Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mairh32 είπε:

Χαχαχα το τατουάζ!!!! Το είδα κι εγώ κ γελουσαμε με τον άντρα μου.

Α μπράβο! Ε μα παραπληροφορουν τον κόσμο!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Α μπράβο! Ε μα παραπληροφορουν τον κόσμο!!!! 

Μαγειρεύω κιόλα και δεν σας προλαβαίνω!Από κάτι τέτοια νομίζαμε οοοοοολες ότι θα πιάσουμε με τη μυρωδιά!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


@Μπλε χαχα κ γω τ είδα. Αν κ με τ άντρα π έχει προκόψε.

Ειδικά ρε κορίτσια άμα παντρευτείς μετά ο κόσμος πρώτα στην κοιλιά σε κοιτάει κ μετά στα μάτια. Και αλλο να σ κάνει ο άλλος ερώτηση τύπου για παιδάκι σκεφτεστε; κ αλλο άντε κάνετε κανένα παιδί τ περιμενετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diwni είπε:


@Μπλε χαχα κ γω τ είδα. Αν κ με τ άντρα π έχει προκόψε.

Ειδικά ρε κορίτσια άμα παντρευτείς μετά ο κόσμος πρώτα στην κοιλιά σε κοιτάει κ μετά στα μάτια. Και αλλο να σ κάνει ο άλλος ερώτηση τύπου για παιδάκι σκεφτεστε; κ αλλο άντε κάνετε κανένα παιδί τ περιμενετε;

ναι έλα ντε τι περιμένουμε? Λες και το παραγγέλνεις! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 τραγικό!

Για να μην πω τ αλλο τ κορυφαίο ρ άγχος φταίει κ δ πιάνετε! Γτ άνθρωπε μ όλες αυτές π πιάνουν δ έχουν αγχος; η δ τ σκεφτονται; κ στην τελική Εγώ έχω θεμα εσύ τι θες; να σ αναλύσω τ εξετάσεις έχω κανει; 

Δυστυχώς έχουμε ακούσει πολλά κούλα. Στην κηδεία τ θείου μ ήρθε μια από τ χωριό κ με ρώτησε εσύ παιδάκι εχεις; λέω οχι ακόμη. Μ λέει α γιατί η κόρη μ π παντρευτηκατε μαζί με έκανε γιαγιά. Μπράβο κ εις ανώτερα της λέω! Η μια θεία μ μακρινή π είχα να δω από τ γάμο μου έδωσε στη γιαγιά μ τ τηλ ενός γιατρού π πήγε η αδερφή της κ έμεινε έγκυος. Χωρίς να της πει κανένας τίποτα. Απλά υπέθεσε ότι για να είμαστε παντρεμένοι κ να μην έχουμε παιδί δ μπορούμε. Καλά π η γιαγιά μ δ μ τ είπε γτ θα γινόταν χαμός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwniμου ποσο ιδιες ολες μα ποσο!!!!!!! Το σοι του αντρα μου  και η μια γιαγια μου ρωτανε συνεχεια  απο τηλεφωνα γιατρων ου αλο καλο χαχαχαχχα Δεν ειναι οτι εχουμε ανχος μονο για το παιδι ειναι ολα μαζι οι δουλειες να κανω αυτο αν εισαι ανεργος ειναι πολλα αλλα δεν κατακαβενουν πως δεν υπαρχει κανενα κουμπι που πατας και τσουπ ολα λυνοντε !!! Αλλα ειπαμε εμεις να εχουμε υγεια θετικη σκεψη πιστη και ολα θα ερθουν!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@love30 τραγικό!

Για να μην πω τ αλλο τ κορυφαίο ρ άγχος φταίει κ δ πιάνετε! Γτ άνθρωπε μ όλες αυτές π πιάνουν δ έχουν αγχος; η δ τ σκεφτονται; κ στην τελική Εγώ έχω θεμα εσύ τι θες; να σ αναλύσω τ εξετάσεις έχω κανει; 

Δυστυχώς έχουμε ακούσει πολλά κούλα. Στην κηδεία τ θείου μ ήρθε μια από τ χωριό κ με ρώτησε εσύ παιδάκι εχεις; λέω οχι ακόμη. Μ λέει α γιατί η κόρη μ π παντρευτηκατε μαζί με έκανε γιαγιά. Μπράβο κ εις ανώτερα της λέω! Η μια θεία μ μακρινή π είχα να δω από τ γάμο μου έδωσε στη γιαγιά μ τ τηλ ενός γιατρού π πήγε η αδερφή της κ έμεινε έγκυος. Χωρίς να της πει κανένας τίποτα. Απλά υπέθεσε ότι για να είμαστε παντρεμένοι κ να μην έχουμε παιδί δ μπορούμε. Καλά π η γιαγιά μ δ μ τ είπε γτ θα γινόταν χαμός.

