Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κοριτσια καλημερα! Τι κανετε;

Καλημέρα ? εγώ δεν μπορώ να κάνω κατι είμαι στην αναμονή ακόμα με τη περίοδο.εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Bloublou85 ακόμη??Πότε σταματάς τα χάπια??Για υπέρηχο ποτέ θα πας?

Ακόμη ρε γαμωτο είναι ή τέταρτη μέρα σήμερα,αύριο σταματάω τα χάπια κ πρέπει να έρθει.τωρα ψάχνουμε με τον άντρα μου καλό γυναικολόγο στη πατρα όμως επειδή δεν τους ξέρουμε φοβόμαστε ότι θα πέσουμε πάλι σε μαϊμούδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Ακόμη ρε γαμωτο είναι ή τέταρτη μέρα σήμερα,αύριο σταματάω τα χάπια κ πρέπει να έρθει.τωρα ψάχνουμε με τον άντρα μου καλό γυναικολόγο στη πατρα όμως επειδή δεν τους ξέρουμε φοβόμαστε ότι θα πέσουμε πάλι σε μαϊμούδες.

Ρε κορίτσι γιατί δεν κάνετε ένα γρήγορο ταξιδάκι στην Αθήνα.δεν είναι μακριά από την Πάτρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Ρε κορίτσι γιατί δεν κάνετε ένα γρήγορο ταξιδάκι στην Αθήνα.δεν είναι μακριά από την Πάτρα 

Γιατί την επόμενη εξωσωματική θα την κάνουμε στο πανεπιστημιακό ιωαννινων,οποτε πρέπει να βρω έναν γιατρό εδώ για να παρακολουθει τη διέγερση κ στο νοσοκομείο θα κάνω μόνο τη διαδικασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Γιατί την επόμενη εξωσωματική θα την κάνουμε στο πανεπιστημιακό ιωαννινων,οποτε πρέπει να βρω έναν γιατρό εδώ για να παρακολουθει τη διέγερση κ στο νοσοκομείο θα κάνω μόνο τη διαδικασια.

Μάλιστα έχεις ένα δίκιο σε αυτό!!!Δεν μπορούν από το νοσοκομείο να σου συστήσουν κάποιον?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η elviraice είπε:

Μάλιστα έχεις ένα δίκιο σε αυτό!!!Δεν μπορούν από το νοσοκομείο να σου συστήσουν κάποιον?

Δεν έχω κάνει ραντεβού ακόμα εκεί δε ξέρω λέω από σεπτεμβρη να ξεκινησω να το προσπαθήσουμε λίγο φυσικά να ηρεμήσει το σώμα μου γιατί είδες πως έχει αντιδράσει.παραγγειλαμε κ τις προφερτιλ,τωρα τι γίνεται μέσα στο σώμα μου δε ξέρω σήμερα έχω πολλά υγρά σαν ωορρηξία με βλεννη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Δεν έχω κάνει ραντεβού ακόμα εκεί δε ξέρω λέω από σεπτεμβρη να ξεκινησω να το προσπαθήσουμε λίγο φυσικά να ηρεμήσει το σώμα μου γιατί είδες πως έχει αντιδράσει.παραγγειλαμε κ τις προφερτιλ,τωρα τι γίνεται μέσα στο σώμα μου δε ξέρω σήμερα έχω πολλά υγρά σαν ωορρηξία με βλεννη.

ΚΑΙ εγώ παρήγγειλα βιταμίνες για μένα!!!θα δεις θα σου έρθει η περίοδος και θα ηρεμήσεις!!!έχεις πρηστει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

ΚΑΙ εγώ παρήγγειλα βιταμίνες για μένα!!!θα δεις θα σου έρθει η περίοδος και θα ηρεμήσεις!!!έχεις πρηστει?

Ποιες πηρες εσύ γιατί ψάχνω κ για μένα.οχι τίποτα μόνο με ενοχλούν οι ωοθήκες πως ήταν όταν κάναμε διέγερση καπώς έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ είπε:

Κοριτσια καλησπερα σε ολες μετα απο πολυ καιρο ! Διαβασα τα νεα σας και ξαναμπηκα στο κλιμα ! Θελω να σας κανω ερωτηση : Εχω ακουσει οτι οι εξωσωματικες Ιουλιου και Αυγουστου δεν εχουν καλα ποσοστα επιτυχιας... Ισχυει ? Το εχετε ακουσει και εσεις ? Εχει να κανει με την ποιοτητα του σπερματος λογω ζεστης ? Ισχυει και για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμενα ? 

Δεν το έχω ακούσει αυτό αλλά αυτό που ξέρω είναι πως είναι καλύτερα να έχει ζέστη για να είναι ζεστή ή κοιλιά δηλαδή καλύτερα τους καλοκαιρινούς μήνες....καλή επιτυχία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 πως εισαι εσυ;κι εγω το ιδιο εχω ακουσει οτι βοηθαει το καλοκαιρι.

@Bloublou85 υπομονη. Θα ερθει. Ευχομαι να βρειτε εναν γυναικολογο να ταιριασεις μαζι του. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 τελεια θα δεις ότι θα ηρεμήσεις!!!Αυτή την φορά πήρα τις strong start Lambert την προηγούμενη έπαιρνα τις profertil.

@nikona αύριο πάω στον Ενδοκρινολογο.εμενα με παρακολουθεί Ενδοκρινολογος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elviraice είπε:

@Bloublou85 τελεια θα δεις ότι θα ηρεμήσεις!!!Αυτή την φορά πήρα τις strong start Lambert την προηγούμενη έπαιρνα τις profertil.

@nikona αύριο πάω στον Ενδοκρινολογο.εμενα με παρακολουθεί Ενδοκρινολογος 

Να δούμε γιατί είναι καφέ δεν έχω ακόμα κανονική ροή.αντε να μας πεις τι θα σου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Περιμενουμε νεα σου @elviraice!!!

Εσυ @Bloublou85 πώς εισαι; Αρχισε η ροή;

Έχω συνέχεια καφέ και δεν έχω ροή αλλά έχω σταθερά καφέ αίμα στο χαρτί( sorry κιόλας) τώρα αν θεωρείται περίοδος αυτό δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Θα ερθει σιγα σιγα. Ολοκληρωσες την θεραπεια με τα χαπια;

Ναι σήμερα είναι το τελευταίο αλλά δε ξέρω αν θα το πάρω μου είχε πει 4 με 5 μέρες σήμερα είναι ή πέμπτη αλλά αφού εβγαλα λέω να μη το πάρω μήπως μου την εμποδίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η elviraice είπε:

Κορίτσια το απόγευμα έχω ραντεβού 6:30.

Έχω πολύ αγωνια!!!ξεκίνησα και από εχθες διατροφή!!!

Θα πας κ στον γυναικολόγο ή μόνο ενδοκρινολογο;να τους ρωτήσεις για τα πάντα,θα πάω κ εγώ όταν τελειώσει ή περίοδος για υπέρηχο σε άλλη γιατρό να μου πει κ αυτή τη γνώμη της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...