Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Καλα βρε σου επεσε η ωορρηξια πανω σε ταξιδακι και γκρινιαζεις; φτου σου! Το τελειο ηταν!!!!!! Καλα ασε να δουμε τι καναμε αυτον τον μηνα και μιλας με γιατρο.....εγω πιστευω σε θετικα νεα!

@zoi.ko  Εσυυυυυ; ελα κοριτσια ξεμπερδεψτε μεεεεε :)

Ετυχε η αληθεια ειναι! Θα δειξει. Θααφησω κανα κυκλο ακομα και βλεπουμε. Σας φιλω και ες αυριον τα σπουδαια!! Που πηγε η ζοι.κο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Dim83 ύπνος και σερι δ πάνε παρέα χαχαχ. Υπό νορμάλ συνθηκες ξυπνάει 2 η 3 φορές. Έχει όμως ενάμιση μήνα τώρα κάνει τρέλα νούμερα. Η π δ θα μπαίνει στο κρεβατάκι θα την αφήνω ξυπνάει κλαίει αγκαλιά κ πάλι από την αρχη η π θα ξυπνάει ανά μισή με μια ωρα δηλ σύνολο καμία 10αρια φορές.

Σε γενικές γραμμές μέσα στη μερα είναι καλό μωρο άλλα πολύ ζωηρό. Δεν την αφήνω κ γω σε ησυχία. Όλη μέρα τη ζουλαω την πειράζω τη φιλάω.

Άγχος δ έχω, ποτέ δ είχα για ρ μωρο ούτε όταν ήταν βρέφος. Μ χουν πει πολλοί γνωστοί κ συγγενείς ότι ειμαι σαν να είναι τ 3ο παιδί π μεγαλώνω κ όχι τ 1ο. Το γιατρο 6 μηνες τωρα τ εχω παρει μονο 2 φορες τηλ. Ο αντρας μ παλι τ πρωρο καιρο μπορεο κ 2 φορες τη βδομαδα. Κ μαλιστα κρυφα γτ τον μάλωνα.

Σ αυτη τη φάση δ ξέρω αν είναι ηρεμια η είμαι σε φάση αφασία από τα ξενύχτια π όλα μηχανικά τα κανω.

@Kat-Cat λιώσει λίγο κ για μένα! Ίσα παιδιά κ να χεις λόγος χρόνος μια στις τόσες μόνο για ρ ζευγάρι πιστεύω χρειάζεται. Ακόμη βέβαια δ την έχω αφήσει ούτε για καφέ να πάω άλλα ώρες ώρες ένα διήμερο μόνο με τ άντρα μ τ εχω μεγάλη ανάγκη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλα βρε σου επεσε η ωορρηξια πανω σε ταξιδακι και γκρινιαζεις; φτου σου! Το τελειο ηταν!!!!!! Καλα ασε να δουμε τι καναμε αυτον τον μηνα και μιλας με γιατρο.....εγω πιστευω σε θετικα νεα!

@zoi.ko  Εσυυυυυ; ελα κοριτσια ξεμπερδεψτε μεεεεε :)

Καλησπεραααα εμένα σήμερα έγινε σχεδόν σαν τη γραμμή ελέγχου οπότε από σήμερα και αύριο θα είμαστε φουλ!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Οικοδομος!!! ? ναι τωρα παιρνει και το μωρο μαζι στην οικοδομη να μαθαινει ? Σε γραφειο δουλευει λεω γω ή σε καταστημα με αντρικα ρουχα. @zoi.ko τι εγινε με το τεστ?? Ρε σεις δε μου βγαζει ταγκ. Η dim θα το βρει παντως με εχει τρομαξει με τις προβλεψεις της. Χρυση την εχω κανει να μου πει ποτε θα μεινουμε εγκυες και δε μου λεει. Αφου σκεφτομαι να κοψω τα τεστακια και να τη συμβουλευομαι πια. Diwni καναν ακανε φερες μας και καμια μπουγατσουλα. Μιαμ

Το σημερινό απάντησα και στην @Μπλε σήμερα και αύριο.....παίζουμε δυνατά!?

IMG_20180210_155011.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Το σημερινό απάντησα και στην @Μπλε σήμερα και αύριο.....παίζουμε δυνατά!?

IMG_20180210_155011.jpg

Τέλεια!!! Με το καλο κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Τέλεια!!! Με το καλο κοπέλα μου!

