Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Μπλε μου πολύ καλά έκανες, αφού δεν ξέρουν να σέβονται, τουλάχιστον να φοβούνται.. είναι συχνό το φαινόμενο.. στο παλιό μας σπίτι είχαμε γκαράζ και για να φύγουμε κάθε πρωί με τον άντρα μου για δουλειά έπρεπε να πατήσουμε 10 κόρνες και να ψάχνουμε κάποιον που πάρκαρε για «5» λεπτά ...

Ζωη υπομονη κορίτσι μου, να χαρείς έστω λίγο το ρεπό σου.. κάνε κάτι και για ‘σένα , κάτι μικρό για να νοιωσεις καλά!

Scooby ούτε εμένα μου το εμφανίζει αυτή τη στιγμή που το τσέκαρα, μπαίνω συνήθως από τα email μου..

Τα δικά μου νέα, εχθες  το βράδυ με τρέλανε η ημικρανία, κοιμήθηκα από τις 10:30... σήμερα ξύπνησα περδίκι ευτυχώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 13 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπέρα.....μπαααα για ποιά ξεκούραση μιλάς???? Πριν λίγο μπήκα σπίτι,αύριο ξανά δουλειά και Τετάρτη ρεπό!Βέβαια Τετάρτη θα πρέπει να σηκωθώ από τα αξημέρωτα για να πάω επιτέλους να καταθέσω τα δικαιολογητικά για τα γυαλιά οπότε πάει η μέρα.....μετά σπίτι δουλειές κλπ.Σάββατο που έχω ξανά ρεπό (επειδή δούλεψα Κυριακή)θα κατεβάσω τα καλοκαιρινά επιτέλους!!!Άστα τον άλλο μήνα τώρα ξεκούραση εγώ!?

καλημερα !!!!!!! αααα υπεροχα και εγω το εκανα την κυριακη τα μισα τωρα εχω τα αλλα μισα αυτην την κυριακη!!!!!!!!!!! σε νιωθω μεχρι εκει που δε φανταζεσαι!!!!!!!!! κουραγιοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! Δεν εχω προλάβει να πολυμπώ να σας διαβάσω, δεν έχω και πολλά κέφια όλα μαζί. Θα σας ψιλοχάνω αυτόν τον καιρό. Θα μπω όμως να δω τα νέα της @Irene_D για την εξέλιξή της καθώς και των υπολοίπων κοριτσιών. Εμένα η περίοδος ήταν να ρθει την παρασκευή. Ωστόσο δεν ήρθε προφανως λόγω των κύστεων όπως μου ειπε ο γιατρός ο οποιος συνεχώς μου λεει να μην ανησυχώ και να κάνω υπομονή. Χτες Δευτέρα, ήρθαν κάτι μπεζ καφέ, τα οποία σήμερα ειναι περισσότερα, δηλαδη στην τουαλέτα έχω και λίγο αίμα οταν πηγαίνω. Καμια σχέση όμως με ροη, περίοδο κλπ. περισσοτερο σαν τελειώματα τα έχω αυτά. Δεν ξερω τι να κανω στο μεταξύ. Υποθέτω αυτή θα είναι η περίοδός μου γιαυτο το μήνα?. Ο γιατρός όλο υπομονή και υπομονή ειναι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημέρα σε όλες! Δεν εχω προλάβει να πολυμπώ να σας διαβάσω, δεν έχω και πολλά κέφια όλα μαζί. Θα σας ψιλοχάνω αυτόν τον καιρό. Θα μπω όμως να δω τα νέα της @Irene_D για την εξέλιξή της καθώς και των υπολοίπων κοριτσιών. Εμένα η περίοδος ήταν να ρθει την παρασκευή. Ωστόσο δεν ήρθε προφανως λόγω των κύστεων όπως μου ειπε ο γιατρός ο οποιος συνεχώς μου λεει να μην ανησυχώ και να κάνω υπομονή. Χτες Δευτέρα, ήρθαν κάτι μπεζ καφέ, τα οποία σήμερα ειναι περισσότερα, δηλαδη στην τουαλέτα έχω και λίγο αίμα οταν πηγαίνω. Καμια σχέση όμως με ροη, περίοδο κλπ. περισσοτερο σαν τελειώματα τα έχω αυτά. Δεν ξερω τι να κανω στο μεταξύ. Υποθέτω αυτή θα είναι η περίοδός μου γιαυτο το μήνα?. Ο γιατρός όλο υπομονή και υπομονή ειναι :P

