Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

σοκ και δεος

 

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Τρελό γκομενάκι το Γερμανακι!!????

 Λέγονται και Ευρωπαίοι τρομάρα τους.....τώρα θα μου πεις γιατί είμαστε εμείς?Αυτό είναι ένα άλλο θέμα και μια μεγάλη κουβέντα!!!Αλλά ρε παιδί μου πως κυκλοφορούν έτσι έλεος!!!!Πέρσυ στην Αθηνάς δε είδα μια που είχε βγάλει τα σανδάλια της και περπάταγε ξυπόλητη λες και ήταν στην παραλία.Τι να πεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

λοιπον βγηκαν και οι τελευταιες εξετασεις. Οι ορμονικες ηταν μια χαρα μου πε γυναικολογος και ενδοκρινολογος. Ειχα 20 οιστραδιολη ομως (χαμηλουλα) αλλα μου ειπαν οτι αφου ηρθε η περιοδος κανονικα δεν κανουμε τιποτα (αλλιως θα μου δινε cycaclour? δε θυμαμαι πως το ειπε). Γενικα δεν ειναι αξιολογησιμη ορμονη ιδιαιτερα και ειδικα εφοσον ο κυκλος ηρθε κανονικα (αντι γι 27ΗΜΕΡΩΝ 30 ημερων αλλα εντος οριων). Η τιμη που βρεθηκε λιγο περιεργη ειναι που εκανα απο μονη μου ενα χρονο προθρομβινης και βρεθηκε οτι πηζει λιγο γρηγοροτερα το αιμα μου (δεν ειχε τρελη διαφορα απο ΦΤ αλλα ειχε ωστοσο) η ενδοκρινολογος δεν το αξιολογησε καθολου, ο γυναικολογος μου ειπε να παιρνω προληπτικα μια παιδικη ασπιρινη οσο προσπαθω ή ενα σαλοσπιρ. Θα παρω παιδικη ασπιρινη μαλλον. Αυτα.

 

Όλα καλά κοπέλα μου..

Καλησπέρα κορίτσια σας έχω χάσει ιδέα δεν έχω τι λέτε.. Κάτι είδα για φαγητά κάτι είδα για κιλά και ύψος δεν έχω πολύ καταλάβει.. Πώς είστε κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εγω θα σου πω οτι στις πρωτες αιματολογικες ειχαμε δει 6-7 πραγματα κ μετα 2 σελιδες εξετασεις.δεν νομιζω οτι μια εξεταση απο μονη της μπορει να δωσει σαφη συμπερασματα.

μην ψαχνεσαι ρε συ.θα τρελαθεις.

μου ειπαν τελος. Ακομα και το 22 τελικα οιστραδιολη μου λεει ο γιατρος αφου ηρθε η περιοδος τελος. αν δεν ερχοταν θα παιρνα ενα συμπληρωμα για να ρθει. Δεν αξιολογειται. Τα αλλα τα ειδε ολα τελεια λεει ορμονικα, το θεμα με τον χρονο προθρομβινης μου ειπε παρε την παιδικη ασπιρινη, αλλα ειναι αυτο που λες, θελει μια σειρα εξετασεων για να δεις αν εχεις πχ θρομβοφιλια (εμενα ηταν κοντα στο οριο, λιγο πιο γρηγορη πηξη, αλλα δεν ξερω). Κατα τα λοιπα μου ειπαν τελος. Μην ψαξεις τιποτα αλλο, εκανα και επαναληψη θυρεοειδικων μαζι με αιματολογικα γλυκοζυλιωμενη, βιοχημικες και κατι βλακειες αλλες (Στιγματα κλπ) ολα βγηκαν μια χαρα τελος. Οσο ψαχνεις μου ειπε χαρακτηριστικα θα βρισκεις και μια μαυρισμενη τιμη (οπως σημερα με οιστραδιολη και χρονο προθρομβινης). Τιποτα αλλο. Τωρα θα προσπαθησω να ειμαι ηρεμη αν γινεται και σε ενα μηνα θα κανω υπερηχο να δω τι γινεται με κυστες, ως τοτε τιποτα αλλο. Ο γιατρος πλεον δεν απανταει στο μεηλ μου. Ειμαι τοσο πρηχτρω. :P  Η ενδοκρινολογος ειναι η κολλητη οποτε εχω το ελευθερο. παλι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όλα καλά κοπέλα μου..

