Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

κοριτσια καλημερα!!!!!!!! 

παλι εμπλεξαμε δουλειες και σας εχασα πω πω τα διαβασα ολα οσα γραψατε !!!!!!!!!! αντε να πω και εγω 1,72 ειμαι σε υψος!!!!!!!!!!! 

μπλε μου χαρηκα πολυ που εισαι καλα και ετσι ευχομαι να συνεχισεις κοριτσαρα μου!!!!!!!!!

ρε κοριτσια και εγω τυχαια το βρηκα μια φοραπου νομιζα οτι ειχαμε ατυχημα και ειχα μεινει εγκυος χαχααχαχα!!!! και εψαχνα για συμπτωματα και επεσα πανω στο φορουμ!!!

οσο για την ανακοινωση συμφωνω στο οτι οπως αισθανεσαι εσυ και ο αντρα σου το λες δε το λες οτι κανει να αισθανεσαι καλα πρεπει να κανεις !!!!

θα ητανε τελεια ενα καφεδακι καποια στιγμη ολες μαζι!!!!!

ε δε γινεται πια ολες 1.70 και ανω, θα αποχωρήσω στο τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου ομορφα ολα με τις ανησυχιες σας! Χθες το τσικνισα για τα καλα μεχρι αργα κ εκτος το οτι ειμαι σαν ζομπι σημερα εχασα κ τη συζητηση σε δυο σελιδες τωρα! Χωριςνα χω περασει τετοιες επωδυνες καταστασεις οπως η @Rosemary κ η @Dim83 πιστευω κ εγω θα σιωπουσα απλα, δεν νομιζω να το μοιραζομουν καν με ολες μου τις φιλες.

@Kat-Cat κ εγω θελω να μου πειτε λιγο πως με φανταζεστε...ναι οκ δεν εχουμε μιλησει τοσο οσο εχεις μιλησει με τις αλλες κοπελες αλλα εχω περιεργεια να δω πως θα με κανετε! ☺

Οσο για το facebook νομιζω ναι, αν ερχομουν αρκετα κοντα στο φορουμ με καποια ατομα,ναι θα το δινα. Σιγα, ποσο μικρος να ειναι ο κοσμος δηλαδη κ να με ξερουν;;;;☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ε δε γινεται πια ολες 1.70 και ανω, θα αποχωρήσω στο τέλος!

χαχαχαχα μας τραβαγανε που λεει και μια φιλη μου οταν ειαμσταν μικρες!!! μην πας πουθενα ακους!!!!! η καθεμια με τις χαρες της !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ομορφα ολα με τις ανησυχιες σας! Χθες το τσικνισα για τα καλα μεχρι αργα κ εκτος το οτι ειμαι σαν ζομπι σημερα εχασα κ τη συζητηση σε δυο σελιδες τωρα! Χωριςνα χω περασει τετοιες επωδυνες καταστασεις οπως η @Rosemary κ η @Dim83 πιστευω κ εγω θα σιωπουσα απλα, δεν νομιζω να το μοιραζομουν καν με ολες μου τις φιλες.

@Kat-Cat κ εγω θελω να μου πειτε λιγο πως με φανταζεστε...ναι οκ δεν εχουμε μιλησει τοσο οσο εχεις μιλησει με τις αλλες κοπελες αλλα εχω περιεργεια να δω πως θα με κανετε! ☺

Οσο για το facebook νομιζω ναι, αν ερχομουν αρκετα κοντα στο φορουμ με καποια ατομα,ναι θα το δινα. Σιγα, ποσο μικρος να ειναι ο κοσμος δηλαδη κ να με ξερουν;;;;☺

Kαλα μικρος ειναι ο άτιμος, αλλα να σου πω την αλήθεια, δεν έχω να κρύψω και κάτι, και πολύ περιορισμένα θα το έδινα και εγώ. Εχω πεσει εξω σε όλες τις προβλέψεις! Καστανή μου φαίνεται εισαι και συ, ψηλη(γιατι ολες εδω μεσα ψηλες ειναι το κερατο μου), και κατι με δουλεια γραφείου κανεις (χοχοχοχο), ας μας πει και @Dim83 που πεφτει μεσα περισσοτερο γιατι εγω δεν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Καλημερα κοριτσια μου ομορφα ολα με τις ανησυχιες σας! Χθες το τσικνισα για τα καλα μεχρι αργα κ εκτος το οτι ειμαι σαν ζομπι σημερα εχασα κ τη συζητηση σε δυο σελιδες τωρα! Χωριςνα χω περασει τετοιες επωδυνες καταστασεις οπως η @Rosemary κ η @Dim83 πιστευω κ εγω θα σιωπουσα απλα, δεν νομιζω να το μοιραζομουν καν με ολες μου τις φιλες.

