Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε? 

@Irene_D κορίτσι μου σ ευχομαι να πάνε όλα καλά! Μεσα από την καρδιά μ να το ευχαριστηθεις! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις τις καλύτερες ευχές μου! 

Καλημερα κοριτσια!!!σας εθχα ξανα γραψει!!???λοιπον ειχα δυο μερες λιγο αιματακι...ημουν σιγουρη οτι θα αδθαθετησω...εχθες και σημερα ιχνος αιματος...μετραω 2 μερες καθυστερηση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!!!!!!!! 

@Irene_D πω πω σφαιρα παει το σπορι χαχαχα τελεια!!!!! εμενα μαρεσειπου πας νωρις εμενα δλδ θα δημιουργοταν ασφαλεια να με δει νωρις και ας μην δειτε κατι μονο  που θα μιλησεις με την γιατρο και θα σε δει ειναι καλο μπραβο μπραβο λοιπον ξεκινα να το απολαμβανεις!!!!!!

@zoi.ko ευχαριστω πολυ για την ευχουλα σου αμην απο το στομα σου και στου θεου το αυτι !!!!!!

@Ονομα χρήστη ελα μπραβο κοριτση μου τελεια τι λες θα κανεις κανενα τεστ εγω θα εκανα να σου την αληθει αμε δυο μερες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!σας εθχα ξανα γραψει!!???λοιπον ειχα δυο μερες λιγο αιματακι...ημουν σιγουρη οτι θα αδθαθετησω...εχθες και σημερα ιχνος αιματος...μετραω 2 μερες καθυστερηση...

Σου εχει ξανα συμβει??? 

Ολα ειναι πιθανα!! Μπορει να ναι μια διαταραχουλα κυκλου (συμβαινει οταν ξεκιναμε προσπαθειες) ή το αιματακι εμφυτευσης που λενε! Ξερεις ποτε ειχες ωορρηξία..? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Σου εχει ξανα συμβει??? 

Ολα ειναι πιθανα!! Μπορει να ναι μια διαταραχουλα κυκλου (συμβαινει οταν ξεκιναμε προσπαθειες) ή το αιματακι εμφυτευσης που λενε! Ξερεις ποτε ειχες ωορρηξία..? 

Δεν μ εχει ξανα συμβει!!!δεν εκανα τεστακια ωορρηξια αλλα κανονικα η ωορρηξια μ ηταν στις 27...εμεις εκεινες τι ημερες ειχαμε επαφες!!!εχθες ενιωθα πολυ πρισμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια !!!!!!!!! 

@Irene_D πω πω σφαιρα παει το σπορι χαχαχα τελεια!!!!! εμενα μαρεσειπου πας νωρις εμενα δλδ θα δημιουργοταν ασφαλεια να με δει νωρις και ας μην δειτε κατι μονο  που θα μιλησεις με την γιατρο και θα σε δει ειναι καλο μπραβο μπραβο λοιπον ξεκινα να το απολαμβανεις!!!!!!

@zoi.ko ευχαριστω πολυ για την ευχουλα σου αμην απο το στομα σου και στου θεου το αυτι !!!!!!

@Ονομα χρήστη ελα μπραβο κοριτση μου τελεια τι λες θα κανεις κανενα τεστ εγω θα εκανα να σου την αληθει αμε δυο μερες!!!!!

Θελω να κανω απλα με ανχονουν λιγο γτ ειχα κανεικαποιες μερες πριν την περιοδο και ελεγα μηπως εκανα μια χοριακη για πιο σιγουρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Δεν μ εχει ξανα συμβει!!!δεν εκανα τεστακια ωορρηξια αλλα κανονικα η ωορρηξια μ ηταν στις 27...εμεις εκεινες τι ημερες ειχαμε επαφες!!!εχθες ενιωθα πολυ πρισμενη...

στο εύχομαι να ηταν η εμφύτευση εξου κ το αιματακι! Σε κανα δυο μερες κανε ενα τεστακι αν δεν εχεις αδιαθετισειι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

στο εύχομαι να ηταν η εμφύτευση εξου κ το αιματακι! Σε κανα δυο μερες κανε ενα τεστακι αν δεν εχεις αδιαθετισειι....

