Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Με δουλεύετε;?Που πρέπει να πάω να κρυφτώ με όλες εσάς που έχετε αναλογίες μοντέλου..Εγω το δηλωνω!!Δεν σας συναντώ στη παραλία!! ????

ακου καλε μην λες βλακειες εμενα αμε με δεις δε λες κοκαλο απλα ειμαι γυμναζεμενη επισης εσενα ποιος σου ειπε οτι οι πολυ αδυνατες αρεσουν????? εμενα παντως του δικου μου απο τοτε που εγινα νορμαλ πηρα δλδ μου εχει πει του αρεσω πιο πολυ γιατι του αρεσουν οι καμπυλωτες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 kai @eriv επισης να σας πω τωρα επειδη εχει πολλους φιλους και συμπαικτες πρωην μπασκετικους γιατι με αυτο ασχολιοταν και ασχολιεται τωρα ερασιτεχνικα και γενικα γυμναστες ολων τα κοριτσια και οι γυναικες δε εχει καμια σχεση με γυμναστηρια καμια ομως μονο εγω ειμαι και ολες ειναι ωραιτατες ελληνιδες με τις υπεροχες καμπυλες τους !!!!!!!! και αν μιλησουμε για τετοια θεματα  ολοι μα ολοι ειμαστε στην παρεα 8 αντρες ολοι ψιφηζουν ελληνιδα!!!!!!!! οχι για να ξερετε!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

ακου καλε μην λες βλακειες εμενα αμε με δεις δε λες κοκαλο απλα ειμαι γυμναζεμενη επισης εσενα ποιος σου ειπε οτι οι πολυ αδυνατες αρεσουν????? εμενα παντως του δικου μου απο τοτε που εγινα νορμαλ πηρα δλδ μου εχει πει του αρεσω πιο πολυ γιατι του αρεσουν οι καμπυλωτες!!!! 

Πότε δεν με ένοιαζε τι λένε οι άντρες!!!Εγώ απλά θα ήθελα να τρώω και μην παχαινω...Τιποτα αλλο...??

Άσε που η αλήθεια ειναι ότι επειδή σαν πιτσιρίκα ήμουν παχουλό παιδάκι,μου έχει μείνει μεγάλο θέματακι με τα κιλά..

Και καμία φορά σκέφτομαι πως μπορεί να επηρεάσουν τη ψυχοσύνθεση ενός παιδιού τα πειράγματα των υπολοίπων παιδιών...Και ειδικά πλέον το bulling έχει πάρει τεράστιες διαστάσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Πότε δεν με ένοιαζε τι λένε οι άντρες!!!Εγώ απλά θα ήθελα να τρώω και μην παχαινω...Τιποτα αλλο...??

Άσε που η αλήθεια ειναι ότι επειδή σαν πιτσιρίκα ήμουν παχουλό παιδάκι,μου έχει μείνει μεγάλο θέματακι με τα κιλά..

Και καμία φορά σκέφτομαι πως μπορεί να επηρεάσουν τη ψυχοσύνθεση ενός παιδιού τα πειράγματα των υπολοίπων παιδιών...Και ειδικά πλέον το bulling έχει πάρει τεράστιες διαστάσεις.. 

εγω παντως αμα φαω παχαινω μια χαρα δε εχω βρει ο μαγικο φιλτρο να το πινω να μην παχιανω!!!!!!! αχαχαχαχαχαχα αν βρω κατι θα ενημερωσω αμεσως κοριτσια!!!

επειδη εγω εχω στερηθει παρα πολυ για πολλα χρονια και με εχουν κοροιδεψει και μενα !!! λογο οτι ειμαι αθλητικη δλδ σκεψου γυμνασιο λυκειο αβυζ..ι καταλαβες η πολυ αθλητικη τι λεγανε για μενα σε νιωθω!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Με δουλεύετε;?Που πρέπει να πάω να κρυφτώ με όλες εσάς που έχετε αναλογίες μοντέλου..Εγω το δηλωνω!!Δεν σας συναντώ στη παραλία!! ????

