Μετάβαση σε περιεχόμενο

Και τωρα έμβρυομεταφορά!!


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Τους εμβρυολόγους δεν τους έχω γνωρίσει ακόμα,εκει θα ρίξουμε πολλά γέλια.εχεις γνωρίσει εμβρυολογο κ μόλις έχεις αποτυχει να σου λέει μη ξεχνάς ή ζωή είναι ενα θαύμα;;

Τώρα σε αναγνωρίζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εκει του σκας και μια μπουνια και αναφωνείς "ΘΑΥΜΑ-ΘΑΥΜΑ!"

Πω πω τα λαμπάκια μας αναβε,η ζωή και ή δημιουργία έλεγε συνέχεια είναι ένα θαύμα,θα πρέπει να συμβεί κ το θαύμα πέρα απο τα υπόλοιπα.τοτε τι τη κανείς αυτή τη δουλεια κυρά μου να λες σε όλες περίμενε κι αν είναι να γίνει θα γίνει το θαύμα μόνο του θες κ 2.500 για να γίνει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια τί τραβάμε.Στεναχωρήθηκα με την Πιου-πιου και την Eleni,αυτές οι αναβολές και εμένα μου τη δίνουν.Eleni μου δυστυχώς ο φυσικός κύκλος τα έχει αυτά,εύχομαι ο επόμενος να είναι πολύ καλός.Πιου-πιου ενάμιση μήνα ήμουν άρρωστη και επιτέλους έγινα καλά,σε καταλαβαίνω απόλυτα,υπομονή.Εγώ κορίτσια εχθές αδιαθετησα και αύριο πάω για ορμόνες και υπέρηχο,να δούμε έφυγε η κύστη με τα primolut nor;Αν και δε νομίζω,με βλεπω πάλι να τον ακυρώνουμε και να παίρνω αντισυλληπτικά.Κουράστηκα,όλοι οι κύκλοι τόσο χάλια είναι πια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Αχ βρε κορίτσια τί τραβάμε.Στεναχωρήθηκα με την Πιου-πιου και την Eleni,αυτές οι αναβολές και εμένα μου τη δίνουν.Eleni μου δυστυχώς ο φυσικός κύκλος τα έχει αυτά,εύχομαι ο επόμενος να είναι πολύ καλός.Πιου-πιου ενάμιση μήνα ήμουν άρρωστη και επιτέλους έγινα καλά,σε καταλαβαίνω απόλυτα,υπομονή.Εγώ κορίτσια εχθές αδιαθετησα και αύριο πάω για ορμόνες και υπέρηχο,να δούμε έφυγε η κύστη με τα primolut nor;Αν και δε νομίζω,με βλεπω πάλι να τον ακυρώνουμε και να παίρνω αντισυλληπτικά.Κουράστηκα,όλοι οι κύκλοι τόσο χάλια είναι πια;

Έλα σανσακι έλα να ξεκινήσουμε!τι είπαμε θα λέμε? Και γιατί να μην έχει φύγει?ξεκινάμε με αισιοδοξία!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα ήρθα σε επαφή κι από εκείνη την ώρα δε νιώθω τίποτα στις ωοθήκες.ολες τις μέρες τα ένιωθα και στις δύο πλευρές,τωρα σα να μην υπάρχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Έλα σανσακι έλα να ξεκινήσουμε!τι είπαμε θα λέμε? Και γιατί να μην έχει φύγει?ξεκινάμε με αισιοδοξία!❤

Μακάρι βρε κορίτσι να έχει φύγει,τί άγχος κι αυτό.Εσύ πώς πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sansa είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι να έχει φύγει,τί άγχος κι αυτό.Εσύ πώς πας;

Αύριο θα δω κι εγώ πως μεγαλώνουν έχω κι εγώ υπέρηχο κ ορμόνες.πραγματικα τι άγχος νομίζω θα σκάσουν μέχρι να μας πουν ότι όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Αύριο θα δω κι εγώ πως μεγαλώνουν έχω κι εγώ υπέρηχο κ ορμόνες.πραγματικα τι άγχος νομίζω θα σκάσουν μέχρι να μας πουν ότι όλα καλά.

Αυτό το άγχος,αλλά πώς να το αποφύγουμε;Καλή επιτυχία εύχομαι.Να δούμε και εγώ τί θα κάνω,θα καταφέρω να προχωρήσω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sansa είπε:

Αυτό το άγχος,αλλά πώς να το αποφύγουμε;Καλή επιτυχία εύχομαι.Να δούμε και εγώ τί θα κάνω,θα καταφέρω να προχωρήσω;

Ευχαριστώ,καλη επιτυχία και στις δύο μας.ευχομαι να είναι όλα υπέροχα κ να ξεκινήσεις γιατί ταλαιπωρήθηκες αρκετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bloublou85 είπε:

Ευχαριστώ,καλη επιτυχία και στις δύο μας.ευχομαι να είναι όλα υπέροχα κ να ξεκινήσεις γιατί ταλαιπωρήθηκες αρκετά.

