Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αχ καλη μου!! Ετσι ειναι!! Ειμαστε κι εμεις  ολες πολυ χαρουμενες για σενα!!!

Να κανεις λιγα χαδακια στην κοιλιτσα τωρα!!! 

 

αμεεε συνεχεια κανω απο την εμβρυομεταφορα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

378 η χοριακη και 53 η προγεστερονη! προσπαθω να σας το γαψω εδω και και καμια ωρα και ολο με διακοποτουν 

ουαουυυυυυ!!! Εχει παρει τρελη ανοδο. Η δε προγεστερονη στο Θεο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 Πόσο χαίρομαι για σένα!!!! ❤️ ... Έχω 1 εμβρυάκι

@nikona Ας είναι στον επόμενο! Ξέρεις είναι μεγάλη απογοήτευση όταν συμβαίνει επανειλημμένα !!Χαδάκια στον μπεμπούλη σου!!!!!!

@Magaiver δεν 'ήθελα να σκιάσω καθόλου τη χαρά της bebe μας που μετρίασε και την δική μου λύπη.. εδώ παρακολουθούσα όμως... Θα το παλέψω τι να κάνω!!!!

@sansa μουΕυχαριστώ αυτό ελπίζω να βρεθεί!!! Καταλαβαίνεις εσύ πως είναι.

@jazz ναι λέμε το Δεκέμβρη κανονική διέγερση ... για να δούμε μην αλλάξει πάλι κάτι ?

@Zeta. μακάρι Ζετούλα μου για όλες μας !!!

Κορίτσια ο γιατρός μου πρότεινε τα Fertilimax τα παίρνει καμία;

Η @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ που είναι εμφανίστηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι @Eleni73 μου, καταλαβαινω την απογοητευση σου. Θελει πολλη υπομονη και πιστη. Θα ερθουν ομως και άλλα εμβρυάκια.

Με το καλο και η διεγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eleni73 sorry αν το χεις ξαναπει, οταν λες οτι ειναι κενο το ωοθυλακιο εννοεις οτι δεν εχει αυγουλάκι μεσα ή απλα δε γονιμοποιειται; Δεν ηξερα οτι μπορει να υπαρχει ωοθυλακιορηξια χωρις αυγο μεσα. Ευχομαι τον επομενο μηνα να κανει ενα δωράκι αυτος ο Αγιος Βασίλης με ένα ωραίο αυγουλάκι. Δε γινεται καθε μηνα να ειναι τζουφιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

@bebe2 Πόσο χαίρομαι για σένα!!!! ❤️ ... Έχω 1 εμβρυάκι

@nikona Ας είναι στον επόμενο! Ξέρεις είναι μεγάλη απογοήτευση όταν συμβαίνει επανειλημμένα !!Χαδάκια στον μπεμπούλη σου!!!!!!

@Magaiver δεν 'ήθελα να σκιάσω καθόλου τη χαρά της bebe μας που μετρίασε και την δική μου λύπη.. εδώ παρακολουθούσα όμως... Θα το παλέψω τι να κάνω!!!!

@sansa μουΕυχαριστώ αυτό ελπίζω να βρεθεί!!! Καταλαβαίνεις εσύ πως είναι.

@jazz ναι λέμε το Δεκέμβρη κανονική διέγερση ... για να δούμε μην αλλάξει πάλι κάτι ?

@Zeta. μακάρι Ζετούλα μου για όλες μας !!!

Κορίτσια ο γιατρός μου πρότεινε τα Fertilimax τα παίρνει καμία;

Η @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ που είναι εμφανίστηκε;