καλα δε με λες και ακριβως μοντελο. Αχαχαχαχαχ, 1,65 με τα χερια στην αναταση. Επισης εχω ξαναπει, ειμαι αδυνατη οκ, αλλα εχω κυτταριτιδα την ατιμη που μου χει κατσικωθει και δε φευγει με τιποτα. Ειχα πει να κανω κανα μασαζ, αλλα με προλαβαν τα εξοδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα κουκλες ειμαστε ολες !!!!!!!!!!! φτου μας μην μας ματιαξουμε!!!! καθε μια με την χαρη της!!!!

ρε κοριτσια τι να μαγειρεψω σημερα????? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

μια χαρα κουκλες ειμαστε ολες !!!!!!!!!!! φτου μας μην μας ματιαξουμε!!!! καθε μια με την χαρη της!!!!

ρε κοριτσια τι να μαγειρεψω σημερα????? 

Μια τέλεια μακαρονάδα!!!Μπορεί να σου πει και η @Kat-Cat τη τέλεια συνταγή με τα μανιτάρια και τη τρούφα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Rena88 είπε:

Μια τέλεια μακαρονάδα!!!Μπορεί να σου πει και η @Kat-Cat τη τέλεια συνταγή με τα μανιτάρια και τη τρούφα...

Αχ τι ωραια που ηταν. Αλλα πρεπει να χει τρουφα και λιγα πορτσινι. Οποτε τη βλεπω για υλικα που χει σπιτι τελικα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 kai @Kat-Cat ναι κοριτσια για μακαροναδα παω!!!!! μακαρι θα ηταν τελεια πρωτον δε εχω τα υλικα και δευτερον δε τρωει μανιταρια το αγορι μοΥ!!!!! 

αλλα για μακαροναδα το παω!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορώ κάθε μέρα να τρώω μακαρόνια ! Δεν έχω θέμα.....

Ακόμα και με κέτσαπ... ακόμα και σκέτα ! Αγαπώ μακαρόνια ❤️ 

Εγώ τώρα τρώω γεμιστά της μανούλας !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μπορώ κάθε μέρα να τρώω μακαρόνια ! Δεν έχω θέμα.....

Ακόμα και με κέτσαπ... ακόμα και σκέτα ! Αγαπώ μακαρόνια ❤️ 

Εγώ τώρα τρώω γεμιστά της μανούλας !! 

αστα και εγω αγαπω μακαρονια εννοοιτε!!!!!!! αστα μην λες και πιναω!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Μπορώ κάθε μέρα να τρώω μακαρόνια ! Δεν έχω θέμα.....

Ακόμα και με κέτσαπ... ακόμα και σκέτα ! Αγαπώ μακαρόνια ❤️ 

Εγώ τώρα τρώω γεμιστά της μανούλας !! 

αγαπω γεμιστα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον βγηκαν και οι τελευταιες εξετασεις. Οι ορμονικες ηταν μια χαρα μου πε γυναικολογος και ενδοκρινολογος. Ειχα 20 οιστραδιολη ομως (χαμηλουλα) αλλα μου ειπαν οτι αφου ηρθε η περιοδος κανονικα δεν κανουμε τιποτα (αλλιως θα μου δινε cycaclour? δε θυμαμαι πως το ειπε). Γενικα δεν ειναι αξιολογησιμη ορμονη ιδιαιτερα και ειδικα εφοσον ο κυκλος ηρθε κανονικα (αντι γι 27ΗΜΕΡΩΝ 30 ημερων αλλα εντος οριων). Η τιμη που βρεθηκε λιγο περιεργη ειναι που εκανα απο μονη μου ενα χρονο προθρομβινης και βρεθηκε οτι πηζει λιγο γρηγοροτερα το αιμα μου (δεν ειχε τρελη διαφορα απο ΦΤ αλλα ειχε ωστοσο) η ενδοκρινολογος δεν το αξιολογησε καθολου, ο γυναικολογος μου ειπε να παιρνω προληπτικα μια παιδικη ασπιρινη οσο προσπαθω ή ενα σαλοσπιρ. Θα παρω παιδικη ασπιρινη μαλλον. Αυτα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η eriv είπε:

Κορίτσια σοβαρά!!! Κάποιος πρέπει να σώσει το γατάκι .... Θα αφήσει τον γιατρό της (η δε θα μας τα λέει η νυφίτσα) και θα σβαρνάει τον γάτο σε ότι κτηνιατρική κλινική βλέπει ... !!!! 

