Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις Just now, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου 104 !!!! Είμαι τόσο χαρούμενη !!  Ευχαριστω παρά πολύ για την δύναμη που μου δώσατε !!! ❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια! Μπράβο! Εύγε! Το γιορτάζουμε τώρα λέμε!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου 104 !!!! Είμαι τόσο χαρούμενη !!  Ευχαριστω παρά πολύ για την δύναμη που μου δώσατε !!! ❤️❤️❤️❤️

Μπράβο μπεμπέκι μου. Μπράβο!!! Είμαι πολύ χαρούμενη μετά από μέρες! Απολαυσέ το. Θα πάνε όλα τέλεια. Φιλιά πολλά-πολλά-πολλά! 

@Magaiver βγάλε το καλό κρασί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 αααααααααα θετική!!!! Θετική!!!! Συγχαρητήρια!!!! Χαχαχα ούτε εμείς το πιστεύουμε! Θα πιούμε ένα κρασάκι στην υγειά σας μπεμπεκι το βράδυ με τον αντρουλη μου! Χάρηκα τοοοοοοσο πολύ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μπράβο μπεμπέκι μου. Μπράβο!!! Είμαι πολύ χαρούμενη μετά από μέρες! Απολαυσέ το. Θα πάνε όλα τέλεια. Φιλιά πολλά-πολλά-πολλά! 

@Magaiver βγάλε το καλό κρασί!

Σε ευχαριστώ καρδούλα μου ! Εύχομαι σε κάθε μία ξεχωριστά συντομα να έχει καλα αποτελέσματα ! Όλα να πάνε καλά για όλες ! Σας ευχαριστώ τοοοοοσοοοο πολύ που ήσασταν δίπλα μου !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Σε ευχαριστώ καρδούλα μου ! Εύχομαι σε κάθε μία ξεχωριστά συντομα να έχει καλα αποτελέσματα ! Όλα να πάνε καλά για όλες ! Σας ευχαριστώ τοοοοοσοοοο πολύ που ήσασταν δίπλα μου !!!

[smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif] 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@bebe2 αααααααααα θετική!!!! Θετική!!!! Συγχαρητήρια!!!! Χαχαχα ούτε εμείς το πιστεύουμε! Θα πιούμε ένα κρασάκι στην υγειά σας μπεμπεκι το βράδυ με τον αντρουλη μου! Χάρηκα τοοοοοοσο πολύ??

Ευχαριστώ κορίτσι μου ! Άντε γρήγορα και στα δικά σας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια @bebe2!!! Επιτέλους καλά νέα!!! Σου εύχομαι από καρδιάς μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα (ή δύο!!!) υγιές (υγιή) μωράκι(α)!!!

Χαίρομαι απίστευτα!!! Πάντα τέτοια να γράφουμε από εδώ και πέρα στο θέμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η France είπε:

Συγχαρητήρια @bebe2!!! Επιτέλους καλά νέα!!! Σου εύχομαι από καρδιάς μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα (ή δύο!!!) υγιές (υγιή) μωράκι(α)!!!

Χαίρομαι απίστευτα!!! Πάντα τέτοια να γράφουμε από εδώ και πέρα στο θέμα!

Πραγματικα πάντα τέτοια ! Χαρές και ευχάριστα νέα ! Ευχαριστώ πολύ !! Μπορεί να είναι 2 ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Πραγματικα πάντα τέτοια ! Χαρές και ευχάριστα νέα ! Ευχαριστώ πολύ !! Μπορεί να είναι 2 ??

Πιθανό!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου 104 !!!! Είμαι τόσο χαρούμενη !!  Ευχαριστω παρά πολύ για την δύναμη που μου δώσατε !!! ❤️❤️❤️❤️

Δόξα το Θεό.. επιτέλους ένα καλό νέο!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@bebe2 κοριτσι μου πόσο μα πόσο χάρηκα!!!! Ανατρίχιασα Πραγματικά! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ ένα ή δύο γερό μωρα/α!!! Ότι μα ορ ι καλύτερο ειλικρινά!

Άντε να ακούμε νέα κ από τα άλλα κορίτσια! Εύχομαι η χρονιά αυτ ή στο τέλος της να φέρει κ άλλα μωράκια στην ομάδα σας Κ να έχετε τ καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η bebe2 είπε:

Πραγματικα πάντα τέτοια ! Χαρές και ευχάριστα νέα ! Ευχαριστώ πολύ !! Μπορεί να είναι 2 ??

Συγχαρητήρια κορίτσι,μπράβο.Εύχομαι να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Eleni73 είπε:

Δόξα το Θεό.. επιτέλους ένα καλό νέο!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@bebe2 κοριτσι μου πόσο μα πόσο χάρηκα!!!! Ανατρίχιασα Πραγματικά! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ ένα ή δύο γερό μωρα/α!!! Ότι μα ορ ι καλύτερο ειλικρινά!

Άντε να ακούμε νέα κ από τα άλλα κορίτσια! Εύχομαι η χρονιά αυτ ή στο τέλος της να φέρει κ άλλα μωράκια στην ομάδα σας Κ να έχετε τ καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο.

Σας ευχαριστώ πολύ όλες ! Ανταποδίδω τις ευχές ότι καλύτερο σας ευχομαι ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@nikona εσείς είχατε καλά νέα?

@bebe2 γιατί όχι και δύο? Σημασία έχει που είναι θετικό!!!? Από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα!

Μακάρι ;)))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Μακάρι ;))

Μακάρι κοριτσάκι μου να είναι και δύο! Μη σκέφτεσαι τίποτα μόνο ότι όλα θα πάνε καλά. Αχ μπεμπακι μου, κατσαρίδακι μου με έκανες τόσο να χαρώ. Το είχα πολλή ανάγκη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Μακάρι κοριτσάκι μου να είναι και δύο! Μη σκέφτεσαι τίποτα μόνο ότι όλα θα πάνε καλά. Αχ μπεμπακι μου, κατσαρίδακι μου με έκανες τόσο να χαρώ. Το είχα πολλή ανάγκη. 

Θα έρθουν και τα δικά σου τα ευχάριστα σύντομα ! Και εγώ θα είμαι εδώ όπως ήσουν και εσύ να χαρούμε παρέα !!! Και δεν θυμάμαι ποια το είχε πει αλλά όταν πήρα τηλέφωνο να μάθω τα αποτελέσματα την απειλησα και εγώ την μαία ! Χιχι έπιασε τελικά !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου 104 !!!! Είμαι τόσο χαρούμενη !!  Ευχαριστω παρά πολύ για την δύναμη που μου δώσατε !!! ❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια κορίτσιιιιιι!!!!!Εύχομαι α έχεις μια πανέμορφη εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Κορίτσια μου 104 !!!! Είμαι τόσο χαρούμενη !!  Ευχαριστω παρά πολύ για την δύναμη που μου δώσατε !!! ❤️❤️❤️❤️

μπράβο κορίτσι μου!!! Αντε και ενα καλο νεο να παιρνουν δυναμη και οι αλλες! γινονται ΚΑΙ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Magaiver είπε:

@nikona εσείς είχατε καλά νέα?

@bebe2 γιατί όχι και δύο? Σημασία έχει που είναι θετικό!!!? Από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα!

Ολα καλα κι εμεις! Το επιβεβαιωσαμε κιολας οτι ειναι μπεμπούλης.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...