Καλησπέρα κορίτσια σας έχω χάσει ιδέα δεν έχω τι λέτε.. Κάτι είδα για φαγητά κάτι είδα για κιλά και ύψος δεν έχω πολύ καταλάβει.. Πώς είστε κορίτσια; 

που να καταλαβεις νικη μου.δεν τις προλαβαινουμε!

ευτυχως που το θεμα λεγεται γενικου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

 

 Λέγονται και Ευρωπαίοι τρομάρα τους.....τώρα θα μου πεις γιατί είμαστε εμείς?Αυτό είναι ένα άλλο θέμα και μια μεγάλη κουβέντα!!!Αλλά ρε παιδί μου πως κυκλοφορούν έτσι έλεος!!!!Πέρσυ στην Αθηνάς δε είδα μια που είχε βγάλει τα σανδάλια της και περπάταγε ξυπόλητη λες και ήταν στην παραλία.Τι να πεις!!!!

ειναι λιγο βρωμιαρηδες. Για εμας δε θα το κουβεντιασω εχουμε αλλα κακα. Τωρα θαβουμε τους οξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όλα καλά κοπέλα μου..

Καλησπέρα κορίτσια σας έχω χάσει ιδέα δεν έχω τι λέτε.. Κάτι είδα για φαγητά κάτι είδα για κιλά και ύψος δεν έχω πολύ καταλάβει.. Πώς είστε κορίτσια; 

ναι εγινε χαμος σημερα, μερες που τα φορτωνουμε στον κοκκορα γινεται χαμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

που να καταλαβεις νικη μου.δεν τις προλαβαινουμε!

ευτυχως που το θεμα λεγεται γενικου!

 

Μα καθόλου δεν σας πιανω.. αχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι εγινε χαμος σημερα, μερες που τα φορτωνουμε στον κοκκορα γινεται χαμος.

Αυτό βλέπω όταν είναι χαλαρές για εσάς είναι γεμάτες για εμένα αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι λιγο βρωμιαρηδες. Για εμας δε θα το κουβεντιασω εχουμε αλλα κακα. Τωρα θαβουμε τους οξω.

Εννοείταιιιιι χαχαχαχαχα αλλά όπως και να το κάνουμε ρε παιδί μου εμείς δε θα πάμε Γερμανία πχ. ξυπολητες ούτε σε εστιατόριο να φάμε και να βάλουμε τα πόδια μας στην απέναντι καρέκλα (το έχω δει και αυτό σε πολύ γνωστή ταβέρνα-εστιατόριο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο τέλειος..; 

Έχει κάνει καμία σας εξετάσεις στο ιατροπολις;

ο μπαμπας μου παλαιοτερα μαγνητικη για τη μεση κ ο αντρας μου κατι αλλα χαζα νομιζω.στου χαλανδριου κ οι 2.γιατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια διαβάζω διαβάζω διαβάζω κ δ τελειώνετε. Πριν 5 λεπτά διάβαζα για τ τι θα μαγειρέψετε τ μεσημέρι κ μ ανοίξατε την όρεξη. Εγώ έχω παλεύω με τη μικρή π δ εχει μάτι για υπνο για ακόμη ένα βράδυ.

@Kat-Cat αυτό δ σ ειπα; ότι κανένας οργανισμός δ είναι τέλειος κ κάθε μέρα να κάνεις εξετάσεις κάτι θα βρίσκεις. Ξεκινά τα σαλοσπιρ δ είναι κατι. Και γω έπαιρνα κ πολλές άλλες κοπέλες ακόμη κ προληπτικά. Όσο για τ γάτο σ κρίμα μωρέ τ καημενο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Γειά σας κορίτσια διαβάζω διαβάζω διαβάζω κ δ τελειώνετε. Πριν 5 λεπτά διάβαζα για τ τι θα μαγειρέψετε τ μεσημέρι κ μ ανοίξατε την όρεξη. Εγώ έχω παλεύω με τη μικρή π δ εχει μάτι για υπνο για ακόμη ένα βράδυ.

