Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Magaiver επειδή όλες τις μέρες με πονουσαν έντονα κ τις ένιωθα,ξαφνικα σταμάτησαν όλα?φοβάμαι μη δε μεγαλωνουν.αλλα θα μου λυθούν σήμερα όλα,παω για τις εξετάσεις μου.

Θα περιμένουμε νέα! Δεν νομίζω να σταμάτησαν να μεγάλωνουν. Αφού συνεχίζεται η διέγερση.. Καλημερα μπλουμπλουκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Θα περιμένουμε νέα! Δεν νομίζω να σταμάτησαν να μεγάλωνουν. Αφού συνεχίζεται η διέγερση.. Καλημερα μπλουμπλουκι! 

Θα σου πω αλλά μη γελασεις.επειδη τις δύο προηγούμενες έκανα από τις καινούργιες ενεσεις και πονουσα κ χαιρομουν,χτες έκανα από τις παλιές κ ξέρεις ότι νομίζω ότι είχαν χαλάσει απ τη θερμοκρασία.ε χτες αυτές λες κ δε τις έκανα ένα πράγμα.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@foteini.am, Φωτεινουλα μη στεναχωριέσαι. Θυμάμαι πήγες με σερπαφαρ. Πιστεύω το πολύ 1κύκλο να σου πει να αφήσεις. 

Δεν καταλαβαίνω. Ούτε μία θετική χοριακη αυτό το μήνα. Είναι ακόμα 2 κορίτσια, ας ελπίσουμε να έχουμε θετικά γιατί έχουμε ανατρέψει τις στατιστικές προς το χειρότερο. 

@Bloublou85, περιμενουμε τα νέα. Έλα, όλα καλά είναι, δεν μπορεί να πονάς και κάθε μέρα. Θα αρχίσει το καλό σερί με εσένα και τη @bebe2. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πήρα μόνο serpafar για 8 μέρες. Τώρα τι να σας πω..δεν ξέρω αν αυτό θεωρείτε διέγερση. Έχω απογοητευτεί παρα πολυ. Θεωρούσα πως θα ήταν πιο εύκολο.. υποτίθεται πως εγω δεν εχω πρόβλημα..πως όλα ηταν τελεια.. και όμως τπτ..Να σας πω και κατι ακομα; και ζητώ συγγνώμη που σας πρήζω.. Αλλα εσείς ερωτικά με τους συντρόφους σας πως τα πατε;; Εμείς χαλια. Ούτε εγω ούτε εκείνος εχει όρεξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα !

Σας έχασα λίγο το ΣΚ... @Πιου-πιου και @Eleni73 λυπάμαι για την εξέλιξη κορίτσια μου..

Βρε @Bloublou85 μου τι άγχος είν αυτό.... μην αγχώνεσαι με όλα !

Και γω είμαι για υπέρηχο σήμερα τ απόγευμα κορίτσια... Θα με σκάσει αυτό το ενδομήτριο πια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Πιου-πιουΚαλημέρα! πήγα σήμερα και μου βρήκε πολύ καλό ωοθυλάκιο 16,5 και 8 ενδομήτριο για να δούμε μήπως τελικά καταφέρω να κάνω ετ σε αυτόν τον κύκλο! Εσύ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η satya είπε:

@Πιου-πιουΚαλημέρα! πήγα σήμερα και μου βρήκε πολύ καλό ωοθυλάκιο 16,5 και 8 ενδομήτριο για να δούμε μήπως τελικά καταφέρω να κάνω ετ σε αυτόν τον κύκλο! Εσύ πως είσαι?

Καλημέρα satya,πολυ καλά μου φαινονται τέλεια!καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Καλημέρα satya,πολυ καλά μου φαινονται τέλεια!καλή επιτυχία.

@Bloublou85 μου καλημέρα! Μακάρι να μας πάνε σε όλες τέλεια! Πως μεγαλώνουν τα δικά σου? πήγες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Θα σου πω αλλά μη γελασεις.επειδη τις δύο προηγούμενες έκανα από τις καινούργιες ενεσεις και πονουσα κ χαιρομουν,χτες έκανα από τις παλιές κ ξέρεις ότι νομίζω ότι είχαν χαλάσει απ τη θερμοκρασία.ε χτες αυτές λες κ δε τις έκανα ένα πράγμα.?

Το αποκλείω να έχουν χαλάσει.. Δηλαδή εάν συμβεί και αυτό αυτόν τον μήνα τότε νομίζω θα πεσω από το παράθυρο. ΑΠΟΚΛΕΊΕΤΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η satya είπε:

@Bloublou85 μου καλημέρα! Μακάρι να μας πάνε σε όλες τέλεια! Πως μεγαλώνουν τα δικά σου? πήγες?

Έκανα ορμονικές το πρωί και σε δύο ωριτσες έχω και υπέρηχο να τα δούμε.θα πάρετε και αυτό το ωάριο τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Magaiver είπε:

Το αποκλείω να έχουν χαλάσει.. Δηλαδή εάν συμβεί και αυτό αυτόν τον μήνα τότε νομίζω θα πεσω από το παράθυρο. ΑΠΟΚΛΕΊΕΤΑΙ

Χαχαχαχα ε εντάξει έκανα κ λίγο χιούμορ λέω να το πω να μη το πω θα με πάρει με τις ντομάτες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

@satya πολυ ωραία νέα! Καλά άρχισε η εβδομάδα! ?

