Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλημέρα.Bloublou85 τί έγινε τελικά με την ωοληψία;Όλα καλά;Εμμανουήλ αν δε κάνω λάθος σήμερα είχες υπέρηχο να δεις το ενδομήτριο,τί έγινε;Κορίτσια τα δικά μου νέα,πριν λίγο γύρισα από τον υπέρηχο,το 15αρι έγινε 19χιλ και το 8αρι έγινε 11χιλ.Περιμένω οδηγίες το μεσημέρι,μάλλον την Πέμπτη ωοληψία,φοβάμαι όμως το 11αρι λογικά θα πάει 14,δε νομίζω να είναι ώριμο και άλλες φορές τέτοια μεγέθη δεν ήταν ώριμα.Δε μπορούν όμως να το τραβήξουν παραπάνω φοβούνται για το άλλο μη το χάσουμε.Για ένα τη βλέπω τη δουλειά.Για να δούμε τί θα γίνει.Εγώ κορίτσια είπα στη γιατρό ότι με τα φεμάρα δεν είδα και προκοπή,τα ξεκινούσα την 3η μέρα περιόδου και την 4η ενέσεις.Της είπα ότι επειδή τη 2η μέρα βλέπουμε 4 ή 5 ωοθυλάκια μήπως να ξεκινούσα κατευθείαν τις ενέσεις και όχι φεμάρα,το είχα κάνει έτσι πριν 2 χρόνια με άλλο γιατρό και πήγε καλά.Βέβαια πέρασε τόσος καιρός.Αλλά βρε κορίτσια αφού δε πάει με τα φεμάρα μήπως να έκανα κάτι άλλο;Είπε ότι τα χρειάζομαι και καλά,αλλά εγώ επέμενα και είπε ότι θα το ξανασυζητήσουμε.Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να κάνουμε τα ίδια πράγματα αφού δε λειτουργούν;Δε πρέπει να δοκιμάζουμε και κάτι διαφορετικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα.Bloublou85 τί έγινε τελικά με την ωοληψία;Όλα καλά;Εμμανουήλ αν δε κάνω λάθος σήμερα είχες υπέρηχο να δεις το ενδομήτριο,τί έγινε;Κορίτσια τα δικά μου νέα,πριν λίγο γύρισα από τον υπέρηχο,το 15αρι έγινε 19χιλ και το 8αρι έγινε 11χιλ.Περιμένω οδηγίες το μεσημέρι,μάλλον την Πέμπτη ωοληψία,φοβάμαι όμως το 11αρι λογικά θα πάει 14,δε νομίζω να είναι ώριμο και άλλες φορές τέτοια μεγέθη δεν ήταν ώριμα.Δε μπορούν όμως να το τραβήξουν παραπάνω φοβούνται για το άλλο μη το χάσουμε.Για ένα τη βλέπω τη δουλειά.Για να δούμε τί θα γίνει.Εγώ κορίτσια είπα στη γιατρό ότι με τα φεμάρα δεν είδα και προκοπή,τα ξεκινούσα την 3η μέρα περιόδου και την 4η ενέσεις.Της είπα ότι επειδή τη 2η μέρα βλέπουμε 4 ή 5 ωοθυλάκια μήπως να ξεκινούσα κατευθείαν τις ενέσεις και όχι φεμάρα,το είχα κάνει έτσι πριν 2 χρόνια με άλλο γιατρό και πήγε καλά.Βέβαια πέρασε τόσος καιρός.Αλλά βρε κορίτσια αφού δε πάει με τα φεμάρα μήπως να έκανα κάτι άλλο;Είπε ότι τα χρειάζομαι και καλά,αλλά εγώ επέμενα και είπε ότι θα το ξανασυζητήσουμε.Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να κάνουμε τα ίδια πράγματα αφού δε λειτουργούν;Δε πρέπει να δοκιμάζουμε και κάτι διαφορετικό;

