Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΥΝΙΑ ΜΩΡΟΥ


Recommended Posts

καλησπερα.θα συνφωνησω με κατι κοπελες οτι τα πολυκαταστηματα λητω εχουν μεγαλη ποικιλια.απο 400 εως 1100 για κουνιες.εγω εκει την πηρα.της εταιρειας pali ιταλικες.η δικια μου ηταν απο τα ακριβα μοντελα.750 ευρω.αν δεν μενεις αθηνα αξιζει να ερθεις για να παραγγειλεις τα επιπλα του μωρου σου και να τα δεις απο κοντα γιατι διαφερουν απο της φωτωγραφιες.το καλυτερο και μεγαλυτερο καταστημα λητω ειναι στην εθνικη λεωφ.αθηνων λαμιας στο υψος περιπου της κηφησιας.οσο για το ικεα ενω ειμαι λατρης των επιπλων του η κουνια δεν ειναι καθολου σταθερη.ασε που ειναι πολυ μικρη σε διασταση.χρειαζεσε γερη κουνια γιατι μετα τον χρονο γινονται αγριμια τα παιδια.και μην ξεχασεις αλλαξιερα-συρταριερα.το πιο χρησιμο επιπλο.για τους πρωτους μηνες τελειο.πιστεψε με η μεση σου δεν θα αντεχει εκτος απο το μωρο και το σκυψιμο. ελπιζω να βοηθησαμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα γεια σου,

Επρεπε να ψάξω γι αυτό άργησα να σου απαντήσω.

Λοιπόν ο Μωρουδόκοσμος είναι ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ 7 στον Κορυδαλλό κοντά στην πλατεία Ελευθερίας.

Λοιπόν άκου. Στην τιμή δεν ήταν το στρώμα και οι προίκα αλλά και αυτά ήταν πολύ οικονομικά. Μου προτείναν το στρώμα της Greco strom με πέντε χρόνια εγγύηση και υποαλλεργικό ύφασμα το οποίο έκανε 70 ευρώ. Τα σετ της προίκας τους ήταν από 70 ευρώ και δεν μιλάμε για κατώτερη ποιότητα. Τα ράβουν οι ίδιοι και είναι όλα υποαλεργικά. Τα βρήκα μέσα σε πολλά καταστήματα και μάλιστα στις διπλές τιμές, και πίστεψέ με ... έψαξα πολύ! Αν θες την γνώμη μου η κοπέλα που είναι εκεί ξέρει ακριβώς τί πρέπει να πάρεις και δεν θα σε φορτώσει με τίποτα παραπάνω. Πάρε την γνώμη της. Και πές της ότι σε έστειλε η Δέσποινα από τον Άνω Κορυδαλλό.

Εντωμεταξύ έρχονται και στα στήνουν εκείνοι τα έπιπλα χωρίς καμία επιπλέον χρέωση. Όχι σαν της αδελφής μου που ούτε στον όροφο δεν της τα ανέβασαν.

Ότι άλλο χρειαστείς ρώτα με. Και εμένα άλλες με συστήσανε εκεί και πραγματικά έχω γίνει οπαδός τους.

Α! και μην ξεχάσω. Έχω και έκπτωση και για όλα τα ρούχα για όσο καιρό θέλω 10%.

Αυτά φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

despog έγραψε:

Γιώτα γεια σου,

Επρεπε να ψάξω γι αυτό άργησα να σου απαντήσω.

Λοιπόν ο Μωρουδόκοσμος είναι ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ 7 στον Κορυδαλλό κοντά στην πλατεία Ελευθερίας.

Λοιπόν άκου. Στην τιμή δεν ήταν το στρώμα και οι προίκα αλλά και αυτά ήταν πολύ οικονομικά. Μου προτείναν το στρώμα της Greco strom με πέντε χρόνια εγγύηση και υποαλλεργικό ύφασμα το οποίο έκανε 70 ευρώ. Τα σετ της προίκας τους ήταν από 70 ευρώ και δεν μιλάμε για κατώτερη ποιότητα. Τα ράβουν οι ίδιοι και είναι όλα υποαλεργικά. Τα βρήκα μέσα σε πολλά καταστήματα και μάλιστα στις διπλές τιμές, και πίστεψέ με ... έψαξα πολύ! Αν θες την γνώμη μου η κοπέλα που είναι εκεί ξέρει ακριβώς τί πρέπει να πάρεις και δεν θα σε φορτώσει με τίποτα παραπάνω. Πάρε την γνώμη της. Και πές της ότι σε έστειλε η Δέσποινα από τον Άνω Κορυδαλλό.