καληεμρα κοριτση μου ενταξει λογικο να μην εχεις πολλα κεφια εχεις συνεχεια στο μυαλο σου αυτο δε γινεται να μην το σκεφτεσαι και εγω στην θεση σου θα το σκεφτομουνα βεβαια θα συμφωνησω με τον γιατρο σου εχει δικιο θελει υπομονη το σωμα να επανελθει!!! εγω δε νομιζω να ειναι αυτη η περιοδο σου εγω πιστευω και ερθει κανονηκα ροη σημερα αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καληεμρα κοριτση μου ενταξει λογικο να μην εχεις πολλα κεφια εχεις συνεχεια στο μυαλο σου αυτο δε γινεται να μην το σκεφτεσαι και εγω στην θεση σου θα το σκεφτομουνα βεβαια θα συμφωνησω με τον γιατρο σου εχει δικιο θελει υπομονη το σωμα να επανελθει!!! εγω δε νομιζω να ειναι αυτη η περιοδο σου εγω πιστευω και ερθει κανονηκα ροη σημερα αυριο!!!

τι να πω.....Πρωτη φορα το αντιμετωπιζω. Οταν παω τουαλετα εχω εκεινη την ωρα ροη που πιεζομαι ας πουμε και μετα παλι ελαχιστα καφετια. Για να δω θα "κατεβει". Μακάρι. Ενω δεν εχω αλλο συμπτωμα με ποναει αρκετα η μεση μου (ασχετο για μενα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

τι να πω.....Πρωτη φορα το αντιμετωπιζω. Οταν παω τουαλετα εχω εκεινη την ωρα ροη που πιεζομαι ας πουμε και μετα παλι ελαχιστα καφετια. Για να δω θα "κατεβει". Μακάρι. Ενω δεν εχω αλλο συμπτωμα με ποναει αρκετα η μεση μου (ασχετο για μενα)

εγω πστευω οτι θα ερθει και επισης πιστευω οτι την επομενη φορα που θα πας θα δεις δε θα υπαρχουν οι κυστες θα τις εχει αποροφισει ο οργανισμος θα το δεις !!! οσο μπορεις ηρεμα και να σκεφτεσαι οτι θα πανε ολα καλα και θα περασει και αυτο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια... να τις χετε πατήσει καταλάθος για αυτό δεν σας το εμφανίζει εμένα μια χαρά το εμφανίζει.. τι κάνετε κορίτσια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εγω πστευω οτι θα ερθει και επισης πιστευω οτι την επομενη φορα που θα πας θα δεις δε θα υπαρχουν οι κυστες θα τις εχει αποροφισει ο οργανισμος θα το δεις !!! οσο μπορεις ηρεμα και να σκεφτεσαι οτι θα πανε ολα καλα και θα περασει και αυτο!!! 

θα δουμε. Εχω μια πολυ πολυ πολυ μικρη ροη. Αιματακι αλλα λιγο και σκουρο. Τωρα θα δειξει τι σκ@τα ειναι αυτο. Με ενδιεφερε αν θα το εκλαβω ως περιοδο για να κανω κατι ορμονικες αλλα θα δω. Ελπιζω την επομενη φορα να ειναι νορμαλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

θα δουμε. Εχω μια πολυ πολυ πολυ μικρη ροη. Αιματακι αλλα λιγο και σκουρο. Τωρα θα δειξει τι σκ@τα ειναι αυτο. Με ενδιεφερε αν θα το εκλαβω ως περιοδο για να κανω κατι ορμονικες αλλα θα δω. Ελπιζω την επομενη φορα να ειναι νορμαλ.

