Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

κοριτσακια σημερα σας εχασα λιγο γιατι επηζα τρελα. 

το οτι κ οι υπολοιπες ειστε πανω απο 1.70 με ξεπερναει! @Diwni απο εσενα δεν το περιμενα να ειμαι ειλικρινης!!! χαχα

επισης με ξεπερναει που εσυ μανταμ ζαιρα @Kat-Cat ξερεις τον φατσεα!!!! αυτο κ αν ειναι! σε ειχα μονο για tv5monde!

για τους συγγενεις που λενε βλακιες..... speechless! ευτυχως εχω σχεση απο μακρια κ αγαπημενοι!

στις ταξιδιωτισες ευχομαι καλο δρομο κ προσεχτικα! οι λοιπες εδω θα ειμαστε να τα λεμε! 

 

Ειμαι και του λιμανιου και του σαλονιου!!! Αχαχαχ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni  σε περιμενα καστανη κ γυρω στο 1.65!!!

ναι καθομαι. δουλευω σε γραφειο. εχω δουλεψει βεβαια σκ ουκ ο λιγες φορες οταν ειμαστε hose ... αλλα ευτυχως τελευταια εχω οργανωθει καπως στα του γραφειου κ ειμαι καλυτερα.

καλα εσενα @Kat-Cat σε εχω καταλαβει τι αλανι εισαι!

ασχετο κ για να αλλαξουμε θεμα, με τους αντρες σας ειστε πολλα χρονια μαζι? εγω παω αρκετα πισω... καπου το 1821! ο κολοκοτρωνης μας προξενεψε! εμεις σχεδον 12 μαζι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Χαχαχα σου εύχομαι 100 πλας! 100 πλας!

Εμείς 5.5 από τ Ιούλιο του 12.

ωραια! πιο φρεσκοι εσεις! γεροι κ αγαπημενοι ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε!!! Σε γέλασε μικρή μικρή ε; συνομήλικοι ειστε; Εμείς έχουμε 7 χρόνια διαφορά όταν τα φτιάξαμε ήμουν εγώ 24 κ αυτός 31 αλλά φαίνεται πιο μικρός από μένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

Ευχαριστούμε!!! Σε γέλασε μικρή μικρή ε; συνομήλικοι ειστε; Εμείς έχουμε 7 χρόνια διαφορά όταν τα φτιάξαμε ήμουν εγώ 24 κ αυτός 31 αλλά φαίνεται πιο μικρός από μένα.

κ εμεις 7!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η atha_g είπε:

Ναι ετσι ειναι! 

Λοιπον εγω κλασικα ηρθα στη δουλεια μετα απο δω ξεκιναμε για την πατριδουλα μου την λατρεμενη οποτε εχουμε ταξιδι μεγαλο! Θα σας χασω λιγο το ΣΚ αλλα με το καλο θα ξαναεπιστρεψω στο φορουμ εγω κ η περιοδος μου τη Δευτερα ???

Ως τοτε φιλια πολλα σε ολες κ @Rosemary αν γινει κατι το ΣΚ σου ευχομαι μισο πονο!!! 

Ευχαριστωωωω..!!! ???

Αν κ ευχομαι να παρει τον χρονο του..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ειμαστε απο τον απριλιο του 2012 μαζι. Συνομηλικοι ειμαστε αλλα του λενε οτι μοιαζει μεγαλυτερος μου. Αχαχαχαχ. Παλι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμεις ειμαστε απο τον απριλιο του 2012 μαζι. Συνομηλικοι ειμαστε αλλα του λενε οτι μοιαζει μεγαλυτερος μου. Αχαχαχαχ. Παλι καλα!

εμεις το ειπαμε .... ειμαστε κ κουκλακια ψευτικα και στην 1η νιοτη! εμενα ο δικος τους εχει ΤΟ dna! φαινεται πολυ πολυ μικροτερος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dim83 είπε:

εμεις το ειπαμε .... ειμαστε κ κουκλακια ψευτικα και στην 1η νιοτη! εμενα ο δικος τους εχει ΤΟ dna! φαινεται πολυ πολυ μικροτερος....

Ολα τα καλα πανω μας πεσανε! Τι να το κανουμε το dna τους. Αχαχαχα. Ο αντρας μου μου χει πει κορυφαια ατακα "αν μπορουσες να αυτοαναπαραχθεις θα το κανες" (Με δουλευει καταλαβατε??) Εχω μια χρονοκαθυστερηση γιατι ηρθαμε καλαβρυτα για σουκου και ειμαι απο κινητο! Κυριακη βραδυ θα μαι στις επαλξεις να διαβασω και τι εχασα γιατι ουτε τα μισα δε βλεπω. Στο μεταξυ την πατησα δεν πηρα σεσουαρ και δεν εχει εδωωωω! Και εχω μαλλουρα! Μεχρι αυριο θα χει στεγνωσει λογικα. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat Καλάβρυτα;;; αχ να περάσετε Τέλεια! Έχω ακούσει ότι είναι πάρα πολύ όμορφα. Δευτέρα περιμένω εντυπώσεις!

