Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Την ερχόμενη Τετάρτη λογικά θα είμαι 4 εβδ. και 3ημερών, πάλι τίποτα δεν θα δω.. κλαψ!
Τουλάχιστον να συζητήσω τις ανησυχίες μου με τη γιατρό και να δούμε πως προχωράμε..

Μπραβο κοπελα μου! Τέλεια η χοριακη. 

Και εγω αυτο σκέφτηκα οτι μπορει να μην ειναι ακομα 1500 η χοριακη λογικα την Τετάρτη και δεν θα δειτε λογικα ακομα κατι!! Αλλα δεν πειράζει. Πάντως αν το κάνατε Πέμπτη ή Παρασκευή θα βλέπατε πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

μπραβοοοοοο!!!! Ευγε κορίτσι!!! Θα πας Τετάρτη στη γιατρό? Τέλεια νέα κορίτσι μου!

Ναι κοριτσάκι , την Τετάρτη θα πάω να με δει.. πφφφφ πάλι στο περίμενε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Ναι κοριτσάκι , την Τετάρτη θα πάω να με δει.. πφφφφ πάλι στο περίμενε.. 

δε λες που θα σε δει νωρις. Ο γιατρος μου δεν υπηρχε περιπτωση να σε δει αμα δεν περνουσαν 2 βδομαδες μετα την καθυστερηση. αχαχαχχα (Δεν υπηρχε περιπτωση εννοώντας δε θα στο προτεινε αυτος, αν επεμενες θα πηγαινες νωριτερα :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

δε λες που θα σε δει νωρις. Ο γιατρος μου δεν υπηρχε περιπτωση να σε δει αμα δεν περνουσαν 2 βδομαδες μετα την καθυστερηση. αχαχαχχα (Δεν υπηρχε περιπτωση εννοώντας δε θα στο προτεινε αυτος, αν επεμενες θα πηγαινες νωριτερα :P )

Δεν το βρίσκω παράλογο... αφου δεν βλέπεις κατι νωρίτερα. Μια και καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Δεν το βρίσκω παράλογο... αφου δεν βλέπεις κατι νωρίτερα. Μια και καλή.

ναι καλα ουτε εγω, απλα λεω επειδη μιλαμε για αναμονη. Εδω θα αναμεινει λιγο τουλαχιστον. χιχιιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Irene_D μπράβο κορίτσι μου με τ Καλό! Οριακά μπορεί να δείτε σακο. Πέμπτη η Παρασκευή πιστεύω και γω όπως είπε η μπλε ότι θα βλέπατε σίγουρα.

Καλό Σαββατοκύριακο στα υπόλοιπα κορίτσια! Εύχομαι να ξεκουραστείτε κ να περάσετε όμορφα. Εδώ βρέχει κάθε μέρα πρωί απόγευμα κ οπ ς είδα έτσι θα πάει κ όλη την επόμενη βδομάδα. Ούτε τ φθινόπωρο έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Μπραβο κοπελα μου! Τέλεια η χοριακη. 

Και εγω αυτο σκέφτηκα οτι μπορει να μην ειναι ακομα 1500 η χοριακη λογικα την Τετάρτη και δεν θα δειτε λογικα ακομα κατι!! Αλλα δεν πειράζει. Πάντως αν το κάνατε Πέμπτη ή Παρασκευή θα βλέπατε πιστεύω!

Της το είπα αλλά μάλλον Τετάρτη είναι στο Ιατρείο , τι να πω?
Θα πάρω έναν υπέρηχο στο σπίτι μου φαίνεται να ησυχάσω.. Κοριτσάκι, στην αρχή ένοιωθες και εσύ πονάκια χαμηλά και ένα βάρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Irene_D μπράβο κορίτσι μου με τ Καλό! Οριακά μπορεί να δείτε σακο. Πέμπτη η Παρασκευή πιστεύω και γω όπως είπε η μπλε ότι θα βλέπατε σίγουρα.

Καλό Σαββατοκύριακο στα υπόλοιπα κορίτσια! Εύχομαι να ξεκουραστείτε κ να περάσετε όμορφα. Εδώ βρέχει κάθε μέρα πρωί απόγευμα κ οπ ς είδα έτσι θα πάει κ όλη την επόμενη βδομάδα. Ούτε τ φθινόπωρο έτσι.

Εγώ της είπα να κλείναμε για τη μεθεπόμενη Τετάρτη, αλλά μου είπε καλό είναι να πάω μήπως κάτι της έχει ξεφύγει, λόγω ιστορικού, καταλαβαίνεις .. να δούμε και τις εξετάσεις μου και να τα πούμε λίγο καλύτερα..
Μακάρι να φανεί κάτι, έστω ενδομήτριος σάκος και μου φτάνει κι αυτό για την ώρα..
Έγιναν τόσο νωρίς όλα που πάλι θα σκάσω μέχρι να έρθει η ώρα να το δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Της το είπα αλλά μάλλον Τετάρτη είναι στο Ιατρείο , τι να πω?
Θα πάρω έναν υπέρηχο στο σπίτι μου φαίνεται να ησυχάσω.. Κοριτσάκι, στην αρχή ένοιωθες και εσύ πονάκια χαμηλά και ένα βάρος?