Κορίτσι τα είχα πάρει εγώ μαζί με τα ovamax,μου είχαν  πει ότι επειδή έχουν και dhea μέσα κάτι κάνουν.Εγώ όμως τα έπαιρνα 5 μήνες και δεν είδα κάτι το ιδιαίτερο,άσε που είναι και απαίσια,εμετό θα έκανα.Κράτησα τα ovamax μόνο.Τώρα δε ξέρω κορίτσι είναι στην κρίση σου τί θα κάνεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Eleni73 sorry αν το χεις ξαναπει, οταν λες οτι ειναι κενο το ωοθυλακιο εννοεις οτι δεν εχει αυγουλάκι μεσα ή απλα δε γονιμοποιειται; Δεν ηξερα οτι μπορει να υπαρχει ωοθυλακιορηξια χωρις αυγο μεσα. Ευχομαι τον επομενο μηνα να κανει ενα δωράκι αυτος ο Αγιος Βασίλης με ένα ωραίο αυγουλάκι. Δε γινεται καθε μηνα να ειναι τζουφιο!!!

Κατ κατ μου ναι δυστυχως συμβαινει κι αυτο. Κ μαλιστα δεν ειναι σπανιο. 

Καποιες φορες μεγαλωνει το ωοθηλακιο αλλα δεν εχει μεσα ωαριο. 

Εγω πχ τωρα στην τελευταια διεγερση ειχα δεκα ωοθηλακια. Πεντε σε καθε ωοθηκη. Ε, μονο τα τρια ειχαν μεσα ωαριο. Τα αλλα επτα ηταν αδεια. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

 

 

Κορίτσια ο γιατρός μου πρότεινε τα Fertilimax τα παίρνει καμία;

με το καλο... εγω τα πηρα μαζι και τα ovamax και νομιζω βοηθησαν καπως! βεβαια κανονικα το αποτελεσμα θα φανει μετα την εμβρυομεταφορα... ? και εχουμε την ιδια ηλικια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nikona είπε:

Κατ κατ μου ναι δυστυχως συμβαινει κι αυτο. Κ μαλιστα δεν ειναι σπανιο. 

Καποιες φορες μεγαλωνει το ωοθηλακιο αλλα δεν εχει μεσα ωαριο. 

Εγω πχ τωρα στην τελευταια διεγερση ειχα δεκα ωοθηλακια. Πεντε σε καθε ωοθηκη. Ε, μονο τα τρια ειχαν μεσα ωαριο. Τα αλλα επτα ηταν αδεια. 

 

στην τενχητη διεγερση το ειχα διαβασει, αλλα δεν το ειχα διαβασει σε φυσιολογικη ωορρηξια. Μαλιστα τι μαθαινει κανες, αρα καθε μηνα παιζουμε ζαρια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 Μπεμπακι μου μην τρελαθείς με πολλές χοριακες. Το πολύ άλλη μια και τέλος ε; Είναι πολυ ψυχοφθόρο. Θα είναι όλα τέλεια κατσαρίδακι. Χαδακια στο / στα μπεμπουλινι (α). Μπεμπακι εσύ μπεμπουλινι (α) αυτό/α. Ωραίο είναι. Κλασικό και ωραίο!

@Eleni73, Ελένη μου να ξέρεις σε σκέφτομαι. Μην απογοητεύσαι. Θα έρθει το καλό για όλες μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η jazz είπε:

με το καλο... εγω τα πηρα μαζι και τα ovamax και νομιζω βοηθησαν καπως! βεβαια κανονικα το αποτελεσμα θα φανει μετα την εμβρυομεταφορα... ? και εχουμε την ιδια ηλικια!

Εύχομαι ότι καλύτερο κοριτσάκι μου να έχουμε μεγάλες χαρές!!!! Πότε η ετ σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Κατ κατ μου ναι δυστυχως συμβαινει κι αυτο. Κ μαλιστα δεν ειναι σπανιο. 

Καποιες φορες μεγαλωνει το ωοθηλακιο αλλα δεν εχει μεσα ωαριο. 

Εγω πχ τωρα στην τελευταια διεγερση ειχα δεκα ωοθηλακια. Πεντε σε καθε ωοθηκη. Ε, μονο τα τρια ειχαν μεσα ωαριο. Τα αλλα επτα ηταν αδεια. 

