Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχουμε μελλουσες μανούλες Οκτωβρίου 2018


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Γενικα στην ελλαδα ειμαστε χαλι σαν δημοσιο ;ρ αλλα εδω παραπαει ..

Καλημερααα?

Καλημέρα καλά ναι δεν το συζητάμε απλά νομίζω έχουμε την πρωτιά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα καλά ναι δεν το συζητάμε απλά νομίζω έχουμε την πρωτιά!! 

Χχαχα πολυυ κακοοο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Μαμουνιτσα  μεγάλος ο αντρακος σ ε;;;:**** 

Με το καλό άλλο λίγο ?εγώ δε έχω ιδέα από αυτά τα λευκώματα όπως υ είπατε...

Στη γενική αίματος βγήκε;;;

 

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε..Εγώ από τοτε π ήρθα  εχω πολλαπλάσιες  βλεννες.. αλλα απο χιες ειναι κιτρινες :/// να κανω γενικη ούρων η καλλιέργεια;;://

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ξενυχτισμένα κορίτσια!! @Mamounitsa θηρίο ο άντρας σου!! Τέλεια που έχει πάρει κ θέση ;) Για τα άλλα που λέτε ούτε κ γω ξέρω να πω κάτι. Αλλά δε νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό, αλλιώς θα στο έλεγε ο γιατρός. 

Έχετε πρηστεί στα χέρια; 

@mommy96 χμμ δε ξερω να σου πω.. μήπως μια καλλιέργεια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα!!!! Μαμουνιτσα  μεγάλος ο αντρακος σ ε;;;:**** 

Με το καλό άλλο λίγο ?εγώ δε έχω ιδέα από αυτά τα λευκώματα όπως υ είπατε...

Στη γενική αίματος βγήκε;;;

 

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε..Εγώ από τοτε π ήρθα  εχω πολλαπλάσιες  βλεννες.. αλλα απο χιες ειναι κιτρινες :/// να κανω γενικη ούρων η καλλιέργεια;;://

 

Καλημεραα, τα λευκα αιμοσφαιρια ναι στο αιμα ειναιι!!

Νομιζω πως στη γ.ουρων γραφει βλεννες κτλ αλλα μονο αν υπαρχουν σταουρα, γτ δεν κανεις μια ερωτηση σεμικροβιολογικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα ξενυχτισμένα κορίτσια!! @Mamounitsa θηρίο ο άντρας σου!! Τέλεια που έχει πάρει κ θέση ;) Για τα άλλα που λέτε ούτε κ γω ξέρω να πω κάτι. Αλλά δε νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό, αλλιώς θα στο έλεγε ο γιατρός. 

Έχετε πρηστεί στα χέρια; 

@mommy96 χμμ δε ξερω να σου πω.. μήπως μια καλλιέργεια; 

Καλημεραα!! Ευτυχως οχι, ουτε στα ποδια (ακομαα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Καλημεραα!! Ευτυχως οχι, ουτε στα ποδια (ακομαα)

χαχα εσένα είπαμε, σε έχω βάλει στο μάτι!! :D :P εμένα πρήζονται κ τα πόδια από αρκετές βδομάδες πριν, αλλά τώρα τελευταία κ τα χέρια. ειδικά τα πρωινά, δεν κλείνουν όπως πριν. θα περιμένω το ραντεβού με το γιατρό..

όσο για τα νοσοκομεια που λέγατε, αυτό της Κορίνθου σας συναγωνίζεται άνετα!! Δε ξέρω τόσο για το πότε σου κλείνουν ραντεβού, αλλά σε φίλη από τροχαίο με κάταγμα στη λεκάνη της είπαν ότι δεν έχει τίποτα κ της έδωσαν 3 μερες αναρρωτική. Πήγε σε εξωτερικό γιατρό κ έχει 1.5 μήνα σε ακινησια! κ πόσα άλλα κατά καιρούς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχα εσένα είπαμε, σε έχω βάλει στο μάτι!! :D :P εμένα πρήζονται κ τα πόδια από αρκετές βδομάδες πριν, αλλά τώρα τελευταία κ τα χέρια. ειδικά τα πρωινά, δεν κλείνουν όπως πριν. θα περιμένω το ραντεβού με το γιατρό..