@Kat-Cat αυτό δ σ ειπα; ότι κανένας οργανισμός δ είναι τέλειος κ κάθε μέρα να κάνεις εξετάσεις κάτι θα βρίσκεις. Ξεκινά τα σαλοσπιρ δ είναι κατι. Και γω έπαιρνα κ πολλές άλλες κοπέλες ακόμη κ προληπτικά. Όσο για τ γάτο σ κρίμα μωρέ τ καημενο.

 

ναι μου ειπε παιδικη ασπιρινη ή σαλοσπιρ, η ενδοκρινολογος λεει καλυτερα παιδικη ασπιρινη να μου ρθει πιο ελαφρια. Θα παω να απρω αυριο. Αναφορικα με τις εξετασεις ναι, και αυτοι το ιδιο ειπαν. Το θεμα ειναι οτι βλεπουν το συνολο. Γιαυτο και θαυμαζω τις κοπελες απο εξωσωματικες που προσπαθουν να φτιαξουν το τελειο προφιλ και ειναι τοσο δυσκολο ρε γαμωτο. ακατορθωτο σχεδον, φτιαχνεις το ενα αλλα παντα θα υπαρχει μια μαυρισμενη τιμη ενα κατι. Τελοσπαντων, ολα καλα και βλεπουμε τωρα τον αλλο μηνα με τις κυστες. Αχαχα, η μικρη ειναι ξενυχτω ε?

Το γατι αστα τι κλαμα εριξα και εκει. Τωρα τον ταισα ενω δεν επρεπε γιατι ειναι απο ναρκωση, αλλα τον βρηκα να γλυφει ενα αδειο πιατο απο την πεινα του. Τωρα αν τα κανει ολα χαλια θα καθαριζω αυριο τι να κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τι να σου λεω τωρα, πηρα το γιατρο (γυναικολογο και ενδοκρινολογο) και τους λεω δεν ειμαι καλα ειναι χαλια οι εξετασεις μου. μετα με πηραν πισω με βρισανε μαζι μου ειπαν ειναι τελειες, οτι αν δεν ηθελες να μεινεις εγκυος θα σου διναμε χαπι (του ψυχιατρου δηλαδη). Γενικα τα ακουσα. Τελοσπαντων. Θα παιρνω μια παιδικη ασπιρινη για την πηξη του αιματος, και τωρα τον ρωτησα αν πρεπει να κανω αλλες εξετασεις για θρομβοφιλια πιο ειδικες και δε μου απαντησε ποτε. Τεσπα. Τελος δεν ξανασχολουμαι με εξετασεις και ορμονες. Θα παω σε ενα μηνα να δουμε με υπερηχο τι γινεται με τις κυστες και τελος.

Ο γατος οχι καλα, εχει Aids (αν ειναι δυνατον), ειναι των αιλουροειδων δεν κολλαει φυσικα, αλλα δυστυχως ειναι μη αναστρεψιμο. Θα του κανω μια αντιρετροικη αγωγη και θα συντηρηθει ετσι οσο παει. Αλλο κλαμα απο κει στον κτηνιατρο. Γενικα σημερα ενας χαμος. Να με παιρνει ο γυναικολογος τηλ να μου πει για τις εξετασεις μου και να νομιζει οτι κλαιω γιαυτες και να με βριζουν μαζι με τη φιλη ενδοκρινολογο.

Ολα καλα!!! Προσπαθησε βρε κοριτσι μου λιγο καπως να ξεχαστεις! Βγες για καφεδες, πηγαινε για μπανιο να μην σκεφτεσαι ολη μερα εξετασεις κλπ!! 