@Dim83 έτσι ειναι κ ο δικός μου. Στα 30 του έμοιαζε Ούτε 25. Αφού ήταν 31 είχαμε πάει κάπου για φαγητό κ πιάσαμε την κουβέντα με τ κύριο π είχε την ταβέρνα κ λεγανε για κάπνισμα. Κ λέει ο άντρα μ Εγώ καπνίζω 15 χρόνια. Του λέει ο άλλος από ποτε; από τα 10;;; χαχα τώρα είναι 36 κ μοιάζει με 30.

Μόνο εγώ κ συ μείναμε στα σπιτάκια μας μάλλον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat Καλάβρυτα;;; αχ να περάσετε Τέλεια! Έχω ακούσει ότι είναι πάρα πολύ όμορφα. Δευτέρα περιμένω εντυπώσεις!

@Dim83 έτσι ειναι κ ο δικός μου. Στα 30 του έμοιαζε Ούτε 25. Αφού ήταν 31 είχαμε πάει κάπου για φαγητό κ πιάσαμε την κουβέντα με τ κύριο π είχε την ταβέρνα κ λεγανε για κάπνισμα. Κ λέει ο άντρα μ Εγώ καπνίζω 15 χρόνια. Του λέει ο άλλος από ποτε; από τα 10;;; χαχα τώρα είναι 36 κ μοιάζει με 30.

Μόνο εγώ κ συ μείναμε στα σπιτάκια μας μάλλον!

ναι! εμενα ειναι το αγορι μου λιγο αρρωστο, οποτε δεν το κουναμε ρουπι! τους ξερετε τους αντρες....με 37 κρεβατωνονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά του! Εμένα είναι στην κοπή της πίτας με τη δουλειά του οπότε Εγώ βλέπω για 100στη φορά την αρπαγή.

Ευτυχώς είχε καλή μέρα σήμερα κ βγήκαμε μια βόλτα τ πρωί γτ από αύριο βροχες δίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat Καλάβρυτα;;; αχ να περάσετε Τέλεια! Έχω ακούσει ότι είναι πάρα πολύ όμορφα. Δευτέρα περιμένω εντυπώσεις!

@Dim83 έτσι ειναι κ ο δικός μου. Στα 30 του έμοιαζε Ούτε 25. Αφού ήταν 31 είχαμε πάει κάπου για φαγητό κ πιάσαμε την κουβέντα με τ κύριο π είχε την ταβέρνα κ λεγανε για κάπνισμα. Κ λέει ο άντρα μ Εγώ καπνίζω 15 χρόνια. Του λέει ο άλλος από ποτε; από τα 10;;; χαχα τώρα είναι 36 κ μοιάζει με 30.

Μόνο εγώ κ συ μείναμε στα σπιτάκια μας μάλλον!

Αχχα. Ερχεται 3ημερο! Κατι θα κανετε! @dim83 ασε και ο λαιμος μου δεν ειναι στα καλα του. Εγω δεν αρρωσταινω ποτε στο μεταξυ. Η ανηψια μου εφερε απτον παιδικο ιωση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω βρεχει ηδη να ξερετε. Αλλα θαχω πρωινο αυριο (οσο δεν τρωω σε αθηνα πρωινο τοσο το λατρευω σε διακοπες!!!) Γενικα παλι μασαμπουκα θα πεσει. Οποτε εγκυος μπορει να μην ειμαι αλλα θα μοιαζω σε λιγο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααχ , ταξιδακια εσυ εξοδους ο ενας κατι κανει και ο αλλος και εμενα με εχουν φαει οι 4 τοιχοι. Αισχος! Ενσταση κυριε προεδρε! Η θυσια της μανας.....

Κοριτσια βλεπω μονο εγω ειμαι η τρελη που κεραυνοβοληθηκα και τα εκανα ολα αμεσως. Ποσο "εγω".  