Σανσούλα πρώτα από όλα , μπράβο για το σιγουράκι και ποτέ δεν ξέρεις μπορεί να προλάβει και το άλλο να πιάσει το 17-18 που χρειαζόμαστε. Δεν ξέρω κορίτσι μου ίσως αν πρέπει να δοκιμάσεις κάτι άλλο να είναι όντως ο φυσικός κύκλος, όπως σου είπαν και τα κορίτσια, αφού τελικά έχεις πάνω - κάτω το ίδιο αποτέλεσμα. Να απαλλαγεί και ο οργανισμός σου από τα φάρμακα αλλά και από το άγχος με αυτά. Σου εύχομαι καλή συνέχεια. Θάρρος και αισιοδοξία και όλα θα πάνε καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα.Bloublou85 τί έγινε τελικά με την ωοληψία;Όλα καλά;Εμμανουήλ αν δε κάνω λάθος σήμερα είχες υπέρηχο να δεις το ενδομήτριο,τί έγινε;Κορίτσια τα δικά μου νέα,πριν λίγο γύρισα από τον υπέρηχο,το 15αρι έγινε 19χιλ και το 8αρι έγινε 11χιλ.Περιμένω οδηγίες το μεσημέρι,μάλλον την Πέμπτη ωοληψία,φοβάμαι όμως το 11αρι λογικά θα πάει 14,δε νομίζω να είναι ώριμο και άλλες φορές τέτοια μεγέθη δεν ήταν ώριμα.Δε μπορούν όμως να το τραβήξουν παραπάνω φοβούνται για το άλλο μη το χάσουμε.Για ένα τη βλέπω τη δουλειά.Για να δούμε τί θα γίνει.Εγώ κορίτσια είπα στη γιατρό ότι με τα φεμάρα δεν είδα και προκοπή,τα ξεκινούσα την 3η μέρα περιόδου και την 4η ενέσεις.Της είπα ότι επειδή τη 2η μέρα βλέπουμε 4 ή 5 ωοθυλάκια μήπως να ξεκινούσα κατευθείαν τις ενέσεις και όχι φεμάρα,το είχα κάνει έτσι πριν 2 χρόνια με άλλο γιατρό και πήγε καλά.Βέβαια πέρασε τόσος καιρός.Αλλά βρε κορίτσια αφού δε πάει με τα φεμάρα μήπως να έκανα κάτι άλλο;Είπε ότι τα χρειάζομαι και καλά,αλλά εγώ επέμενα και είπε ότι θα το ξανασυζητήσουμε.Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να κάνουμε τα ίδια πράγματα αφού δε λειτουργούν;Δε πρέπει να δοκιμάζουμε και κάτι διαφορετικό;

Καλή σου μέρα sansa! Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και αυτός είναι και ο λόγος που έφυγα από τον προηγούμενο γιατρό μου. Όλο πειράματα μου έκανε με femara, serpafar και συνδυασμό με ενέσεις. Δυστυχώς η εμπειρία εδώ παίζει μεγάλο ρόλο και όταν ο γιατρός δεν την έχει είναι δύσκολα τα πράγματα στην δική μας περίπτωση. Ο γιατρός πρέπει σύντομα να αντιλαμβάνεται και να προσαρμόζεται στην κάθε περίπτωση για να μειώσει όσο μπορεί την ταλαιπωρία που περνάμε. Αυτή είναι η γνώμη μου :-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa εγώ συμφωνω με Νικονα και Πιου - Πιου από όσα εχω διαβάσει φυσικά γιατι δεν εχω εμπειρία. Θεωρώ ότι όταν με το καλο πάρεις και το τωρινό αυγουλάκι σου, μετά συζήτα με γιατρό για φυσικό κυκλο. Για πολλους λόγους και ενας απο αυτους για να ξεκουραστεί λιγο ο οργανισμος εστω και απο τις ηπιες αυτες διεγέρσεις. Νομιζω τώρα πια όσο τον πιέζεις τόσο δε θα έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα. Εγω το χω ξαναπεί ότι αν έκανα θα συζητούσα για φυσικό για πολλούς λόγους και με το όποιο ρίσκο έχει αυτη η μεθοδος αποτυχίας. Εχεις 2 έμβρυα, μπορεί να έχεις και ενα τριτο τώρα, και αν θες να εχεις μπακ απ και ένα τεταρτο δώσε στον οργανισμό σου αυτην την ανάσα του φυσικού. (Αν συμφωνεί και ο γιατρός). Καλη επιτυχια σε μπλουμπλου και Εμμανουηλ σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 περιμένουμε με αγωνία!