@Kat-Cat κ εγω θελω να μου πειτε λιγο πως με φανταζεστε...ναι οκ δεν εχουμε μιλησει τοσο οσο εχεις μιλησει με τις αλλες κοπελες αλλα εχω περιεργεια να δω πως θα με κανετε! ☺

Οσο για το facebook νομιζω ναι, αν ερχομουν αρκετα κοντα στο φορουμ με καποια ατομα,ναι θα το δινα. Σιγα, ποσο μικρος να ειναι ο κοσμος δηλαδη κ να με ξερουν;;;;☺

αααααα θελω και εγω να μου πεις πως με φανταζεσαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

χαχαχαχα μας τραβαγανε που λεει και μια φιλη μου οταν ειαμσταν μικρες!!! μην πας πουθενα ακους!!!!! η καθεμια με τις χαρες της !!!!!

αχαχαχα, (δεν εχω λαικ σημερα καθολου), ε, ναι κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαριτωμενη :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχα, (δεν εχω λαικ σημερα καθολου), ε, ναι κατα τα αλλα ειμαι πολυ χαριτωμενη :P:P:P

τωρα ξερεις τι μου θυμησες >??? ειχατε δει ποτε μια που ειχε βγει στην αννιτα και ελεγε η ψηλες ειναι για την παρελαση οι κοντες ειναι για το κρεβατι !!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η anni7 είπε:

τωρα ξερεις τι μου θυμησες >??? ειχατε δει ποτε μια που ειχε βγει στην αννιτα και ελεγε η ψηλες ειναι για την παρελαση οι κοντες ειναι για το κρεβατι !!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα :):):)

ναι τώρα σώθηκες....Ειδικά εγώ φημίζομαι ααχαχαχαχαχ. Βλέπω κρεβάτι και χασμουριέμαι. (Εχετε καταλαβει πως σκυλοβαριεμαι να δουλεψω ετσι? Τσκινισα και χτες και ειμαι σαν ζομπι.....). Δε με βλεπω να κανω τιποτα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι τώρα σώθηκες....Ειδικά εγώ φημίζομαι ααχαχαχαχαχ. Βλέπω κρεβάτι και χασμουριέμαι. (Εχετε καταλαβει πως σκυλοβαριεμαι να δουλεψω ετσι? Τσκινισα και χτες και ειμαι σαν ζομπι.....). Δε με βλεπω να κανω τιποτα σημερα.

χαχαχαχαχαχα αστα εμενα με περνει ο υπνος απο το καναπε!!!!!!!!! 

αστα και εγω ετσι ειμαι εγω δε τσικνισα αλλα ειμαι τοσο κουρασμενη απο την πολυ δυσκολη εβδομαδα που ειχα που θελω να κοιμαμαι δυο μερες για συνελθω ουτε εμενα με βλεπω να δουλευω σημερα!!! και δουλευω και αυριο αστα!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!
Σας παρακολουθώ, αλλά κάπου σας χάνω. Δε σας προλαβαίνω! Τώρα τα διάβασα όλα μαζεμένα!
Έχετε πολύ ωραία παρέα. Δε θα κουραστώ να λέω καλή επιτυχία σε όλες όσες προσπαθείτε, καλή εγκυμοσύνη στην @Μπλε, καλή γέννα στην @Rosemary και σε όσες άλλες κοντεύουν. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Kαλα μικρος ειναι ο άτιμος, αλλα να σου πω την αλήθεια, δεν έχω να κρύψω και κάτι, και πολύ περιορισμένα θα το έδινα και εγώ. Εχω πεσει εξω σε όλες τις προβλέψεις! Καστανή μου φαίνεται εισαι και συ, ψηλη(γιατι ολες εδω μεσα ψηλες ειναι το κερατο μου), και κατι με δουλεια γραφείου κανεις (χοχοχοχο), ας μας πει και @Dim83 που πεφτει μεσα περισσοτερο γιατι εγω δεν....

Καστανη ειμαι ψηλη ε οκ με λες 1,74 γραφειο μπαααα... μεταπτυχιακο στην Συμβουλευτικη Παιδαγωγικη κι ομως ειμαι πωλητρια κ συνβουλευω τι συνολακι παει στην καθεμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

Καστανη ειμαι ψηλη ε οκ με λες 1,74 γραφειο μπαααα... μεταπτυχιακο στην Συμβουλευτικη Παιδαγωγικη κι ομως ειμαι πωλητρια κ συνβουλευω τι συνολακι παει στην καθεμια?

Ντάξει κάτι πέτυχα αυτή τη φορά! Συνολάκια ε? Ενδιαφέρον! Τουλάχιστον ας ψωνίσουμε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αχ ψωνια ωραια θα ητανε και μετα ενα ωραιο καφεδακι!!!!!!!!!!!!!!