Καλο θα σου κανει.. ειδες ολες οι εξετασεις ειναι καλες!! Και οι γιατροι τα ιδια σου λενε!!! 

Τωρα γτ ρε γαμωτο το γατοπαιδι;;;; Ε ρε φιλε στεναχωρηθηκα,.. πωωω σε καταλαβαινω... και τρελαινομαι οταν ακουω απο ανθρωπους που δεν εχουν καν επαφη με σκυλια, γατια κλπ «σιγα πως κανεις ετσι;» Και εγω πχ μια μερα να μην φαει που ειναι φαταουλας λεω κατι επαθε το παιδι, τι επαθε; Γιατι δεν τρωει; Σου λεω το πιο απλο.. τι να πω τωρα γι αυτο;; ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η eriv είπε:

Ολα καλα!!! Προσπαθησε βρε κοριτσι μου λιγο καπως να ξεχαστεις! Βγες για καφεδες, πηγαινε για μπανιο να μην σκεφτεσαι ολη μερα εξετασεις κλπ!! 

Καλο θα σου κανει.. ειδες ολες οι εξετασεις ειναι καλες!! Και οι γιατροι τα ιδια σου λενε!!! 

Τωρα γτ ρε γαμωτο το γατοπαιδι;;;; Ε ρε φιλε στεναχωρηθηκα,.. πωωω σε καταλαβαινω... και τρελαινομαι οταν ακουω απο ανθρωπους που δεν εχουν καν επαφη με σκυλια, γατια κλπ «σιγα πως κανεις ετσι;» Και εγω πχ μια μερα να μην φαει που ειναι φαταουλας λεω κατι επαθε το παιδι, τι επαθε; Γιατι δεν τρωει; Σου λεω το πιο απλο.. τι να πω τωρα γι αυτο;; ??

εξω ημουν πριν, βγαινω συνεχεια μη νομιζεις οτι καθομαι μεσα. (Ενταξει τις καθημερινες τα βραδια ισχυει). Ε, τωρα θα τα αφησω πισω, δε σκεφτομαι κατι, αφου οι γιατροι ειναι ευχαριστημενοι, δε θα σκαω μονη μου για μια τιμη ενταξει το χω παραχεσει με το αγχος. Στο τελος θα ειμαι η πρωτη που θα τη διωξει ο γυναικολογος της. Εκει θα φτασουμε. ? πριν με παρει τηλ ειχα παθει σοκ μονη μου. ελεγα παει δεν μπορω να κανω παιδια. Τελος. Δε με σωζει τιποτα. Οταν με πηρε πρωτα η ενδο και μου λεει αριστες ειναι, της λεω ελα μου κανεις πλακα. Εκει εφαγα βρισιμο. μου λεει ειναι προσβολη αυτο. Δε θα σου λεγα ποτε μαλακια για κατι επιστημονικο. Επισης ειναι προσβλητικο να λες ειδα στο γκουγκλ και διαβασα εκει για τη συγκεκριμενη ορμονη-εξεταση. Τεσπα, Ευτυχως αυτη ειναι η κολλητη. Ο γυναικο με εβρισε με το γαντι και μετα στο μεηλ απλα δεν απαντησε τιποτα, (ισως με βρισει με την αυγουλα αυριο). Παντως μουειπαν ολα ειναι μια χαρα! ξεκολλα και μην κανεις τιποτα αλλο.-