ναι ναι καταλαβα θελει παρακολουθησει και βλεπεις !!! κοριτση ευχομαι γρηγορα αυτα ολα να ειναι μια κακη αναμνηση που θα εχει περασει !! αληθεια στο λεω μεσα απο την καρδια μου εμεις εδω ειμαστε να σε ακουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια... να τις χετε πατήσει καταλάθος για αυτό δεν σας το εμφανίζει εμένα μια χαρά το εμφανίζει.. τι κάνετε κορίτσια;

καλημερα!!!!!! και μενα μια χαρα μου το εμφανιζει!!! εγω εδω στην δουλεια ειμαι!!!!!! εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kat-Cat Κοριτσάκι μου με όλο αυτό τον πανικό που επικρατεί, ξέχασα πως την Παρασκευή ήταν να αδιαθετήσεις και δε σε ρώτησα..
Είναι λογικό να το σκέφτεσαι συνέχεια.. πιστεύω οτι έχεις επηρεαστεί λίγο απο το άγχος σου γιατί το οτι η πρώτη περίοδος σου ήρθε στην ώρα της αυτό είναι καλό.. χαλάρωσε λιγουλάκι μόνο.. δεν είναι σίγουρα κάτι για το οποίο πρέπει να ανησυχείς.. ο κάθε οργανισμός θέλει το χρόνο του για να συνέλθει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ στη δουλειά, όλα καλά αλλά πολύ άγχος!! Δεν ξέρω αν ευθύνεται κάποιος ανάδρομος πλανήτης όμως ελπίζω να ηρεμήσουν τα πράγματα σύντομα γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος..ρε κορίτσια είναι  το κλίμα περίεργο ή είναι ιδέα μου? Όλο κάτι προκύπτει στη δουλειά και κυρίως αναποδιές...
Θέλω να ανοίξω την πόρτα ,να πάρω τους δρόμους  κι όπου με βγάλει.. σε τέτοιο σημείο έχω φτάσει..
Rena88 κορίτσι πως είσαι ? Τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Kat-Cat Κοριτσάκι μου με όλο αυτό τον πανικό που επικρατεί, ξέχασα πως την Παρασκευή ήταν να αδιαθετήσεις και δε σε ρώτησα..
Είναι λογικό να το σκέφτεσαι συνέχεια.. πιστεύω οτι έχεις επηρεαστεί λίγο απο το άγχος σου γιατί το οτι η πρώτη περίοδος σου ήρθε στην ώρα της αυτό είναι καλό.. χαλάρωσε λιγουλάκι μόνο.. δεν είναι σίγουρα κάτι για το οποίο πρέπει να ανησυχείς.. ο κάθε οργανισμός θέλει το χρόνο του για να συνέλθει..

 

