Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου, συγκινήθηκα πολύ με το παραπάνω! Χρόνια πολλά λοιπόν στις ήδη μανούλες  και στις μέλλουσες   Σήμερα είμαι 4 εβδομάδων!!! ?

Κοριτσια μου εχθες είχα τραπέζι σπίτι και φυσικά  δεν ξεκουράστηκα ... τελειώσαμε κατά τις 1-2. Χαλάλι όμως περάσαμε ωραία! Βοήθησε κι ο αντρουλης πολύ

Ζωή κουράγιο αυτές οι μέρες είναι μια τρέλα γενικότερα για όλους, αν αυτο σε παρηγορεί..

Kat-Cat μπορείς να γκρινιάζεις κοριτσάκι μου, εδώ είμαστε γυναίκες μόνο, όποτε σε καταλαβαίνουμε.. να λες αυτά που νοιωθεις.. 

Καλη Κυριακή σε όλες!!!

Τώρα κάνω ένα μικρό διάλειμμα από το πρωί που τρέχουμε πανικοβλητες στη δουλειά......άστα!!!!Εγώ να δεις δάκρυ που έριξα όταν το διάβασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο όμορφο αυτό που έστειλες, @zoi.ko... Πραγματικα πολύ συγκινητικό..

Κοριτσάκια,υπομονη σε ολες που δουλεύετε σήμερα..Ευτυχως για εμένα είναι μέρα χαλάρωσης και ξεκούρασης..

@Irene_D,μπράβο κοριτσάκι μου!!!Με το καλό να έρθει στο κόσμο το μωράκι σου και του χρόνου μαζί με τις μανούλες μας και όλες τις υπόλοιπες μανούλες!!

Μανούλες του forum,χρόνια πολλά!!!Να χαίρεστε τα παιδάκια σας και είστε πάντα ευτυχισμένες και χαρούμενες!!

@Kat-Cat,άντε βρε που μας γκρινιάζεις!!Τους προβληματισμούς μας μοιραζόμαστε εδω μεσα οποτε μην το ξαναπεις αυτό!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.....επιτέλους σπιτάκι μου!!!! @Rena88 ναι με το που το είδα το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα ήταν να το ανεβάσω εδώ.......θα έρθει και για μας αυτή η ώρα που θα πάει!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσάκια!!! 

Kat-Cat εχθες ήρθα στα μέρη σου στο πάρκο.. ήταν η πρώτη φορα και κατενθουσιαστηκα!!!!

Ευχαριστηθηκαμε περπάτημα.. αφού είπε ο άντρας μου να πηγαίνει για ποδήλατο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κοριτσάκια!!! 

Kat-Cat εχθες ήρθα στα μέρη σου στο πάρκο.. ήταν η πρώτη φορα και κατενθουσιαστηκα!!!!

Ευχαριστηθηκαμε περπάτημα.. αφού είπε ο άντρας μου να πηγαίνει για ποδήλατο.. 

Δεν ειναι πολύ ωραία για περπάτημα??? Καλή εβδομάδα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά σε όσες γιόρταζαν χτες και σε όσες θα γιορτάσουν σύντομα ή πιο μελλοντικα! Δεν παρακολουθησα το σουκου πολυ γιατι δεν ημουν και στα πολυ καλα μου αφενος και αφετερου ήμουν οξω συνεχώς, αλλα ελπίζω να είστε όλες καλα! Ρε σεις, εμαθα και ενα νεο για την αδερφη ενος φίλου μου, και πολυ στενοχωρέθηκα. Δεν ξερεις καμια φορά απο που να φυλαχθείς με τους γιατρούς, με την τυχη σου με όλα. Εσυ κορίτσι την Τετάρτη θα μας έχεις τα πρώτα νεάκια, αν και περιμένουμε τα ωραία και μεγάλα σε 2 βδομαδούλες περίπου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!

@Irene_D  kai @Kat-Cat ημουνα και εγω εχθες παρκο ξεσκιστηκαμε στο παιχνιδι με τον ανηψιο μας!!!!!!!!!!!!!!! 

@zoi.ko καλη ξεκουραση επιτελους !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα!!!!!!!!!!!