Σε ευχαριστώ πολυ...εχω και τη γιορτη μου αυριο οποτε αν ειμαι εγκυος θα ειναι το καλυτερο δωρακι που εχω παρει ποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ...εχω και τη γιορτη μου αυριο οποτε αν ειμαι εγκυος θα ειναι το καλυτερο δωρακι που εχω παρει ποτε!!!

σημερα μπορεις να κανεις χοριακη η δε κανουν λογο σαββατου??? σορρυ αμα ρωταω βλακεια απλα δε εχω κανει ποτε οποτε δε ξερω !!!!! ευχομαι να εισαι και να ειναι το δωρακι σου και αυριο ειναι και η γιορτη της μητερας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα σας, σας ευχαριστώ όλες πολύ!!! 
Μακάρι όλες να το ζήσουμε και να έχουμε καλή εξέλιξη :) 
Προσπαθώ να το ζήσω , αν και περνάμε πολύ δύσκολες μέρες κι εμείς.. αυτή η βδομάδα ήταν η πιο κουραστική 
στη δουλειά.. πολλή ένταση , πολύ άγχος, τσίτα τα νεύρα και να παίρνεις θετικό τεστ... Να θέλεις να χαρείς  και να μη σε αφήνουν.. 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ...εχω και τη γιορτη μου αυριο οποτε αν ειμαι εγκυος θα ειναι το καλυτερο δωρακι που εχω παρει ποτε!!!

Καλημέρα , σου εύχομαι να είναι αιματάκι εμφύτευσης κορίτσι μου και τη Δευτέρα να πάρεις μια θετική χοριακή.. Μέσα απο την καρδιά μου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα σας, σας ευχαριστώ όλες πολύ!!! 
Μακάρι όλες να το ζήσουμε και να έχουμε καλή εξέλιξη :) 
Προσπαθώ να το ζήσω , αν και περνάμε πολύ δύσκολες μέρες κι εμείς.. αυτή η βδομάδα ήταν η πιο κουραστική 
στη δουλειά.. πολλή ένταση , πολύ άγχος, τσίτα τα νεύρα και να παίρνεις θετικό τεστ... Να θέλεις να χαρείς  και να μη σε αφήνουν.. 
 

δουλευεις σημερα?????? αν δε δουλευεις χαλαρωσε και ζηστω !!!!!!!!!! δε σε ξερω να σου στειλω και κανεννα βλιβλιαρι εγκυμοσυνης δωρο !!!!!!!!!!!! χαχαχχαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

δουλευεις σημερα?????? αν δε δουλευεις χαλαρωσε και ζηστω !!!!!!!!!! δε σε ξερω να σου στειλω και κανεννα βλιβλιαρι εγκυμοσυνης δωρο !!!!!!!!!!!! χαχαχχαχαχαχα 

χαχαχαχαχαχαχαχα ναι μωρέ , δουλεύω Δευτέρα-Σάββατο με μοναδικό ρεπό Τετάρτη απόγευμα και Φυσικά  την Κυριακή.. Η βλακεία είναι οτι το ωράριο είναι σπαστό καθημερινά και τη Δευτέρα ανοίγουμε.. και το κάνω αυτό 5 χρόνια οπότε αρχίζει λίγο να με κουράζει..
Ελπίζω σήμερα να μη μου το χαλάσουν πάλι και να κυλήσει ομαλά η μέρα γιατί το χρειάζομαι!! Να χαρώ  λίγο και να συνειδητοποιήσω το τι μου συμβαίνει.. :D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

χαχαχαχαχαχαχαχα ναι μωρέ , δουλεύω Δευτέρα-Σάββατο με μοναδικό ρεπό Τετάρτη απόγευμα και Φυσικά  την Κυριακή.. Η βλακεία είναι οτι το ωράριο είναι σπαστό καθημερινά και τη Δευτέρα ανοίγουμε.. και το κάνω αυτό 5 χρόνια οπότε αρχίζει λίγο να με κουράζει..
Ελπίζω σήμερα να μη μου το χαλάσουν πάλι και να κυλήσει ομαλά η μέρα γιατί το χρειάζομαι!! Να χαρώ  λίγο και να συνειδητοποιήσω το τι μου συμβαίνει.. :D 