Μακάρι,θα το μάθουμε αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Τελικά πήρα το μεγάλο ΟΧΙ ανήμερα 28η Οκτωβρίου. Και το πιο αστείο είναι ότι φταίει μια ίωση που ήρθε από  τη Γερμανία! Δεν πειράζει φτάνει που κάνουμε το καλύτερο. 

@Bloublou85, ο άντρας μου μου είπε να σου πω ότι η νύφη μας τηρεί τις παραδόσεις. Να είναι λέει μικρότερη από το γαμπρό έστω λίγες ημέρες.Να μη στεναχωριομαστε λέει, έρχεται.

@Magaiver, @Zeta. Η γκαντεμιά του Οκτωβρίου συνεχίζεται. Πάμε για καλύτερους μήνες κορίτσια, μας έβγαλε νοκ-αουτ αυτός. Ας φύγει επιτέλους,ατέλειωτος είναι. 

Αχ κοριτσάκι μου... θα έρθει ο καλός ο Νοέμβρης κ θα γίνουν όλα σωστά, χωρίς άγχος κ πίεση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλουμπλουκι καλή επιτυχία αύριο. Όλα καλά θα είναι (και είπαμε τα ωάρια δεν πάνε πουθενά ).Περιμένουμε νέα αύριο. 

@sansa μου να σκέφτεσαι θετικά.Τελικά κατάλαβα ότι αυτό που φαίνεται εύκολο μπορεί να ανατραπεί ανά πάσα στιγμή, ενώ μπορεί να πάει τέλεια ακόμα και το φαινομενικά ακατόρθωτο. Οπότε μια κύστη είναι γιατί να μη φύγει; Καλή επιτυχία, να δεις θα ξεκινήσεις αυτή τη φορά. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sansa είπε:

Αχ βρε κορίτσια τί τραβάμε.Στεναχωρήθηκα με την Πιου-πιου και την Eleni,αυτές οι αναβολές και εμένα μου τη δίνουν.Eleni μου δυστυχώς ο φυσικός κύκλος τα έχει αυτά,εύχομαι ο επόμενος να είναι πολύ καλός.Πιου-πιου ενάμιση μήνα ήμουν άρρωστη και επιτέλους έγινα καλά,σε καταλαβαίνω απόλυτα,υπομονή.Εγώ κορίτσια εχθές αδιαθετησα και αύριο πάω για ορμόνες και υπέρηχο,να δούμε έφυγε η κύστη με τα primolut nor;Αν και δε νομίζω,με βλεπω πάλι να τον ακυρώνουμε και να παίρνω αντισυλληπτικά.Κουράστηκα,όλοι οι κύκλοι τόσο χάλια είναι πια;

@sansa μου βλέπεις τι γίνεται.... σε όλες κάτι συμβαίνει....ελπίζω να έφυγε η παλιοκύστη και να μπεις σε μια σειρά κι εσύ....άντε να δούμε.

@Bloublou85 τίποτα δεν έχει σκάσει ... όλα καλά θα πάνε και θα πάρουμε τέλεια ωοθυλάκια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Eleni73 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ... αντε να φύγει αυτός ο κωλομήνας πια!!!! Δεν προχώρησε τελικά το εμβρυάκι... δεν της άρεσε της εμβρυολόγου και το σταμάτησε γκρρρρρρ ?

Δεν μας θέλει ο Οκτώβρης κοριτσάκι μου... μας έδωσε πολύ φαρμάκι... θα περάσουν πάλι οι μέρες κ θα έρθει το τέλειο εμβρυάκι που θα σε κάνει στρουμπουλή στρουμπουλή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η bebe2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ! Αυτός ο μήνας δεν μας ήθελε! Εγώ ξεκίνησα σήμερα cyclacur μακάρι ο Νοέμβριος να μας ανταμείψει! 

Καλή αρχή Bebe μου!!!! Να κυλήσουν όλα καλά, ήρεμα κ με θετικό αποτελέσμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Δεν μας θέλει ο Οκτώβρης κοριτσάκι μου... μας έδωσε πολύ φαρμάκι... θα περάσουν πάλι οι μέρες κ θα έρθει το τέλειο εμβρυάκι που θα σε κάνει στρουμπουλή στρουμπουλή?

Αχ βρε Ζετούλα μου ευχαριστώ και αντεύχομαι Μακάρι για όλες μας!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η sansa είπε:

Αχ βρε κορίτσια τί τραβάμε.Στεναχωρήθηκα με την Πιου-πιου και την Eleni,αυτές οι αναβολές και εμένα μου τη δίνουν.Eleni μου δυστυχώς ο φυσικός κύκλος τα έχει αυτά,εύχομαι ο επόμενος να είναι πολύ καλός.Πιου-πιου ενάμιση μήνα ήμουν άρρωστη και επιτέλους έγινα καλά,σε καταλαβαίνω απόλυτα,υπομονή.Εγώ κορίτσια εχθές αδιαθετησα και αύριο πάω για ορμόνες και υπέρηχο,να δούμε έφυγε η κύστη με τα primolut nor;Αν και δε νομίζω,με βλεπω πάλι να τον ακυρώνουμε και να παίρνω αντισυλληπτικά.Κουράστηκα,όλοι οι κύκλοι τόσο χάλια είναι πια;