Το γατοπαιδι αισχος. Το καλο ειναι οτι δεν ποναει αν εξαιρεσεις τη στοματιτιδα που του προκαλει, κατα τα λοιπα ειναι οπως ηταν παιχνιδιαρης, γουργουριζει χαδιαρης. Το θεμα ειναι οτι μπορει να μου χει κολλησει τη θηλυκη, αν και αυτη δεν εχει συμπτωμα. Παρα ταυτα δεν εκδηλωνουν ολα τα γατια. Ειναι συνηθες σε δαυτα το συγκεκριμενο. Το κολλανε ακομα και απτο νερο. Ελπιζω με τη συντηρηση και την αγωγη που θα του κανω να ζησει οσο θα ηταν να ζησει και χωρις τον ιο αυτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat νυχτοπουλι κανονικό. Δ χορταίνει παιχνίδι. Πάνω κάτω τ ίδιο είναι η παιδική ασπιρίνη με τ σαλοσπιρ. Ούτως γ άλλως προληπτικά τ παίρνεις. Μα καλά τι πιστευες οτι όλες οι υπόλοιπες π κάνουν παιδιά τα χουν όλα τελεια; Ούτε καν. Αυτό τ μήνα κανέτε κανονικα ελευθερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat νυχτοπουλι κανονικό. Δ χορταίνει παιχνίδι. Πάνω κάτω τ ίδιο είναι η παιδική ασπιρίνη με τ σαλοσπιρ. Ούτως γ άλλως προληπτικά τ παίρνεις. Μα καλά τι πιστευες οτι όλες οι υπόλοιπες π κάνουν παιδιά τα χουν όλα τελεια; Ούτε καν. Αυτό τ μήνα κανέτε κανονικα ελευθερα;

μετα την περιοδο υποτιθεται πως ναι υπαρχει το οκ του γιατρου, αλλα για να ειμαι ειλικρινης με τις κυστες κλπ, δε νομιζω οτι εχω στρωσει ακομα και οτι θα κανω ωορρηξια αυτο το μηνα, αν και δε φαινεται κατι στις ορμονικες πχ σχετικα με τις κυστες, οποτε δεν εχω καν ελπιδες ουτε το σκεφτομαι οτι θα πετυχω κατι αυτο το μηνα.. Αλλα προληπτικα φυσικα θα τις ξεκινησω γιατι μια στο εκατομμυριο ποτε δεν ξερεις. Εξαλλου πλεον με νοιαζει να ρθει και να μεινει. Ας ερθει σε ενα δυο τρεις τεσσερις μηνες, να ναι για καλο. Ελπιζω να φυγουν και οι κυστες χωρις να χρειαστω αγωγη, αν και δε φημιζομαι για τη βοηθεια της τυχης και των πιθανοτητων αλλα οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

εξω ημουν πριν, βγαινω συνεχεια μη νομιζεις οτι καθομαι μεσα. (Ενταξει τις καθημερινες τα βραδια ισχυει). Ε, τωρα θα τα αφησω πισω, δε σκεφτομαι κατι, αφου οι γιατροι ειναι ευχαριστημενοι, δε θα σκαω μονη μου για μια τιμη ενταξει το χω παραχεσει με το αγχος. Στο τελος θα ειμαι η πρωτη που θα τη διωξει ο γυναικολογος της. Εκει θα φτασουμε. ? πριν με παρει τηλ ειχα παθει σοκ μονη μου. ελεγα παει δεν μπορω να κανω παιδια. Τελος. Δε με σωζει τιποτα. Οταν με πηρε πρωτα η ενδο και μου λεει αριστες ειναι, της λεω ελα μου κανεις πλακα. Εκει εφαγα βρισιμο. μου λεει ειναι προσβολη αυτο. Δε θα σου λεγα ποτε μαλακια για κατι επιστημονικο. Επισης ειναι προσβλητικο να λες ειδα στο γκουγκλ και διαβασα εκει για τη συγκεκριμενη ορμονη-εξεταση. Τεσπα, Ευτυχως αυτη ειναι η κολλητη. Ο γυναικο με εβρισε με το γαντι και μετα στο μεηλ απλα δεν απαντησε τιποτα, (ισως με βρισει με την αυγουλα αυριο). Παντως μουειπαν ολα ειναι μια χαρα! ξεκολλα και μην κανεις τιποτα αλλο.-

Το γατοπαιδι αισχος. Το καλο ειναι οτι δεν ποναει αν εξαιρεσεις τη στοματιτιδα που του προκαλει, κατα τα λοιπα ειναι οπως ηταν παιχνιδιαρης, γουργουριζει χαδιαρης. Το θεμα ειναι οτι μπορει να μου χει κολλησει τη θηλυκη, αν και αυτη δεν εχει συμπτωμα. Παρα ταυτα δεν εκδηλωνουν ολα τα γατια. Ειναι συνηθες σε δαυτα το συγκεκριμενο. Το κολλανε ακομα και απτο νερο. Ελπιζω με τη συντηρηση και την αγωγη που θα του κανω να ζησει οσο θα ηταν να ζησει και χωρις τον ιο αυτον.