Συμφωνω αρκει να μην εισαι απ τη δικη μου πλευρα...αλλα μονο απ του πελατη!!☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η atha_g είπε:

Συμφωνω αρκει να μην εισαι απ τη δικη μου πλευρα...αλλα μονο απ του πελατη!!☺

ναι ναι σε νιωθω ειναι δραμα να εξυπηρετης το βιωνω σε αλλη πλευρα του εμποριου !!!!!!!! κουραγιοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Συμφωνω αρκει να μην εισαι απ τη δικη μου πλευρα...αλλα μονο απ του πελατη!!☺

Φαντάζομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω ειμαι κ υπευθυνη του καταστηματος οποτε περα απο το απαιτητικο κοινο εχω κ ενα σωρο ευθυνες! Τελος παντων....βρε δεν θα μεινω εγκυος;;; θα κουναω μαντηλακι μετα σε ολους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η atha_g είπε:

Κ εγω ειμαι κ υπευθυνη του καταστηματος οποτε περα απο το απαιτητικο κοινο εχω κ ενα σωρο ευθυνες! Τελος παντων....βρε δεν θα μεινω εγκυος;;; θα κουναω μαντηλακι μετα σε ολους?

έλα μου ντε! αχαχαχχαχαχ! Αυτο που το πας! Ε κοντοζυγώνει εντάξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxaxax και εγω λεω ειδικα αμα ειναι καμια  μερα τρελης πιεσης λεω απο μεσα μου βρε δε θα μεινω εγκυος χαχαχαχαχα αντιος !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary με το καλό κορίτσι μου σου αξίζουν πολύ όμορφα πράγματα με όσα έχεις περάσει.Αυτές τις μέρες κάπου διάβαζα τα κορίτσια που έλεγαν ότι γεννησες αλλά ξαφνικά πετάχτηκες και είπες εδώ είμαι χαχαχα! Άντε έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση.

Μη νομίζεις κι εγώ fb έκανα γιατί με είχαν πρήξει τα κορίτσια από τη δουλειά τότε.Καθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά και αισθάνεται άνετα κάτω από διαφορετικές συνθήκες οπότε τίποτα δεν είναι κατακριτέο.Όπως νιώθει η καθεμία. Η αλήθεια είναι ότι μετά το... περιστατικό που υπήρξε..... κάπως θορυβηθηκα.....αλλά εδώ είμαστε για να αποφορτιζομαστε, να ξεχνιόμαστε και να μαθαίνουμε πράγματα τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ.??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η atha_g είπε:

Συμφωνω αρκει να μην εισαι απ τη δικη μου πλευρα...αλλα μονο απ του πελατη!!☺

Σε νιώθω 14 χρόνια σε μαγαζιά.....υπήρχαν στιγμές που ήθελα να δαγκωσω κάνα λαιμό από τα νεύρα....θέλει ατσαλενια νεύρα και υπομονή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

@Rosemary με το καλό κορίτσι μου σου αξίζουν πολύ όμορφα πράγματα με όσα έχεις περάσει.Αυτές τις μέρες κάπου διάβαζα τα κορίτσια που έλεγαν ότι γεννησες αλλά ξαφνικά πετάχτηκες και είπες εδώ είμαι χαχαχα! Άντε έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση.

Μη νομίζεις κι εγώ fb έκανα γιατί με είχαν πρήξει τα κορίτσια από τη δουλειά τότε.Καθε άνθρωπος λειτουργεί διαφορετικά και αισθάνεται άνετα κάτω από διαφορετικές συνθήκες οπότε τίποτα δεν είναι κατακριτέο.Όπως νιώθει η καθεμία. Η αλήθεια είναι ότι μετά το... περιστατικό που υπήρξε..... κάπως θορυβηθηκα.....αλλά εδώ είμαστε για να αποφορτιζομαστε, να ξεχνιόμαστε και να μαθαίνουμε πράγματα τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ.??

 

ποιο περιστατικο?? Καλα εγω fb εχω κατι αιωνες, Απο τις πρωτες πρεπει να ημουν! χιχιχι. Αφου σκεφτομαι οτι εχω κατι φωτος μεσα που καλο ειναι να σβησω, γιατι εχουν περασει καμια 10ρια χρονια και θα γινεται η συγκριση

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

 

Περίπου 9χρ το έχω κι εγώ άσε τις φωτογραφίες.....εκατοντάδες χαχαχαχαχα. Το περιστατικό με το αγόρι που δεν ξέρουμε τελικά αν ηταν αγόρι και καλύτερα να το ξεχάσουμε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Περίπου 9χρ το έχω κι εγώ άσε τις φωτογραφίες.....εκατοντάδες χαχαχαχαχα. Το περιστατικό με το αγόρι που δεν ξέρουμε τελικά αν ηταν αγόρι και καλύτερα να το ξεχάσουμε!?

Εγω απ το 2007 κοριτσια... να βαλεις διπλα διπλα φωτο να δεις το πριν κ το μετα κ να πεις να'ταν τα νιατα δυο φορες!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η atha_g είπε:

Εγω απ το 2007 κοριτσια... να βαλεις διπλα διπλα φωτο να δεις το πριν κ το μετα κ να πεις να'ταν τα νιατα δυο φορες!!!?

Χαχαχαχαχα έλα καλε κάθε ηλικία με τα καλά της μια χαρά είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...