αααα ναι ειναι κουραστηκο σε καταλαβαινω γιατι και εγω ετσι ειμαι εγω δε εχω καν ρεπο !!!!!! χαχαχαχχα αλλα δε πειραζει να ειμαστε καλα!!!! ακριβως κουλ σημερα ειναι σαββατο εκ τον πραγματων πηγαινε πιο χαλαρα!!! πως αισθανεσαι γενικα ?? εχεις καμια ενοχλησουλα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

αααα ναι ειναι κουραστηκο σε καταλαβαινω γιατι και εγω ετσι ειμαι εγω δε εχω καν ρεπο !!!!!! χαχαχαχχα αλλα δε πειραζει να ειμαστε καλα!!!! ακριβως κουλ σημερα ειναι σαββατο εκ τον πραγματων πηγαινε πιο χαλαρα!!! πως αισθανεσαι γενικα ?? εχεις καμια ενοχλησουλα?? 

Έτσι θα το πάω , το δικαιούμαι σήμερα! 
Από ενοχλησούλες, πονάκια χαμηλά που έρχονται και φεύγουν, ένα βάρος επίσης χαμηλά και αρχίζει λίγο να με πονάει το στήθος μου στα πλάγια.. μου φαίνεται οτι έχει πρηστεί και λίγο.. αυτά μέχρι στιγμής.. ελπίζω να έρθουν κι άλλα σιγά σιγά .. αν και κάτι μου λέει οτι θα το μετανιώσω αυτό που λέω χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D φυσικα και το δικαιουσε !!! αααα μια χαρα καλα σε παει ηρεμα !!!!! η αληθεια ειναι οταν εχεις συμπτωματα αισθανεσαι οτι παει καλα λογικο λες παμε καλα!!!! και  μετα λες ουπς παρα ηρθανε !!!! χαχαχαχα φοβερα συναισθηματα αυτα τα πρωτα!!!! βγαλε φωτο και αν σαρεσει γραψτα σαν ημερολογιο θα ειναι ωραιο μετα θα ανατρεχεις και θα λες κοιτα πως αισθανομουνα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Irene_D φυσικα και το δικαιουσε !!! αααα μια χαρα καλα σε παει ηρεμα !!!!! η αληθεια ειναι οταν εχεις συμπτωματα αισθανεσαι οτι παει καλα λογικο λες παμε καλα!!!! και  μετα λες ουπς παρα ηρθανε !!!! χαχαχαχα φοβερα συναισθηματα αυτα τα πρωτα!!!! βγαλε φωτο και αν σαρεσει γραψτα σαν ημερολογιο θα ειναι ωραιο μετα θα ανατρεχεις και θα λες κοιτα πως αισθανομουνα !!!

Θέλω να δω οτι όλα είναι εντάξει και στη συνέχεια θα κρατήσω σίγουρα αρχείο με όλα!!!
Εσύ πως είσαι ? Πως πάνε τα πράγματα στη δουλειά και γενικά?
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Θέλω να δω οτι όλα είναι εντάξει και στη συνέχεια θα κρατήσω σίγουρα αρχείο με όλα!!!
Εσύ πως είσαι ? Πως πάνε τα πράγματα στη δουλειά και γενικά?
 

τελεια ναι φυσικα λογικο!!!! εχει και πολυ ωραια ημερολογια να παρεις ενα γραφεις τα ειδα στα public της προαλες που πηγα να παρω ενα βιβλιο!!! 

εγω κοιτα ενα σου πω ειμαι πολυ καλυτερα που παει καλα  ο μπαμπας μου !!! και φευγει σιγα σιγα ενα αχγος στην δουλεια μπορω να πω οτι εχουμε ερθει σε μια καλυτερη κατασταση !! ελπιζω απο τον επομενο μηνα να ξανα ξεκινησουμε προσπαθειες γιατι και στην δουλεια του αντρα μου εγινε μια αλλαγη εσωτερικα και ειναι και αυτος πιο καλα εχει πολυ δουλεια μεν αλλα ηρθε αλλος ενας και τα μοιραζονται!!! οποτε παμε σε καλυτερη φαση πρωτα θεος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

τελεια ναι φυσικα λογικο!!!! εχει και πολυ ωραια ημερολογια να παρεις ενα γραφεις τα ειδα στα public της προαλες που πηγα να παρω ενα βιβλιο!!! 