@Irene_D  kai @Kat-Cat ημουνα και εγω εχθες παρκο ξεσκιστηκαμε στο παιχνιδι με τον ανηψιο μας!!!!!!!!!!!!!!! 

@zoi.ko καλη ξεκουραση επιτελους !!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλήθεια? Να μαζευτουμε όλες στο πάρκο καλέ. αχαχαχ. Εχω να παω απτα Χριστούγεννα που πήγα στη Λυρικη. Στο μεταξυ με μαζεψε ενας σεκιουριτας τοτε, γιατι δεν ξερωπως σκ@τα το εκανα αυτο, καπως χαθηκα και βρεθηκα να περπαταω στο τερεν στο οποιο τρεχουν (το κυκλικο) με τα τακουνια. αχαχαχχα. Ρομπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Αλήθεια? Να μαζευτουμε όλες στο πάρκο καλέ. αχαχαχ. Εχω να παω απτα Χριστούγεννα που πήγα στη Λυρικη. Στο μεταξυ με μαζεψε ενας σεκιουριτας τοτε, γιατι δεν ξερωπως σκ@τα το εκανα αυτο, καπως χαθηκα και βρεθηκα να περπαταω στο τερεν στο οποιο τρεχουν (το κυκλικο) με τα τακουνια. αχαχαχχα. Ρομπα.

ξρω ξερω ποιο λες παω και τρεχω!!!!! χαχαχα καλα ειναι ευκολο να χαθεις ειναι τεραστιο και στην αρχη χανομουνα αλλου ηθελα να παω αλλου πηγαινα!!!!!!!!! ναι ρε θα ειναι ωραια μια μερα να βρεθουμε ολες μαζι !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιιιιι!!! Ευχαριστιέσαι περπάτημα.. ούτε αυτοκίνητα , ούτε βαβούρα.. πήραμε μαζί και το σκύλο μας.. και σε εκείνον άρεσε πολύ..
Ήταν απίστευτα όμορφη βόλτα.. κάτσαμε πιο ψηλά , εκεί που έχει καρέκλες με πιο ξαπλωτή πλάτη, ήπιαμε το καφεδάκι μας και τα είπαμε.. πολύ όμορφα!!!
Να μαζευτούμε βρε κορίτσια ναι!!!

Kat-Cat μου την Τετάρτη θα έχουμε μια εικόνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ναιιιιιιι!!! Ευχαριστιέσαι περπάτημα.. ούτε αυτοκίνητα , ούτε βαβούρα.. πήραμε μαζί και το σκύλο μας.. και σε εκείνον άρεσε πολύ..
Ήταν απίστευτα όμορφη βόλτα.. κάτσαμε πιο ψηλά , εκεί που έχει καρέκλες με πιο ξαπλωτή πλάτη, ήπιαμε το καφεδάκι μας και τα είπαμε.. πολύ όμορφα!!!
Να μαζευτούμε βρε κορίτσια ναι!!!

Kat-Cat μου την Τετάρτη θα έχουμε μια εικόνα..

ειναι πολυ ωραια. Ειδικα ετσι με καλο ηλιολουστο καιρο. Γενικα οι όμορφες μέρες λίγο σου αλλάζουν τη διαθεση ακόμα και με τα προβληματα που έχει ο καθένας μας. απο τη μουντίλα είναι πιο θεραπευτικες αυτες οι μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ειναι πολυ ωραια μαρεσει ειναι λες και εισαι σε αλλη χωρα χαχαχαχαχαχαχα πολυ ωραιο χαλαρα τεραστιο περπατας και εχει αυτα τα λουλουδακια τα βοτανα που μοιριζουν τελεια!!!! εγω λεω μια κυριακη να κανονησουμε μια συναντηση για καφε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

ναι ειναι πολυ ωραια μαρεσει ειναι λες και εισαι σε αλλη χωρα χαχαχαχαχαχαχα πολυ ωραιο χαλαρα τεραστιο περπατας και εχει αυτα τα λουλουδακια τα βοτανα που μοιριζουν τελεια!!!! εγω λεω μια κυριακη να κανονησουμε μια συναντηση για καφε !!!!