@Dim83 πάρε θέση !!! 

χαχα

τωρα μπηκα!πηξιμο μεχρι τελικης πτωσης.κατσε να διαβασω κ θα επιβαλλω την ταξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!!Σας έχασα από το πρωί αλλά είχα τρελή δουλειά (κλασικά). @Kat-Cat να το σκεφτείς σοβαρά για τη στροφή σου προς τον ιατρικό κλάδο!?

Λοιπόν θα θίξω άλλο θέμα μετά τη χθεσινή μου τρέλα:πρέπει επιτέλους να ιδρυθεί μια αστυνομία μόδας!!!Έλεος τι βλέπουν τα ματάκια μου κάθε μέρα...... και το κερασάκι στην τούρτα αυτή η ομορφιά!!!!Κατάλαβα ότι ήρθε το καλοκαίρι!!!???? Τραίνο από κέντρο για Πειραιά.....οι Γερμανοί ήρθαν!!!

IMG_20180518_192319.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 @Kat-Cat @eriv δεν σας προλαβαινω!εχει παρει φωτια το θεμα!

επισης βλεπω εχουν την τιμητικη τους τα μανουλακια κ τα πεθερουλινια!αγαπαμε κ τις 2!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

λοιπον βγηκαν και οι τελευταιες εξετασεις. Οι ορμονικες ηταν μια χαρα μου πε γυναικολογος και ενδοκρινολογος. Ειχα 20 οιστραδιολη ομως (χαμηλουλα) αλλα μου ειπαν οτι αφου ηρθε η περιοδος κανονικα δεν κανουμε τιποτα (αλλιως θα μου δινε cycaclour? δε θυμαμαι πως το ειπε). Γενικα δεν ειναι αξιολογησιμη ορμονη ιδιαιτερα και ειδικα εφοσον ο κυκλος ηρθε κανονικα (αντι γι 27ΗΜΕΡΩΝ 30 ημερων αλλα εντος οριων). Η τιμη που βρεθηκε λιγο περιεργη ειναι που εκανα απο μονη μου ενα χρονο προθρομβινης και βρεθηκε οτι πηζει λιγο γρηγοροτερα το αιμα μου (δεν ειχε τρελη διαφορα απο ΦΤ αλλα ειχε ωστοσο) η ενδοκρινολογος δεν το αξιολογησε καθολου, ο γυναικολογος μου ειπε να παιρνω προληπτικα μια παιδικη ασπιρινη οσο προσπαθω ή ενα σαλοσπιρ. Θα παρω παιδικη ασπιρινη μαλλον. Αυτα.

 

Πολυ καλα τα ακουω... ? ηρεμησες καπως;; 

κλεινουμε το μηνα εξετασεων της @Kat-Cat κοριτσια... 

ετσι και ξαναρωτησει, μιλησει, σκεφτει εξετασεις για το μηνα μαιο δεν της απανταμε.. ☺️

Με το γατοπαιδι τι εγινε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η eriv είπε:

Πολυ καλα τα ακουω... ? ηρεμησες καπως;; 

κλεινουμε το μηνα εξετασεων της @Kat-Cat κοριτσια... 

ετσι και ξαναρωτησει, μιλησει, σκεφτει εξετασεις για το μηνα μαιο δεν της απανταμε.. ☺️

Με το γατοπαιδι τι εγινε;; 

τι να σου λεω τωρα, πηρα το γιατρο (γυναικολογο και ενδοκρινολογο) και τους λεω δεν ειμαι καλα ειναι χαλια οι εξετασεις μου. μετα με πηραν πισω με βρισανε μαζι μου ειπαν ειναι τελειες, οτι αν δεν ηθελες να μεινεις εγκυος θα σου διναμε χαπι (του ψυχιατρου δηλαδη). Γενικα τα ακουσα. Τελοσπαντων. Θα παιρνω μια παιδικη ασπιρινη για την πηξη του αιματος, και τωρα τον ρωτησα αν πρεπει να κανω αλλες εξετασεις για θρομβοφιλια πιο ειδικες και δε μου απαντησε ποτε. Τεσπα. Τελος δεν ξανασχολουμαι με εξετασεις και ορμονες. Θα παω σε ενα μηνα να δουμε με υπερηχο τι γινεται με τις κυστες και τελος.