εγω κοιτα ενα σου πω ειμαι πολυ καλυτερα που παει καλα  ο μπαμπας μου !!! και φευγει σιγα σιγα ενα αχγος στην δουλεια μπορω να πω οτι εχουμε ερθει σε μια καλυτερη κατασταση !! ελπιζω απο τον επομενο μηνα να ξανα ξεκινησουμε προσπαθειες γιατι και στην δουλεια του αντρα μου εγινε μια αλλαγη εσωτερικα και ειναι και αυτος πιο καλα εχει πολυ δουλεια μεν αλλα ηρθε αλλος ενας και τα μοιραζονται!!! οποτε παμε σε καλυτερη φαση πρωτα θεος!!!!!!!

Χαίρομαι που πάνε καλύτερα τα πράγματα.. Είδες ? Όλα τα ευχάριστα μαζί..
Πραγματικά χαίρομαι για 'σενα.. Φάσεις δύσκολες περνάμε όλοι, αρκεί να είναι περαστικές και να μην αφήνουν πίσω τους πίκρα..
Ξέρεις πόσα πάνω κάτω θα μας έρθουν ακόμα? Όμως όταν οι άνθρωποι που αγαπάς είναι καλά.. κι εσύ βέβαια ο ίδιος, ξεπερνιούνται πιο εύκολα όλα!! Συν οτι βγαίνεις και πιο δυνατός!!
Άντε κορίτσι μου, με το καλό να έρθει ο επόμενος μήνας και να βάλετε μπρος.. Το καλοκαίρι ξέρω πως  ενδύκνυται για συλλήψεις .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Χαίρομαι που πάνε καλύτερα τα πράγματα.. Είδες ? Όλα τα ευχάριστα μαζί..
Πραγματικά χαίρομαι για 'σενα.. Φάσεις δύσκολες περνάμε όλοι, αρκεί να είναι περαστικές και να μην αφήνουν πίσω τους πίκρα..
Ξέρεις πόσα πάνω κάτω θα μας έρθουν ακόμα? Όμως όταν οι άνθρωποι που αγαπάς είναι καλά.. κι εσύ βέβαια ο ίδιος, ξεπερνιούνται πιο εύκολα όλα!! Συν οτι βγαίνεις και πιο δυνατός!!
Άντε κορίτσι μου, με το καλό να έρθει ο επόμενος μήνας και να βάλετε μπρος.. Το καλοκαίρι ξέρω πως  ενδύκνυται για συλλήψεις .. 

ευχαριστω πολυ κοριτση μου να σαι καλα και ανταποδιδω τις ευχες σε σενα και σε ολη την οικογενεια σου!!!! 

ναι ναι να σου πω αυτο σκεφτομουνα και εγω ετσι ειναι ζωη θα ερθουν και πιεστικες πειροδου αρκει αυτο που ειπες να ειναι πραγματα που ξεπερνιουνται !!! μακαρι να πανε ολα καλα σε ολους και σε ολα!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.......πρίν μισή ώρα γύρισα σπίτι λιώμα......με φάγανε σήμερα οι κάφροι.......λες και από Δευτέρα δε θα είμαστε ανοιχτά η θα τελειώσουν τα προϊόντα.....όσο σκέφτομαι και το αυριανό τρελαίνομαι!!!!!

@Ονομα χρήστη ελπίζω και εύχομαι να μας πεις τα ευχάριστα αν κι εγώ με τα μυαλά που έχω αν όχι χωριακη....ένα τεστ θα το είχα ήδη κάνει!

@anni7 ζούμε διαβολομερες....... τι να πεις...... σφιγγουμε δόντια και προχωράμε!