Ειιιιιιι!!!! Καταλαβαίνω ότι κουράστηκες κοριτσάκι μου, αλλά δεν πρέπει να πέφτουμε ψυχολογικά... ότι κ να πηγαίνει στραβά, όσες σφαλιάρες κ να τρώμε πρέπει να συνεχίζουμε δυναμικά... κ εκεί να είναι ακόμα κάποια στιγμή θα φύγει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ειιιιιιι!!!! Καταλαβαίνω ότι κουράστηκες κοριτσάκι μου, αλλά δεν πρέπει να πέφτουμε ψυχολογικά... ότι κ να πηγαίνει στραβά, όσες σφαλιάρες κ να τρώμε πρέπει να συνεχίζουμε δυναμικά... κ εκεί να είναι ακόμα κάποια στιγμή θα φύγει...

Ναι βρε κορίτσι όλο κάτι πάει στραβά,αμάν πια.Θα δούμε αύριο αν θα φύγει καλά ο Οκτώβριος.Αλλιώς άντε πάλι μέτρημα με τις μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@sansa θα έχει φύγει η κύστη! Μια νέα εβδομάδα ξεκινά αύριο μέσα στην οποία αλλάζει και ο μήνας! Αισιοδοξία ?

@Bloublou85 δεν κατάλαβα τι σημασία έχει που κάνατε σεξ..? ?Φοβάσαι μην σπάσουν λόγω επαφής?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια και καλη εβδομάδα.. Ουτε για μένα ήταν καλός ο Οκτώβρης.. μια χάλια χοριακή.. και η περίοδος δεν λεει να έρθει. Τα νεύρα μου και η ψυχολογία μου δεν περιγράφονται..Να ρωτήσω κατι τις πιο έμπειρες.. εσείς κάνατε τη μια εξωσωματική μετά την άλλη καπακι; ή αφήσατε κάποιο μηνα ελεύθερο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η foteini.am είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια και καλη εβδομάδα.. Ουτε για μένα ήταν καλός ο Οκτώβρης.. μια χάλια χοριακή.. και η περίοδος δεν λεει να έρθει. Τα νεύρα μου και η ψυχολογία μου δεν περιγράφονται..Να ρωτήσω κατι τις πιο έμπειρες.. εσείς κάνατε τη μια εξωσωματική μετά την άλλη καπακι; ή αφήσατε κάποιο μηνα ελεύθερο;

Φωτεινή μου ειλικρινά λυπάμαι δεν ξέρω τι να πω ήταν ένας άσχημος μήνας,υπομονη μόνο αυτό.κοιτα αν έχεις κατεψυγμένα μπορείς να κάνεις αμέσως από τον επόμενο μήνα,αν όμως πρέπει να ξεκινήσεις διεγερση θα πρέπει να μεσολαβήσουν τουλάχιστον τρεις μήνες από τη πρώτη.εσυ τωρα είχες κάνει διέγερση κ μεταφορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Magaiver είπε:

@sansa θα έχει φύγει η κύστη! Μια νέα εβδομάδα ξεκινά αύριο μέσα στην οποία αλλάζει και ο μήνας! Αισιοδοξία ?

@Bloublou85 δεν κατάλαβα τι σημασία έχει που κάνατε σεξ..? ?Φοβάσαι μην σπάσουν λόγω επαφής?

Magaiver επειδή όλες τις μέρες με πονουσαν έντονα κ τις ένιωθα,ξαφνικα σταμάτησαν όλα?φοβάμαι μη δε μεγαλωνουν.αλλα θα μου λυθούν σήμερα όλα,παω για τις εξετάσεις μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Bloublou85 είπε:

Magaiver επειδή όλες τις μέρες με πονουσαν έντονα κ τις ένιωθα,ξαφνικα σταμάτησαν όλα?φοβάμαι μη δε μεγαλωνουν.αλλα θα μου λυθούν σήμερα όλα,παω για τις εξετάσεις μου.

Καλημέρα!Καλη επιτυχία στις εξετασεις σου!Ολα να πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η foteini.am είπε:

Καλημέρα σας κορίτσια και καλη εβδομάδα.. Ουτε για μένα ήταν καλός ο Οκτώβρης.. μια χάλια χοριακή.. και η περίοδος δεν λεει να έρθει. Τα νεύρα μου και η ψυχολογία μου δεν περιγράφονται..Να ρωτήσω κατι τις πιο έμπειρες.. εσείς κάνατε τη μια εξωσωματική μετά την άλλη καπακι; ή αφήσατε κάποιο μηνα ελεύθερο;

Πραγματικά δεν ξέρω τι να πω... Οι συνεχόμενες αποτυχίες με έχουν αφήσει άφωνη. Έχεις κατεψυγμένα έμβρυα? Για διέγερση με φάρμακα πρέπει να αφήσεις λίγο καιρό. Βέβαια εξαρτάται τι πρωτόκολλο έκανες.. Π.χ. στους φυσικούς δεν υπάρχει θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...