@sansa μπορεί να μην χρειαστεί συνέχεια. Περίμενε να δεις μήπως και αυτή η φορά είναι η τελευταία και τυχερή και εάν όχι βλέπεις για το μέλλον. Πάντως εάν δεν σε καλύπτει ο γιατρός με αυτά που σου λέει ίσως να το δεις για αλλαγή. Έως τώρα εγώ κρατώ ότι ερχεται και δεύτερη ωοληψια αυτή την εβδομάδα. Ας χαιρόμαστε έστω για την Πέμπτη γιατί κάθε βήμα χρειάζεται τύχη και αισιοδοξία!!!

@bebe2 περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bloublou85 περιμενουμε με ανυπομονησια τα νεα σου!

@sansa μπραβο για τα νεα σου. Εστω και το ενα το μεγαλο να παρετε μακαρι να προχωρησει κ να δωσει ενα καλο εμβρυακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όλα καλά!πήραμε 9 ωάρια αλλά μας είπε ο εμβρυολογος δεν είναι όλα ώριμα γύρω στα 6 είναι ώριμα.τωρα αύριο θα ξέρουμε.τωρα πήρα κατι πιατέλες φαγητό να το ευχαριστήσω!χαχα μόλις γυρίσω θα σας πω κ τα κουτσομπολιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια όλα καλά!πήραμε 9 ωάρια αλλά μας είπε ο εμβρυολογος δεν είναι όλα ώριμα γύρω στα 6 είναι ώριμα.τωρα αύριο θα ξέρουμε.τωρα πήρα κατι πιατέλες φαγητό να το ευχαριστήσω!χαχα μόλις γυρίσω θα σας πω κ τα κουτσομπολιά.

Μπράβο μπλουμπλουκι! Ωχ μια αγωνία που είχα. Όλα τέλεια. Φάε να πάρεις δυνάμεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια όλα καλά!πήραμε 9 ωάρια αλλά μας είπε ο εμβρυολογος δεν είναι όλα ώριμα γύρω στα 6 είναι ώριμα.τωρα αύριο θα ξέρουμε.τωρα πήρα κατι πιατέλες φαγητό να το ευχαριστήσω!χαχα μόλις γυρίσω θα σας πω κ τα κουτσομπολιά.

Μπράβο κορίτσι μου !  :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ενδομητριο εντωματαξυ είναι 7,7 κ μου λένε να κάνω κανονικά εμβρυομεταφορά κ δε ξέρω τι να κάνω.θα αυξηθεί τώρα που θα πάρω τα φάρμακα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η sansa είπε:

Κοριτσάκια καλημέρα.Bloublou85 τί έγινε τελικά με την ωοληψία;Όλα καλά;Εμμανουήλ αν δε κάνω λάθος σήμερα είχες υπέρηχο να δεις το ενδομήτριο,τί έγινε;Κορίτσια τα δικά μου νέα,πριν λίγο γύρισα από τον υπέρηχο,το 15αρι έγινε 19χιλ και το 8αρι έγινε 11χιλ.Περιμένω οδηγίες το μεσημέρι,μάλλον την Πέμπτη ωοληψία,φοβάμαι όμως το 11αρι λογικά θα πάει 14,δε νομίζω να είναι ώριμο και άλλες φορές τέτοια μεγέθη δεν ήταν ώριμα.Δε μπορούν όμως να το τραβήξουν παραπάνω φοβούνται για το άλλο μη το χάσουμε.Για ένα τη βλέπω τη δουλειά.Για να δούμε τί θα γίνει.Εγώ κορίτσια είπα στη γιατρό ότι με τα φεμάρα δεν είδα και προκοπή,τα ξεκινούσα την 3η μέρα περιόδου και την 4η ενέσεις.Της είπα ότι επειδή τη 2η μέρα βλέπουμε 4 ή 5 ωοθυλάκια μήπως να ξεκινούσα κατευθείαν τις ενέσεις και όχι φεμάρα,το είχα κάνει έτσι πριν 2 χρόνια με άλλο γιατρό και πήγε καλά.Βέβαια πέρασε τόσος καιρός.Αλλά βρε κορίτσια αφού δε πάει με τα φεμάρα μήπως να έκανα κάτι άλλο;Είπε ότι τα χρειάζομαι και καλά,αλλά εγώ επέμενα και είπε ότι θα το ξανασυζητήσουμε.Δε μπορώ να καταλάβω γιατί να κάνουμε τα ίδια πράγματα αφού δε λειτουργούν;Δε πρέπει να δοκιμάζουμε και κάτι διαφορετικό;