Έχουμε κόσμο σπίτι και δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες!Μετά έχουμε και δουλίτσα οπότε τα λέμε αύριο!Σε ευχαριστώ κορίτσι!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diwni είπε:

@Dim83 ύπνος και σερι δ πάνε παρέα χαχαχ. Υπό νορμάλ συνθηκες ξυπνάει 2 η 3 φορές. Έχει όμως ενάμιση μήνα τώρα κάνει τρέλα νούμερα. Η π δ θα μπαίνει στο κρεβατάκι θα την αφήνω ξυπνάει κλαίει αγκαλιά κ πάλι από την αρχη η π θα ξυπνάει ανά μισή με μια ωρα δηλ σύνολο καμία 10αρια φορές.

Σε γενικές γραμμές μέσα στη μερα είναι καλό μωρο άλλα πολύ ζωηρό. Δεν την αφήνω κ γω σε ησυχία. Όλη μέρα τη ζουλαω την πειράζω τη φιλάω.

Άγχος δ έχω, ποτέ δ είχα για ρ μωρο ούτε όταν ήταν βρέφος. Μ χουν πει πολλοί γνωστοί κ συγγενείς ότι ειμαι σαν να είναι τ 3ο παιδί π μεγαλώνω κ όχι τ 1ο. Το γιατρο 6 μηνες τωρα τ εχω παρει μονο 2 φορες τηλ. Ο αντρας μ παλι τ πρωρο καιρο μπορεο κ 2 φορες τη βδομαδα. Κ μαλιστα κρυφα γτ τον μάλωνα.

Σ αυτη τη φάση δ ξέρω αν είναι ηρεμια η είμαι σε φάση αφασία από τα ξενύχτια π όλα μηχανικά τα κανω.

@Kat-Cat λιώσει λίγο κ για μένα! Ίσα παιδιά κ να χεις λόγος χρόνος μια στις τόσες μόνο για ρ ζευγάρι πιστεύω χρειάζεται. Ακόμη βέβαια δ την έχω αφήσει ούτε για καφέ να πάω άλλα ώρες ώρες ένα διήμερο μόνο με τ άντρα μ τ εχω μεγάλη ανάγκη. 

καλα κανεις κ ζουλας κ δινεις φιλακια. οι αγκαλιτσες κ τα φιλακια δεν κακομαθαν ποτε κανεναν.

ειναι μικρουλα για να την αφησεις. θα μεγαλωσει κ θα εχετε πιο πολυ χρονο. ειναι πολυτιμα τα παιδακια... το ξερεις αλλωστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια. ελπιζω να περασετε ομορφα κ να ξεκουραστηκατε. σημερα ευτυχως ο καιρος ηταν λιγο καλυτερος.

καλη επιστροφη κ στις εκδρομεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μας από το μέτωπο? Τι κάνετε κορίτσια?

@Diwni μου νομίζω ότι αυτόν το μήνα έκανα καλή προσπάθεια!!!??

@Dim83 γιατί με έχασες καλέ????

@Μπλε μου ευχαριστώ.πολύ μακάρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko με εχεις συνηθισει σε πιο πολλα μηνυματα! γιαυτο το ειπα. τις καθημερινες ειστε ολες βεβαια πιο active.

καλη βδομαδα να εχουμε κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλες κ μέλλουσες μανούλες ελπίζω να περνάτε μια ωραια Κυριακή. Με ανησυχεί η @Kukki και ελπίζω να εχει χαθεί για καλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια! Εμένα έβαλε ο άντρας μ μερικές μέρες άδεια κ είμαστε σε ένα χωριό της Λάρισας στα πεθερικά μου. Πριν καμία ώρα φθάσαμε.