Αλλες κοπελες αλλαζουν γιατρο μονες, εσενα θα σε μπλοκαρει στα μαιλ, στα τηλ παντου!! Φανταζεσαι;; Χαχαχ 

ποσο χρονων ειναι; 

Ελπιζω το θηλυκο να ειναι οκ! Σε αυτο προληπτικα εξετασεις θα κανεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat βγάλε από τ μυαλό σ αυτό τ κύκλο εφόσον τ θεωρείς ψιλό καμένο ωορηξιες, Κύστες, εξετάσεις κτλ κ απλά απόλαυσε τις επαφές με ρ αντρουλη σου. Κάντο μόνο για ευχαρίστηση. Χαλάρωσε κ απόλαυσε το π λενε. Αρκετά ζοριστηκες τ τελευταίο διάστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat βγάλε από τ μυαλό σ αυτό τ κύκλο εφόσον τ θεωρείς ψιλό καμένο ωορηξιες, Κύστες, εξετάσεις κτλ κ απλά απόλαυσε τις επαφές με ρ αντρουλη σου. Κάντο μόνο για ευχαρίστηση. Χαλάρωσε κ απόλαυσε το π λενε. Αρκετά ζοριστηκες τ τελευταίο διάστημα.

Αυτό είναι πολύ βασικό που λες, @Diwni!! Η γιατρός μου πάντα μου έλεγε ότι θα πρέπει να έχω επαφές με τον άντρα μου για την ευχαρίστηση μας και όχι για το παιδί..Αν καταλήξουμε σε αυτό τότε το χάσαμε το παιχνίδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Αλλες κοπελες αλλαζουν γιατρο μονες, εσενα θα σε μπλοκαρει στα μαιλ, στα τηλ παντου!! Φανταζεσαι;; Χαχαχ 

ποσο χρονων ειναι; 

Ελπιζω το θηλυκο να ειναι οκ! Σε αυτο προληπτικα εξετασεις θα κανεις; 

ειναι 8 ο γατουλης μου και 9 και κατι η γατα μου. Ειναι πολυ πιθανο να εχει κολλησει. μου πε ο γιατρος αυτα πλην που κολλανε το ενα το αλλο απο νερα κλπ, εχουν κολλησει τον πρωτο χρονο της ζωης τους. Τον γατο μου τον πηρα 1 ετους εως τοτε ζουσε πληρως στο δρομο και τη γατα την πηρα ως αδεσποτη αρχικα που ταιζω πολλα γατια στην αυλη και μετα επειδη γεννησε 5-6 γατια και ειχαμε δραματα στο σπιτι (μεγαλη ιστορια πονου τι να σου λεω), την πηγα και αυτη για στειρωση. Αλλα ισως να χει κολλησει απο τοτε. Παντως αυτη ειναι τελειως ασυμπτωματικη και θεοχοντρη και δεν εχει κατι. Ο αλλος χανει συνεχεια βαρος εχει μεινει μισος, επειδη του χει χτυπησει τον σμαλτο των δοντιων ολο αυτο, αλλα γενικα δεν ποναει και ειναι χαρουμενος και δραστηριος. Τωρα για εξετασεις θα κανω καποια στιγμη και στη θηλυκη, αλλα για την ωρα ο αρσενικος μου χει παει πανω απο 500 ευρω, (Δεν πιστευε ο κτηνιατρος τι κανω για το γατι....καμια φορα σκεφτομαι τι θα κανω για το παιδι δηλαδη), η αλλη τωρα εχει ετησιο εμβολιο, οποτε τη βλεπω σε μερικους μηνες να της κανω γενικα εξετασεις. Για την ωρα δε βγαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Kat-Cat βγάλε από τ μυαλό σ αυτό τ κύκλο εφόσον τ θεωρείς ψιλό καμένο ωορηξιες, Κύστες, εξετάσεις κτλ κ απλά απόλαυσε τις επαφές με ρ αντρουλη σου. Κάντο μόνο για ευχαρίστηση. Χαλάρωσε κ απόλαυσε το π λενε. Αρκετά ζοριστηκες τ τελευταίο διάστημα.