Ειναι απτην κυστη αυτό μου ειπε και ο γιατρός τον οποιο εχω πρηξει και ο οποιος ολο υπομονη και υπομονη και μην ανησυχεις ειναι μεχρι να με βρισει. Ααχαχαχαχ. Σημερα επιτελους με 5 μερες καθυστερηση!!! (πρωτα μου φορα) μου φαινεται οτι ηρθε. Βεβαια ειναι πιο περιεργη γιατι δεν εχει κανονικη ροη οπως ειπα. Βγαζω αρκετο αίμα καθε φορά που πάω τουαλέτα και μετα λιγο στο σερβιετακι. Δεν εχω την κανονικη ροη σε καθε περιοδο. Φαινεται οτι μπλοκαρεται απο κατι να το πω ετσι. Αλλά πλεον έχω και αίμα πλην των λίγων μπεζ-ροζ που ειχα χτες απλα δεν ειναι οπως καθε φορα. Θα δειξει. Ευχομαι η επομενη να ειναι πιο ομαλη απο αυτη. Τουλαχιστον οτι κουτσοηρθε καπως με ηρεμει. Με γιατρο θα ξαναμιλησω απο βδομαδα γιατι του τα χω κανει τσουρεκια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Και εγώ στη δουλειά, όλα καλά αλλά πολύ άγχος!! Δεν ξέρω αν ευθύνεται κάποιος ανάδρομος πλανήτης όμως ελπίζω να ηρεμήσουν τα πράγματα σύντομα γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος..ρε κορίτσια είναι  το κλίμα περίεργο ή είναι ιδέα μου? Όλο κάτι προκύπτει στη δουλειά και κυρίως αναποδιές...
Θέλω να ανοίξω την πόρτα ,να πάρω τους δρόμους  κι όπου με βγάλει.. σε τέτοιο σημείο έχω φτάσει..
Rena88 κορίτσι πως είσαι ? Τι κάνεις?

Με τη δουλεια κλαφτα Χαραλαμπε τι προκυπτει ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ σχεδον και τι εκπληξεις μου φυλαει η καθε μερα ειτε απο πελατες ειτε απο εφκα ειτε απο εφοριες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Και εγώ στη δουλειά, όλα καλά αλλά πολύ άγχος!! Δεν ξέρω αν ευθύνεται κάποιος ανάδρομος πλανήτης όμως ελπίζω να ηρεμήσουν τα πράγματα σύντομα γιατί θα τρελαθούμε στο τέλος..ρε κορίτσια είναι  το κλίμα περίεργο ή είναι ιδέα μου? Όλο κάτι προκύπτει στη δουλειά και κυρίως αναποδιές...
Θέλω να ανοίξω την πόρτα ,να πάρω τους δρόμους  κι όπου με βγάλει.. σε τέτοιο σημείο έχω φτάσει..
Rena88 κορίτσι πως είσαι ? Τι κάνεις?

Ακριβώς οπως το είπες. Κατι συμβαίνει!! Εμεις εδω σφαζομαστε με προμηθευτές, υπαλλήλους, ενας χαμος!! Δεν μπορει!!! Κατι γίνεται! @Kat-Cat και εγω πιστεύω θα σου ερθει κανονικη ροή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Ακριβώς οπως το είπες. Κατι συμβαίνει!! Εμεις εδω σφαζομαστε με προμηθευτές, υπαλλήλους, ενας χαμος!! Δεν μπορει!!! Κατι γίνεται! @Kat-Cat και εγω πιστεύω θα σου ερθει κανονικη ροή.

παντως ποναει η κοιλια μου και πλεον βγαζω και κανονικο αιμα πιο πολυ. Το παιρνω ως πρωτη μερα σημερα. απλα ειναι πιο περιεργη. 5 μερες καθυστερηση! Ουαου. Και μη χειροτερα να λεω ετσι οπως παω.

Γενικα απο χαμο στη δουλεια αλλο τιποτα σε ολους βλεπω. Ολο νευρα υπαρχουν και δυσπραγιες γενικως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

καλημερα!!!!!! και μενα μια χαρα μου το εμφανιζει!!! εγω εδω στην δουλεια ειμαι!!!!!! εσυ???

Εγώ κλασικά σπίτι χαλαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ κλασικά σπίτι χαλαρά.

αμα σου πω τωρα οτι λιγο σε ζηλευω θα με βρισεις???? ξερω οτι εσυ δε θες χαλαρα θες να βρεις δουλεια !!!! αλλα με καταλαβαινεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

παντως ποναει η κοιλια μου και πλεον βγαζω και κανονικο αιμα πιο πολυ. Το παιρνω ως πρωτη μερα σημερα. απλα ειναι πιο περιεργη. 5 μερες καθυστερηση! Ουαου. Και μη χειροτερα να λεω ετσι οπως παω.

