Μετάβαση σε περιεχόμενο

τα νεα μας


Recommended Posts

μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό!!

είδαμε τον μπόμπιρα αλλά για ακόμη μια φορά ήταν μπρούμυτα και δεν μας έκανε την τιμη να τον δούμε στον τρισδιάστατο!!

είναι 346 γραμμάρια, κουνούσε πόδια, χέρια...και όλα αυτά μπρούμυτα :laugh: :laugh:

β'επιπέδου θα κάνουμε στις 29/1 ένα άγχος μια αγωνία ένα τρέμουλο το έχω...φοβάμαι πολύ αυτή την εξέταση για το μωρό μου!!!!

το άλλο θέμα είναι ότι βγάζω σπιθουράκια στην πλάτη, στο λαιμό, στο στήθος και μου είπε να βάλω ένα αφρόλουτρο που μου είχε δώσει ο δερματολόγος πριν λίγους μήνες που είχα πάει!!

ρωτήσαμε και για σεξ :blush: μας έδωσε το οκ αλλά με πολύ πολύ προσοχή....τωρα πρέπει να δω τις στάσεις που χρησιμοποιούν στις εγκυμοσύνες:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην ανησυχεις καθολου γιατι ολα θα πανε μια χαρα. Ελπιζω την επομενη φορα να σας κανει την τιμη και να το δειτε το μικρουλη. Εμεις την ειχαμε δει την μικρη μας. Εχουμε ενα κακο εμεις οι μαμαδες να ανησυχουμε χωρις λογο. Χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΑΡΙΑΒΕΡ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ.ΤΑ ΣΠΙΘΟΥΡΑΚΙΑ ΣΕ ΤΡΩΝΕ?ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΒΓΑΛΑ ΠΡΟΧΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariaber ,μπράβο για τα καλά σας νέα!Δεν πιστεύω ότι πρέπει να ανησυχείς!Σίγουρα ο γιατρός σου,σου λέει σωστά πράγματα και πρέπει να νιώθεις ασφαλής:laugh: Κοίταξε να χαρείς αυτή την όμορφη περίοδο που ζεις και με το καλο το νινακι σου!

Α!!!Και δεν υπάρχει κανένας απολύτως λόγος ανησυχίας για το β'επιπέδου.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariaber μια χαρά το μωράκι σου!!Μην ανυσηχεις για το β επιπέδου,αν και ειναι φυσιολογική κάθε ανυσηχία που έχουμε πριν μια μεγάλη εξέταση..Ειναι στην φύση μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμείς θα κάνουμε τον β επιπέδου αύριο και είμαι πολύ αγχωμένη! πιστεύω οτι όλα θα πάνε καλά και θα δούμε το μικρό μας μπομπιράκι!Καλή επιτυχία σε όλες μας κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw stin b epipedou apo tis 8.30 to prwi pou eixa rantebou ton eidame tin epomeni mera stis 6.30 to apogeyma afgou eixas paei 100 fores kai eixa faei OTI THELEIS...mexri espresso me esteile na piw mpas kai girisei:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...