@Irene_D εσύ χαλαρά όσο γίνετε......δεν είσαι πια μόνη!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και απο μενα. (Δε θα πω καν τι κανω, βαρεθηκα και να  γκρινιαζω πια). Ελπιζω να ειστε καλα εσεις.  @anni7 τι ωραιες οι εξελιξεις με τον μπαμπακα σου. Μπραβο κοριτσι!! Υγεια να εχει και αυτος και ολοισας. @Ονομα χρήστη κανε ενα τεστάκι μωρέ αν εχεις καθυστέρηση! Να ησυχάσεις κιολας, @Irene_D οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι, πανε ολα πολυ πολυ καλα και θα πανε ως το τελος @zoi.ko σε νωθω με αυτην την τρελα που λες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!!!Το διάβασα κάπου και λόγω της ημέρας είπα να το ανεβάσω μαζί με τη φωτογραφία που είχε η συγκεκριμένη σελίδα.....Χρόνια πολλά λοιπόν σε όλες τις μανούλες και τις μέλλουσες εννοείται και φυσικά στις δικές μας!!!???

Ένα μωρό ρώτησε το Θεό,
"Μου λένε πως θα με στείλεις στη Γη αύριο, αλλά πώς
υποτίθεται πως θα ζήσω εκεί που είμαι τόσο μικρό και αβοήθητο;"
"Ο φύλακας άγγελός σου θα είναι εκεί να σε περιμένει και θα σε προσέχει."
Το παιδί ξαναρώτησε, "Πες μου όμως, εδώ στον παράδεισο για να είμαι ευτυχισμένο δεν έχω παρά μόνο να τραγουδώ και να γελώ.
Ο Θεός είπε, "Ο φύλακας άγγελός σου θα τραγουδά και θα γελά για σένα.
Και θα νιώθεις την αγάπη του και θα είσαι πολύ χαρούμενο."
Το παιδί όμως ξαναρώτησε, "Και πως θα καταλαβαίνω τι μου λένε οι άνθρωποι όταν μου μιλούν αν δεν ξέρω την γλώσσα;"
Ο Θεός είπε, "Ο φύλακας άγγελός σου θα σου πει τις πιο όμορφες και
γλυκιές λέξεις που θα ακούσεις ποτέ και με πολύ υπομονή και φροντίδα, ο άγγελός σου θα σου διδάξει πως να μιλάς."
"Και ποιος θα με προστατεύει;"
Ο Θεός είπε, "Ο φύλακας άγγελός σου θα σε προστατέψει ακόμα κι αν αυτό σημαίνει να δώσει την ίδια του τη ζωή."
Όταν ήρθε η στιγμή ν΄ αφήσει τον Παράδεισο, το παιδί ρώτησε με βιασύνη, "Θεέ
μου, εφόσον είναι να φύγω τώρα, πες μου σε παρακαλώ το όνομα του αγγέλου μου."
"Απλά θα τη φωνάζεις.... ΜΑΜΑ.

FB_IMG_1526150296082.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, συγκινήθηκα πολύ με το παραπάνω! Χρόνια πολλά λοιπόν στις ήδη μανούλες  και στις μέλλουσες   Σήμερα είμαι 4 εβδομάδων!!! ?

Κοριτσια μου εχθες είχα τραπέζι σπίτι και φυσικά  δεν ξεκουράστηκα ... τελειώσαμε κατά τις 1-2. Χαλάλι όμως περάσαμε ωραία! Βοήθησε κι ο αντρουλης πολύ

Ζωή κουράγιο αυτές οι μέρες είναι μια τρέλα γενικότερα για όλους, αν αυτο σε παρηγορεί..

Kat-Cat μπορείς να γκρινιάζεις κοριτσάκι μου, εδώ είμαστε γυναίκες μόνο, όποτε σε καταλαβαίνουμε.. να λες αυτά που νοιωθεις.. 

Καλη Κυριακή σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Χρονια πολλα σε όλες τις μανούλες!!! Ευχομαι του χρονου τετοια μερα να γιορτάζουμε ολες μας! 

Ξεκιναμε σιγά σιγά να παρουμε σβάρνα τις μανούλες μας επίσκεψη. Φιλια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...