Καλα εγω 10/6 παντρευτηκα 11/6 η πεθερα μου πιασε την κοιλια...ε λ ε ο ς!!!! Επισης εχει ακουστει η εξης ατακα.... πεθερα: θες σοκολατακι; 

Εγω: οχι ευχαριστω

Πεθερος: Φαε γλυκο μωρη να κανεις παιδι

Φοβερο χιουμορακι ο τυπος πεθαναμε στα γελια καλε....

@Diwni εσυ που εχεις εμπειρια σε εξετασεις κ γενικοτερα επι του θεματος. Ποτε να κανω σαλπιγγογραφια; δεν ξερω τι επαθα σημερα αλλα λεω ε δεν γινεται να βγαινουν ολα καλα; λογικα κατι θα χω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@love30 τραγικό!

Για να μην πω τ αλλο τ κορυφαίο ρ άγχος φταίει κ δ πιάνετε! Γτ άνθρωπε μ όλες αυτές π πιάνουν δ έχουν αγχος; η δ τ σκεφτονται; κ στην τελική Εγώ έχω θεμα εσύ τι θες; να σ αναλύσω τ εξετάσεις έχω κανει; 

Δυστυχώς έχουμε ακούσει πολλά κούλα. Στην κηδεία τ θείου μ ήρθε μια από τ χωριό κ με ρώτησε εσύ παιδάκι εχεις; λέω οχι ακόμη. Μ λέει α γιατί η κόρη μ π παντρευτηκατε μαζί με έκανε γιαγιά. Μπράβο κ εις ανώτερα της λέω! Η μια θεία μ μακρινή π είχα να δω από τ γάμο μου έδωσε στη γιαγιά μ τ τηλ ενός γιατρού π πήγε η αδερφή της κ έμεινε έγκυος. Χωρίς να της πει κανένας τίποτα. Απλά υπέθεσε ότι για να είμαστε παντρεμένοι κ να μην έχουμε παιδί δ μπορούμε. Καλά π η γιαγιά μ δ μ τ είπε γτ θα γινόταν χαμός.

Μη συνεχιζεις-νευριαζω. Πραγματικα αυτοι ακομα κ καλοπροαιρετα να το κανουν, πρεπει καποιος να τους προσβαλλει παρα πολυ εντονα!! ΗΗΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλα εγω 10/6 παντρευτηκα 11/6 η πεθερα μου πιασε την κοιλια...ε λ ε ο ς!!!! Επισης εχει ακουστει η εξης ατακα.... πεθερα: θες σοκολατακι; 

Εγω: οχι ευχαριστω

Πεθερος: Φαε γλυκο μωρη να κανεις παιδι

Φοβερο χιουμορακι ο τυπος πεθαναμε στα γελια καλε....

@Diwni εσυ που εχεις εμπειρια σε εξετασεις κ γενικοτερα επι του θεματος. Ποτε να κανω σαλπιγγογραφια; δεν ξερω τι επαθα σημερα αλλα λεω ε δεν γινεται να βγαινουν ολα καλα; λογικα κατι θα χω...

ΞΕΚΟΨΕ ΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΑ!!! ΒΑΛΕ ΤΑΞΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_ggτηνσαλπιγγογραφια την κανεις συγκεκριμενη μερα του κυκλου! Αααα και ποιυ εισαι..... Να φας και ενα σοκολατακι θα φαω και εγω τωρα χαχαχαχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary ενας μια χαρα τον εβαλα στη θεση του μου ειχε πει να ιωθετησω ποιος με ειδε και δε με φοβηθβκε το τι του ειπα ηηηηηηηη.......τα καταευχαρηστηθηκα!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μόλις έφαγα χαχα!

Οι δικοί μας άνθρωποι σε παιδιά ποτέ δ μας ρώτησαν. Ούτε γονείς Ούτε πεθερικά. Ο κάθε άσχετος ξαφνικά θέλει να μάθει τι κάνεις στο κρεβάτι σου. Κ δ είναι μόνο αν μπορεις η όχι. Μπορεί να μην θες ακόμη, να θες να αποτασταθρις επαγγελματικά πρώτα η να χεις προβλήματα στο γάμο η τη σχέση σου. Κάποια στιγμή στη δουλειά κπ μας είπε άντε τι κάθεστε κάντε κάνα παιδί. Ε δ άντεξα τ είπε τ ξανά είπε λέω έχω κανει μια αίτηση εκεί πάνω κ έδειξα τ ουρανό, αλλά ακόμη δεν... εχεις κάνα μέσο να τ σπρώξουμε λιγο; μπροστά σε όλους ετσι; άλλοι πάγωσαν, άλλοι κάναν πως δ άκουσαν. Όταν όμως Ρωτάς κάτι να έισαι έτοιμος κ για οποιαδήποτε απάντηση.