όσο για τα νοσοκομεια που λέγατε, αυτό της Κορίνθου σας συναγωνίζεται άνετα!! Δε ξέρω τόσο για το πότε σου κλείνουν ραντεβού, αλλά σε φίλη από τροχαίο με κάταγμα στη λεκάνη της είπαν ότι δεν έχει τίποτα κ της έδωσαν 3 μερες αναρρωτική. Πήγε σε εξωτερικό γιατρό κ έχει 1.5 μήνα σε ακινησια! κ πόσα άλλα κατά καιρούς..

Χαχαχα μα γιατιι;;?

Ανεβαζεις πιεση η τρως αλατι;;

Καλα ενταξει δεν παμε καλα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Χαχαχα μα γιατιι;;?

Ανεβαζεις πιεση η τρως αλατι;;

Καλα ενταξει δεν παμε καλα ?

όχι πίεση δεν έχω, είναι συνήθως 9 με 6 να φανταστείς. Όσο για το αλάτι η αλήθεια είναι ότι δε το προσέχω, τρώω όπως έτρωγα κ πριν! default_65.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Soto είπε:

όχι πίεση δεν έχω, είναι συνήθως 9 με 6 να φανταστείς. Όσο για το αλάτι η αλήθεια είναι ότι δε το προσέχω, τρώω όπως έτρωγα κ πριν! default_65.gif

Αα ειναι αρκετα χαμηλη, καλα και εγω δεν το χω κοψει και τα πατατακια πανε συννεφο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mommy96 είπε:

Καλημέρα!!!! Μαμουνιτσα  μεγάλος ο αντρακος σ ε;;;:**** 

Με το καλό άλλο λίγο ?εγώ δε έχω ιδέα από αυτά τα λευκώματα όπως υ είπατε...

Στη γενική αίματος βγήκε;;;

 

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρετε..Εγώ από τοτε π ήρθα  εχω πολλαπλάσιες  βλεννες.. αλλα απο χιες ειναι κιτρινες :/// να κανω γενικη ούρων η καλλιέργεια;;://

 

Καλημέρα θυριο ο μικρός χαχαχ! Ναι στη γενική μου βγήκε! 

Εσύ κάνε και αίμα και ουρά καλύτερα κάνεις συχνά εκεί??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soto είπε:

Καλημέρα ξενυχτισμένα κορίτσια!! @Mamounitsa θηρίο ο άντρας σου!! Τέλεια που έχει πάρει κ θέση ;) Για τα άλλα που λέτε ούτε κ γω ξέρω να πω κάτι. Αλλά δε νομίζω να είναι κάτι ανησυχητικό, αλλιώς θα στο έλεγε ο γιατρός. 

Έχετε πρηστεί στα χέρια; 

@mommy96 χμμ δε ξερω να σου πω.. μήπως μια καλλιέργεια; 