Ο γατος οχι καλα, εχει Aids (αν ειναι δυνατον), ειναι των αιλουροειδων δεν κολλαει φυσικα, αλλα δυστυχως ειναι μη αναστρεψιμο. Θα του κανω μια αντιρετροικη αγωγη και θα συντηρηθει ετσι οσο παει. Αλλο κλαμα απο κει στον κτηνιατρο. Γενικα σημερα ενας χαμος. Να με παιρνει ο γυναικολογος τηλ να μου πει για τις εξετασεις μου και να νομιζει οτι κλαιω γιαυτες και να με βριζουν μαζι με τη φιλη ενδοκρινολογο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπεραααα!!!Σας έχασα από το πρωί αλλά είχα τρελή δουλειά (κλασικά). @Kat-Cat να το σκεφτείς σοβαρά για τη στροφή σου προς τον ιατρικό κλάδο!?

Λοιπόν θα θίξω άλλο θέμα μετά τη χθεσινή μου τρέλα:πρέπει επιτέλους να ιδρυθεί μια αστυνομία μόδας!!!Έλεος τι βλέπουν τα ματάκια μου κάθε μέρα...... και το κερασάκι στην τούρτα αυτή η ομορφιά!!!!Κατάλαβα ότι ήρθε το καλοκαίρι!!!???? Τραίνο από κέντρο για Πειραιά.....οι Γερμανοί ήρθαν!!!

IMG_20180518_192319.jpg

σοκ και δεος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

λοιπον βγηκαν και οι τελευταιες εξετασεις. Οι ορμονικες ηταν μια χαρα μου πε γυναικολογος και ενδοκρινολογος. Ειχα 20 οιστραδιολη ομως (χαμηλουλα) αλλα μου ειπαν οτι αφου ηρθε η περιοδος κανονικα δεν κανουμε τιποτα (αλλιως θα μου δινε cycaclour? δε θυμαμαι πως το ειπε). Γενικα δεν ειναι αξιολογησιμη ορμονη ιδιαιτερα και ειδικα εφοσον ο κυκλος ηρθε κανονικα (αντι γι 27ΗΜΕΡΩΝ 30 ημερων αλλα εντος οριων). Η τιμη που βρεθηκε λιγο περιεργη ειναι που εκανα απο μονη μου ενα χρονο προθρομβινης και βρεθηκε οτι πηζει λιγο γρηγοροτερα το αιμα μου (δεν ειχε τρελη διαφορα απο ΦΤ αλλα ειχε ωστοσο) η ενδοκρινολογος δεν το αξιολογησε καθολου, ο γυναικολογος μου ειπε να παιρνω προληπτικα μια παιδικη ασπιρινη οσο προσπαθω ή ενα σαλοσπιρ. Θα παρω παιδικη ασπιρινη μαλλον. Αυτα.

 

εγω θα σου πω οτι στις πρωτες αιματολογικες ειχαμε δει 6-7 πραγματα κ μετα 2 σελιδες εξετασεις.δεν νομιζω οτι μια εξεταση απο μονη της μπορει να δωσει σαφη συμπερασματα.

μην ψαχνεσαι ρε συ.θα τρελαθεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπεραααα!!!Σας έχασα από το πρωί αλλά είχα τρελή δουλειά (κλασικά). @Kat-Cat να το σκεφτείς σοβαρά για τη στροφή σου προς τον ιατρικό κλάδο!?

Λοιπόν θα θίξω άλλο θέμα μετά τη χθεσινή μου τρέλα:πρέπει επιτέλους να ιδρυθεί μια αστυνομία μόδας!!!Έλεος τι βλέπουν τα ματάκια μου κάθε μέρα...... και το κερασάκι στην τούρτα αυτή η ομορφιά!!!!Κατάλαβα ότι ήρθε το καλοκαίρι!!!???? Τραίνο από κέντρο για Πειραιά.....οι Γερμανοί ήρθαν!!!

IMG_20180518_192319.jpg

Τρελό γκομενάκι το Γερμανακι!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...