Εντωμεταξύ έρχονται και στα στήνουν εκείνοι τα έπιπλα χωρίς καμία επιπλέον χρέωση. Όχι σαν της αδελφής μου που ούτε στον όροφο δεν της τα ανέβασαν.

Ότι άλλο χρειαστείς ρώτα με. Και εμένα άλλες με συστήσανε εκεί και πραγματικά έχω γίνει οπαδός τους.

Α! και μην ξεχάσω. Έχω και έκπτωση και για όλα τα ρούχα για όσο καιρό θέλω 10%.

Αυτά φιλάκια πολλά.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ΜΕΝΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΛΕΣ...ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ!ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΝΩΣΤΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν αν κατάλαβα καλά είναι από την πλευρά που είναι η Παγωτομάνια στην πλατεία Ελευθερίας ...

είναι στο στενό που είναι η πίττα των αγγέλω και του παππού, το κουκούτσι (μεζεδοπωλείο αν το ξέρεις)

περίπου 1 με 2 τετράγωνα πιο μέσα.

ελπίζω να βοήθησα

και εγώ Κορυδαλλο μένω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η περιγραφή άψογη. Καλύτερα δεν θα μπορούσα να τα πω.

Αν θες πάντως το τηλέφωνό τους είναι το 210-4950821 οπότε αν δεν βρεις την άκρη πάρτους να σε καθοδηγήσουν.

Φιλάκια και περιμένω τις εντυπώσεις σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Αγαπητή despog,

Ελικρινα θέλω να σε ευχαριστήσω που μου σύστησες τη Βιοτεχνία Μωρουδόκοσμος. Μόλις χθες πήγα και παράγγειλα τα πάντα από εκεί για την μπεμπούλα μου και κατενθουσιάστηκα όχι μόνο από την ποιότητα, όχι μόνο από τις τιμές τους αλλά και από την γλυκεία και οικεία αντιμετώπισή τους. Ένιωσα ότι πήγα σε μία φίλη μου για να αγόρασω τα πραγματάκια του παιδιού μου.

Και πάλι χίλια ευχαριστώ, να είσαι καλά.

Το σίγουρο είναι ότι θα στείλω και άλλους εκεί.

Φιλιά

Lenaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Για όσες μένουν σέρρες ή εδώ τριγύρω υπάρχει το κατάστημα πηγή.έχει κούνιες από 250€ έως 420 αν θυμάμαι καλά.κ μαζί δίνουν δώρο στρώμα,πάρκο της τζουνιορς κ παντα! Έχει πολύ όμορφα σχέδια!εγώ πήρα μια που έκανε 350.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

Κορίτσια καλησπέρα σας!!θα ήθελα την βοήθειά σας όσον αφορά την αγορά της κούνιας.Απο ποια μαγαζιά επιλέξατε;Τι τιμές παίζονται;Απο κατάστημα επίπλων έμαθα για βρεφική κούνια τιμή και έπαθα!!1100-1300€:ohmy: :ohmy: :ohmy: Θεωρώ οτι είναι πανάκριβη!!Που μπορώ να βρω μια καλή κούνια και οικονομική;Τα jumbo δεν τα πολυεμπιστεύομαι για αγορά κούνιας...:dry: :dry: Περιμένω τις προτάσεις σας!!Σας ευχαριστώ πολύ!!!

πωπω!μεταχειρισμενο αυτοκινητο παιρνεις με αυτα τα λεφτα!

το ΛΗΤΩ που σου ειπαν και τα κοριτσια πιο πανω ειναι καλο,και εχει τοσα πολλα πραγματα που κανεις ολες τις αγορες σου απο εκει.το mothercare ειναι πολυ καλο επισης αλλα πιο ακριβο.

Αυτα που θα σου λεγα εγω να προσεξεις ειναι:

τα καγκελα του κρεβατιου να μην ειναι αραια,δλδ να μην εχουν πολυ κενο μεταξυ τους,να μην ειναι βαμενο με τοξικα βερνικια,να εχει προστατευτικο οδοντοφυιας (ειναι ενα πλαστικο καλλυμα για να μην δαγκωνει το ξυλο).

το στρωμα να ειναι καλο.Σου συστηνω της cocomat,εγω αυτο πηρα 150 ευρω.ειναι εταιρεια ελληνικη που τα στρωματα της ειναι απο φυσικα υλικα και βραβευμενη και στο εξωτερικο.

Καλα ψωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι!απέναντι!έχει υπόγειο το μαγαζί κ τα έχει εκεί.πολύ εξυπηρετικός κύριος.σου λέει τι πραγματικά χρειάζεσε κ δεν προσπαθεί να σου πουλήσει άχρηστα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...