 

Έτσι όπως τα λέει η @nikona συμβαίνει και σε φυσικό κύκλο ναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@bebe2 Μπεμπακι μου μην τρελαθείς με πολλές χοριακες. Το πολύ άλλη μια και τέλος ε; Είναι πολυ ψυχοφθόρο. Θα είναι όλα τέλεια κατσαρίδακι. Χαδακια στο / στα μπεμπουλινι (α). Μπεμπακι εσύ μπεμπουλινι (α) αυτό/α. Ωραίο είναι. Κλασικό και ωραίο!

@Eleni73, Ελένη μου να ξέρεις σε σκέφτομαι. Μην απογοητεύσαι. Θα έρθει το καλό για όλες μας. 

Άλλη μια λέω  να κάνω προς το τέλος της εβδομάδας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Εμένα δυστυχώς πήγε πάλι χαμένη η ωοληψία!!!! Άδειο το αυγουλάκι   !!!! γκρρρρρ

@bebe2 περιμένω κι εγώ τα νέα σου ... ολα καλά θα είναι όμως!

ελενη μου φυσικο κυκλο η με φεμαρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η antzy9 είπε:

ελενη μου φυσικο κυκλοη με φεμαρα?

όχι τελείως φυσικό ... ξεκίνησα τα serpafar μου τα σταμάτησε όμως ο γιατρός γιατί στον πρώτο υπέρηχο την 5η μέρα είδε μόνο ένα  οπότε δεν υπήρχε λόγος ...τα φεμαρα δεν τα έχω πάρει ποτέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

όχι τελείως φυσικό ... ξεκίνησα τα serpafar μου τα σταμάτησε όμως ο γιατρός γιατί στον πρώτο υπέρηχο την 5η μέρα είδε μόνο ένα  οπότε δεν υπήρχε λόγος ...τα φεμαρα δεν τα έχω πάρει ποτέ 

Εγω εχω 2 απο 2 κυκλους με φεμαρα κ ελπιζω να τα βαλω μες στο Δεκεμβριο.....

αφου εχεις ηδη 1 θα προσπαθησεις για 2 για ετ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η antzy9 είπε:

Εγω εχω 2 απο 2 κυκλους με φεμαρα κ ελπιζω να τα βαλω μες στο Δεκεμβριο.....

αφου εχεις ηδη 1 θα προσπαθησεις για 2 για ετ? 

 

ήταν  καλής ποιότητας με τα φεμάρα; Προσπαθώ να συγκεντρώσω 3 για ετ ...τώρα τι να πω ... ελπίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

ήταν  καλής ποιότητας με τα φεμάρα; Προσπαθώ να συγκεντρώσω 3 για ετ ...τώρα τι να πω ... ελπίζω

δεν ρωτησα πολλα στο τηλ....μου ειπαν ολα οκ κ μπηκαν καταψυξη......ηταν πολυ μεγαλο το κοστος κ η αποσταση..οποτε ειπα θα βαλω τα 2....δεν γινοταν να περιμενω για 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eleni73 είπε:

Εύχομαι ότι καλύτερο κοριτσάκι μου να έχουμε μεγάλες χαρές!!!! Πότε η ετ σου; 

Μάλλον τέλος Ιανουαρίου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 συγχαρητήρια!!! Είχα αγωνία πολλή!!! Τώρα ηρέμησε και απολαυσε το. Να δεις που θα είναι διδυμακια.

@Eleni73 μην το βάζεις κάτω. Το επόμενο θα έχει ωάριο! Κοίτα μπροστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni73 είπε:

Άντε αν όλα πάνε καλά εκεί ελπίζω κι εγώ!!!!

Όλα καλά θα πάνε Ελενάκι μου. Μόνο και μόνο για την υπομονή και την επιμονή σου, θα σου φέρει η ζωή το καλό και το όμορφο. Μη μου απογοητεύσαι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Όλα καλά θα πάνε Ελενάκι μου. Μόνο και μόνο για την υπομονή και την επιμονή σου, θα σου φέρει η ζωή το καλό και το όμορφο. Μη μου απογοητεύσαι. 

❤️ Είσαι καλά εσύ κοριτσάκι μου; τι νέα έχουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...