Αααααα ναι βρε κορίτσια  , να το κανονίσουμε να τα πούμε από κοντά... :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τα νευρα μου. Σας το εχω ξανα αναφέρει το θεμα που έχουμε με το πάρκινγκ αλλα σημερα το παραξυλωσαν!!! Μας έχουν κλεισει το ενα αυτοκίνητο μεσα στο πάρκινγκ και εχουν παρκάρει μπροστά και περιμένω απ τις 10:30 το πρωι να φύγω. Εχω παθει εγκεφαλικό!!!! Νομιζω οτι θα παθω κατι απ την ανεβασμένη πίεση ή θα σκοτώσω κάποιον. ΒΟΉΘΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσια τα νευρα μου. Σας το εχω ξανα αναφέρει το θεμα που έχουμε με το πάρκινγκ αλλα σημερα το παραξυλωσαν!!! Μας έχουν κλεισει το ενα αυτοκίνητο μεσα στο πάρκινγκ και εχουν παρκάρει μπροστά και περιμένω απ τις 10:30 το πρωι να φύγω. Εχω παθει εγκεφαλικό!!!! Νομιζω οτι θα παθω κατι απ την ανεβασμένη πίεση ή θα σκοτώσω κάποιον. ΒΟΉΘΕΙΑ

παρε την αστυνομια ωραιοτατα! (Ηρεμησε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσια τα νευρα μου. Σας το εχω ξανα αναφέρει το θεμα που έχουμε με το πάρκινγκ αλλα σημερα το παραξυλωσαν!!! Μας έχουν κλεισει το ενα αυτοκίνητο μεσα στο πάρκινγκ και εχουν παρκάρει μπροστά και περιμένω απ τις 10:30 το πρωι να φύγω. Εχω παθει εγκεφαλικό!!!! Νομιζω οτι θα παθω κατι απ την ανεβασμένη πίεση ή θα σκοτώσω κάποιον. ΒΟΉΘΕΙΑ

zωα παιδι μου δε καταλαβαινουν τπτ στα απο τετοια τους αρκει να κανουν την δουλεια τους !!!!!!!!! κουλ υπομονη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε πηρα την αστυνομία τελικά. Δεν θελω γαμωτο αστυνομίες κ τέτοια. Δλδ μια γειτονιά να μην μπορούμε να τα βρουμε; ελεος. Δεν ξερω κορίτσια το θράσος αυτο δεν το πιστεύω. Προσπάθησα ρώτησα τους πάντες μηπως ξέρουν ποιανου ειναι αλλα τπτ πηρα την αστυνομία λοιπον αλλα ωστοσο έπρεπε να φυγω μου ειπαν δεν χρειάζεται να ειμαι εκει. Τωρα ηρέμησα που δεν το βλεπω μπροστά μου αλλα νταξει εχω απογοητευτεί με αυτή την αναισθησία. Ασχετο εντελώς αλλα πραγματικά ειναι αξιοσημείωτη για εμένα αυτη η γαιδουρια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ε πηρα την αστυνομία τελικά. Δεν θελω γαμωτο αστυνομίες κ τέτοια. Δλδ μια γειτονιά να μην μπορούμε να τα βρουμε; ελεος. Δεν ξερω κορίτσια το θράσος αυτο δεν το πιστεύω. Προσπάθησα ρώτησα τους πάντες μηπως ξέρουν ποιανου ειναι αλλα τπτ πηρα την αστυνομία λοιπον αλλα ωστοσο έπρεπε να φυγω μου ειπαν δεν χρειάζεται να ειμαι εκει. Τωρα ηρέμησα που δεν το βλεπω μπροστά μου αλλα νταξει εχω απογοητευτεί με αυτή την αναισθησία. Ασχετο εντελώς αλλα πραγματικά ειναι αξιοσημείωτη για εμένα αυτη η γαιδουρια. 

