κάτι σοβαρό εκτός και αν συνεχίζεται οπότε πρέπει να σε δει γιατρός!εγω μετά από αυτό έκανα ορμονικές εξετάσεις και όλα ήταν καλά!!!!οπότε περίμενε λίγο γιατί όντως μπορεί να είσαι έγκυος!!!και μετά βλέπεις τι θα κάνεις!!!πάντως μην ανησυχείς το πιο πιθανό είναι να μην είναι κάτι!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Αν δεν συνδέεται με εγκυμοσύνη μπορεί να είναι κάποια ορμονική διαταραχή εμένα μου έχει τύχει στην μέση του κύκλου να έχω λίγο αίμα όχι πολύ και αυτό μου είπε η γυναικολόγος μου δεν είναι κάτι σοβαρό εκτός και αν συνεχίζεται οπότε πρέπει να σε δει γιατρός!εγω μετά από αυτό έκανα ορμονικές εξετάσεις και όλα ήταν καλά!!!!οπότε περίμενε λίγο γιατί όντως μπορεί να είσαι έγκυος!!!και μετά βλέπεις τι θα κάνεις!!!πάντως μην ανησυχείς το πιο πιθανό είναι να μην είναι κάτι!!???

Μακάρι να συνδέεται με εγκυμοσυνη και όχι με κάτι άλλο πιο σοβαρό. Σίγουρα μετα τη περίοδο θα κλείσω ραντεβού και στον γυναικολόγο και για ορμονολογικο έλεγχο. Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα για αυτόν τον μήνα και αν δεν είναι αυτός ο τυχερός θα είναι ο άλλος, μη χάνουμε τις ελπίδες μας..❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εμένα σήμερα πονάει η μέση μου πιο πολύ κ νομίζω πως θα μου κατέβει αλλά πάλι ελπίζω!!! ???

Κορίτσι εσύ τι θερμοκρασία έχεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι εσύ τι θερμοκρασία έχεις? 

Δεν έχω μετρήσει ποτέ θερμοκρασία!!! Μια φορά είχα μετρήσει μέσα σε αυτό το μήνα κ είχα 36,3.! Τώρα που είναι να μου έρθει πόσο έπρεπε να έχω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατι μου λέει ότι θα είναι πολλές οι εγκυουλες αυτό το μηνα!!!!!???εγώ πάλι με τόσες λίγες επαφές είναι πολυυυυ δυσκολοοοοο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Κατι μου λέει ότι θα είναι πολλές οι εγκυουλες αυτό το μηνα!!!!!???εγώ πάλι με τόσες λίγες επαφές είναι πολυυυυ δυσκολοοοοο???

Καλά μην το λες!!μια και καλή χρειάζεται!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Καλά μην το λες!!μια και καλή χρειάζεται!!!??

Η αδελφή μου με μια τον πέτυχε τον μπέμπη της!!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα θέλω να σας ρωτήσω αν έχετε παρόμοια εμπειρία με πονακια μετά από ωορρηξία?

26/9 βρήκε θετικό το τεστ ωορρηξίας 

Το έκανα το πρωί το τεστ και το απόγευμα κατά της 7 ένιωσα ένα πόνο στην αριστερή  ωοθηκη έκανα επαφή το βράδυ στης 10 ο πόνος συνεχίστηκε ποιο ήπιος μέχρι την επόμενη μερα το πρωί 27/9.

Είχα και 27/9 επαφή 

Από τότε νιώθω καμία φορά τσιμπήματακια στην αριστερή μεργια τι λέτε να είναι;

Σας έχει τύχη κάτι τέτοιο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Η αδελφή μου με μια τον πέτυχε τον μπέμπη της!!!! ????

Ναι !!!σε πολλές κοπέλες είναι έτσι και μένα όλες οι φίλες μου έμειναν με την πρώτη και χωρίς πολλά πολλά!!!και νόμιζα και σε μένα έτσι θα είναι αλλά ακόμα περιμένω!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι !!!σε πολλές κοπέλες είναι έτσι και μένα όλες οι φίλες μου έμειναν με την πρώτη και χωρίς πολλά πολλά!!!και νόμιζα και σε μένα έτσι θα είναι αλλά ακόμα περιμένω!!!!???

Κι εγώ περιμένω ένα χρόνο ?☹️?μην χάνουμε τις ελπίδες μας όμως!!! Μετά θα συζητάμε για τα παιδάκια μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Κι εγώ περιμένω ένα χρόνο ?☹️?μην χάνουμε τις ελπίδες μας όμως!!! Μετά θα συζητάμε για τα παιδάκια μας!!! 

Όχι φυσικά!!!!!κάθε μήνας είναι διαφορετικός!!!!!πάντα υπάρχει ελπίδα!!!!σύντομα θα έχουμε και εμείς τα μωράκια μας!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Δεν έχω μετρήσει ποτέ θερμοκρασία!!! Μια φορά είχα μετρήσει μέσα σε αυτό το μήνα κ είχα 36,3.! Τώρα που είναι να μου έρθει πόσο έπρεπε να έχω? 

Πιο μεγάλη. Για βάλε να δούμε... Εγώ τα πρωινά έχω 36,3-36,4 και το απογευματάκι από 36,6 έως 37,1...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...