Ποσο καιρο ειμαι με τον αντρα μου; ενα καλο 9μηνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat συνήθως τριήμερα κ αργίες δουλεύουμε. Πρώτη φορά κάθομαι  φέτος λογο τ μωρου και με τ μωρο δύσκολες οι μετακινήσεις προς τ παρόν. Θα ανοίξει όμως ο καιρος κάπου θα παμε κ μεις! Μέχρι κ π γέννησα μια φορά τ μήνα μια εκδρομουλα την κάναμε. Πω πολύ σπαστική η βροχή! Καλά αυτό με τα πρωινά σε ξενοδοχείο δ υπάρχει! Τρως όσο δ έχεις φάει όλο τ χρόνο στο σπιτι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Εμείς στους 10 μήνες παντρεύτηκαμε με πολιτικό. Είχαμε κάποια πράγματα να βάλουμε σε σειρά οπότε ξεκινήσαμε ένα χρόνο μετά τις προσπάθειές άλλα αργήσαμε δύο χρόνια. Πάντα κεραυνοβολημενοι εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ααααααχ , ταξιδακια εσυ εξοδους ο ενας κατι κανει και ο αλλος και εμενα με εχουν φαει οι 4 τοιχοι. Αισχος! Ενσταση κυριε προεδρε! Η θυσια της μανας.....

Κοριτσια βλεπω μονο εγω ειμαι η τρελη που κεραυνοβοληθηκα και τα εκανα ολα αμεσως. Ποσο "εγω".  

Ποσο καιρο ειμαι με τον αντρα μου; ενα καλο 9μηνο!

Μην τα θελετε ολα δικα σας μανδδδαμ! Αχαχαχ

@diwni δεν ειχα δει οτι εχεις μωρακι!!! Να σου ζησει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλε τωρα ειδα οτι εισαι 9μηνο! Εννοεις συνολο με σχεση?? Τσακ μπαμ! Εμεις 6 χρονια σχεδον σχεση και ιουλιο παντρευτηκαμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Μπλε Εμείς στους 10 μήνες παντρεύτηκαμε με πολιτικό. Είχαμε κάποια πράγματα να βάλουμε σε σειρά οπότε ξεκινήσαμε ένα χρόνο μετά τις προσπάθειές άλλα αργήσαμε δύο χρόνια. Πάντα κεραυνοβολημενοι εύχομαι!

Ω γλυκουλια και εσεις. Η αληθεια ειναι πως τον γαμο και εμεις τον βιαστηκαμε για αλλους λογους αλλα συγκατοικησαμε απ τον 1ο μηνα οποτε δεν μας εκανε και τπτ! Πολιτικο και εμεις δεν συμπαθω τις εκκλησιες...
Και εσας κυρια μου, παντα κεραυνοβολημενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Μπλε τωρα ειδα οτι εισαι 9μηνο! Εννοεις συνολο με σχεση?? Τσακ μπαμ! Εμεις 6 χρονια σχεδον σχεση και ιουλιο παντρευτηκαμε. 

ναι καλε! ολη μαζι! Αφου στα προσκλητηρια του γαμου ειχαμε κανει μια χαριτωμενια τυπου ε ηρθε επιτελους η ωρα μετα απο τοσους αιωνες κλπ γελαγαμε ολοι. Επισης πριν οταν γνωριστηκαμε δεν ηθελε κανεις απ τους δυο μας ουτε καν σχεση γενικα. χαχαχα οταν κανεις σχεδια.... Εσας σας βρισκω αρκουντως λογικους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat μου μετά κοποις, γιατρούς, εξετάσεις κτλ κ ενώ περίμενα να αδιαθετησω για να κάνουμε εξωσωματική ήρθε η μπουμπού μας από τ πουθενά! Σήμερα γίνεται ακριβώς 6 μηνων! Σε ευχαριστώ πολύ κ στα δικά σου!

@Μπλε και μεις έτσι. Απο τ πρωτο βράδυ μέναμε μαζί, ζούσαμε κ σε νησί τότε κ σύντομα τα δύο σπίτια γίναν ένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat μου μετά κοποις, γιατρούς, εξετάσεις κτλ κ ενώ περίμενα να αδιαθετησω για να κάνουμε εξωσωματική ήρθε η μπουμπού μας από τ πουθενά! Σήμερα γίνεται ακριβώς 6 μηνων! Σε ευχαριστώ πολύ κ στα δικά σου!

@Μπλε και μεις έτσι. Απο τ πρωτο βράδυ μέναμε μαζί, ζούσαμε κ σε νησί τότε κ σύντομα τα δύο σπίτια γίναν ένα.

Ελα ρε συ ουτε εγω το ηξερα! Να την χαιρεσαι την μπουμπου και παντα καλοτυχο :)
ωωω υπαρχουν και αλλοι τρελοι εκει εξω <3 χαιρομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...