Όσο για τη σαλπιγγογραφια γυναίκες κάτω των 35 την κάνουν στο χρόνο ενώ άνω των 35 στο εξάμηνο. Περίμενε λίγο ακόμη. Να ταν μια εξέταση αίματος να σ πω Κάνε την. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ομως δεν ειναι ετοιμοι να τα ακουσουνε ολα και απλα λενε ας πουμε κατι αλλα δεν καταλαβενουν πως μπορει να νιωθει ο αλλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Εγώ μόλις έφαγα χαχα!

Οι δικοί μας άνθρωποι σε παιδιά ποτέ δ μας ρώτησαν. Ούτε γονείς Ούτε πεθερικά. Ο κάθε άσχετος ξαφνικά θέλει να μάθει τι κάνεις στο κρεβάτι σου. Κ δ είναι μόνο αν μπορεις η όχι. Μπορεί να μην θες ακόμη, να θες να αποτασταθρις επαγγελματικά πρώτα η να χεις προβλήματα στο γάμο η τη σχέση σου. Κάποια στιγμή στη δουλειά κπ μας είπε άντε τι κάθεστε κάντε κάνα παιδί. Ε δ άντεξα τ είπε τ ξανά είπε λέω έχω κανει μια αίτηση εκεί πάνω κ έδειξα τ ουρανό, αλλά ακόμη δεν... εχεις κάνα μέσο να τ σπρώξουμε λιγο; μπροστά σε όλους ετσι; άλλοι πάγωσαν, άλλοι κάναν πως δ άκουσαν. Όταν όμως Ρωτάς κάτι να έισαι έτοιμος κ για οποιαδήποτε απάντηση.

Όσο για τη σαλπιγγογραφια γυναίκες κάτω των 35 την κάνουν στο χρόνο ενώ άνω των 35 στο εξάμηνο. Περίμενε λίγο ακόμη. Να ταν μια εξέταση αίματος να σ πω Κάνε την. 

Το 88 ειμαι εγω, αλλα οδευουμε στους οχτωμηνες κ λεω γιατι να χανω χρονο πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diwni αυτό είναι το χειρότερο να έχεις διακριτικό οικογενειακό κύκλο και αδιακριτο περίγυρο! Απαντάω με πολύ θράσος και ειρωνεία σε κάτι τέτοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@atha_g έλα μωρέ σιγά. Έχω φίλες κ συνομηλικες π δ τ σκέφτονται καν. Η ανάγκη για μητρότητα κ η μητρότητα δ έχουν ηλικία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@atha_g έλα μωρέ σιγά. Έχω φίλες κ συνομηλικες π δ τ σκέφτονται καν. Η ανάγκη για μητρότητα κ η μητρότητα δ έχουν ηλικία. 

Ναι ετσι ειναι! 

Λοιπον εγω κλασικα ηρθα στη δουλεια μετα απο δω ξεκιναμε για την πατριδουλα μου την λατρεμενη οποτε εχουμε ταξιδι μεγαλο! Θα σας χασω λιγο το ΣΚ αλλα με το καλο θα ξαναεπιστρεψω στο φορουμ εγω κ η περιοδος μου τη Δευτερα ???

Ως τοτε φιλια πολλα σε ολες κ @Rosemary αν γινει κατι το ΣΚ σου ευχομαι μισο πονο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σημερα σας εχασα λιγο γιατι επηζα τρελα. 

το οτι κ οι υπολοιπες ειστε πανω απο 1.70 με ξεπερναει! @Diwni απο εσενα δεν το περιμενα να ειμαι ειλικρινης!!! χαχα

επισης με ξεπερναει που εσυ μανταμ ζαιρα @Kat-Cat ξερεις τον φατσεα!!!! αυτο κ αν ειναι! σε ειχα μονο για tv5monde!

για τους συγγενεις που λενε βλακιες..... speechless! ευτυχως εχω σχεση απο μακρια κ αγαπημενοι!

στις ταξιδιωτισες ευχομαι καλο δρομο κ προσεχτικα! οι λοιπες εδω θα ειμαστε να τα λεμε! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...