@μπλε Εγώ όσες μέρες συμμετέχω δ την έχω πετύχει την κοπέλα 

@zoi.ko ξεζουμισε τον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! @Diwni καλα να περάσετε! Από Λάρισα ειναι ο κουμπάρος μου και εκει βαφτισα και το πρώτο μου βαφτιστηράκι, @zoi.ko η αλήθεια ειναι αυτό το μήνα έκανες πολλή δουλειά! @Μπλε πως πας εσυ? Σηκώθηκες καθόλου?? @Dim83 η αληθεια ειναι καθημερινες ειμαστε πιο ενεργές γενικά. Εγώ γραφείο επειδή μπορώ και μπαινω απο λαπτοπ το χω μονιμα ανοιχτο κατω απο τα εγγραφα οποτε μου ναι ευκολη μια γρηγορη ματια (ενταξει σε ενα τοπικ αναγκαστικα), και το βράδυ όσες φορές δε βγαινω κανα θεατρο ή κανα φαγητό, αράζω στον καναπε απεναντι απο την τηλεοραση με το λαπτοπ αγκαλια. Στο μεταξυ απο τοτε που ειπα δε θα ξαναμπω για ερευνα στο ιντερνετ και οντως το τηρησα με ευλαβεια, αναγκαστικα ολον αυτον το χρονο που κοιτουσα σε βλακειες και ερευνες και αρθρα τον ξεσπαω εδω :P Αχ ποιος παει γραφειο αυριο....και οχι τιποτα αλλο, θα γυρισω αργα, και εχω να κανω και το σπιτι που ελειπα......Να το ξεκινησω αυριο για να το τελειωσω την τριτη....Αγαλι αγαλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

welcome back @Kat-Cat!

εγω παλι τις καθημερινες δεν το εχω κ πολυ. αν αργησω την επομενη σερνομαι. οποτε παω μονο για κανενα κρασακι after office.

οι δουλειες ειναι ενα θεμα... κανε τα βασικα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat πως περασατε; ο λαιμός σου πως παει;

@Dim83 η επόμενη εκδρομή δική σου! Ο αντρουλης σ πως παει;

Να δουν λίγο κ οι παππούδες τη μικρή. Ηταν να ρθουμε την προηγ βδομάδα άλλα αρρώστησε η μικρή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

welcome back @Kat-Cat!

εγω παλι τις καθημερινες δεν το εχω κ πολυ. αν αργησω την επομενη σερνομαι. οποτε παω μονο για κανενα κρασακι after office.

οι δουλειες ειναι ενα θεμα... κανε τα βασικα..

 

καλα και γω σπανια βγαίνω! (Αγαπώ και υπνο σαν τρελή) Ίσως κανονίσω κανα θέατρο, ή αν παω για καφε/ποτο/φαγητο καπάκια μετά το γραφείο, στην ουσία απόγευμα. Για να γυρισω σπιτι και να ξαναβγω ουτε κατα διανοια.... Γιαυτο και τα περισσοτερα βραδια απο καθημερινες, τα περνάμε παρέα. χιχιιχ. Καλα ναι αυριο λεω σκουπισμα σφουγγαρισμα και μεθαυριο να παρω σβαρνα μπανια, επφανειες. Δεν την παλευω καθολου.....Αλλά τι να κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat πως περασατε; ο λαιμός σου πως παει;

@Dim83 η επόμενη εκδρομή δική σου! Ο αντρουλης σ πως παει;

Να δουν λίγο κ οι παππούδες τη μικρή. Ηταν να ρθουμε την προηγ βδομάδα άλλα αρρώστησε η μικρή.

περασαμε, τελεια, φαγαμε παρα πολύ, καναμε ωραίες εκδρομές. Παιδιά ο λαιμός, ενω με γρατζουνουσε φουλ την πρωτη μερα με το μαλλι και την υγρασια (δεν κοιμηθηκα το βραδυ), μετά πλακωσα κατι ρακομελα και απο χθες βραδυ τιποτα. Δε με ξαναπονεσε καν!!!! Α, ναι ρε  συ Dim πως ειναι ο αντρας σου? έλα και θα μας κουνας το μαντήλι και εσυ οταν πας εκδρομή και εμεις θα σαπίζουμε. Αν ειχα παρα πολλα λεφτα, θα εκανα συνέχεια ταξίδια. ΛΑτρευω.....(Ειδικά με εξωτερικο εχω τρέλα, αλλά και σε όλη την Ελλάδα!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Στρωσε και τον αντρα μωρε να σε βοηθήσει! Αααα μου Την δίνουν αυτα. Εγω οσο ακομα δούλευα δεν ειχαμε τετοια, μαζι τις καναμε τις δουλειές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat Στρωσε και τον αντρα μωρε να σε βοηθήσει! Αααα μου Την δίνουν αυτα. Εγω οσο ακομα δούλευα δεν ειχαμε τετοια, μαζι τις καναμε τις δουλειές.