Καλημεραααα! Ο αγορίνα μου είναι μεγαλοοοοςςςς!! Exei μεγάλα μάγουλααααα!!  Εγω εχω πρισμενα πόδια αν σε βοηθάει χαχχα! Αλλά ούτε πίεση έχω ούτε ουρικο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και σε νορμαλ ωρα! Εγω, ενω ειχα πρηξιμο στους αστραγαλουε οσο δουλευα ακομα, τωρα εχω μονο πρησμενα δαχτυλα, και στα ποδια και στα χερια, τις τελευταίες δύο εβδομάδες κυριως. Επειδη υπο συνθηκες ειναι αρκετα λεπτα, τωρα φαινεται πολυ! Ειναι φυσιολογικη η κατακρατηση όμως λογω της πιεσης της μητρας σε κεντρικες φλεβες, ειδικα προς τα κατω ακρα. Αλλα θα σσς πω οτι βρηκα ανακουφιστικα τα ποδολουτρα με μια σκονη με ελαια βοτανων, απ το φαρμακειο, ή scholl ή gehwol, δεν ειμαι σιγουρη, νομιζω gehwol. Αλλα, ειδικα οσο εχει ζεστη, ειναι αναμενομενα τετοια πρηξιματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημεραααα! Ο αγορίνα μου είναι μεγαλοοοοςςςς!! Exei μεγάλα μάγουλααααα!!  Εγω εχω πρισμενα πόδια αν σε βοηθάει χαχχα! Αλλά ούτε πίεση έχω ούτε ουρικο!!! 

Καλημερα κοριτσια!!!!

Μπραβο για τον αγοραρο σου! Εχω απορια ομως γιατι μου φανηκαν πολλα τα κιλα, ποσο βδομαδων εισαι; αν θυμαμαι καλα εισαι λιγο μετα απο μενα που ειμαι 33+4, σε ρωταω γιατι τελευταια μου εξεταση ηταν στις 31 εβδομαδες ακριβως κ ηταν 1700, κ λεω σε δυο βδομαδες θα εχει μεγαλωσει κ ο δικος μου τοσο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!!

Μπραβο για τον αγοραρο σου! Εχω απορια ομως γιατι μου φανηκαν πολλα τα κιλα, ποσο βδομαδων εισαι; αν θυμαμαι καλα εισαι λιγο μετα απο μενα που ειμαι 33+4, σε ρωταω γιατι τελευταια μου εξεταση ηταν στις 31 εβδομαδες ακριβως κ ηταν 1700, κ λεω σε δυο βδομαδες θα εχει μεγαλωσει κ ο δικος μου τοσο;;;;;

Καλημέρα σε ευχαριστω δεν κατάλαβα σου φάνηκαν πολλά η νορμαλ!? Είμαι 32+5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mamounitsa είπε:

Καλημέρα σε ευχαριστω δεν κατάλαβα σου φάνηκαν πολλά η νορμαλ!? Είμαι 32+5

Πολλα μου φανηκαν ρε συ, πως αναπτυσσονται ετσι με ταχυτητες φωτος;;; δηλαδη εγω που με το καλο εχω τωρα στις 35 εβδομαδες ραντεβου θα ειναι 3 κιλα;;; χριστε μουυυυ γενναωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχ άστα να πάνε!! στις 33+3 εμενα ηταν 2.200, αρα της μαμουνιτσας είναι πιο μεγάλος! όλα νορμαλ είναι, εκει γύρω παιζουμε! κ της @Ονουςμαςειναιαληταριο (που δεν έχει παρει πολλά κιλά κ δεν πρηζεται ?) η μπουμπού της είναι μεγάλη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχααχ άστα να πάνε!! στις 33+3 εμενα ηταν 2.200, αρα της μαμουνιτσας είναι πιο μεγάλος! όλα νορμαλ είναι, εκει γύρω παιζουμε! κ της @Ονουςμαςειναιαληταριο (που δεν έχει παρει πολλά κιλά κ δεν πρηζεται ?) η μπουμπού της είναι μεγάλη! 