Φυσικά και ειχα! Νορμαλ ειναι. Εφοσον ειναι ελαφριά και οχι συνεχόμενα ή δυνατά δεν νομίζω οτι πρέπει να ανησυχείς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα !!!! Η χοριακή μου έφτασε 259.70 [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]
Η γιατρός είπε ακόμα καλύτερα απ' το να είχε διπλασιαστεί !!! Την Τετάρτη θα πάω να δούμε τι θα δούμε ...
 

Μόλις μπήκα......εύγε κορίτσι μου!!!!!Μόνο χαρές βρε κορίτσια σε όλες μας!!!!

@anni7 μπράβο άντε τα επόμενα ευχάριστα να είναι τα προσωπικά σου!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπλε  &  Kat-Cat τι να σας πω? Απο τη μία χαίρομαι με την ελπίδα οτι ίσως κάτι να δούμε , απ'την άλλη αν δε δούμε θα πρέπει ξανά να περιμένω.. όλα καλά όμως δεν παραπονιέμαι.. να πάνε καλά τα πράγματα ...μόνο αυτό με νοιάζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Μόλις μπήκα......εύγε κορίτσι μου!!!!!Μόνο χαρές βρε κορίτσια σε όλες μας!!!!

@anni7 μπράβο άντε τα επόμενα ευχάριστα να είναι τα προσωπικά σου!!!!?

zoi.ko Ευχαριστώ πολύ!! Έτσι λέω κι εγώ!! Μόνο χαρές για όλες μας!!!
Καλή ξεκούραση κορίτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

zoi.ko Ευχαριστώ πολύ!! Έτσι λέω κι εγώ!! Μόνο χαρές για όλες μας!!!
Καλή ξεκούραση κορίτσι..

μπραβο @Irene_D! ολα καλα να πανε μεχρι τελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Μπλε  &  Kat-Cat τι να σας πω? Απο τη μία χαίρομαι με την ελπίδα οτι ίσως κάτι να δούμε , απ'την άλλη αν δε δούμε θα πρέπει ξανά να περιμένω.. όλα καλά όμως δεν παραπονιέμαι.. να πάνε καλά τα πράγματα ...μόνο αυτό με νοιάζει..

ε μπορει να δειτε σακο!!! Το πιο πιθανο δηλαδη. Για εμβρυο ειναι νωρις, αλλα δεν πειραζει θα χεις δει σακο και μετα θα ξαναπας. Η ουσια ειναι να πανε καλα τα πραγματα και θα πανε. Εχεις θετικη σκεψη και βοηθαει πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Μπλε  &  Kat-Cat τι να σας πω? Απο τη μία χαίρομαι με την ελπίδα οτι ίσως κάτι να δούμε , απ'την άλλη αν δε δούμε θα πρέπει ξανά να περιμένω.. όλα καλά όμως δεν παραπονιέμαι.. να πάνε καλά τα πράγματα ...μόνο αυτό με νοιάζει..

Κορίτσακι μου,μπράβο!!!!Πολύ πολύ χάρηκα που τα νέα σου είναι τέλεια...Με το καλό να δείτε το σπορακι σας στον υπέρηχο...Ολα καλά θα πάνε!!Εγώ ειμαι 100% σίγουρη οτι θα εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

zoi.ko Ευχαριστώ πολύ!! Έτσι λέω κι εγώ!! Μόνο χαρές για όλες μας!!!
Καλή ξεκούραση κορίτσι..

Τώρα μπήκα σπίτι..... μπανακι και το υπόλοιπο από το οικ.παγωτό που πείρα εχθές ξάπλα στον καναπέ.....είμαι λιώμα λέμε! Ευχαριστώ πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

μπραβο @Irene_D! ολα καλα να πανε μεχρι τελους!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!! Πήζω στη δουλειά.. δε με πάει σήμερα.. θέλω να μαλώσω με όλο τον κόσμο..
Έχω τόσα νεύρα.. Όλα τα προβλήματα την Παρασκευή σκάνε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κορίτσακι μου,μπράβο!!!!Πολύ πολύ χάρηκα που τα νέα σου είναι τέλεια...Με το καλό να δείτε το σπορακι σας στον υπέρηχο...Ολα καλά θα πάνε!!Εγώ ειμαι 100% σίγουρη οτι θα εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!???

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!!! Περιμένουμε και δικά σου νέα.. εύχομαι αυτά που τόσο θέλεις!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Irene_D είπε:

Κοριτσάκια μου καλησπέρα !!!! Η χοριακή μου έφτασε 259.70 [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif]
Η γιατρός είπε ακόμα καλύτερα απ' το να είχε διπλασιαστεί !!! Την Τετάρτη θα πάω να δούμε τι θα δούμε ...
 

μπρρρρραβο κοριτσι μου! Ολα τελεια θα  πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

ναι καλα ουτε εγω, απλα λεω επειδη μιλαμε για αναμονη. Εδω θα αναμεινει λιγο τουλαχιστον. χιχιιχχι

Καλημέρα κοριτσάκι!! Είπαμε να με δει την Τετάρτη και μετά σε 15 μέρες.. αυτό ξέχασα να σας το πω...

Παντως , ο λόγος που θέλει να με δει νωρίς είναι λόγω ιστορικού.. αλλιως θα κλείναμε ραντεβού λίγο αργότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Πως είστε? 

@Irene_D κορίτσι μου σ ευχομαι να πάνε όλα καλά! Μεσα από την καρδιά μ να το ευχαριστηθεις! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις τις καλύτερες ευχές μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...