ερχεται πολυ αργα μωρε....Ποτε να τις κανω τις δουλειες 10 το βραδυ? Επίσης αυτος μια zωη καθαρο το βρισκει το σπιτι, (απορω ποτε βρωμιζει για τους αντρες, αμα πιασει βρυα?) και μου λεει οτι ειμαι τρελη και ολη την ωρα ειμαι με απολυμαντικα στο χερι. Στο τελος λεει θα τον ψεκασω και κεινον :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα κ μένα με βοηθάει πολύ ο γλυκούλης μου! Δεν έχω παραπονο.

Εγώ από τ κινητό μπαίνω οπότε μ είναι πιο εύκολο. Βραδινή έξοδο μετά τ μωρο δ έχουμε κάνει ακόμη. Πριν τ μωρο κυρίως για φαγητό βγαίναμε. Ποτό πιο σπάνια. Αγαπώ θέατρο άλλα στην πόλη μου δεν...

Σε ποιον δ αρέσουν ρα ταξιδια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Μου φαινεται πολυ περίεργο διότι μεγάλωσα σε ενα σπίτι οπου οι δικοι μου κάνανε τις δουλειες εναλλάξ...Κοίτα και τον δικο μου τεμπέλη τον πήρα αλλα τον εστρωσα γρήγορα. Του ειπα εγω δουλα σου ΔΕΝ! ασε που αν κανω ολη την ωρα δουλειές σπιτι και μετα δουλεια στο μαγαζί που διάθεση για τρελιτσες κλπ;;;;; σε πληροφορώ πλεον δεν αντεχει να βλεπει το σπιτι ακαταστατο και τα κανει και μόνος του αμα του την δώσει και 12 το βράδυ μη σου πω. Τωρα που δεν μπορώ που δουλεύει μονος του πανω ο καημένος ε φέρνουμε γυναίκα γιατι εγω δεν μπορώ ... αναγκαστικά. Κουράγιο παιδί μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Αααα κ μένα με βοηθάει πολύ ο γλυκούλης μου! Δεν έχω παραπονο.

Εγώ από τ κινητό μπαίνω οπότε μ είναι πιο εύκολο. Βραδινή έξοδο μετά τ μωρο δ έχουμε κάνει ακόμη. Πριν τ μωρο κυρίως για φαγητό βγαίναμε. Ποτό πιο σπάνια. Αγαπώ θέατρο άλλα στην πόλη μου δεν...

Σε ποιον δ αρέσουν ρα ταξιδια;

Σε εμένα! Αχαχαχα με αγχωνουν πολυ τα ταξίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μπλε είπε:

@Kat-Cat Μου φαινεται πολυ περίεργο διότι μεγάλωσα σε ενα σπίτι οπου οι δικοι μου κάνανε τις δουλειες εναλλάξ...Κοίτα και τον δικο μου τεμπέλη τον πήρα αλλα τον εστρωσα γρήγορα. Του ειπα εγω δουλα σου ΔΕΝ! ασε που αν κανω ολη την ωρα δουλειές σπιτι και μετα δουλεια στο μαγαζί που διάθεση για τρελιτσες κλπ;;;;; σε πληροφορώ πλεον δεν αντεχει να βλεπει το σπιτι ακαταστατο και τα κανει και μόνος του αμα του την δώσει και 12 το βράδυ μη σου πω. Τωρα που δεν μπορώ που δουλεύει μονος του πανω ο καημένος ε φέρνουμε γυναίκα γιατι εγω δεν μπορώ ... αναγκαστικά. Κουράγιο παιδί μου.

βοηθαει παντως δεν μπορω να πω, (τα σουκου), καθημερινες θα βαλει κανα πλυντηριο και γενικα αν του πω θα βοηθησει, απλα ειμαι και εγω πολυ συγκεντρωτικη (εγώ φταιω οχι αυτος), και θελω να τα κανω ολα οπως θελω και οπως νομιζω. Γυναικα παιρνουμε μια φορα το μηνα για τα χοντρα, γιατι ειναι πολυμεγαλο το σπιτι και δε συμφερει και οικονομικα. Τωρα αν δω τα πολυ σκουρα καποια στιγμη θα γινει καθε 2 βδομαδες αναγκαστικα οπως λες. Καλα εσυ τωρα μην κανεις ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...