Ουτε εγω πρηζομαι κ εχω παρει 5 κιλα, τι να πω θα δειξει. Αυτο που ξερω ειναι οτι στις 31 εβδομαδες δεν ηταν προς τα κατω ο μπουμπουκος κ αυτο με αγχωνει, τωρα στις 35 που εχω θα δουμε κ θα κανουμε κ τον πρωτο καρδιοτοκογραφο . 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω ομως οτι δεν εχει γυρησει γιατι δεν νιωθω αυτο που λενε ολες πιεση στο στομαχι κατω απο το στηθος που δεν μπορουν να ανασανουν. Εμενα χτυπαει απ τη μια πλευρα κ απ την αλλη τεντωνεται, τιποτα ψηλα στο στομαχι. Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Πολλα μου φανηκαν ρε συ, πως αναπτυσσονται ετσι με ταχυτητες φωτος;;; δηλαδη εγω που με το καλο εχω τωρα στις 35 εβδομαδες ραντεβου θα ειναι 3 κιλα;;; χριστε μουυυυ γενναωωω

Χαχα ναι ναι πολλά είναι αφού και ο γιατρό μου είπε ότι αμα συνεχίσει να αναπτύσσετε έτσι θα βγει 4000+ χαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Ουτε εγω πρηζομαι κ εχω παρει 5 κιλα, τι να πω θα δειξει. Αυτο που ξερω ειναι οτι στις 31 εβδομαδες δεν ηταν προς τα κατω ο μπουμπουκος κ αυτο με αγχωνει, τωρα στις 35 που εχω θα δουμε κ θα κανουμε κ τον πρωτο καρδιοτοκογραφο . 

 

αααα είσαι κ συ από αυτες;;;;; ?? 

Στις 31 είναι νωρίς, μπορεί τώρα να έχει παρει τη θεση του μια χαρά! λένε ότι μέχρι κ τις τελευταιες εβδομαδες μπορει να αλλάξει! Πού νιώθεις πιο πολύ τις κλωτσιές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Soto είπε:

χαχααχ άστα να πάνε!! στις 33+3 εμενα ηταν 2.200, αρα της μαμουνιτσας είναι πιο μεγάλος! όλα νορμαλ είναι, εκει γύρω παιζουμε! κ της @Ονουςμαςειναιαληταριο (που δεν έχει παρει πολλά κιλά κ δεν πρηζεται ?) η μπουμπού της είναι μεγάλη! 

Και μενα στις 33 ηταν 2300..

Δεν θες να με δεις στηπρωτη εγκυμοσυνη χαχαχ τα ποδια μ ηταν ενα πρισμενο μπαλακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Νομιζω ομως οτι δεν εχει γυρησει γιατι δεν νιωθω αυτο που λενε ολες πιεση στο στομαχι κατω απο το στηθος που δεν μπορουν να ανασανουν. Εμενα χτυπαει απ τη μια πλευρα κ απ την αλλη τεντωνεται, τιποτα ψηλα στο στομαχι. Τι να πω...

Γιατι να εχεις πιεση στο στομαχι αν εχει γυρισειι;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Νομιζω ομως οτι δεν εχει γυρησει γιατι δεν νιωθω αυτο που λενε ολες πιεση στο στομαχι κατω απο το στηθος που δεν μπορουν να ανασανουν. Εμενα χτυπαει απ τη μια πλευρα κ απ την αλλη τεντωνεται, τιποτα ψηλα στο στομαχι. Τι να πω...

Πίεση ούτε εγώ ένιωθα, μια μικρη δυσφορια που περασε όμως τώρα. Τι να σου πω, εγώ τις πιο δυνατες κλωτσιες τις νιώθω ψηλά, ειναι τα ποδια του, αφού τα πιάνω κάτι φορές κιόλας όπως κουνιέται. Υπομονή κορίτσι σε λίγο θα μαθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ονουςμαςειναιαληταριο είπε:

Και μενα στις 33 ηταν 2300..

Δεν θες να με δεις στηπρωτη εγκυμοσυνη χαχαχ τα ποδια μ ηταν ενα πρισμενο μπαλακι

αα οκ θυμομουν οτι ήταν αρκετά πιο μεγάλη απ τον δικό μου!
Κορίτσι σε πειράζω  έτσι! Αφού τα πέρασες στην πρώτη όλα αυτά, τώρα στη δεύτερη σου αξίζει να είσαι κουλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...