Ας είναι ένα κ το τυχερό σου sansa μου!!! Πιστεύω πως φοβούνται να δώσουν αλλα φάρμακα κ ακολουθούν πάντα τα ίδια... κ πως μετά η μόνη επιλογή είναι η αλλαγή γιατρού... ουφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια όλα καλά!πήραμε 9 ωάρια αλλά μας είπε ο εμβρυολογος δεν είναι όλα ώριμα γύρω στα 6 είναι ώριμα.τωρα αύριο θα ξέρουμε.τωρα πήρα κατι πιατέλες φαγητό να το ευχαριστήσω!χαχα μόλις γυρίσω θα σας πω κ τα κουτσομπολιά.

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Μια χαρά είναι τα 6!!! Μακάρι να σου προχωρήσουν όλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Το ενδομητριο εντωματαξυ είναι 7,7 κ μου λένε να κάνω κανονικά εμβρυομεταφορά κ δε ξέρω τι να κάνω.θα αυξηθεί τώρα που θα πάρω τα φάρμακα? 

Πιστεύω ότι θα πάρει αλλά σίγουρα θα το συγκρατήσουν. Πολύ καλό είναι σχεδόν 8 . Με τη φιλενάδα μας την προγεστερόνη τί λένε; Να κάνεις ο,τι σου πούνε λέω γενικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πιστεύω ότι θα πάρει αλλά σίγουρα θα το συγκρατήσουν. Πολύ καλό είναι σχεδόν 8 . Με τη φιλενάδα μας την προγεστερόνη τί λένε; Να κάνεις ο,τι σου πούνε λέω γενικά. 

Συμφωνώ αν έχεις εμπιστοσύνη ότι σου Σουν να κάνεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bloublou85 είπε:

Κορίτσια όλα καλά!πήραμε 9 ωάρια αλλά μας είπε ο εμβρυολογος δεν είναι όλα ώριμα γύρω στα 6 είναι ώριμα.τωρα αύριο θα ξέρουμε.τωρα πήρα κατι πιατέλες φαγητό να το ευχαριστήσω!χαχα μόλις γυρίσω θα σας πω κ τα κουτσομπολιά.

μπράβο!!!! με το καλό αύριο και τα 6 σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Πιστεύω ότι θα πάρει αλλά σίγουρα θα το συγκρατήσουν. Πολύ καλό είναι σχεδόν 8 . Με τη φιλενάδα μας την προγεστερόνη τί λένε; Να κάνεις ο,τι σου πούνε λέω γενικά. 

Όλα αυτοί μία χαρά τα βρισκουν,οτι θες μου είπε κάνε άμα θες κατεψυξε τα.εγω λέει τα βάζω από 7 κ πάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

@bebe2, πώς είσαι;  Νιώθεις καλύτερα; 

Η αλήθεια είναι είμαι καλύτερα ! Ευτυχώς !! Κάθισα σπίτι σήμερα κοιμηθηκα πήρα τις βιταμίνες μου έφαγα καλά ! Ελπίζω να το πρόλαβα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο @bebe2 που εισαι καλυτερα! 

@Bloublou85!!! Μπραβο μπραβο!!! Αντε αυριο θα περενουμε τα νεα απο την γονιμοποιηση! Μακάρι ολα να πανε καλα!!!

Θα περιμενουμε και τα κουτσομπολια!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ έχουμε κανένα νέο από εσάς? Είδατε ενδομητριο σήμερα? Αχ βρε Εμμανουήλ μου να μην μπορώ να σου δώσω 2 χιλιοστά από το δικό μου ενδομητριο που είναι τεράστιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@bebe2 μπράβο!!! Ελπίζω να το προλάβες και να είναι περαστικό. Ποτέ θα πας στον γιατρό?

Την Πέμπτη είναι η 12η μέρα που μου είπε να με δει ! Θα πάρω αύριο τηλέφωνο να δούμε !μακάρι να πάνε όλα καλά ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η bebe2 είπε:

Την Πέμπτη είναι η 12η μέρα που μου είπε να με δει ! Θα πάρω αύριο τηλέφωνο να δούμε !μακάρι να πάνε όλα καλά ! :)

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου και είμαι σίγουρη ότι δε θα αρρωστήσεις, είναι πολύ ελαφριά η ίωση που κυκλοφορεί. Προσοχή όμως σε κάθε περίπτωση. 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...