Καλημέρα @Magaiver κι εγώ αυτή την αίσθηση έχω! Χαμόγελα θέλω για όλες μας και ευτυχώς θα μας βοηθήσει και ο καιρός που απ΄ότι φαίνεται θα είναι υπέροχος αυτή την εβδομάδα! Εσύ έρχεσαι ή ήρθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η satya είπε:

@Πιου-πιουΚαλημέρα! πήγα σήμερα και μου βρήκε πολύ καλό ωοθυλάκιο 16,5 και 8 ενδομήτριο για να δούμε μήπως τελικά καταφέρω να κάνω ετ σε αυτόν τον κύκλο! Εσύ πως είσαι?

Κορίτσι πολύ καλά όλα! Θα τα καταφέρεις! Οι προϋποθέσεις πάντως είναι τοοοοσο καλές! Τίποτα σκόρδα που λέει και η μπλουμπλου, 1000 βιταμίνη που λέει και η Ελένη και θα φτάσεις στο στόχο σε λίγες μερουλες. Σήμερα καλύτερα είμαι από υγεία αλλά με πήρε ένα τσικ από κάτω. Θα ανέβω με τα καλά σας νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Έκανα ορμονικές το πρωί και σε δύο ωριτσες έχω και υπέρηχο να τα δούμε.θα πάρετε και αυτό το ωάριο τώρα;

Ναι θα το πάρουμε, αφού τα μαζεύουμε με το σταγονόμετρο θα το αφήσουμε να μας ξεφύγει? χαχαχαχαχα!

Άντε περιμένουμε νεάκια και από εσένα να είναι όλα υπέροχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι πολύ καλά όλα! Θα τα καταφέρεις! Οι προϋποθέσεις πάντως είναι τοοοοσο καλές! Τίποτα σκόρδα που λέει και η μπλουμπλου, 1000 βιταμίνη που λέει και η Ελένη και θα φτάσεις στο στόχο σε λίγες μερουλες. Σήμερα καλύτερα είμαι από υγεία αλλά με πήρε ένα τσικ από κάτω. Θα ανέβω με τα καλά σας νέα. 

Να ανέβεις γιατι δίνοντας κουράγιο η μια στην άλλη θα πάει καλά για όλες μας! Πάντως εγώ παίρνω 1000 C και Inofert Combi. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρες και καλή επιτυχία σε όλες. Είχα πάει στο γιατρό πριν δυο εβδομάδες για ένα τσεκ απ γυναικολογικό και συζητούσαμε για βιταμίνες και εκείνος μου είπε αν θελήσω να πάρω κάτι να πάρω τις fertilovit 35 plus που ειναι για ηλικίες 35 και άνω (Το λέω για όσες ειναι σε αυτό το ηλικιακό φάσμα και θέλουν να κουβεντιάσουν με το γιατρό τους για βιταμίνες). Δεν τις πήρα ακόμα γιατί μου είπε βασικά ότι δε χρειάζεται να πάρω κάτι (για νΑ σας πω αν κάνουν δουλειά), απλά στην κουβέντα μου είπε ότι ειναι ιδανικές για τις ηλικίες αυτές, οπότε τις έχω στο μυαλό μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ναι θα το πάρουμε, αφού τα μαζεύουμε με το σταγονόμετρο θα το αφήσουμε να μας ξεφύγει? χαχαχαχαχα!

Άντε περιμένουμε νεάκια και από εσένα να είναι όλα υπέροχα!

Χαχαχαχα ναι σωστα δεν γνωρίζω πως λειτουργεί αυτό,οποτε σε μία δυο μέρες θα έχεις ωοληψία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η satya είπε:

Να ανέβεις γιατι δίνοντας κουράγιο η μια στην άλλη θα πάει καλά για όλες μας! Πάντως εγώ παίρνω 1000 C και Inofert Combi. 

Εγώ τρώω μήλα! Ένα μήλο την ημέρα το γιατρό το κάνει πέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Χαχαχαχα ναι σωστα δεν γνωρίζω πως λειτουργεί αυτό,οποτε σε μία δυο μέρες θα έχεις ωοληψία.

Ναι τετάρτη ωοληψία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η satya είπε:

Ναι τετάρτη ωοληψία!

Άρα εσύ θα κάνεις την αρχή και εσπαγα το κεφάλι μου ποια θα είναι πρώτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η satya είπε:

Καλημέρα @Magaiver κι εγώ αυτή την αίσθηση έχω! Χαμόγελα θέλω για όλες μας και ευτυχώς θα μας βοηθήσει και ο καιρός που απ΄ότι φαίνεται θα είναι υπέροχος αυτή την εβδομάδα! Εσύ έρχεσαι ή ήρθες?

Αχ τι ωραία! Ελπίζω να χαμογελάσουμε επιτέλους! Φερνε μας καλά νέα ?

Εδώ κρύο παγωνιά.. Μεθαύριο έρχομαι. Έχω και κάτι πόνους στην ωοθήκη και φοβάμαι μην μεγαλώσε το ενδομητριωμα..Θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Magaiver είπε:

Αχ τι ωραία! Ελπίζω να χαμογελάσουμε επιτέλους! Φερνε μας καλά νέα ?

Εδώ κρύο παγωνιά.. Μεθαύριο έρχομαι. Έχω και κάτι πόνους στην ωοθήκη και φοβάμαι μην μεγαλώσε το ενδομητριωμα..Θα δείξει..

Δεν θα σκέφτεσαι τίποτα αρνητικό θα τα βλέπεις όλα με θετική διάθεση! Θα αφήσεις την παγωμένη Γερμανία και θα έρθεις στην ζεστή Ελλαδίτσα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Άρα εσύ θα κάνεις την αρχή και εσπαγα το κεφάλι μου ποια θα είναι πρώτη.

Αχαχαχαχααχα! Για να δούμε όσα με το καλό προχωρήσουν να τα κλωσήσω! :-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...