ε, καπως ετσι το εχω γιαυτον τον κυκλο να ξερεις, θα παμε και ταξιδακι. Εξαλλου ειναι μολις η δευτερη περιοδος μετα την αποξεση. Και κυστες να μην ειχα δεν ξερω αν θα εκανα ωορρηξια πχ, ειναι ακομα φρεσκο το γεγονος. Απλα θεωρητικα και να γινοταν ειναι ασφαλες πλεον, αλλα πραγματικα ουτε το σκεφτομαι γιαυτο το μηνα. Να φυγουν οι κυστες θελω, ειναι και το μοναδικο αντικειμενο εμποδιο αυτη τη στιγμη απο οσα εχω δει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

ο μπαμπας μου παλαιοτερα μαγνητικη για τη μεση κ ο αντρας μου κατι αλλα χαζα νομιζω.στου χαλανδριου κ οι 2.γιατι?

Είναι νοσοκομείο η κέντρο που κάνουν διαφορά;

πήρα να κλείσω  ραντεβού και είχε ραντεβού στης 10 και 11 το βράδυ στο Χαλάνδρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ειναι 8 ο γατουλης μου και 9 και κατι η γατα μου. Ειναι πολυ πιθανο να εχει κολλησει. μου πε ο γιατρος αυτα πλην που κολλανε το ενα το αλλο απο νερα κλπ, εχουν κολλησει τον πρωτο χρονο της ζωης τους. Τον γατο μου τον πηρα 1 ετους εως τοτε ζουσε πληρως στο δρομο και τη γατα την πηρα ως αδεσποτη αρχικα που ταιζω πολλα γατια στην αυλη και μετα επειδη γεννησε 5-6 γατια και ειχαμε δραματα στο σπιτι (μεγαλη ιστορια πονου τι να σου λεω), την πηγα και αυτη για στειρωση. Αλλα ισως να χει κολλησει απο τοτε. Παντως αυτη ειναι τελειως ασυμπτωματικη και θεοχοντρη και δεν εχει κατι. Ο αλλος χανει συνεχεια βαρος εχει μεινει μισος, επειδη του χει χτυπησει τον σμαλτο των δοντιων ολο αυτο, αλλα γενικα δεν ποναει και ειναι χαρουμενος και δραστηριος. Τωρα για εξετασεις θα κανω καποια στιγμη και στη θηλυκη, αλλα για την ωρα ο αρσενικος μου χει παει πανω απο 500 ευρω, (Δεν πιστευε ο κτηνιατρος τι κανω για το γατι....καμια φορα σκεφτομαι τι θα κανω για το παιδι δηλαδη), η αλλη τωρα εχει ετησιο εμβολιο, οποτε τη βλεπω σε μερικους μηνες να της κανω γενικα εξετασεις. Για την ωρα δε βγαινει...

Μωρε το ξερω οτι ειναι κ εκει αρκετα χρηματα αλλα τα δινουμε γιατι τ αγαπαμε πολυ ❤️?

Τουλαχιστον αυτο να μην ποναει, αφου ειναι κ δραστηριος παλι καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

Είναι νοσοκομείο η κέντρο που κάνουν διαφορά;

πήρα να κλείσω  ραντεβού και είχε ραντεβού στης 10 και 11 το βράδυ στο Χαλάνδρι 

ειναι οτι κ η βιοιατρικη.διαγνωστικο κεντρο.απλα μεγαλο.

δουλευει απο νωρις εως αργα κ σαββατα νομιζω.μενω σχετικα κοντα κ οποτε περναω εχει φουλ κοσμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...