Γενικα απο χαμο στη δουλεια αλλο τιποτα σε ολους βλεπω. Ολο νευρα υπαρχουν και δυσπραγιες γενικως.

Κορίτσι μου,όμορφο,όλα καλά θα πανε..Θα δεις ότι στον επόμενο υπέρηχο οι κυστες θα έχουν απορροφηθεί...Το να σου πω να κανείς υπομονή και να μην έχεις άγχος νομίζω ότι είναι ανώφελο γιατί όλες μας έχουμε γενικά πολύ άγχος..Το θετικό είναι ότι σου ήρθε η περίοδος..Εγω πιστεύω ότι σύντομα θα είσαι ξανά εγκύουλα!!!???

@Irene_D, όλα καλα,κορίτσι μου!!Εσύ να κοιτάξεις να ηρεμήσεις και να μην εκνευρίζεσαι στη κατάσταση σου..Εγω,κορίτσια,είχα ένα πολύ δύσκολο πσκ στη δουλειά..Και από σήμερα πήρα λίγες μέρες άδεια για να ηρεμήσω..Πανζουρλισμος τα τουριστακια λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσι μου,όμορφο,όλα καλά θα πανε..Θα δεις ότι στον επόμενο υπέρηχο οι κυστες θα έχουν απορροφηθεί...Το να σου πω να κανείς υπομονή και να μην έχεις άγχος νομίζω ότι είναι ανώφελο γιατί όλες μας έχουμε γενικά πολύ άγχος..Το θετικό είναι ότι σου ήρθε η περίοδος..Εγω πιστεύω ότι σύντομα θα είσαι ξανά εγκύουλα!!!???

@Irene_D, όλα καλα,κορίτσι μου!!Εσύ να κοιτάξεις να ηρεμήσεις και να μην εκνευρίζεσαι στη κατάσταση σου..Εγω,κορίτσια,είχα ένα πολύ δύσκολο πσκ στη δουλειά..Και από σήμερα πήρα λίγες μέρες άδεια για να ηρεμήσω..Πανζουρλισμος τα τουριστακια λέμε!!

Mου ρθε κανονικοτατα τελικα. Μου βγαλε την πιστη 4 μερες αλλα ηρθε. Ισως να μην ειχα κανει τελικα την προγεστερονη στο πικ της οπως ειχε πει η dim. Μου φυγε ενα βαρος. Θα δουμε για κυστη. Μακαρι να ναι θετικα τα πραγματα θεε μου. Κατα τα λοιπα με δουλεια κλπ νευρα. Και συ χαμος ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Mου ρθε κανονικοτατα τελικα. Μου βγαλε την πιστη 5 μερες αλλα ηρθε. Ισως να μην ειχα κανει τελικα την προγεστερονη στο πικ της οπως ειχε πει η dim. Μου φυγε ενα βαρος. Θα δουμε για κυστη. Μακαρι να ναι θετικα τα πραγματα θεε μου. Κατα τα λοιπα με δουλεια κλπ νευρα. Και συ χαμος ε??

μπραβο μπραβο χαιρομαι που σου ηρθε κανονηκα!!!!!! φτου φτου ολα καλα να πανε !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αμα σου πω τωρα οτι λιγο σε ζηλευω θα με βρισεις???? ξερω οτι εσυ δε θες χαλαρα θες να βρεις δουλεια !!!! αλλα με καταλαβαινεις!!!!!

Και φυσικά δεν θα σε βρίσω.. σε καταλαβαίνω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Και φυσικά δεν θα σε βρίσω.. σε καταλαβαίνω..

εγω  παντως ευχομαι συντομα να βρεις μια δουλειτσα που θα σου αρεσει !!!!!! κατα αλλα αδιαθετησα το σαββατο και τωρα ειμαι στα ψηλο τελειωματα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...