παιδι μου τι σκας, και εγω αστυνομια θα επαιρνα. Εδω εχω παρει αστυνομια που εκλεινε ενας τη ραμπα των αναπηρων. Ασε μας απο κει. απο γαιδουρια να φαει πολυς κοσμος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Ε πηρα την αστυνομία τελικά. Δεν θελω γαμωτο αστυνομίες κ τέτοια. Δλδ μια γειτονιά να μην μπορούμε να τα βρουμε; ελεος. Δεν ξερω κορίτσια το θράσος αυτο δεν το πιστεύω. Προσπάθησα ρώτησα τους πάντες μηπως ξέρουν ποιανου ειναι αλλα τπτ πηρα την αστυνομία λοιπον αλλα ωστοσο έπρεπε να φυγω μου ειπαν δεν χρειάζεται να ειμαι εκει. Τωρα ηρέμησα που δεν το βλεπω μπροστά μου αλλα νταξει εχω απογοητευτεί με αυτή την αναισθησία. Ασχετο εντελώς αλλα πραγματικά ειναι αξιοσημείωτη για εμένα αυτη η γαιδουρια. 

Κάτι τέτοια γαϊδούρια να μην τα λυπάσαι καθόλου!!Την χρειάζεται τη κλήση ο οργανισμός τους..Αφου δεν καταλαβαίνουν αυτοί,κάπως πρέπει να αντιδράσεις κι εσύ..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Scooby! είπε:

Καλησπέρααα κορίτσια τι κάνετε? 

Να σας ρωτήσω κάτι? Το θέμα μας αυτό δεν μ εμφανίζετε πια στις συζητήσεις γνωρίζετε γιατί? 

καλησπερα κοριτση μου!!!! μηπως στο πλαι εχει πατησει με τικ να βλεπεις συγκεκριμενα θεματα??? στο πλαι δεξια οπως κοιτας που εχει τις θεματικες ενοτητες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η anni7 είπε:

καλημερα!!!!!!!!!!!

@Irene_D  kai @Kat-Cat ημουνα και εγω εχθες παρκο ξεσκιστηκαμε στο παιχνιδι με τον ανηψιο μας!!!!!!!!!!!!!!! 

@zoi.ko καλη ξεκουραση επιτελους !!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλησπέρα.....μπαααα για ποιά ξεκούραση μιλάς???? Πριν λίγο μπήκα σπίτι,αύριο ξανά δουλειά και Τετάρτη ρεπό!Βέβαια Τετάρτη θα πρέπει να σηκωθώ από τα αξημέρωτα για να πάω επιτέλους να καταθέσω τα δικαιολογητικά για τα γυαλιά οπότε πάει η μέρα.....μετά σπίτι δουλειές κλπ.Σάββατο που έχω ξανά ρεπό (επειδή δούλεψα Κυριακή)θα κατεβάσω τα καλοκαιρινά επιτέλους!!!Άστα τον άλλο μήνα τώρα ξεκούραση εγώ!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Scooby! είπε:

Όχι δεν έχω πατήσει κάτι έχω αρκετά θέματα να εμφανίζονται δεν ξέρω τ έκανα :(

Καλησπέρα!Εμένα μου το εμφανίζει κανονικά πάντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Ε πηρα την αστυνομία τελικά. Δεν θελω γαμωτο αστυνομίες κ τέτοια. Δλδ μια γειτονιά να μην μπορούμε να τα βρουμε; ελεος. Δεν ξερω κορίτσια το θράσος αυτο δεν το πιστεύω. Προσπάθησα ρώτησα τους πάντες μηπως ξέρουν ποιανου ειναι αλλα τπτ πηρα την αστυνομία λοιπον αλλα ωστοσο έπρεπε να φυγω μου ειπαν δεν χρειάζεται να ειμαι εκει. Τωρα ηρέμησα που δεν το βλεπω μπροστά μου αλλα νταξει εχω απογοητευτεί με αυτή την αναισθησία. Ασχετο εντελώς αλλα πραγματικά ειναι αξιοσημείωτη για εμένα αυτη η γαιδουρια. 

Να μην σκας καθολου!! Ειμαστε πολυ γαιδουρια! 

Αν ησουν ετοιμογεννη και επρεπε να φυγεις για μαιευτηριο θα καθοσουνα να ψαχνεις εναν ηλιθιο που εκλεισε το παρκινγκ; 

Να του γινει μαθημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...